Lacetti klub fórum
2024. Május 03. - 19:18:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Le
 
Szerző Téma: KAPOSÚJLAK REPÜLŐTÉR 2008.05.03-án  (Megtekintve 67977 alkalommal)
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #105 Dátum: 2008. Május 03. - 19:19:26 »

Jó az idő, jó a hangulat. Most fogunk kajálni. Legyorsultam 1matizt és 1lanos. Mosolyog
  Gratula Jani! Tico nem volt? Nem lehet mindjárt a leggyorsabbnak lenni, mert sok irigyet szerezhetsz úgy. Szép komotosan kell haladni a csúcsra! Jó volt az ebéd? Hányan voltatok összesen? Tőlünk? Várjuk a szöveges, és képes beszámolót! Jó utat hazafelé mindenkinek!

Tico az nem de 2db Nexia az igen amivel nem birt senki sem! Kacsint
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #106 Dátum: 2008. Május 03. - 19:26:59 »

Kiváncsi leszek én erre a veszprémi talira lehet ennek is nagyobb lessz a füstye mint a lángja.

Probalj meg megszervezni es lebonyolitani egy talit, akkor mondj velemenyt, akkor ez a negativ hozzalas egybol eltunik. Kivulallokent konnyu biralni, szervezni tevekenyen resztvenni az mar nehezebb ehhhez mar tobb emberkenek nem fullik a foga, ezt maximalis szemelyes tapaztalat alapjan mondom!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #107 Dátum: 2008. Május 03. - 19:29:05 »

Sajnálom, hogy nem lehettem ott! Remélem jól sikerült a tali, jól éreztétek magatokat! Na majd legközelebb talán!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #108 Dátum: 2008. Május 03. - 19:55:28 »

Kiváncsi leszek én erre a veszprémi talira lehet ennek is nagyobb lessz a füstye mint a lángja.

Probalj meg megszervezni es lebonyolitani egy talit, akkor mondj velemenyt, akkor ez a negativ hozzalas egybol eltunik. Kivulallokent konnyu biralni, szervezni tevekenyen resztvenni az mar nehezebb ehhhez mar tobb emberkenek nem fullik a foga, ezt maximalis szemelyes tapaztalat alapjan mondom!
Van benne részem /rendezvényszervezés/ nem negatív a hozzáálásom.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #109 Dátum: 2008. Május 03. - 20:14:08 »

Ne bántsátok  zotyát! Ö csak azt akarta mondani, hogy ahhoz képest ahányan jelezték a részvételt alig maradtunk akik el is mentünk.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #110 Dátum: 2008. Május 03. - 20:23:18 »

A gyorsulás meg időre ment, teljesen mindegy volt kivel indultunk párban.
Mentem egy  nexiával, az nyert egy  autónyival.
Utána a  matiz meg a  lanos, azokat lenyomtam.
És végül a  Weressel. Ö legyorsult, igaz kapott  súlyelőnyt, mert én utassal mentem. Mosolyog

A végeredmény ami minket illet!
Peti74 1hely a 2-es kategóriában! (A lomha autóval)
Weres 1hely a 3-as  kat.! (Tablettás benzinnel)
Jani 3 hely a 3-as  kat.! (Gyerekkel a  hátsóülésen)
Sebijoe ? nem tudom nem figyeltem.

Ja és a végén még a  sznunival meg azt hiszem a  szaszával hárman és ott én nyertem! Mosolyog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #111 Dátum: 2008. Május 03. - 20:37:32 »

Grat Jani! A 2-es kategória a lomha autóké volt? He Mi lett volna, ha Peti kocsija még menne is? He Ezek szerint jól szerepelt a csonka, de annál lelkesebb Lacetti Klub, és versenyzői! Vigyorog Gratula mindenkinek! Vigyorog Remélem mindenki rendben hazaérkezett, és jól érezte magát Kaposújlakon! Vigyorog Fényképész volt-e köztetek? He A Nexiák spécizve voltak?  He Szóval jó volt, ez a lényeg! Vigyorog folytatás majd Veszprémben, remélhetőleg nagy létszámmal! Vigyorog Hajrá Lacetti Klub! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #112 Dátum: 2008. Május 03. - 20:50:05 »

1-es kat: matizok
2-es kat: 1,4-ig vagy 1,5-ig már nem tudom
3-as kat: a maradék
Naplózva


LPG
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #113 Dátum: 2008. Május 04. - 00:11:43 »

Ne bántsátok  zotyát! Ö csak azt akarta mondani, hogy ahhoz képest ahányan jelezték a részvételt alig maradtunk akik el is mentünk.
Igen és szeretném ha a veszprémi tali jól sülne el kellene a közös fotó de nagyon Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #114 Dátum: 2008. Május 04. - 05:40:02 »


Tico az nem de 2db Nexia az igen amivel nem birt senki sem! Kacsint
Kivéve engem! Mert a legjobb idővel én nyertem az abszolutat. Józsi, rajöttem, hogy nem azzal az idővel nyertem, amikor pár centivel te győztél, úgyhogy nyugi, a kupát nem adom vissza senkinek!!! Mert a legelső futamon, amikor Petivel mentem, az volt a legjobb nekem, de szerintem neki is. Jani is nyert kupát, meg Peti is és még azt mondja nem megy az 1.4!!! Gratulálok magunknak és köszönöm a két Sebinek, hogy rossz volt a váltójuk! Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #115 Dátum: 2008. Május 04. - 05:43:22 »


1-es kat: matizok
2-es kat: 1,4
3-as kat: a 2-3 1.5-ös, meg Jani és Én
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #116 Dátum: 2008. Május 04. - 05:47:54 »

A Racerek igen morogtak, meg volt vagy 60 szelep bennük, meg két motor. Igen jól mentek. Bár én magamon is csodálkoztam, hogy szinte hibátlanul tudtam menni valamennyi futamot. Annak örülök leginkább, hogy mikor 2-ből 3-ba váltottam nem volt gyorsabb a kezem a lábamnál. Tényleg, ilyen jól még utcán sem ment, dehát ugye csaltam, mert 98-as benya plusz tuningtabletta. Most már lehet, hogy tényleg van benne valami.

Lehet, hogy többet nem hívnak minket, mert elvisszük a kupáikat! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #117 Dátum: 2008. Május 04. - 07:24:14 »

Jani! Peti! Weres! Büszkék vagyunk rátok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Fényképek? He Esetleg videók? He A Lacetti Klub, már Lacetti Szuper Klub lett általatok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #118 Dátum: 2008. Május 04. - 07:28:17 »

Ne bántsátok  zotyát! Ö csak azt akarta mondani, hogy ahhoz képest ahányan jelezték a részvételt alig maradtunk akik el is mentünk.

Senki nem bántja Zotyát, de szerintem mindenkinek közbejöhet bármi, ami megakadályozza, hogy ott legyen. És figyelmetlen!
Igen és szeretném ha a veszprémi tali jól sülne el kellene a közös fotó de nagyon  Vigyorog

Erről beszéltem! Megint nem a megfelelő helyre írt! A Veszprémi talinak van megfelelő topicja! Zotya! Utolsó figyelmeztetés!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #119 Dátum: 2008. Május 04. - 08:18:48 »

A Lacettik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!