Lacetti klub fórum
2024. Május 14. - 04:55:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 677190 alkalommal)
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #240 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 20:10:51 »

Sziasztok!
Köszönöm szépen gidy -nek a grassalkovics utcában lévő szervizt mert 3 óra alatt levizsgáztatták az autóm. Kacsint

A napokba voltunk nyaralni Sopronba és környékén.Visszafele Nagycenken benéztünk egy "OLD TIMER" autókat bemutató kiállításon.A családomnak és nekem is nagyon tetszett.Sok régi autó van nagyon jó állapotba megőrizve.Akit érdekel privát üzenetben keressen meg.

Most megvagyok elégedve a paripámmal teljesen és a vizsgán is azt mondták hogy nagyon egyben van és a "zaj" az vele jár. Vigyorog

Üdv:
Kakaos
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #241 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 20:07:50 »

A sok "letelt a nyaralás" féle nyafogósnak üzenem, hogy én meg már három éve nem voltam!!! bNem volt rá időm.
Annyira nem, hogy ma kézhez kaptam kedvelt vitorlásom adásvételijét. Majd a szívem szakadt meg, amikor aláírtam a papírt és hazaküldtem. 

Remélem még sokáig úszol, Boleró...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #242 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 20:31:14 »

A sok "letelt a nyaralás" féle nyafogósnak üzenem, hogy én meg már három éve nem voltam!!! bNem volt rá időm.
Annyira nem, hogy ma kézhez kaptam kedvelt vitorlásom adásvételijét. Majd a szívem szakadt meg, amikor aláírtam a papírt és hazaküldtem. 

Remélem még sokáig úszol, Boleró...

Hiszen te egész évben nyaralsz a tengeren!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #243 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 08:15:35 »

PESTET jároktol kérdezem ma du 3-4 ora körül kelle átutaznom M7-M3 utvonalon merre érdemes neki indulnom? He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #244 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 09:32:02 »

PESTET jároktol kérdezem ma du 3-4 ora körül kelle átutaznom M7-M3 utvonalon merre érdemes neki indulnom? He
Egy a sok közül:
M7-Egér u-6os bevezető-Lágymányosi híd-Könyves K krt-Hungáia krt(itt Gidynél egy capuccínó! Vigyorog)-M3.
Vagy esetleg az M0,de az kerülő.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #245 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 10:01:01 »

köszi, a capuccio kimarad sajna sokan megyünk (10 fö) amugyis más nevébben igérgetni könyü csak nem kifizetödö föleg az "öregével" Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #246 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 12:01:31 »

CDX! Baroti! Most mindketten itt vagytok! Vegyétek fel a kapcsolatot egymással az erdélyi úttal kapcsolatban! De most, rögtön! Ez parancs! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #247 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 12:40:14 »

Erdélyi túra? Mit szerveződtök?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #248 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 13:12:27 »

Rudiék ma szédszedték a váltómat és csak valami műanyag szerű fehér kis izé volt kikopva. Remélem ez lesz a bibi, mert elvileg nem a csapágyakkal van a baj, hanem, hogy ez az izé engedi rezegni-mozogni a váltót. Az izé ára kb 16 ezer ft, ó. Pénteken vagy hétfőn érkezik meg, addig össze és vis****akta a srác a váltót. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 05. - 13:17:22 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #249 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 17:27:25 »

Rudiék ma szédszedték a váltómat és csak valami műanyag szerű fehér kis izé volt kikopva. Remélem ez lesz a bibi, mert elvileg nem a csapágyakkal van a baj, hanem, hogy ez az izé engedi rezegni-mozogni a váltót. Az izé ára kb 16 ezer ft, ó. Pénteken vagy hétfőn érkezik meg, addig össze és vis****akta a srác a váltót. Vigyorog
Weres! Drukkolok Neked! De ez sem olcsó- sajnos. Ügyes srác a Fecó! Tegnap az enyém is újra tökéletes lett, már Lengyelországban jár Csabával, Katával, Klárival, és még egy sráccal. Remélem úgy is kapom vissza szombaton! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #250 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 19:54:03 »

És újra dübörög a gép!

Ma beindították, jelenleg egy pár órás próbajáratás történik, hogy megnézzék nem folyik valami itt- ott és hogy kitisztuljon a kenőolaj.

Na ezt a cserét senki nem vállalná be: 5200 liter.

A számla összege (csak alkatrészek + munkadíj) közeleg a a 300k- hoz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #251 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 21:39:08 »

A sok "letelt a nyaralás" féle nyafogósnak üzenem, hogy én meg már három éve nem voltam!!! bNem volt rá időm.
Annyira nem, hogy ma kézhez kaptam kedvelt vitorlásom adásvételijét. Majd a szívem szakadt meg, amikor aláírtam a papírt és hazaküldtem. 

Remélem még sokáig úszol, Boleró...

Hiszen te egész évben nyaralsz a tengeren!  Vigyorog Vigyorog
Vegyél egy térképet. Jelöld meg hol jártál. Aztán kérj egy árajánlatot egy utazási irodától. Megtudhatod mennyiért nyaraltál eddig Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #252 Dátum: 2009. Augusztus 06. - 10:21:54 »

Gidynkből TV sztár lett.
Villamos pótlózott a Combinók helyett.
Persze "megint" tönkretett egy buszt. Vigyorog
Benne volt a Híradóban.

(A hír arról szólt, hogy az öreg Ikarus-ok nem bírják a kiképzést, és annyi volt a meghibásodás, hogy a BKV mind a két végállomásra mozgó szervizt telepített. Persze pont Apu gépének a javítását közvetítette a média. Mondjuk nem csodálom. De nem láttam a TV-ben a klubos szóróanyagot! Vigyorog)
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #253 Dátum: 2009. Augusztus 06. - 10:56:14 »

CDX! Baroti! Most mindketten itt vagytok! Vegyétek fel a kapcsolatot egymással az erdélyi úttal kapcsolatban! De most, rögtön! Ez parancs! Vigyorog
Na hát ez le lett késve, ugyanis mielőtt a  Vigyorog parancs jóváhagyatott már a kapcsolatfelvétel megtörtént P.Ü.-ben.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #254 Dátum: 2009. Augusztus 06. - 16:09:04 »

Gidynkből TV sztár lett.
Villamos pótlózott a Combinók helyett.
Persze "megint" tönkretett egy buszt. Vigyorog
Benne volt a Híradóban.

(A hír arról szólt, hogy az öreg Ikarus-ok nem bírják a kiképzést, és annyi volt a meghibásodás, hogy a BKV mind a két végállomásra mozgó szervizt telepített. Persze pont Apu gépének a javítását közvetítette a média. Mondjuk nem csodálom. De nem láttam a TV-ben a klubos szóróanyagot! Vigyorog)
Most, hogy celeb lettem, azért még nem nézlek le titeket, mert tudom, honnan jöttem, nem tagadom meg a régi barátokat. Aki kér a gyereknek autógrammot, csak szóljatok, szívesen adok, hadd legyen boldog minden jóravaló gyerek. Vigyorog
Amúgy meg ma is ott voltam, holnap ott leszek, és igenis adogatom a szórólapokat. Ma is hazafelé több taxisnak adtam, sőt beszélgettem is velük. Vigyorog
Ma végre a saját kocsimmal voltam, így nem kellett javítani, azt nem tettem tönkre, azt szeretem több, mint 10 éve, szerintem a legjobb IK-280-as! Vigyorog
Azért is vagyok a cégnél most még népszerűbb, mert mindenki hallotta, hogy hazaküldtek, mert rövid BKV-s nadrágban mentem hétfőn dolgozni, hazajöttem, átöltöztem, de persze előbb szép nyugival megreggeliztem, megkávéztam, letussoltam, és pont mindig elment előttem az aktuális busz, így sajnos kevesebbet kellett fordulnom a kőrúton, de túlélem. Kacsint Amúgy most jobb a körút, mert a Thökölyt szétszedték, egy szűk sávon kell centizni, és régi ocsmány buszokkal kell most ott szenvedni, a jók, mind itt vannak a pótlóban.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!