Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 04:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 201064 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. Október 12. - 09:48:36 »

Csak én nem látom, hogy ha írok egy privát üzenetet, akkor az tényleg elment a címzettnek?
(A "kimenő üzenetek" ÜRES marad...)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 12. - 19:04:15 írta kripic » Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. Október 13. - 06:46:09 »


Pont ezért tűnt fel...: Kijavítottam, mégsem jönnek az értesítések.

Pontosítanom szükséges:
Attól, hogy csak az e-mail-címet javítottam, NINCS az értesítés a korábban erre kijelölt témákról.
Új kéréssel a dolog műxik..
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. Október 13. - 13:34:55 »

Csak én nem látom, hogy ha írok egy privát üzenetet, akkor az tényleg elment a címzettnek?
(A "kimenő üzenetek" ÜRES marad...)

Erre had válaszolok én! Már én beleszaladtam! Egyszerűen pipáld ki a levél alján a kis ablakot (nem tudom mi van oda írva) és lesz másolatod a kimenők között.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. Október 13. - 13:58:47 »

Haho! A taglista 3.-ik oldalán "lackó" 3x is szerepel, ami nyílvánvalóan hibás. Így ne szaporítsuk a taglétszámot! Stocz/?/, vagy "lackó/ törölje ki a felesleges kettőt, gondolom véletlenül lett háromszor regisztrálva. Minden jót! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #64 Dátum: 2007. Október 13. - 19:40:01 »

Én csak egyszer látom.
Milyen rendezettség és oldalankénti megjelenített tag mellett a harmadik oldalon?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2007. Október 13. - 19:46:16 »

Szia Stocz! Szóval felhasználóknál a 3.-ik oldalon egymás alatt 3 "lackó" azonos belépési idővel, eddig 0 hozzászólással. Csak nem lehet az, hogy Nálad nem így van? Remélem így pontosítottam a dolgot, nézd meg! Üdv Neked, és családodnak! Köszi a türelmed a bénákhoz. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2007. Október 14. - 16:34:34 »

Érdeklödni szeretnék tisztelt rendszergazda márkatárstól, hogy nem lehetne-e esetleg megcsinálni ha privát üzim jön, hogy pirosra váltson a "privát üzenetek" cím? Néha elsikkad a figyelmem a mellé tett számon és nem veszem észre, hogy üzim jött, aki meg irta ,azt hiszi nem akarok válaszolni. Ha nem, hát nem, csak egy próba volt, mert nekem könnyedséget jelentene. Elöre is köszi

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #67 Dátum: 2007. Október 15. - 10:06:10 »

Némi kód buherálással ezt a "pirosítást" is meg lehetne oldani, egyszer talán.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #68 Dátum: 2007. Október 15. - 12:21:43 »

Érdeklödni szeretnék tisztelt rendszergazda márkatárstól, hogy nem lehetne-e esetleg megcsinálni ha privát üzim jön, hogy pirosra váltson a "privát üzenetek" cím? Néha elsikkad a figyelmem a mellé tett számon és nem veszem észre, hogy üzim jött, aki meg irta ,azt hiszi nem akarok válaszolni. Ha nem, hát nem, csak egy próba volt, mert nekem könnyedséget jelentene. Elöre is köszi

Üdv

Ezt én is támogatnám, néhányszor már elsiklottam a kis fehér zárójeles szám mellett.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #69 Dátum: 2007. Október 15. - 13:33:40 »

Szia Stocz! Szóval felhasználóknál a 3.-ik oldalon egymás alatt 3 "lackó" azonos belépési idővel, eddig 0 hozzászólással. Csak nem lehet az, hogy Nálad nem így van? Remélem így pontosítottam a dolgot, nézd meg! Üdv Neked, és családodnak! Köszi a türelmed a bénákhoz. Üdv: LadiGidy

Töröltem.
Én a weblapon néztem a listát, ott csak egyszer szerepelt.
Ezt sem értem, hogy hogyan lehet.
Na mindegy.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #70 Dátum: 2007. Október 15. - 14:23:26 »

Érdeklödni szeretnék tisztelt rendszergazda márkatárstól, hogy nem lehetne-e esetleg megcsinálni ha privát üzim jön, hogy pirosra váltson a "privát üzenetek" cím? Néha elsikkad a figyelmem a mellé tett számon és nem veszem észre, hogy üzim jött, aki meg irta ,azt hiszi nem akarok válaszolni. Ha nem, hát nem, csak egy próba volt, mert nekem könnyedséget jelentene. Elöre is köszi

Üdv

Ezt én is támogatnám, néhányszor már elsiklottam a kis fehér zárójeles szám mellett.

Bizony sokszor nem észrevehető. Támogatom én is!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #71 Dátum: 2007. Október 15. - 15:09:41 »

Ajjaj.
Felírom a többi közé.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #72 Dátum: 2007. Október 15. - 20:04:06 »

Néha a menüben lépegetés közepette ez jön elő. Nincs következetes dolog, ami után ez jön ki, az előzmény változó. Nem zavarnálak vele kedves Stocz, de szófogadó ember lévén teszem azt, amire utasít a hibaüzenet.:-)

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #73 Dátum: 2007. Október 16. - 19:01:05 »

 Stocz Főúr! Újabb, ezúttal csak duplázás a felhasználók listáján. 2. oldal: Gálicz Gábor, alatta pedig. galiczgabor. 3. oldal: Koroknai László, majd mégegyszer úgyanígy leirva. Stocz Úr! Most már tudod mia gond? Beütési duplázás, vagy rendszerhiba? Bocs, hogy problémáztam, de hibajelenség volt. Üdv: LadiGidy a sasszem
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #74 Dátum: 2007. Október 16. - 19:21:46 »

Néha a menüben lépegetés közepette ez jön elő. Nincs következetes dolog, ami után ez jön ki, az előzmény változó. Nem zavarnálak vele kedves Stocz, de szófogadó ember lévén teszem azt, amire utasít a hibaüzenet.:-)


Annyit még , hogy frissítésre rendbejön .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!