Lacetti klub fórum
2024. Május 09. - 00:41:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 109203 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #540 Dátum: 2008. Július 10. - 14:25:35 »

Ja tényleg, ha valaki véletlenül errefelé jönne Veszprémbe és szeretne csatlakozni az egyszemélyes felvonulásomhoz Vigyorog : Komárom - Kisbér - Réde - Zirc - Veszprém
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #541 Dátum: 2008. Július 10. - 14:47:42 »

Kapu az van 3 db vadonatúj labdát beszereztem(remélem elég lesz), viszont lehet hogy csak este fogunk focizni, mert 37 fokban a napon ember nincs aki rohangál.Vacsora a bográcsozásra felíratkozottak részére megrendelve kérem anyagikban is helytálni a listára íratkozás után.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 10. - 14:53:52 írta mostnemtom » Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #542 Dátum: 2008. Július 10. - 14:56:00 »

Pontosítom 30adag vacsora van megrendelve(gulyásleves + bukta) és este 7-ig van konyha.Úgyhogy osztozzatok kinek jut vagy nem.Lehetőleg ne hozzatok kellemetlen helyzetbe, hogy megrendeltem és nem kell majd!!!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #543 Dátum: 2008. Július 10. - 15:21:06 »


A sort egyébként én szeretném zárni.
Akkor sorsolnunk kell főnök!  Kacsint Vagy neked vétójogod van?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #544 Dátum: 2008. Július 10. - 15:25:29 »

Kapu az van 3 db vadonatúj labdát beszereztem(remélem elég lesz), viszont lehet hogy csak este fogunk focizni, mert 37 fokban a napon ember nincs aki rohangál.Vacsora a bográcsozásra felíratkozottak részére megrendelve kérem anyagikban is helytálni a listára íratkozás után.
Pontosítom 30adag vacsora van megrendelve(gulyásleves + bukta) és este 7-ig van konyha.Úgyhogy osztozzatok kinek jut vagy nem.Lehetőleg ne hozzatok kellemetlen helyzetbe, hogy megrendeltem és nem kell majd!!!!!!!!!
A kajába is kellett előleget fizetned?
Remélhetőleg leszünk majd 30-an akik eszünk és a végén nem lesz bukta! Kacsint
A csapat jó részét ismerve mondhatom, hogy természetesen helytállunk magunkért a kasszánál is! Ettől ne félj!
A 30 adag vacsora 10%-ka hmm...hogyismondjam....stipistopi! Kacsint Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #545 Dátum: 2008. Július 10. - 15:27:27 »

Pontosítom 30adag vacsora van megrendelve(gulyásleves + bukta) és este 7-ig van konyha.Úgyhogy osztozzatok kinek jut vagy nem.Lehetőleg ne hozzatok kellemetlen helyzetbe, hogy megrendeltem és nem kell majd!!!!!!!!!
Pár nappal ezelőtt jeleztem, hogy nem kérem, remélem lehúztála  listáról!

"Ja...most egy kicsit visszaolvasva...szálláshelyen gulyés és bukta? szóval nem közös bográcsozás..
Akkor az előző hozzászólásomból csak az a rész aktuális, hogy mindenki viszi a magáét, aki nem marad a szálláson. Kár. Én úgy képzeltem el az egészet hogy az állatkert után levonulunk egy alkalmas helyre, ahol 2-3 fő főzőcskézik, a többiek meg fürdenek, fociznak, majd este felé amikor elkészült a kaja egy közös csevelyes eszegetés, majd a maradék parázson sütögetés, stb. Nem zárt térben "üzemi konyhán" enni. No akkor így változtatom jelentkezésemet:

cápaFeri részéről egy autó, 3 fő, ebéd nem kell, vacsora nem kell, szállás nem kell.
Találkozó 10.00 veszprémi Tecsó parkolóban."


De ha menteni kell a Hazát, akkor természetesen nem hagylak cserben!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #546 Dátum: 2008. Július 10. - 15:28:42 »

MNT! Eszünk, iszunk, és nem hozunk bajba, mert leégne a lelkiismeretünkről a bőr! Köszönjük a labdákat, és mindent amit intéztél! Hálásak vagyunk érte, és büszkék arra, hogy ilyen klubunkban, ilyen ember(-ek) vannak! Remélem jogosan beszéltem a többiek nevében is, mert, ha nem, akkor szárazföldi-búvár leszek, és elsüllyedek nagy szégyenemben, amit ne akarjatok! Az anyagiak rendbetétele MNT-vel pedig kutyakötelességünk! Mindent nagyon köszönünk MNT!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #547 Dátum: 2008. Július 10. - 15:30:32 »

Most akkor a bukta kinek lesz, aki fizet vagy aki nem? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #548 Dátum: 2008. Július 10. - 15:32:55 »

Most akkor a bukta kinek lesz, aki fizet vagy aki nem? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Aki még nem ismerné: ő a beszólós Jani! Kacsint Vigyorog Akit amúgy nagyon bírunk, kell ilyen is a csapatba! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #549 Dátum: 2008. Július 10. - 15:45:30 »

köszönjük Mnt az intézkedést.Aranyos vagy,megháláljuk.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #550 Dátum: 2008. Július 10. - 19:29:07 »

Pontosítom 30adag vacsora van megrendelve(gulyásleves + bukta) és este 7-ig van konyha.Úgyhogy osztozzatok kinek jut vagy nem.Lehetőleg ne hozzatok kellemetlen helyzetbe, hogy megrendeltem és nem kell majd!!!!!!!!!
Engem változatlanul érdekel minden, mi szem szájnak ingere. Bogrács, vacsora, ebéd, szállás. Minez 2 fő + klubkutya. "Fizetőképes kereslet" vagyok.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #551 Dátum: 2008. Július 10. - 20:55:49 »

Ok lányok fiúk nem kell hálálkodni, szívesen tettem. Csak minden jól sikerüljön!!!!Nem az anyagi gondoktól félek hanem hát tudjátok én itt élek és ez nem egy túl nagy hely, szóval nem endeghetem meg magamnak hogy megszóljanak!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #552 Dátum: 2008. Július 10. - 21:25:48 »

NEM HOZUNK RÁD SZÉGYENT,KULTURÁLT EMBEREK LESZÜNK,MINT AHOGYAN MEGISMERTÉL MINKET. Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #553 Dátum: 2008. Július 10. - 22:05:54 »

NEM HOZUNK RÁD SZÉGYENT,KULTURÁLT EMBEREK LESZÜNK,MINT AHOGYAN MEGISMERTÉL MINKET. Mosolyog
Zsú drága! Megkérlek mégegyszer, hogy ne "kiabálj", ne használj nagy karaktereket! Zavaró és hidd el, figyelünk Rád enélkül is!  Kacsint Puszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #554 Dátum: 2008. Július 10. - 23:03:25 »

már az is baj,hogy nagybetüt írok?Ne haragudj úgy maradt a caps.Bocsánat ha evvel nagy szabálysértést követtem el,vagy megbántottam érzékeny lelked.
Naplózva

Zsuzsanna
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!