Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 02:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Le
 
Szerző Téma: Visszahivás, garanciális problémák  (Megtekintve 93725 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #210 Dátum: 2012. Október 04. - 11:29:37 »

Hoppá!

Ma nekem is meghozta a posta a levelet. De itt valami tévedés lesz, ugyanis az enyém 2006 decemberi.  He He He He Meg szintén pár hete volt cserélve a folyadék. Na majd holnap felhívom őket, hogy nem tévedés- e?
A modell éveket nem januártól kezdik számítani, hanem az előző év őszétől valamikor. 2006 év végiek már 2007-esnek számítanak. Ez minden márkánál így történik. Nyugi, ez a javítás ingyenes, és legalább tudni fogod, hogy okés a géped, örülj neki!
Na hívtam őket, utánanéznek, mert az enyém 2006 decemberi üzembe helyezésű. Azaz akkor kapott rendszámot. Valami zavar lesz, majd visszahívnak. Nekem a levelet nem az NKH küldte, hanem a kereskedő, ahol vettem az autót.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
lesliewednesday
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Hozzászólás #211 Dátum: 2012. Október 04. - 13:10:16 »

Én is kaptam tegnap egy levelet. Több szervizt felhívtam, Gombos maradt. A javítási idő 1,5-2 órától 3-4 óra hosszúságig szórt, szerviztől függően. A munka javítás, diagnosztika, teszt, esetlegesen ABS csere. Állítólag a levél mellett döntött a Chevrolet Mo., mert sok tulajt nem tudtak elérni másként, így ez az út maradt. Aki levelet kapott, szinte biztos érintett.
Több szervizben hosszú a várakozás, sok a kuncsaft. Gombosékhoz már mához 1 hétre tudok menni. Remélem, minden rendben lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 04. - 13:12:30 írta lesliewednesday » Naplózva

"Mindenevő" Lacetti 1.4 (E95+LPG)
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #212 Dátum: 2012. Október 05. - 14:27:51 »

Külföldön élőknek:nekem itt Ausztriában megcsinálják ezt a visszahívásos dolgot.Érdemes próbálkozni,Kaposváron október végén vállalták volna (napi négyet csinálnak meg)itt jövő csütörtökre van időpontom.Spóroltak nekem 1300 km oda-vissza utat. Vigyorog
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #213 Dátum: 2012. Október 05. - 16:16:27 »

Külföldön élőknek:nekem itt Ausztriában megcsinálják ezt a visszahívásos dolgot.Érdemes próbálkozni,Kaposváron október végén vállalták volna (napi négyet csinálnak meg)itt jövő csütörtökre van időpontom.Spóroltak nekem 1300 km oda-vissza utat. Vigyorog

Lekérdeztettem az enyémet nem vagyok érintett Vigyorog
Naplózva

70/4334431
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #214 Dátum: 2012. Október 08. - 17:29:19 »

Sziasztok. hallottatok olyasmit, hogy mostanában valami visszahívó leveleket küld a chevrolet valami fék vagy ABS miatt? két ismerösöm is kapott levelet de többet nem tudok. köszi
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #215 Dátum: 2012. Október 08. - 18:04:42 »

Sziasztok. hallottatok olyasmit, hogy mostanában valami visszahívó leveleket küld a chevrolet valami fék vagy ABS miatt? két ismerösöm is kapott levelet de többet nem tudok. köszi
Olvass egy kicsit vissza. Kacsint
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #216 Dátum: 2012. Október 08. - 18:08:42 »

ja már megvolt köszi. valami ABS hiba vagy mi de ezek szerint engem nem érint mert nekem 2004 év végi a gépem. Mosolyog azért küldtem az itteni chevi szalonnak egy üzenetet kitöltöttem ezt a visszahivási ürlapot a biztonság kedvéért ott alvázszám alapján megmondják érintett e valami visszahivásban.
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #217 Dátum: 2012. Október 09. - 14:30:22 »

azt lehet tudni hogy az első szériáknál volt e valami visszahívás?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #218 Dátum: 2012. Október 09. - 14:51:25 »

azt lehet tudni hogy az első szériáknál volt e valami visszahívás?

1.6 Euro4 estén volt motorvezérlő programozás,hátsó fékbetét biztosító rugó csere,féklámpakapcsoló csere,Nubira 3 ként volt még váltótartó bak ellenőrzés ennyi ami az ABS előtt volt
Naplózva

70/4334431
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #219 Dátum: 2012. Október 09. - 14:59:22 »

és az 1.4 EUROIII esetében nem tudod volt e valami? ahogy a fórumot olvasgattam az a kép rajzolódik ki, hogy az EUROIII as motorokkal még nincs annyi gond mint a IV esekkel. nem tom ez igy van e de nekem ez jön le.
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #220 Dátum: 2012. Október 11. - 20:47:48 »

Ma voltam szervízbe a visszahívás miatt. Az autót átnézték, azt mondták minden rendben vele. Haza jöttem vele, 15 km, majd vissza a városba a fiamért, újabb 15 km, majd haza, megint egy 15 km szakasz. Otthon kiszálltam, irdatlan büdőset éreztem. Magamban morogtam, hogy ki gyújtotta meg a gazt már megint. Fiam szól, apa ez nem gaz, a kocsi ilyen büdös. Bal hátsó kerékből jött, égett, szúrós szag, ne kipufogó szag. Kerék tárcsa is forró, szinte izzott az egész. Holnap viszem vissza. Ha minden rendben volt, akkor mi a fenének nyúltak hozzá? Előtte semmi baj, most meg? Lehet direkt elrontották. Ja és a plussz hozzá. Koszos volt a kocsi, ezek úgy gondolták rendi bendik és lemosták. Igen ám, átvételkor én meg jeleztem, hogy a motorháztető össze van karcolva. Olyan, mintha a slagott áthúzták volna rajta. Válasznak azt vártam volna, bocsánat rendbe hozzuk, de nem. A szerelő azt mondta az rajta volt, de amúgy koszos volt és nem ők csinálták, náluk nincs fa, nem karcolodott meg. Aki pedig átvette szervízre az autót, átnézte majd kérte a kulcsot, de a reklamálásomkor már, azt mondta, hogy nem nézte meg alaposan a kocsit. Úgyérzem, nem lesz olyan egyszerű ez a visszahívás. 
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #221 Dátum: 2012. Október 11. - 22:35:57 »

Ma megtörtént a fékolaj csere,másfél óráig szöszmöszöltek vele. ::)Tehát a lényeg az,hogy Ausztriában is megcsinálják.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #222 Dátum: 2012. Október 11. - 23:18:44 »

Nekem pedig nem kell mennem, utánanéztek, az én autómat nem érinti.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #223 Dátum: 2012. Október 12. - 07:07:21 »

Ma voltam szervízbe a visszahívás miatt. Az autót átnézték, azt mondták minden rendben vele. Haza jöttem vele, 15 km, majd vissza a városba a fiamért, újabb 15 km, majd haza, megint egy 15 km szakasz. Otthon kiszálltam, irdatlan büdőset éreztem. Magamban morogtam, hogy ki gyújtotta meg a gazt már megint. Fiam szól, apa ez nem gaz, a kocsi ilyen büdös. Bal hátsó kerékből jött, égett, szúrós szag, ne kipufogó szag. Kerék tárcsa is forró, szinte izzott az egész. Holnap viszem vissza. Ha minden rendben volt, akkor mi a fenének nyúltak hozzá? Előtte semmi baj, most meg? Lehet direkt elrontották. Ja és a plussz hozzá. Koszos volt a kocsi, ezek úgy gondolták rendi bendik és lemosták. Igen ám, átvételkor én meg jeleztem, hogy a motorháztető össze van karcolva. Olyan, mintha a slagott áthúzták volna rajta. Válasznak azt vártam volna, bocsánat rendbe hozzuk, de nem. A szerelő azt mondta az rajta volt, de amúgy koszos volt és nem ők csinálták, náluk nincs fa, nem karcolodott meg. Aki pedig átvette szervízre az autót, átnézte majd kérte a kulcsot, de a reklamálásomkor már, azt mondta, hogy nem nézte meg alaposan a kocsit. Úgyérzem, nem lesz olyan egyszerű ez a visszahívás. 
Na ez nem volt fair!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #224 Dátum: 2012. Október 12. - 07:09:34 »

és az 1.4 EUROIII esetében nem tudod volt e valami? ahogy a fórumot olvasgattam az a kép rajzolódik ki, hogy az EUROIII as motorokkal még nincs annyi gond mint a IV esekkel. nem tom ez igy van e de nekem ez jön le.
Az enyém is EUIII volt és 5éves koráig panaszmentes volt. Aztán ott is bemutatkozott a sárgalámpa...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!