Lacetti klub fórum
2024. Május 24. - 22:14:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 202282 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2007. Október 17. - 21:05:33 »

Na megen jutott valami eszembe.
Ne...ne félj Stocz, nem akarlak bántani!  Vigyorog

De tényleg csak érdeklődés, javaslat lenne. Úgyis Tőled függ, mit kezdesz az ötletekkel, nekem meg az bizony akad néha. Olyankor inkább leírom, hátha Te is használhatónak tartod.

Nos az futott át az agyamon, hogy mi van akkor, ha Te pl. működésképtelen leszel? Ugye senki nem úgy kezdi a  napot, hogy este nem tér haza, mégis sokunkkal megesik, hogy váratlan dolgok jönnek közbe. Baleset, stb, inkább nem ecsetelem.
Egy hoszabb kórházi, külföldi tartózkodás esetén van valaki, aki karbantartja az oldalt, kezeli a hibákat? Bár még nagyon frissek vagyunk, de nagyon nagy kár lenne mind a honlapért, mind fórumunkárt és rengeteg belefektetett energiádért, ha kárba veszne!
Szerintem keresned kellene egy olyan helyi illetőségű szakembert (ha még nincs ilyen), aki egyben barátod/jó ismerősöd is, és akinek a fontos/egyéni dolgokat tudásanyagot átadnád és bármikor helyettesíteni tud ha gáz van.
Olyan jól kezd alakulni ez a kis közösség, hogy nem kellene veszni hagyni ha valamiért kiesel az ütemből!
Bocsi, hogy ilyenekkel zavarlak, tisztában vagyok vele, hogy nem ilyenre gondol az ember elsősorban.
Remélem érted mit akartam ebből kihozni és nem veszed lelkedre!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #76 Dátum: 2007. Október 18. - 07:54:58 »

Stocz Úr! Cápa úgy gondolta nyílván, hogy akadályoztatásod esetén, ami nyaralást, külföldi világkörüli utat, stb, jelent, nem az ördögöt a falra festeni. Egyébként elsősorban érted drukkolunk, utána jön csak a klub. Nevezzük úgy a dolgot, hogy Neked is legyen egy helyettesed, tartalékod, ami lehetne a moderátoroknál is. Így jobb a kérdés felvetése, Cápa barátunk? Most indulok egyébként a Gombosékhoz, felvetek majd több közös problémát, és majd beszámolok a válaszokról, ha lesz miről. Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #77 Dátum: 2007. Október 18. - 09:14:04 »

Stocz Úr! Cápa úgy gondolta nyílván, hogy akadályoztatásod esetén, ami nyaralást, külföldi világkörüli utat, stb, jelent, nem az ördögöt a falra festeni. Egyébként elsősorban érted drukkolunk, utána jön csak a klub. Nevezzük úgy a dolgot, hogy Neked is legyen egy helyettesed, tartalékod, ami lehetne a moderátoroknál is. Így jobb a kérdés felvetése, Cápa barátunk? Most indulok egyébként a Gombosékhoz, felvetek majd több közös problémát, és majd beszámolok a válaszokról, ha lesz miről. Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy

Igen-igen! Pontosan így értettem! Köszönöm az értelmezést és a hasznos kiegészítést LadiGidy!
Meg még valami jutott eszembe (amellett, hogy lassan ki fog zárni Stocz ha ennyit kekeckedem). A taglistába be lehetne kérni a nicknév mellé mindenki keresztnevét, ill. hogy mikor ünnepli azt.(Pl. LadiGidy---Gedeon---október 10.)  Így könnyen nyomon lehetne követni, hogy kinek mikor van névnapja, nemcsak az angolszász ünnepek és szülinapok látszanának az  "Elkövetkezendő naptár" nevű, honlapunk alján megjelenő -nagyon ötletes- menüpontban.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #78 Dátum: 2007. Október 19. - 09:14:49 »

Bocs, de nem értem, hogy a hozzászólásaimat számláló kütyü mért ragadt be 32-nél.
Naplózva

hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #79 Dátum: 2007. Október 19. - 09:16:52 »

Bocs, de nem értem, hogy a hozzászólásaimat számláló kütyü mért ragadt be 32-nél.

Visszavonom már számlál rendesen!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #80 Dátum: 2007. Október 19. - 09:57:42 »

Bocs, de nem értem, hogy a hozzászólásaimat számláló kütyü mért ragadt be 32-nél.

Visszavonom már számlál rendesen!

Nekem meg tuti duplán számol, mert ennyit nem beszélhetek! :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #81 Dátum: 2007. Október 19. - 14:30:56 »

Néha a menüben lépegetés közepette ez jön elő. Nincs következetes dolog, ami után ez jön ki, az előzmény változó. Nem zavarnálak vele kedves Stocz, de szófogadó ember lévén teszem azt, amire utasít a hibaüzenet.:-)



Én is látom időnként. Nyomj egy frissítést, és akkor általában bejön az oldal (de gondolom, erre magadtól is rájöttél).
Csak tippem van, hogy mi lehet az ok: elértük azt a szintet (forgalmat), amikor az extra szervere már nem tud minden esetben azonnal kiszolgálni.

Sztem ezzel még együtt lehet élni.
Vagy lehet egyesületbe tömörülni, tagdíjat szedni, közgyűlést öszehívni,...
Én ezt kihagynám.
Az autóink sem tökéletesek (mi sem), mégis elvagyunk velük.

A jelzést köszönöm, de a fentiek miatt nincs lehetőségem változtatni rajta.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #82 Dátum: 2007. Október 19. - 14:32:39 »

Néha a menüben lépegetés közepette ez jön elő. Nincs következetes dolog, ami után ez jön ki, az előzmény változó. Nem zavarnálak vele kedves Stocz, de szófogadó ember lévén teszem azt, amire utasít a hibaüzenet.:-)



Én is látom időnként. Nyomj egy frissítést, és akkor általában bejön az oldal (de gondolom, erre magadtól is rájöttél).
Csak tippem van, hogy mi lehet az ok: elértük azt a szintet (forgalmat), amikor az extra szervere már nem tud minden esetben azonnal kiszolgálni.

Sztem ezzel még együtt lehet élni.
Vagy lehet egyesületbe tömörülni, tagdíjat szedni, közgyűlést öszehívni,...
Én ezt kihagynám.
Az autóink sem tökéletesek (mi sem), mégis elvagyunk velük.

A jelzést köszönöm, de a fentiek miatt nincs lehetőségem változtatni rajta.

Csak jelzés volt, hogy tudj a hibajelenségről. Engem egyáltalán nem zavar. :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #83 Dátum: 2007. Október 19. - 14:38:10 »

Stocz Főúr! Újabb, ezúttal csak duplázás a felhasználók listáján. 2. oldal: Gálicz Gábor, alatta pedig. galiczgabor. 3. oldal: Koroknai László, majd mégegyszer úgyanígy leirva. Stocz Úr! Most már tudod mia gond? Beütési duplázás, vagy rendszerhiba? Bocs, hogy problémáztam, de hibajelenség volt. Üdv: LadiGidy a sasszem

Javítva.
Duplán regisztráltak, más felhasználónévvel.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #84 Dátum: 2007. Október 19. - 14:48:10 »

Na megen jutott valami eszembe.
Ne...ne félj Stocz, nem akarlak bántani!  Vigyorog

De tényleg csak érdeklődés, javaslat lenne. Úgyis Tőled függ, mit kezdesz az ötletekkel, nekem meg az bizony akad néha. Olyankor inkább leírom, hátha Te is használhatónak tartod.

Nos az futott át az agyamon, hogy mi van akkor, ha Te pl. működésképtelen leszel? Ugye senki nem úgy kezdi a  napot, hogy este nem tér haza, mégis sokunkkal megesik, hogy váratlan dolgok jönnek közbe. Baleset, stb, inkább nem ecsetelem.
Egy hoszabb kórházi, külföldi tartózkodás esetén van valaki, aki karbantartja az oldalt, kezeli a hibákat? Bár még nagyon frissek vagyunk, de nagyon nagy kár lenne mind a honlapért, mind fórumunkárt és rengeteg belefektetett energiádért, ha kárba veszne!
Szerintem keresned kellene egy olyan helyi illetőségű szakembert (ha még nincs ilyen), aki egyben barátod/jó ismerősöd is, és akinek a fontos/egyéni dolgokat tudásanyagot átadnád és bármikor helyettesíteni tud ha gáz van.
Olyan jól kezd alakulni ez a kis közösség, hogy nem kellene veszni hagyni ha valamiért kiesel az ütemből!
Bocsi, hogy ilyenekkel zavarlak, tisztában vagyok vele, hogy nem ilyenre gondol az ember elsősorban.
Remélem érted mit akartam ebből kihozni és nem veszed lelkedre!
Üdv!

Igen, ez egy jó kérdés.
A moderátor választás is pont erről szól. Nem lehetek mindíg itt.
Annak viszont nagyon nem örülnék, ha a weblap kódjába, az adatbázisba, stb. más is belenyúlkálhatna. Abból lenne az igazi kavarodás.
Amennyiben valami végzetes baj történne velem, úgy van olyan tagtársunk, aki erről (családi kapcsolat révén) elég hamar tudomást szerezne.
Ebben az esetben az asszony majd lehetővé teszi a gépemhez, és a kódokhoz való hozzáférést.
Vagy kikunyeráljátok az extrától.  Vigyorog

Addig is boldogsággal tölt el a tudat, hogy már érték vagyok, és még a buszosoknak is vigyáznia kell rám (LadiGidy: szólj az éjszakás kollégáknak!).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #85 Dátum: 2007. Október 19. - 17:38:58 »

Stocz Főúr Fő-Fő védett taxis barátom! Megadom a parancsot az éjszakásoknak, hogy Rád mindig vigyázzanak, óvjanak minden támadástól autósoktól, buszosoktól, baromarcú gyalogosoktól, és szerencsére éjszaka kevés, de annál hülyébb bringásoktól. Add meg a kocsid szinét, mert nem tudom minek mondjam, és a rendszámod betüit legalább, a City taxit tudom. Ha összetüzésbe kerülnél valamelyik kpllégámmal, hivatkozz rám, majdnem mindenki ismer, gondolom főleg a ritka nevem miatt. Adok a kocsidra egy BKV-s matricát, ha akarod. Na szia, minden jót! Üdv: LadiGidy a védőszárny
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #86 Dátum: 2007. Október 19. - 18:02:53 »

Na megen jutott valami eszembe.
Ne...ne félj Stocz, nem akarlak bántani!  Vigyorog

De tényleg csak érdeklődés, javaslat lenne. Úgyis Tőled függ, mit kezdesz az ötletekkel, nekem meg az bizony akad néha. Olyankor inkább leírom, hátha Te is használhatónak tartod.

Nos az futott át az agyamon, hogy mi van akkor, ha Te pl. működésképtelen leszel? Ugye senki nem úgy kezdi a  napot, hogy este nem tér haza, mégis sokunkkal megesik, hogy váratlan dolgok jönnek közbe. Baleset, stb, inkább nem ecsetelem.
Egy hoszabb kórházi, külföldi tartózkodás esetén van valaki, aki karbantartja az oldalt, kezeli a hibákat? Bár még nagyon frissek vagyunk, de nagyon nagy kár lenne mind a honlapért, mind fórumunkárt és rengeteg belefektetett energiádért, ha kárba veszne!
Szerintem keresned kellene egy olyan helyi illetőségű szakembert (ha még nincs ilyen), aki egyben barátod/jó ismerősöd is, és akinek a fontos/egyéni dolgokat tudásanyagot átadnád és bármikor helyettesíteni tud ha gáz van.
Olyan jól kezd alakulni ez a kis közösség, hogy nem kellene veszni hagyni ha valamiért kiesel az ütemből!
Bocsi, hogy ilyenekkel zavarlak, tisztában vagyok vele, hogy nem ilyenre gondol az ember elsősorban.
Remélem érted mit akartam ebből kihozni és nem veszed lelkedre!
Üdv!

Igen, ez egy jó kérdés.
A moderátor választás is pont erről szól. Nem lehetek mindíg itt.
Annak viszont nagyon nem örülnék, ha a weblap kódjába, az adatbázisba, stb. más is belenyúlkálhatna. Abból lenne az igazi kavarodás.
Amennyiben valami végzetes baj történne velem, úgy van olyan tagtársunk, aki erről (családi kapcsolat révén) elég hamar tudomást szerezne.
Ebben az esetben az asszony majd lehetővé teszi a gépemhez, és a kódokhoz való hozzáférést.
Vagy kikunyeráljátok az extrától.  Vigyorog

Addig is boldogsággal tölt el a tudat, hogy már érték vagyok, és még a buszosoknak is vigyáznia kell rám (LadiGidy: szólj az éjszakás kollégáknak!).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Na ez már valami! Az a lényeg, hogy ha netán nélkülöznünk kell társaságod, akkor elég legyen csak hiányodat elviselni, és ne kelljen még e rengeteg munkának, az egyre aktívabb fóruméletnek is búcsút inteni! Jómagam és még páran átéltük már nemrég ugyanezt, én még matricáztam is...feleslegesen.:-(
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #87 Dátum: 2007. Október 19. - 19:37:12 »

Szeretném kérdezni FőCartárstól, hogy meg lehetne-e csinálni hogy "a legutóbbi látogatás óta olv..." és a "hozzászólásaimra érkezett...." alá, kerüljön egy "utolsó 1 óra témái" nevű hivatkozás is.
Ha hülyeségnek tartod, akkor tárgytalan.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #88 Dátum: 2007. Október 20. - 07:22:35 »

A kérdés maga jogos, én persze nem tudok rá válaszolni, de mint kérdés elfért volna - oly sok hasonló mellett - az ÉSZREVÉTELEK témában.
Bocs...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #89 Dátum: 2007. Október 20. - 17:15:20 »

E miatt ide is került.
Mindent meg lehet csinálni, csak idő kérdése.
Ennek a felvetésnek nem igazán látom át a lényegét. Ha a rég óta olvasatlan témákat egyáltalán nem akarod megnézni, akkor jelöld őket elolvasottnak, és többé nem zavarnak.
Miért lényeges az, hogy egy általad még nem elolvasott írás mikor született?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!