Lacetti klub fórum
2024. Május 09. - 21:07:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91941 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #135 Dátum: 2009. Október 05. - 14:56:17 »

Ja igen, ez még fontos: italokat mindenki hozzon magával, ki mit szeret, és mennyit, és mit szán a közösbe, ezzel ne terheljük Gábort. Uff, én szóltam!
Nagyon jó, hogy ezt említed!
Ez kiemelten fontos dolog. Úgyszólván elengedhetetlen... Kacsint Vigyorog

Hát hiszen Te hozod, a fagyállót!
Vagy nem?
Hozok. Kacsint
De hozhatsz Te is.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #136 Dátum: 2009. Október 05. - 15:08:49 »

Én amondó vagyok:A!
Node félretéve a tréfát,szerintem szombaton lenne a legjobb a Kalandpark.Péntekre meg tökjó lenne egy vár-os nézéses dolog.A találka helye részünkről mindegy.Lehet Hollókő,vagy Sirok is,mindegy.Jó lenne azért,ha jutna idő amolyan sufni-szervízes beszélgetésre/bütykölésre is.Függetlenül attól,hogy nekem lennének majd kérdéseim ez ügyben,biztos másnak is.
Magam is amondó vagyok! Mosolyog (A)
Tervezni lehet előre, de valaki majd intézze el a jó időt hozzá... please! Kacsint


Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #137 Dátum: 2009. Október 05. - 15:30:07 »

Szavazást javaslok. Méghozzá kétfélét. Az egyik lenne a programra, a másik, hogy melyik napon legyen. Megpróbálom felvezetni.
1: Legyen vártúra?  Pénteken? szombaton?
2: Kalandpark? Szombaton? vasárnap?
3: Nagyobb gyalogtúra? Szombaton? vasárnap?
4: Kisebb túra, utána kalandpark? Szombaton? vasárnap?
5: Kisebb túra, utána egy kis bütykölés? Pénteken? vasárnap?
6: Vártúrák ajánlat? Hollókő? Somoskő? Salgó? Sirok?
7: Vártúrák ajánlat? Hozzá még Fülek? Losonc? (Szlovákiába át!)
8: Mátrai autós kirándulás? Galyatető? Kékestető? Parád? Parádsasvár?
9: Tábortűz? Szalonnasütés? Péntek este? szombat este?
10: Egyéb ötletek helye?

Okosok! Csináljatok ebből valami használhatót! Lehessen szavazni, ami döntő lehetne. Persze időtől is függ, mert adott esetben módosítani kell! Ez elsősorban a kalandparkra, és a nagyobb túrára vonatkozik. Úgy is lehetne szavazni, hogy minden jelentkező család leírja, hogy ők mit látnak jónak, és mikor. Ezt összegezve (remélem lehetséges!), alakulhatna ki a végső program. Na nekem erre futotta, most ti jöttök! Megbeszélem én is a családdal, és majd leírom a családi választ.

Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2009. Október 05. - 16:06:40 »

Basszus ez egy jó sorrend lenne...Csak idő nincs rá.
De tényleg,a tüzeskedés is nagyon jó ötlet.A végső szó meg úgyis az időjárásé lesz.Ennek alakulását megpróbálom minél hamarabb írni(hobbim;)),hogy ehhez lehessen alakítani a terveket.Az adott idő előtt egy-másfél héttel már látszik,mire lehet számítani.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #139 Dátum: 2009. Október 05. - 16:11:53 »

Szavazást javaslok. Méghozzá kétfélét. Az egyik lenne a programra, a másik, hogy melyik napon legyen. Megpróbálom felvezetni.
1: Legyen vártúra?  Pénteken? szombaton?
2: Kalandpark? Szombaton? vasárnap?
3: Nagyobb gyalogtúra? Szombaton? vasárnap?
4: Kisebb túra, utána kalandpark? Szombaton? vasárnap?
5: Kisebb túra, utána egy kis bütykölés? Pénteken? vasárnap?
6: Vártúrák ajánlat? Hollókő? Somoskő? Salgó? Sirok?
7: Vártúrák ajánlat? Hozzá még Fülek? Losonc? (Szlovákiába át!)
8: Mátrai autós kirándulás? Galyatető? Kékestető? Parád? Parádsasvár?
9: Tábortűz? Szalonnasütés? Péntek este? szombat este?
10: Egyéb ötletek helye?

Okosok! Csináljatok ebből valami használhatót! Lehessen szavazni, ami döntő lehetne. Persze időtől is függ, mert adott esetben módosítani kell! Ez elsősorban a kalandparkra, és a nagyobb túrára vonatkozik. Úgy is lehetne szavazni, hogy minden jelentkező család leírja, hogy ők mit látnak jónak, és mikor. Ezt összegezve (remélem lehetséges!), alakulhatna ki a végső program. Na nekem erre futotta, most ti jöttök! Megbeszélem én is a családdal, és majd leírom a családi választ.


Ha ezt egy kérdésben le tudnád írni, én nagyon szívesen megcsinálom a szavazást...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #140 Dátum: 2009. Október 06. - 10:57:29 »

Nehéz lesz ezt egy-két szavazásban eldönteni.
A pénteki, odafele történő Hollókő jó ötlet. Hogy megyünk-e tovább másik várakba azt ott is el tudjuk dönteni.
Ez időjárás és kedv függő is. Én (most) úgy gondolom, hogy (2x) 50-60 Km-et nem autóznék még egy vár miatt.
De odafele egy belefér, bevezető programnak. Találkozni vagy ott lehetne, vagy az M3 valamelyik pihenőjében.

A kalandparkra szerintem kár egy egész napot számolni - ki bírja azt pénzzel Kacsint?
A szombati, teljes napra a nagyobb programot kellene tenni. Már ha akarunk ilyet (mindegy mi is lesz az), és az időjárás is úgy alakul.

Az én javaslatom tehát:
Péntek - délelőtt várséta, ebéd, du. szerelgetős - játszós - kirándulós szabad program.
Szombat - nagyobb kirándulás
vasárnap - de. kalandpark, du. hazaindulás.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #141 Dátum: 2009. Október 06. - 11:16:21 »

Nehéz lesz ezt egy-két szavazásban eldönteni.
A pénteki, odafele történő Hollókő jó ötlet. Hogy megyünk-e tovább másik várakba azt ott is el tudjuk dönteni.
Ez időjárás és kedv függő is. Én (most) úgy gondolom, hogy (2x) 50-60 Km-et nem autóznék még egy vár miatt.
De odafele egy belefér, bevezető programnak. Találkozni vagy ott lehetne, vagy az M3 valamelyik pihenőjében.

A kalandparkra szerintem kár egy egész napot számolni - ki bírja azt pénzzel Kacsint?
A szombati, teljes napra a nagyobb programot kellene tenni. Már ha akarunk ilyet (mindegy mi is lesz az), és az időjárás is úgy alakul.

Az én javaslatom tehát:
Péntek - délelőtt várséta, ebéd, du. szerelgetős - játszós - kirándulós szabad program.
Szombat - nagyobb kirándulás
vasárnap - de. kalandpark, du. hazaindulás.
Támogatom! Kérdésem hozzá: legyen ebéd, és vacsora is, vagy uzsonna, és estebéd Gábornál?
Az egész napos kalandpark valóban meggondolandó. Azért mert egy vagyonba kerülne, másrészt meg nem mindenkinek ez a legnagyobb vágya. Gondolok itt a kisebb gyerekekre, és az asszonyokra is. (Nemcsak miattam!)
A találkozó részben lehet nálunk, mert Meatloaf besegít a szállításba, és utána meg inkább Hollókőn, mint útközben, mert a korábban érkezők nézhetik addig is a falut, ami egy gyöngyszem. No meg nem mindenki fog matricázni, mert csak Hatvanig kell a pályán menni. A várba meg együtt sétálnánk fel, bevárva mindenkit, aki jelezte érkezését. Telefonon tartanánk a kapcsolatot. Jót gondoltam?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 06. - 11:21:02 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #142 Dátum: 2009. Október 06. - 13:00:03 »

Nehéz lesz ezt egy-két szavazásban eldönteni.
A pénteki, odafele történő Hollókő jó ötlet. Hogy megyünk-e tovább másik várakba azt ott is el tudjuk dönteni.
Ez időjárás és kedv függő is. Én (most) úgy gondolom, hogy (2x) 50-60 Km-et nem autóznék még egy vár miatt.
De odafele egy belefér, bevezető programnak. Találkozni vagy ott lehetne, vagy az M3 valamelyik pihenőjében.

A kalandparkra szerintem kár egy egész napot számolni - ki bírja azt pénzzel Kacsint?
A szombati, teljes napra a nagyobb programot kellene tenni. Már ha akarunk ilyet (mindegy mi is lesz az), és az időjárás is úgy alakul.

Az én javaslatom tehát:
Péntek - délelőtt várséta, ebéd, du. szerelgetős - játszós - kirándulós szabad program.
Szombat - nagyobb kirándulás
vasárnap - de. kalandpark, du. hazaindulás.
Támogatom! Kérdésem hozzá: legyen ebéd, és vacsora is, vagy uzsonna, és estebéd Gábornál?
Az egész napos kalandpark valóban meggondolandó. Azért mert egy vagyonba kerülne, másrészt meg nem mindenkinek ez a legnagyobb vágya. Gondolok itt a kisebb gyerekekre, és az asszonyokra is. (Nemcsak miattam!)
A találkozó részben lehet nálunk, mert Meatloaf besegít a szállításba, és utána meg inkább Hollókőn, mint útközben, mert a korábban érkezők nézhetik addig is a falut, ami egy gyöngyszem. No meg nem mindenki fog matricázni, mert csak Hatvanig kell a pályán menni. A várba meg együtt sétálnánk fel, bevárva mindenkit, aki jelezte érkezését. Telefonon tartanánk a kapcsolatot. Jót gondoltam?
Én is egyetértek..., talán ezt le is fixálhatnánk...
A vár 10-kor nyit, addigra akár oda is érhet mindenki... Kacsint, aki már az első napra jön.
Szerintem Gábornál csak a vacsorákat rendezzük, menet közben mindenki hazaiból, vagy a gasztronómia helyi képviselőinél...
Tehát:
1. nap:
Érkezés Hollókőre a délelőtti órákban - utazás egyénileg, javasolt útvonal: Bp - M3 autópálya Hatvanig - Pásztó - Hollókő
A vár , falumúzeum, a postamúzeum és a falu megtekintése, ebéd hazaiból, vagy helyi specialitásból
Délután szabadprogram, szerelgetés, tapasztalatcsere, majd indulás a szállásra Bagolyirtásra.
Szállás és területfoglalás, az első demizsonok csapraütése.
Vacsora (babgulyás, a szállásadó prezentációjában...), majd ének és tánc reggelig
2. nap:
A reggeli és a fejfájáscsillapítók behabzsolása után egész napos kirándulás - valahol, ebéd egyénileg
Este vacsora a szálláson (ismét csak a szállásadó prezentációjában...), a maradák alkoholtartalmú italok elfogyasztása a várható éjszakai fagy ellen
3. nap:
Kezdés, mint előző nap: reggeli..., stb.
Indulás a kalandparkba, szabadprogram.
Kora délután szabadon választottan hazaindulás
  vagy a szállás érintésével, csomagok, miegymás felvétele, estebéd, a károk rendezése
  vagy a szállás érintése nélkül

Tőlem ennyi telt... Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 06. - 13:11:15 írta kripic » Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2009. Október 06. - 13:43:02 »

Jól hangoznak ezek a tervezetek.
Az előzőhöz csak annyit tennék hozzá,hogy Hatvan felől Pásztó előtt kell balra legörbülni a 21-esről Hollókő felé.Nem érintődik Pásztó,majd csak Bagoly felé.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #144 Dátum: 2009. Október 06. - 14:28:19 »

Én is egyetértek..., talán ezt le is fixálhatnánk...
A vár 10-kor nyit, addigra akár oda is érhet mindenki... Kacsint, aki már az első napra jön. ...
Ez egy jó terv, cartárs! Kacsint
Részemről a fáklyás....mehet! Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #145 Dátum: 2009. Október 06. - 14:52:06 »

Nos, hát akkor jeles versenyzőinknek tetszik a már leírt program ajánlat. Némi módosítást hozzátennék. Tehát vegyük sorjában:
1. nap: Találkozás nálunk, akinek ez jó, majd tetszés szerinti útvonalon (M3-as, ill. régin) Hatvan, innen Pásztó felé, de azelőtt elágazás Hollókő felé, majd Hollókőn 10 óra körül (plusz- minusz megbeszélés szerint) találkozó a parkolóban. Innen gyalog bejárása a falunak, majd a várba fel. Utána ki-ki alapon evés, vagy akár közben is, ha az hozott szendvics, és innen megyünk Bagolyra a szállásra, és itt lenne a kötetlen program, kisebb séta, szerelgetés, helyek elfoglalása, felkészülés az esti tábortűzhöz. Vacsora meg már Gábortól, kért babgulyás.
2. nap: Kirándulás, túra, esetleg vártúra. Este, ha nem unjuk tábortűz, és megbeszélés szerinti vacsora Gábortól.
3. nap: Kalandpark. Ki ameddig akar ott maradni, ott marad. Aki akar, mikor végzett a kívánt próbákkal, vissza Gáborhoz, közös ebédre, ha van rá igény. Vagy hazautazás bármelyik helyről együtt, vagy ki, hogyan akarja.
Lényegében ezt javasolták, és támogatták az eddigi hozzászólók. (Stocz, Kripic, Jopek, Akidobos, Meatloaf, LadiGidy)
A látogatók meg ebből válogassanak, és igazodjanak a maguknak kívánt programhoz. Szombathoz, vagy vasárnaphoz kapcsolódjanak hozzánk, adott időben.
Így megfelel mindenkinek? De ne legyen kirekesztés senki részére! Ne feledjük azt sem, hogy a hétvégi programba beleszólhat az időjárás is. A pénteki maradhat akkor is, ha nincs jó idő, mert még esőben is meg tudjuk csinálni a programot. De ne essen, legyen jó időnk végig!

Ezt a módosítást Kripic programjához írtam módosító javaslattal.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 06. - 17:18:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #146 Dátum: 2009. Október 06. - 17:11:00 »

A fent leírtak részemről is okés.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #147 Dátum: 2009. Október 06. - 18:52:30 »

A pénteki programhoz még ajánlanám,a Szécsény városában lévő Forgách kastély meglátogatását. Szépen felújított, barokk stílusban épült kastély. Nyitvatartás: 10-16-ó. és az utolsó látogatócsoportot 15.30-ó.-ig fogadják.Természetesen csatlakozom hozzátok Hollókőn.
A szombati napot,az egynapos látogatók véleményét is figyelembevételével kellene kialakítani. Ne csak kirándulásjellege legyen az egésznek,
legyen benne, leüllős ,beszélgetős, ismerkedős, tartam is.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2009. Október 06. - 20:07:52 »

Gidy,remélem nem baj,de mi nem csatlakoznánk a Nálatok megejtendő találkozáshoz... Vigyorog 
Amúgy baró! Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2009. Október 06. - 21:57:16 »

Személy szerint nekem erős kétségem van:

Nem hiszem, hogy 3 éves fiamat 7 órakor autóba tudnám gyömöszölni reggel 7- kor. Mert akkor el kell indulnunk, hogy Gidyhez indulásra odaérjünk.
Ha fiam nyűgös, mert felébresztjük, akkor oda az egész nap.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!