Lacetti klub fórum
2024. Május 04. - 14:28:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456678 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. Június 05. - 19:32:22 »

Ma dél körül láttam egy Digi-s autót városomban a Csapás úton a volt Ford szalonnál lévő körforgalomban. Nem Te voltál véletlenül Zotya? Kacsint
...és Én sem jártam arra felé!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. Június 05. - 23:00:58 »

Ma dél körül láttam egy Digi-s autót városomban a Csapás úton a volt Ford szalonnál lévő körforgalomban. Nem Te voltál véletlenül Zotya? Kacsint
Igen valszeg én voltam egész héten felétek járok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. Június 06. - 09:54:21 »

Ma dél körül láttam egy Digi-s autót városomban a Csapás úton a volt Ford szalonnál lévő körforgalomban. Nem Te voltál véletlenül Zotya? Kacsint
Igen valszeg én voltam egész héten felétek járok.
Jobbról csatlakoztam Neked ezüst cettimmel. Megadtam az elsőbbséget, Te mentél a Shell kút felé tovább. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. Június 06. - 12:39:36 »

A leglelkesebb talizok mi voltunk ma Stocz Főmesterrel, mert mi már hajnali 3:30-kor taliztunk itt a házunknál. Kacsint Ti bezzeg aludtatok, mint a mormoták, de mi, igazi jó cartársak már üdvözöltük egymást, hogy szebb legyen a napunk. Vigyorog Remélem a jó példa ragadós, és követitek ezt a szép hagyományteremtő talizást! Kacsint Vigyorog Vigyorog ;
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Június 06. - 12:46:15 »

A leglelkesebb talizok mi voltunk ma Stocz Főmesterrel, mert mi már hajnali 3:30-kor taliztunk itt a házunknál. Kacsint Ti bezzeg aludtatok, mint a mormoták, de mi, igazi jó cartársak már üdvözöltük egymást, hogy szebb legyen a napunk. Vigyorog Remélem a jó példa ragadós, és követitek ezt a szép hagyományteremtő talizást! Kacsint Vigyorog Vigyorog ;
Kivéve engem, mert én tegnap (ma) is elaludtam a tv előtt és hajnali 3-kor mentem zuhogni. Hajnali négytől azért aludtam még két órát kelésig!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Június 06. - 14:48:50 »

A leglelkesebb talizok mi voltunk ma Stocz Főmesterrel, mert mi már hajnali 3:30-kor taliztunk itt a házunknál. Kacsint Ti bezzeg aludtatok, mint a mormoták, de mi, igazi jó cartársak már üdvözöltük egymást, hogy szebb legyen a napunk. Vigyorog Remélem a jó példa ragadós, és követitek ezt a szép hagyományteremtő talizást! Kacsint Vigyorog Vigyorog ;
Kivéve engem, mert én tegnap (ma) is elaludtam a tv előtt és hajnali 3-kor mentem zuhogni. Hajnali négytől azért aludtam még két órát kelésig!  Vigyorog
Hajnali 3:30-kor aludni, én csak reggel 7-kor fekszek le! Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Június 06. - 21:10:12 »

A leglelkesebb talizok mi voltunk ma Stocz Főmesterrel, mert mi már hajnali 3:30-kor taliztunk itt a házunknál. Kacsint Ti bezzeg aludtatok, mint a mormoták, de mi, igazi jó cartársak már üdvözöltük egymást, hogy szebb legyen a napunk. Vigyorog Remélem a jó példa ragadós, és követitek ezt a szép hagyományteremtő talizást! Kacsint Vigyorog Vigyorog ;
Kivéve engem, mert én tegnap (ma) is elaludtam a tv előtt és hajnali 3-kor mentem zuhogni. Hajnali négytől azért aludtam még két órát kelésig!  Vigyorog
Hajnali 3:30-kor aludni, én csak reggel 7-kor fekszek le! Vigyorog
No igen! A friss újság és péksüti kell az mebereknek reggelre!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Június 07. - 05:43:42 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
Ha valamim netán tönkre fog menni, én is inkább "a két lad"-hoz viszem a cettit ezek után! Ahogy elnézem:rögtön vállalják, nincs várakozási idő, ráadásul ingyen! És még a váróban ingyen kv is jár! Hmmmm... Vigyorog

És nem is akármilyen kv.
Budapesti!
Azaz: bkv.
Van ahol így írják: BKV.  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Június 07. - 08:35:15 »

Ma Lurdy ház 14 óra tali! Mégis tudok menni, remélem még jó páran jöttök! Vigyorog Cap, számítok Rád! Továbbá a szokott kedves csapatra! Vigyorog Weres, Jani, LadLac (klimázik?), Kripic, stb, gyertek el! Kacsint Vigyorog Na majd ott a többit... Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Június 07. - 09:11:42 »

Ma Lurdy ház 14 óra tali! Mégis tudok menni, remélem még jó páran jöttök! Vigyorog Cap, számítok Rád! Továbbá a szokott kedves csapatra! Vigyorog Weres, Jani, LadLac (klimázik?), Kripic, stb, gyertek el! Kacsint Vigyorog Na majd ott a többit... Vigyorog
kripic sajna már megint nem lesz ott, mert össznépi családi bulit szervez a munkáltatója. És hát ott ugrálóvár, meg mászófal, meg gyerekszínház, meg miegymás, plusz kaja, pia, sör, lámpa, diszkó, meg csaj (ja, az nem lesz...) korlátlanul... ugye megértitek
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Június 07. - 11:21:06 »

csaj (ja, az nem lesz...) korlátlanul... ugye megértitek
Csaj korlátlanul, ez jól hangzik, én is ott akarok dolgozni!
De mi az a "ja" és miért nem lesz, drága? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Június 07. - 12:30:47 »

Ma Lurdy ház 14 óra tali! Mégis tudok menni, remélem még jó páran jöttök! Vigyorog Cap, számítok Rád! Továbbá a szokott kedves csapatra! Vigyorog Weres, Jani, LadLac (klimázik?), Kripic, stb, gyertek el! Kacsint Vigyorog Na majd ott a többit... Vigyorog
Remélem a Lacettivel jössz. Kacsint
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Június 07. - 15:26:51 »

Még pont jókor fejeztük be a talit. Alig, hogy elindultunk elkezdett szakadni az eső.
Gidy megmutatta az autóját (végre) és nagyon szép a felnije. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Június 07. - 19:34:16 »

Még pont jókor fejeztük be a talit. Alig, hogy elindultunk elkezdett szakadni az eső.
Gidy megmutatta az autóját (végre) és nagyon szép a felnije. Kacsint
  Hát valóban ott voltam, és az autómmal, de nem először, ezt ki kellett hangsúlyoznom! Kacsint Két órát dumcsiztunk, és az özönviz elött egy perccel beültünk a kocsikba, és elhúztunk. Weres megmentette a Sedanosok becsületét, de mi SW-sek megint vertük a mezönyt. Jani, Captain, Meatloaf, és jómagam. Captain elbúcsuzott, kedden repül Antwerpenbe, és Lacetti helyett csónakázik néhány hónapot. Sznuni, és egy pár volt még ott a másik csapatból. Meatloaf! Amint hazajöttem eszembe is jutott, hogy mit kértél, gondolom azóta Neked is, de sebaj, találkozunk még! Vigyorog Most pedig koncentráljunk Veszprémre! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Június 07. - 20:06:20 »

Még pont jókor fejeztük be a talit. Alig, hogy elindultunk elkezdett szakadni az eső.
Gidy megmutatta az autóját (végre) és nagyon szép a felnije. Kacsint
  Hát valóban ott voltam, és az autómmal, de nem először, ezt ki kellett hangsúlyoznom! Kacsint Két órát dumcsiztunk, és az özönviz elött egy perccel beültünk a kocsikba, és elhúztunk. Weres megmentette a Sedanosok becsületét, de mi SW-sek megint vertük a mezönyt. Jani, Captain, Meatloaf, és jómagam. Captain elbúcsuzott, kedden repül Antwerpenbe, és Lacetti helyett csónakázik néhány hónapot. Sznuni, és egy pár volt még ott a másik csapatból. Meatloaf! Amint hazajöttem eszembe is jutott, hogy mit kértél, gondolom azóta Neked is, de sebaj, találkozunk még! Vigyorog Most pedig koncentráljunk Veszprémre! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen itthon nekem is eszembe jutott,mindegy majd a következő talin.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!