Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 17:01:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 676378 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #45 Dátum: 2009. Július 16. - 07:33:57 »

Amelyikben nincs az csak v.milyen lebutított szuper akciós darab lehet( "Lacetti már 2,3M. Ft-tól"). A másik, én használom nyáron a klímát,de csak hosszabb utakon,rövid távon nem érdemes,az csak üa. pazarlás.
Hát esetleg előfordul, hogy az első széria alapokba nem szereltek...?! Lásd enyim!
Meg aztán februári átvételhez minek? Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. Július 16. - 09:08:45 »

Tegnap láttam az első utcai rendszámos Cruzét a Bartók Béla úton. Így látva, nekem kevésbé jön be a hátsó lehajlás, a kupésítás. Más, mint a mostani sedan, de nekem inkább a belseje a nyerő, az tényleg tetszik. Beige színben volt, úgy nem jött ki annyira jónak, pirosban, vagy ezüstben, feketében jobban néz ki. Míg a Lacetti sedan ebben a színben is jól mutatott, szerintem legalábbis. Igazam van, Diablo? Azért egy kombira kíváncsi lennék, ha lenne.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. Július 16. - 09:16:15 »

Ha valakit érdekelne esetleg: IWIW-es meghívóm van. Akinek kellene, írjon e-mail címet nekem priviben. Még kb. 12 napig érvényes.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. Július 16. - 09:55:11 »

Amelyikben nincs az csak v.milyen lebutított szuper akciós darab lehet( "Lacetti már 2,3M. Ft-tól"). A másik, én használom nyáron a klímát,de csak hosszabb utakon,rövid távon nem érdemes,az csak üa. pazarlás.
Hát esetleg előfordul, hogy az első széria alapokba nem szereltek...?! Lásd enyim!
Meg aztán februári átvételhez minek? Vigyorog
Akorr Te téli gumit és hóláncot kaptál ajándékba. Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. Július 16. - 14:25:19 »

Amelyikben nincs az csak v.milyen lebutított szuper akciós darab lehet( "Lacetti már 2,3M. Ft-tól"). A másik, én használom nyáron a klímát,de csak hosszabb utakon,rövid távon nem érdemes,az csak üa. pazarlás.
Hát esetleg előfordul, hogy az első széria alapokba nem szereltek...?! Lásd enyim!
Meg aztán februári átvételhez minek? Vigyorog
Akorr Te téli gumit és hóláncot kaptál ajándékba. Vigyorog
Vagy annyira alap,hogy örültél,hogy a fűtést ingyen adták hozzá? Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. Július 16. - 18:21:08 »

Tegnap láttam az első utcai rendszámos Cruzét a Bartók Béla úton. Így látva, nekem kevésbé jön be a hátsó lehajlás, a kupésítás. Más, mint a mostani sedan, de nekem inkább a belseje a nyerő, az tényleg tetszik. Beige színben volt, úgy nem jött ki annyira jónak, pirosban, vagy ezüstben, feketében jobban néz ki. Míg a Lacetti sedan ebben a színben is jól mutatott, szerintem legalábbis. Igazam van, Diablo? Azért egy kombira kíváncsi lennék, ha lenne.
A beige szép szín, de ha Cruze-t vennék az fekete lenne (nagyon tekintélyparancsoló abban a színben, meg szép is, gondolom ebben Weres is igazat ad nekünk). Esztergomban van már 2 (sajna egyik sem az enyém Vigyorog, de nem baj, most (még) nem bánom).
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. Július 16. - 18:36:28 »

Tegnap láttam az első utcai rendszámos Cruzét a Bartók Béla úton. Így látva, nekem kevésbé jön be a hátsó lehajlás, a kupésítás. Más, mint a mostani sedan, de nekem inkább a belseje a nyerő, az tényleg tetszik. Beige színben volt, úgy nem jött ki annyira jónak, pirosban, vagy ezüstben, feketében jobban néz ki. Míg a Lacetti sedan ebben a színben is jól mutatott, szerintem legalábbis. Igazam van, Diablo? Azért egy kombira kíváncsi lennék, ha lenne.
A beige szép szín, de ha Cruze-t vennék az fekete lenne (nagyon tekintélyparancsoló abban a színben, meg szép is, gondolom ebben Weres is igazat ad nekünk). Esztergomban van már 2 (sajna egyik sem az enyém Vigyorog, de nem baj, most (még) nem bánom).

Beszálok az álmodozásotokba,talán a fekete szinű Epica a nagy kényelmes belsejével,tekintélyes külméretével, jó felszereltségével?
 
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. Július 16. - 18:51:47 »

Tegnap a TECOnál egy Nubira III as lehúzott jobb oldali ablakkal állt a parkolóban. Megsajnáltam, mert sok 'érdekes' ember kerülgette a lehúzott ablakot, ezért visszamentem és szóltam a biztoságiaknak. Remélem gond nélkül megúszta....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. Július 16. - 19:07:42 »

Tegnap a TECOnál egy Nubira III as lehúzott jobb oldali ablakkal állt a parkolóban. Megsajnáltam, mert sok 'érdekes' ember kerülgette a lehúzott ablakot, ezért visszamentem és szóltam a biztoságiaknak. Remélem gond nélkül megúszta....
..., és dobtál be szórólapot az ablakán? Hogy rögtön tudja, hogy mi szolgálunk, és védünk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. Július 16. - 21:18:04 »

Jóestét. Miújság errefelé ? Itt dögmeleg Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. Július 17. - 07:07:32 »

Tegnap a TECOnál egy Nubira III as lehúzott jobb oldali ablakkal állt a parkolóban. Megsajnáltam, mert sok 'érdekes' ember kerülgette a lehúzott ablakot, ezért visszamentem és szóltam a biztoságiaknak. Remélem gond nélkül megúszta....
..., és dobtál be szórólapot az ablakán? Hogy rögtön tudja, hogy mi szolgálunk, és védünk! Vigyorog
A belső kárpitra alkoholos filccel akartam memoárt elhelyezni, de sajna nem volt a TECOban... Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. Július 17. - 07:44:46 »

Jóestét. Miújság errefelé ? Itt dögmeleg Vigyorog
Szijjjja!!!!!!
Itt is meleg van!!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. Július 17. - 08:14:34 »

Jóestét. Miújság errefelé ? Itt dögmeleg Vigyorog
Szijjjja!!!!!!
Itt is meleg van!!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Az éjszaka 48 C° volt bent az üzemben. Hosszú nadrág, sapka... Inkább nem írom le, hogy mit csináljon az, aki ezt kitalálta!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. Július 17. - 08:17:39 »

Jóestét. Miújság errefelé ? Itt dögmeleg Vigyorog
Szijjjja!!!!!!
Itt is meleg van!!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Az éjszaka 48 C° volt bent az üzemben. Hosszú nadrág, sapka... Inkább nem írom le, hogy mit csináljon az, aki ezt kitalálta!
Athee! Gyere hűsölni a buszomba!  Ezek szerint rokon szakmánk van... Kacsint Igaz, nekem télen hideg, Neked akkor is meleged lehet. Kacsint Az én átlagom így megfelelő statisztikailag. Csak hát ez nem vigasztal se nyáron, se télen. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. Július 17. - 09:53:22 »

Hallottam a rádióban, hogy jövőre megszűnik a külön zöldkártya, egybeépítik a vizsgával. Állítólag még olcsóbb is lesz és nem kell sehova vinni, vizsgánál elintézik. Érvényessége meg vizsgától-vizsgáig lesz. Viszont nem értem, hogy amikor a műszaki 2 évente kell majd, van olyan autó amiket évente kell zöldkártyázni...
Így együtt a kettő 17 eFt lesz... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!