Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 02:25:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Le
 
Szerző Téma: Hidegen rángatás  (Megtekintve 88395 alkalommal)
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #75 Dátum: 2010. Március 17. - 15:28:15 »

Igen, Gidy, én is azt tippeltem, hogy az a sárga leginkább az olajpálca :-) - azért volt gyanús, és inkább rákérdeztem. Mondtam is Stocz cartársnak, hogy nálunk leginkább én szerelem az autót (legalábbis eddig így volt), a férjem viszont imád főzni  Vigyorog .

Türelmesek leszünk, persze, nem szaladunk vele egyből a szervízbe. Amúgy is remélhetőleg jön a nyár, és már nem lesz gond a "hideg időben indítással", ami valószínűleg okozhatta a hibát. Amióta kiütöttük, nem jött vissza, úgyhogy reménykedünk és várjuk a hétvégét amikor majd meghuzatjuk az autópályán az E85-el...

Köszönök mindenkinek, mindent!!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #76 Dátum: 2010. Március 17. - 18:41:22 »

Igen, Gidy, én is azt tippeltem, hogy az a sárga leginkább az olajpálca :-) - azért volt gyanús, és inkább rákérdeztem. Mondtam is Stocz cartársnak, hogy nálunk leginkább én szerelem az autót (legalábbis eddig így volt), a férjem viszont imád főzni  Vigyorog .

Türelmesek leszünk, persze, nem szaladunk vele egyből a szervízbe. Amúgy is remélhetőleg jön a nyár, és már nem lesz gond a "hideg időben indítással", ami valószínűleg okozhatta a hibát. Amióta kiütöttük, nem jött vissza, úgyhogy reménykedünk és várjuk a hétvégét amikor majd meghuzatjuk az autópályán az E85-el...

Köszönök mindenkinek, mindent!!
Hát....khm...khm...leginkább Te szereled az autót?  Ilyen kérdés után, hogy a "Meatloaf, azt a sárgát?!" Ajjaj!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #77 Dátum: 2010. Március 17. - 19:09:25 »

Igen, Gidy, én is azt tippeltem, hogy az a sárga leginkább az olajpálca :-) - azért volt gyanús, és inkább rákérdeztem. Mondtam is Stocz cartársnak, hogy nálunk leginkább én szerelem az autót (legalábbis eddig így volt), a férjem viszont imád főzni  Vigyorog .

Türelmesek leszünk, persze, nem szaladunk vele egyből a szervízbe. Amúgy is remélhetőleg jön a nyár, és már nem lesz gond a "hideg időben indítással", ami valószínűleg okozhatta a hibát. Amióta kiütöttük, nem jött vissza, úgyhogy reménykedünk és várjuk a hétvégét amikor majd meghuzatjuk az autópályán az E85-el...

Köszönök mindenkinek, mindent!!
Hát....khm...khm...leginkább Te szereled az autót?  Ilyen kérdés után, hogy a "Meatloaf, azt a sárgát?!" Ajjaj!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi.... Vigyorog
Te is belegondoltál abba,hogy milyen volna egy miniszoknyás szerelő kuplungcsere közben? Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #78 Dátum: 2010. Március 17. - 19:15:21 »

Igen, Gidy, én is azt tippeltem, hogy az a sárga leginkább az olajpálca :-) - azért volt gyanús, és inkább rákérdeztem. Mondtam is Stocz cartársnak, hogy nálunk leginkább én szerelem az autót (legalábbis eddig így volt), a férjem viszont imád főzni  Vigyorog .

Türelmesek leszünk, persze, nem szaladunk vele egyből a szervízbe. Amúgy is remélhetőleg jön a nyár, és már nem lesz gond a "hideg időben indítással", ami valószínűleg okozhatta a hibát. Amióta kiütöttük, nem jött vissza, úgyhogy reménykedünk és várjuk a hétvégét amikor majd meghuzatjuk az autópályán az E85-el...

Köszönök mindenkinek, mindent!!
Hát....khm...khm...leginkább Te szereled az autót?  Ilyen kérdés után, hogy a "Meatloaf, azt a sárgát?!" Ajjaj!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi.... Vigyorog
Te is belegondoltál abba,hogy milyen volna egy miniszoknyás szerelő kuplungcsere közben? Vigyorog
Belegondoltam... Attól függ, milyen nemű, hány éves és melyik súlycsoportban versenyez.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #79 Dátum: 2010. Március 17. - 20:45:13 »

Hehe, pedig mesélhetnék történeteket, amikor a férjem fordítva dugta rá az akksit, és ezért fél napot rohangáltam egy biztosítékért (mert persze pont az volt hiánycikk, nyilván okkal). Pedig mondtam neki, hogy vigyázzon, melyik sarut hova.  Kacsint

Persze ennek az autónak még nem nagyon néztem bele a motorterébe, abban reménykedve, hogy nem nagyon lesz ott dolgom.......

Miniszoknya?! Hmm. Hát, azt nem csípem annyira. Ugye nem baj?! Leginkább a "hány éves"-sel lenne gond, mert a nem és a súlycsoport talán rendben  Kacsint. Mondjuk a kuplungcsere szerintem túl nagy fa lenne...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #80 Dátum: 2010. Március 17. - 21:30:47 »

Hehe, pedig mesélhetnék történeteket, amikor a férjem fordítva dugta rá az akksit, és ezért fél napot rohangáltam egy biztosítékért (mert persze pont az volt hiánycikk, nyilván okkal). Pedig mondtam neki, hogy vigyázzon, melyik sarut hova.  Kacsint

Persze ennek az autónak még nem nagyon néztem bele a motorterébe, abban reménykedve, hogy nem nagyon lesz ott dolgom.......

Miniszoknya?! Hmm. Hát, azt nem csípem annyira. Ugye nem baj?! Leginkább a "hány éves"-sel lenne gond, mert a nem és a súlycsoport talán rendben  Kacsint. Mondjuk a kuplungcsere szerintem túl nagy fa lenne...
Kinek mi az öreg?  Vigyorog a kuplungcsere meg síma ügy: végy egy lángvágót...
Miniszoknya: sajnos a mai divat szerint a nők főleg nadrágban járnak. Nem szeretem. Azt sem, hogy rövidre vágott a hajuk...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #81 Dátum: 2010. Március 17. - 21:54:17 »

Hát....khm...khm...leginkább Te szereled az autót?  Ilyen kérdés után, hogy a "Meatloaf, azt a sárgát?!" Ajjaj!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi.... Vigyorog
Ezek a gyöngyszemek szoktak bevillanni, amikor a használt autós hirdetésekben meglátom: "hölgy tulajdonostól"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Pittike
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #82 Dátum: 2010. Március 18. - 08:45:24 »

Nemtom', de ami keveset tudok idegen nyelveken, a "szonda" az leginkább valamiféle mérőeszközt is jelenthet. Vagy rosszul tudom?! És mintha az olajszint-mérő is egy mérőeszköz lenne... Szóval, ha már jobban bele akarunk menni a gyöngyszemek hátterébe, arról gőzöm sincs, hogy autószerelő-nyelven melyik szondát hogy is hívják.  Kacsint
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #83 Dátum: 2010. Március 18. - 08:49:42 »

Nemtom', de ami keveset tudok idegen nyelveken, a "szonda" az leginkább valamiféle mérőeszközt is jelenthet. Vagy rosszul tudom?! És mintha az olajszint-mérő is egy mérőeszköz lenne... Szóval, ha már jobban bele akarunk menni a gyöngyszemek hátterébe, arról gőzöm sincs, hogy autószerelő-nyelven melyik szondát hogy is hívják.  Kacsint
Nagyon jóóó szöveg... Vigyorog:D:D
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #84 Dátum: 2010. Március 18. - 09:01:12 »

Ne féljetek, nem filozófusnak készülök  Vigyorog
Naplózva
dodi22
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #85 Dátum: 2010. Március 18. - 12:59:35 »

Üdv!2004-es lacettiv van  és  az a problémám ,hogy jár tovább a motor ha kiveszem a sluszkulcsot és csak akkor áll le ha kinyitom az ajtót de amint becsukom a gyujtás viszajön csak halványan,ugy áll le ha kinyitom az ajtot,de ugyebár úgy nem hagyhatom az utcán ezért felkapcsolom az ablaktörlőt és igy kialszik!igaz nem mindig csinálja de néha szokta!ami viszont jobban zavar hogy induláskor 6-km-en keresztül nem akar menni minden sebességbe annyira viszalassul,hogy le akar állni-30-40 el tudok csak menni néha meg is kell álnom,elhagya az ereje,rángat néha durrog is és néha leáll főleg fékezésnél ,elég gáz mikor kanyarnál áll le minden jel nélkül és elmegy a szervó!Hiába nyomok teli gázt nem pörög fel a motor!5-6 km után meg elindul mintha semmi baja sem lenne!Nem lehet katalizátor hibás?Hátha tuttok rá mondani valami okosságot,előre is köszönöm!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #86 Dátum: 2010. Március 18. - 13:09:20 »

Üdv!2004-es lacettiv van  és  az a problémám ,hogy jár tovább a motor ha kiveszem a sluszkulcsot és csak akkor áll le ha kinyitom az ajtót de amint becsukom a gyujtás viszajön csak halványan,ugy áll le ha kinyitom az ajtot,de ugyebár úgy nem hagyhatom az utcán ezért felkapcsolom az ablaktörlőt és igy kialszik!igaz nem mindig csinálja de néha szokta!ami viszont jobban zavar hogy induláskor 6-km-en keresztül nem akar menni minden sebességbe annyira viszalassul,hogy le akar állni-30-40 el tudok csak menni néha meg is kell álnom,elhagya az ereje,rángat néha durrog is és néha leáll főleg fékezésnél ,elég gáz mikor kanyarnál áll le minden jel nélkül és elmegy a szervó!Hiába nyomok teli gázt nem pörög fel a motor!5-6 km után meg elindul mintha semmi baja sem lenne!Nem lehet katalizátor hibás?Hátha tuttok rá mondani valami okosságot,előre is köszönöm!
A hátsó ablak spricninek a csöve tört el. Ott, ahol a kasztniból átmegy a csomagtérajtóba.
A C oszlopnál folyik végig a víz rá a csatlakozóra.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #87 Dátum: 2010. Március 18. - 13:42:14 »

ha 2004-es, akkor nem sedan?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #88 Dátum: 2010. Március 18. - 14:40:23 »

ha 2004-es, akkor nem sedan?

2004 őszén volt a HB Magyarországi bemutatója és a forgalmazás kezdete is.
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #89 Dátum: 2010. Március 18. - 15:24:55 »

ha 2004-es, akkor nem sedan?

Giovannié és enyém is 2004-es, és HB.  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!