Lacetti klub fórum
2024. Május 12. - 03:36:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Le
 
Szerző Téma: Állás  (Megtekintve 37576 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #60 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 18:57:34 »

Szeretne valaki trolibusz vezető lenni? Fő, vagy mellékállásban? Ha igen, most indul hamarosan tanfolyam. Keressetek meg!
Mennyit keres egy trolivezető, kb.?
Hátha vezető, akkor biztos sokat Vigyorog Pláne a BKV-nál.
Főleg ha felső vezető... De nem arra kapcsolódik a troli áramszedője? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2010. Október 08. - 07:50:03 »

Hátha tud valaki segíteni!
Ofszet gépmesteri állást keresek.

Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2010. Október 08. - 10:52:37 »

Hátha tud valaki segíteni!
Ofszet gépmesteri állást keresek.


Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #63 Dátum: 2010. Október 08. - 15:59:53 »

Hátha tud valaki segíteni!
Ofszet gépmesteri állást keresek.


Jövő héten megkérdezek néhány ismerőst.Hátha...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2010. Október 08. - 18:44:12 »

Hátha tud valaki segíteni!
Ofszet gépmesteri állást keresek.


Jövő héten megkérdezek néhány ismerőst.Hátha...
Köszi. Elsősorban délpest és környéke (20km)érdekel. Részmunkaidős vagy beugrós is jó.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2010. December 07. - 20:39:59 »

Bp-i irodai állást keres egy ismerősöm (hölgy) Ha lehet pénzügyi vonalon. Ha ebben valaki tudna segíteni. Köszönöm.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #66 Dátum: 2011. Május 07. - 08:57:15 »

Hello Mindenki!
Úgy néz ki a dolog, hogy lehet, hogy csődbe jut a vállalkozás, ahol Csaba dolgozik.
Ha tud valaki állás lehetőségről, ne hallgassa el! Csaba műbútorasztalos több éves gyakorlattal, jó ajánlással. Ezen felül még fotós is, szintén szakképzett, sőt díjakat is nyert már. Szóval segítsetek, nagy szükség volna rá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2011. Szeptember 12. - 19:30:46 »

Üdv!
Egy állásajánlat.

3 műszakos munkarendbe keresünk full automata gépsorok karbantartására, hibaelhárítási feladatokra PLC Technikust.
Feladatok, elvárások:
Siemens S7 hibakeresés, programmódosítás, STL, LAD nyelvezetben, HMI ismeretek, S5 programozás előny, minimum 3 éves tapasztalat, villamos végzettség, erős mechanikai, pneumatikai ismeretek.

Munkavégzés helye Tatabánya.

Akit érdekelne, bővebb infó nálam.
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #68 Dátum: 2011. Október 27. - 13:52:22 »

Sajnos nagy k@kiban vagyok ill. leszek. Érdeklődöm, hogy külföldi (elsősorban osztrák vagy német) munkalehetőséget tud-e valaki ajánlani.
Mivel eddig az eszemmel kerestem a kenyérre valót, nem tudok kurrens szakmát felmutatni. A nyelvtudás német alap.

A részleteket priviben.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #69 Dátum: 2011. Október 27. - 17:54:51 »

Sajnos nagy k@kiban vagyok ill. leszek. Érdeklődöm, hogy külföldi (elsősorban osztrák vagy német) munkalehetőséget tud-e valaki ajánlani.
Mivel eddig az eszemmel kerestem a kenyérre valót, nem tudok kurrens szakmát felmutatni. A nyelvtudás német alap.

A részleteket priviben.
www.ams.at (osztràk munkaügyi központ) vagy az eures-en van rengeteg àllàs ajànlat,próba cseresznye
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #70 Dátum: 2011. Október 28. - 07:35:29 »

Sajnos nagy k@kiban vagyok ill. leszek. Érdeklődöm, hogy külföldi (elsősorban osztrák vagy német) munkalehetőséget tud-e valaki ajánlani.
Mivel eddig az eszemmel kerestem a kenyérre valót, nem tudok kurrens szakmát felmutatni. A nyelvtudás német alap.

A részleteket priviben.
www.ams.at (osztràk munkaügyi központ) vagy az eures-en van rengeteg àllàs ajànlat,próba cseresznye
Köszi!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #71 Dátum: 2011. Október 28. - 14:55:48 »

Budapesti álláskeresők, vagy változtatásra várók, íme egy lehetőség:

A BKV Zrt hamarosan villamos vezetői tanfolyamot indít. Akit érdekelnének a részletek, az menjen fel a: www.bkv.hu oldalra, és nézze meg a megfelelő helyen. Nem fizetik rosszul őket, jobb az órabérük, mint a trolisoknak, buszosoknak. Béren kívüli juttatások: utazási igazolvány a pároknak, és a tanuló gyerekeknek, kajajegy, önkéntes nyugdíj, és egészségpénztári befizetés, stb. Ezt az ágazatot nem lehet kisorolni soha a BKV Zrt-ből, ez sem mellékes. Gondolkodjatok el rajta, akit érdekelhet esetleg.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #72 Dátum: 2011. December 27. - 19:17:14 »

Tisztelt Cartársak, Barátaim!

 Kényszer szülte helyzet állt elő. A családi kassza totális csődjét elkerülendő, munkahely változtatáson gondolkodom. A jelenlegi munkám úgy néz ki, minden erőfeszítés és lemondás ellenére már nem ad elfogadható perspektívát. Egészségi állapotom miatt is vannak aggodalmaim. Úgy érzem, talán még nem késő váltani, bár tudom, így 50 évesen nem egyszerű. Nem kívánom részletezni az okokat, nem publikus. Magánemberként, privát beszélgetés esetén válaszolok, de csak annyit és azért, nehogy cseberből vederbe essek. Pomáz és emberi léptékkel elérhető vonzáskörzete a célterület. Elsődlegesen autós terület a fő irány, de minden lehetőség érdekel, nem vagyok egy finnyás ember. Eléggé el nem ítélhető módon ragaszkodó típus vagyok (talán ennek is iszom a levét), hiszen 1979 óta gyakorlatilag a jelenlegi a második munkahelyem.
Tehát, ha tudtok valamit, kérem jelezzétek.
Köszönettel: Tomy61
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2011. December 28. - 14:04:15 »

Tisztelt Cartársak, Barátaim!

 Kényszer szülte helyzet állt elő. A családi kassza totális csődjét elkerülendő, munkahely változtatáson gondolkodom. A jelenlegi munkám úgy néz ki, minden erőfeszítés és lemondás ellenére már nem ad elfogadható perspektívát. Egészségi állapotom miatt is vannak aggodalmaim. Úgy érzem, talán még nem késő váltani, bár tudom, így 50 évesen nem egyszerű. Nem kívánom részletezni az okokat, nem publikus. Magánemberként, privát beszélgetés esetén válaszolok, de csak annyit és azért, nehogy cseberből vederbe essek. Pomáz és emberi léptékkel elérhető vonzáskörzete a célterület. Elsődlegesen autós terület a fő irány, de minden lehetőség érdekel, nem vagyok egy finnyás ember. Eléggé el nem ítélhető módon ragaszkodó típus vagyok (talán ennek is iszom a levét), hiszen 1979 óta gyakorlatilag a jelenlegi a második munkahelyem.
Tehát, ha tudtok valamit, kérem jelezzétek.
Köszönettel: Tomy61
Sajnálattal olvasom soraidat, sajnos egyre több embertől hallok, olvasok hasonlókat "biztos" egziztenciák mennek tönkre egyik napról a másikra.
Remélem a jövő év neked is pozitív változásokat hoz majd és kilábalsz a mélypontról.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #74 Dátum: 2011. December 28. - 15:28:29 »

Tisztelt Cartársak, Barátaim!

 Kényszer szülte helyzet állt elő. A családi kassza totális csődjét elkerülendő, munkahely változtatáson gondolkodom. A jelenlegi munkám úgy néz ki, minden erőfeszítés és lemondás ellenére már nem ad elfogadható perspektívát. Egészségi állapotom miatt is vannak aggodalmaim. Úgy érzem, talán még nem késő váltani, bár tudom, így 50 évesen nem egyszerű. Nem kívánom részletezni az okokat, nem publikus. Magánemberként, privát beszélgetés esetén válaszolok, de csak annyit és azért, nehogy cseberből vederbe essek. Pomáz és emberi léptékkel elérhető vonzáskörzete a célterület. Elsődlegesen autós terület a fő irány, de minden lehetőség érdekel, nem vagyok egy finnyás ember. Eléggé el nem ítélhető módon ragaszkodó típus vagyok (talán ennek is iszom a levét), hiszen 1979 óta gyakorlatilag a jelenlegi a második munkahelyem.
Tehát, ha tudtok valamit, kérem jelezzétek.
Köszönettel: Tomy61
Tomi, engem érdekelne a 'háttér'  He
személyesen, vagy ha nem vagyok indiszkrét privát üziben szívesen kommunikálnék veled erről
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!