Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 12:06:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 544287 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #135 Dátum: 2007. December 10. - 18:55:48 »

Ilyen rángatózás nekem is volt.Egy motorhőmérséklet érzékelő szondát cseréltek(132-es hibakód volt).A cheklámpa hol világított hol elaludt de a kódot ki tudták olvasni
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #136 Dátum: 2007. December 10. - 18:57:31 »

Cartársak!A véleményetekre lennék kiváncsi..tegnap hideginditás után elindulva iszonyú rángatásba kezdett a vas,a kormányt majd leharaptam.200-330m után megszünt a hiba,cheklámpa nem jelzett semmit.Az előzmény már jó idej hidegen és félmelegen egynenetlen az alapjárat,kihagy.Ezzel szervizben is voltam,de semmit nem találtak.A hab a tortán,ezután,tankoltam,és a vegyes fogyim 12l lett!!!!!!.Ma felhivtam a szervizt,elmondtam a dolgot,a válasz,lövésük sincs mi lehet,figyelejem előjön e ujra.....Nos el vagyok keseredve,mit szóltok ehhez?He?
Üdv
Mindenképp szervíz! Gyujtásproblémára tippelek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #137 Dátum: 2007. December 10. - 19:20:48 »

Üdv,

Már többször tapasztaltam, hogy nagyobb vízmennyiségnél a szélvédőről lejövő víz az oldal ablakokon nagyon kellemetlen nyomokat rajzol. Erre van valakinek ötlete? Ma 60km után nem igazán tudtam oldalra kitekinteni...

Gatsy
Én éppen most küszöböltem ki ezt a problémát, mert engem is nagyon zavart, + még a bevágódó szél is bántotta a fülemet és tarkómat. Oldalablak légterelő  a megoldás és még jól is néz ki!
Háááát, igen, erre én is gondoltam, kb 1szer, de nekem nem igazán jön be...
Esetleg más okosság? Szélvédőn vízelvezető csatorna áteresztő képességének növelése???

Én átalakítottam az ablakmosót (de ezt már korábban írtam). Kevesebb vizet használ, és így nincs ilyen jellegű gondom sem.
Bár a kiváltó ok nálam nem ez volt.
A weblapon, a képriportok között mindent megtalálsz.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #138 Dátum: 2007. December 10. - 20:28:37 »

Két dologra gyanakodnék.

1: üzemanyag. nem hangosabb esetleg az üzemanyagszivattyúd a szokásosnál? Eldugulhatott az üzemanyag szűrőd. Ez magyarázná, hogy addíg van gond, amíg nem melegedett be rendesen a motor. Ilyenkor több benzint adagolna a gép - ha lenne. ha a szervízben leoldják a csöveket a szűrőről, akkor egyből kiderül. Egy rutinos szerelő egyből látja, hogy elég üzemanyag folyik-e ki belőle, vagy sem. Szennyezett üzemanyagról találsz képeket a galériában.

2:Alapjárati motor. Más néven folytószelep ház. Ha itt van gond, akkor is bizonytalan lesz az alapjárat+rángathat a gép. Pláne hidegen, amikor rá kellene emelnie az alapjáratra.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #139 Dátum: 2007. December 10. - 21:45:03 »

Cartársak!A véleményetekre lennék kiváncsi..tegnap hideginditás után elindulva iszonyú rángatásba kezdett a vas,a kormányt majd leharaptam.200-330m után megszünt a hiba,cheklámpa nem jelzett semmit.Az előzmény már jó idej hidegen és félmelegen egynenetlen az alapjárat,kihagy.Ezzel szervizben is voltam,de semmit nem találtak.A hab a tortán,ezután,tankoltam,és a vegyes fogyim 12l lett!!!!!!.Ma felhivtam a szervizt,elmondtam a dolgot,a válasz,lövésük sincs mi lehet,figyelejem előjön e ujra.....Nos el vagyok keseredve,mit szóltok ehhez?He?
Üdv
Esetleg vizes benzint tankoltál?
Kis spirituszt /dernaturált szesz/ a tankba, az kiveszi a vizet.
Wartburg 1.3-assal kaptam már be ilyet. Sőt, még bele is fagyott a benzincsőbe. Az ajtó kilincseken vezettem el egy vastag gumicsővet és igy haladtam tovább. Persze ez már addigra nem elösször fordult elő. Lehet, hogy hülyeség, de nekem emlékezetes maradt...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #140 Dátum: 2007. December 14. - 10:47:11 »

Tisztelt Cartársak!

Néha elmegy a kesztűtartóban a világítás, néha visszajön. Tehát izzó nem lehet.  Lehetséges, hogy a csatlakozó nem érintkezik?  Vagy mi lehet a gond?  He He
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #141 Dátum: 2007. December 14. - 14:53:48 »

Tisztelt Cartársak!

Néha elmegy a kesztűtartóban a világítás, néha visszajön. Tehát izzó nem lehet.  Lehetséges, hogy a csatlakozó nem érintkezik?  Vagy mi lehet a gond?  He He
Kapcsoló beszorul... /szerintem/ Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #142 Dátum: 2007. December 14. - 14:55:14 »

Tisztelt Cartársak!

Néha elmegy a kesztűtartóban a világítás, néha visszajön. Tehát izzó nem lehet.  Lehetséges, hogy a csatlakozó nem érintkezik?  Vagy mi lehet a gond?  He He
Kapcsoló beszorul... /szerintem/ Kacsint

Az előbb lekaptam a kesztyűtartót, de semmi javulás. Egy pillanatra felvillant, de utánna megint semmi. Asszem hagyom.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2007. December 14. - 15:39:29 »

Tisztelt Cartársak!

Néha elmegy a kesztűtartóban a világítás, néha visszajön. Tehát izzó nem lehet.  Lehetséges, hogy a csatlakozó nem érintkezik?  Vagy mi lehet a gond?  He He
Kapcsoló beszorul... /szerintem/ Kacsint

Az előbb lekaptam a kesztyűtartót, de semmi javulás. Egy pillanatra felvillant, de utánna megint semmi. Asszem hagyom.
Holnap megjavítjuk... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #144 Dátum: 2007. December 14. - 15:43:57 »

Naná, nem hagyunk sötétségben! De sprayt ki hoz? Fogadok a kapcsolóra, hogy ott a bibi. Ki tartja, ki ellene? holnap este világítania kell, addig nem engedünk haza!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #145 Dátum: 2007. December 14. - 16:12:15 »

Naná, nem hagyunk sötétségben! De sprayt ki hoz? Fogadok a kapcsolóra, hogy ott a bibi. Ki tartja, ki ellene? holnap este világítania kell, addig nem engedünk haza!
WD-40 nálam mindig van!!! Vigyorog
Van még sokminden, de jön Gidy, nála minden van! Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2007. December 15. - 19:49:00 »

Naná, nem hagyunk sötétségben! De sprayt ki hoz? Fogadok a kapcsolóra, hogy ott a bibi. Ki tartja, ki ellene? holnap este világítania kell, addig nem engedünk haza!
Hazaértünk, tehát kijavítva... Vigyorog
Gidy magmondta... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #147 Dátum: 2007. December 15. - 19:51:37 »

Naná, nem hagyunk sötétségben! De sprayt ki hoz? Fogadok a kapcsolóra, hogy ott a bibi. Ki tartja, ki ellene? holnap este világítania kell, addig nem engedünk haza!
Hazaértünk, tehát kijavítva... Vigyorog
Gidy magmondta... Vigyorog

Mégegyszer köszönöm!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2007. December 15. - 19:55:03 »

Naná, nem hagyunk sötétségben! De sprayt ki hoz? Fogadok a kapcsolóra, hogy ott a bibi. Ki tartja, ki ellene? holnap este világítania kell, addig nem engedünk haza!
Hazaértünk, tehát kijavítva... Vigyorog
Gidy magmondta... Vigyorog

Mégegyszer köszönöm!
Nincs mit, ez természetes, hisz ezért vagyunk KLUB.
Segítünk, ahol tudunk.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #149 Dátum: 2007. December 15. - 19:58:16 »

Hogyan sikerült megoldani, mert nekem is fenáll ez a dolog?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!