Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 11:45:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 109172 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #570 Dátum: 2008. Július 11. - 16:26:39 »

Autó lemosva, kitakarítva, útra készen vár a garázsban.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #571 Dátum: 2008. Július 11. - 16:28:24 »

Autó lemosva, kitakarítva, útra készen vár a garázsban.  Kacsint
 
Őr elötte, mögötte, mindkét oldalon mellette, kutya körbejár! Kacsint Vigyorog Egyébként nem vagy mániákus Te sem, mint mi általában itt fórumosok! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #572 Dátum: 2008. Július 11. - 16:32:17 »

Autó lemosva, kitakarítva, útra készen vár a garázsban.  Kacsint
 
Őr elötte, mögötte, mindkét oldalon mellette, kutya körbejár! Kacsint Vigyorog Egyébként nem vagy mániákus Te sem, mint mi általában itt fórumosok! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem nincs időm lemosni.
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #573 Dátum: 2008. Július 11. - 16:33:56 »

Nagy baj, ha az enyém koszos marad?Arra már nem maradt energiám!Vagy menjek az asszony Suzukijával?Esetleg robogó vagy a nagylány ciklámen biciklije?Vagy busz és motoroller hazafelé?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #574 Dátum: 2008. Július 11. - 16:36:11 »

Autó lemosva, kitakarítva, útra készen vár a garázsban.  Kacsint
 
Őr elötte, mögötte, mindkét oldalon mellette, kutya körbejár! Kacsint Vigyorog Egyébként nem vagy mániákus Te sem, mint mi általában itt fórumosok! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem nincs időm lemosni.
 
Stocz majd kölcsönadja a viaszoskeféjét, hogy ne kelljen szégyenben maradnod. Amúgy éjszaka mit csinálsz? Tudsz így aludni? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #575 Dátum: 2008. Július 11. - 16:56:49 »

Még ilyet! Hmm..Jóvanna! Csak azért vikszoltam ki, hogy -bár az SW-k szerintetek sokkal szebbek- ne kelljen szégyenkeznem a pór HB-mel! Hmmm.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #576 Dátum: 2008. Július 11. - 17:02:08 »

Még ilyet! Hmm..Jóvanna! Csak azért vikszoltam ki, hogy -bár az SW-k szerintetek sokkal szebbek- ne kelljen szégyenkeznem a pór HB-mel! Hmmm.... Kacsint

Enyém sem lesz lemosva szerintem mosóba nem viszem.de reggel korán kelek ha sikerül és lemosom.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #577 Dátum: 2008. Július 11. - 17:15:36 »

Még ilyet! Hmm..Jóvanna! Csak azért vikszoltam ki, hogy -bár az SW-k szerintetek sokkal szebbek- ne kelljen szégyenkeznem a pór HB-mel! Hmmm.... Kacsint

Enyém sem lesz lemosva szerintem mosóba nem viszem.de reggel korán kelek ha sikerül és lemosom.
Én másfél órát pucoltam a gépet,most a légy is hasra esik rajta. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2008. Július 11. - 17:19:38 »

Én is lemosattam, de porszívózni már nem biztos hogy sikerül.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #579 Dátum: 2008. Július 11. - 17:21:40 »

Ja tényleg, ha valaki véletlenül errefelé jönne Veszprémbe és szeretne csatlakozni az egyszemélyes felvonulásomhoz Vigyorog : Komárom - Kisbér - Réde - Zirc - Veszprém
Én nem tudom merre megyek Esztergomból, a GPS majd irányít, de összefuthatunk.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #580 Dátum: 2008. Július 11. - 17:54:12 »

Kapu az van 3 db vadonatúj labdát beszereztem(remélem elég lesz), viszont lehet hogy csak este fogunk focizni, mert 37 fokban a napon ember nincs aki rohangál.
Akkor lehet, hogy az egynaposak részéről elmarad a foci, mert én hazaindulás előőt nem szeretnék ragacsos lenni.  Zavart
Nem kell izgulni van tusolási lehetőség a foci színhelyén és lehet, hogy nem említettem van a közelben egy kis tavacska amelynek soha nem látott tisztaságú a vize.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #581 Dátum: 2008. Július 11. - 17:57:00 »

MNT azt nem tudod hogy van-e ott büfé ahol hideg sört lehet venni vagy a szobához van-e hűtő és vigyünk sört? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #582 Dátum: 2008. Július 11. - 18:02:02 »

Ja a foci.Szóval az Országos Meterológiai Intézet UV-B risztást adott ki holnapra, ami azt jelenti, hogy a normál bőrűek kb.12-15 perc napon tartozkodás után megégnek!!!!!(hát még az érzékenyek és a gyerekek)Szóval a foci ajánlott időpontja a vacsora utáni időszakban realizálódik.Senkinek nem szeretném a szolgálatban lévő kollégáimat bemutatni!!!!!!!!Nehéz lesz tele hassal , de végiggondolva nekem ez jelenti a legkisebb problémát!Benevezek a 3. számú csere játékos cseréjének, vagy ülő kapufának!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #583 Dátum: 2008. Július 11. - 18:02:55 »

MNT azt nem tudod hogy van-e ott büfé ahol hideg sört lehet venni vagy a szobához van-e hűtő és vigyünk sört? He
A szobákban mintha láttam volna hűtőt és nem a világ végére jöttök, talán találunk valamilyen sörbeszerzésilehetőséget!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #584 Dátum: 2008. Július 11. - 19:19:54 »

Emberek! Időben lefeküdni, jót pihenni, hogy reggel korán mindenre gondolva elinduljunk ki- ki az előzetes tali felé, majd sűrűsödve tovább- tovább, megérkezvén a fő tali helyre, vidáman, frissen, ahogy a jó klubtársakhoz illik! Kacsint Mindenki nagyon vigyázzon az úton! Ha valakinek gondja lenne, telefonáljon valakinek mindenképpen, hogy megvárhassuk, illetve segíthessünk bármiben! Nem ártana a "titkos" topicból kiírni néhány telefonszámot, akinek még nincs meg! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!