Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 20:44:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 317429 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1725 Dátum: 2008. Február 13. - 10:53:00 »

Tudjátok az a helyzet, hogy még úgy látszik van egy kis bőr rajtunk, most azt is lehúzzák szépen, igaz cserébe nem kapunk semmit sem, mint eddig mindig. Kiváncsi vagyok, hogy miután már az összes bőrt lenyúzták rólunk, akkor mi jön, a csontvázunkra is igényt tartanak? Megvettük a za utót, regisztrációs adót, ÁFÁt, forgalombahelyezést, műszaki vizsgát, zöldkártyát, forgalmit, törzskönyvet, matricákat kifizettük, és ezek persze évről- évre drágábbak lettek, és idejüket leszűkítették, és még a benzin sápról nem is szóltam, a parkolásról, a tönkrement gumikról, futóművekről nem is beszélve, hát mit akarnak még?!? Haljunk éhen,  mert autózni akarunk Európában a 21.-ik században? Kész röhej! El vagyok keseredve, hogy mi lett kis hazánkból, új neve: Sarcia!

Le is fogják, nyugodt lehetsz. Mi lett a kis hazánkból? Jobb nem beszélni róla. Mindenki morog, sír, hogy milyen rossz, de egyet vegyünk tudomásul. Ezt az országot nem most tették tönkre, hanem már évekkel ezelőtt...
én már előre rettegek. Közeleg a 60 ezres szervíz, gumikat kellen venni, műszaki, zöldkártya. Inkább nem számolok utána, mert elmegy a kedvem az egésztől.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1726 Dátum: 2008. Február 13. - 11:11:32 »

Ha mi autósok, azt mondanánk: Nem ülünk be a kocsiba 1 hétig. mi a fenét csinálnának az okosok ott fennt?
Összeomlana a gazdaság. Igy is már csak inog, nem sok kell neki. De még lehet szorongatni az autósokat, mert amig dugók vannak és minden kocsiban csak 10 liter benya van, az akkor is mi pénz? Tehát a bőrünk lehúzása után jön a húsunk, majd utána következik a csontvázunk.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1727 Dátum: 2008. Február 13. - 16:39:34 »

Na most hogy is van ez?:Márciusban lesz 3 éves a lacsi akkor a súlyadó már az idén olcsóbb lesz vagy csak jövőre? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1728 Dátum: 2008. Február 13. - 17:01:28 »

Ezt nem tudom melyik, rovatba tartozik ez, de egy ötlet az anyósülés bal oldalán lévő hálós izé használhatóságáról.
Naplózva

sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1729 Dátum: 2008. Február 13. - 17:05:28 »

Na most hogy is van ez?:Márciusban lesz 3 éves a lacsi akkor a súlyadó már az idén olcsóbb lesz vagy csak jövőre? He

Szerintem csak jövőre. Nekem legalább is úgy volt az előző autómnál, hogy 2007 januárban volt 3 éves és ugyanúgy fizettem mint előtte. 2008 -tól lett volna olcsóbb, de jött a Lacsi. Így sajna megin' fizetem a 0-3 éves korig kategóriát.
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1730 Dátum: 2008. Február 13. - 17:08:14 »

Miért is gondoltam hogy már az idén olcsóbb lesz?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1731 Dátum: 2008. Február 13. - 19:46:42 »

hát azért gondoltad hogy olcsóbb lesz, mert el akartál vonni a költségvetéstől 3200 HUF.-ot, hogy saját egoista céljaidra fordíthasd! Gondoltál már rá, hogy hová vezet az ilyen önzés?!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1732 Dátum: 2008. Február 13. - 21:01:29 »

Meatloaf! Te a költségvetés szégyene vagy! Képes lennél lenyúlni pár ezer forintot, csak azért, hogy Neked több maradjon? Pfuj! Ezért megy tönkre az ország, mert nem akartok fizetni, én azon töröm a fejem, hogy be kellene vezetni a légzési adót is, mert azt mindenki használja, és akkor újabb lehetőség volna elherdálni egy csomó pénzt, ami ugyebár nagyszerű dolog manapság. Jujj, csak nehogy beleolvasson a levélbe a Veres, mert komolyan veszi! Van egy jó ingyenes újság a Lóerő, most szoba hozta az autópálya, és BKV kitűnő üzleteit, hogy hogyan lehet milliárdokat bukni a mi pénzünkből. Pl.: 81 milliárdot betettek az M5-be, majd eladták 27-ért. Nem rossz mi? Ma még itt van a világ bulija a 4-es metró. Többe lesz, mint a La Manche alagút, de nekünk I Love 4-es Metro! Röhej!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1733 Dátum: 2008. Február 14. - 15:34:08 »

Azt a 900-át Gidy! Grat! Láthatod, nekem mind..egy!;D
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1734 Dátum: 2008. Február 14. - 15:41:58 »

Kérek engedélyt meghunyászkodni! Zavart
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1735 Dátum: 2008. Február 14. - 16:01:40 »

Azt a 900-át Gidy! Grat! Láthatod, nekem mind..egy!;D

Hány percig bírod megtartani, szógyáros? He
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 14. - 16:21:54 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1736 Dátum: 2008. Február 14. - 16:08:26 »

Tudjátok az a helyzet, hogy még úgy látszik van egy kis bőr rajtunk, most azt is lehúzzák szépen, igaz cserébe nem kapunk semmit sem, mint eddig mindig. Kiváncsi vagyok, hogy miután már az összes bőrt lenyúzták rólunk, akkor mi jön, a csontvázunkra is igényt tartanak? Megvettük a za utót, regisztrációs adót, ÁFÁt, forgalombahelyezést, műszaki vizsgát, zöldkártyát, forgalmit, törzskönyvet, matricákat kifizettük, és ezek persze évről- évre drágábbak lettek, és idejüket leszűkítették, és még a benzin sápról nem is szóltam, a parkolásról, a tönkrement gumikról, futóművekről nem is beszélve, hát mit akarnak még?!? Haljunk éhen,  mert autózni akarunk Európában a 21.-ik században? Kész röhej! El vagyok keseredve, hogy mi lett kis hazánkból, új neve: Sarcia!
Jujujjj! Mit kihagytam! Kihagytam a részletre vett autóknál a bankok kamatéhségét, a szegény biztosítók ráfizetését, és ezáltal jó magas kötelező biztosítások összegét, valamint, ha muszájból, vagy féltésből fizetett cascot. Van, aki ki meri számolni, hogy ez mennyí? Szerintem jobb, ha nem számolunk, mert akkor soha többet nem ülünk be örömmel aranyos Lacettinkbe. Ez már nem is horror, ez több annál!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1737 Dátum: 2008. Február 14. - 16:12:39 »

Cápa! Köszönöm a gratot. Meatloaf! Engedély megadva! De gondolom nem hagyott aludni a lelkiismereted?!  Még valamit, újabb átalakítás volt a Baross téren, nagyon vigyázzatok, ha arra visz szomorú sorsotok! Csupa "S" kanyar, és jó szűken, hogy legyen tétje a meccsnek: ki az erősebb, agresszivabb játékban.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1738 Dátum: 2008. Február 14. - 16:20:15 »

Jujujjj! Mit kihagytam! Kihagytam a részletre vett autóknál a bankok kamatéhségét, a szegény biztosítók ráfizetését, és ezáltal jó magas kötelező biztosítások összegét, valamint, ha muszájból, vagy féltésből fizetett cascot. Van, aki ki meri számolni, hogy ez mennyí? Szerintem jobb, ha nem számolunk, mert akkor soha többet nem ülünk be örömmel aranyos Lacettinkbe. Ez már nem is horror, ez több annál!

Ne is mondd, Gidy!
A 4.! havi részletem 6000 Ft-tal több!
Mi lesz? 1 év múlva nem takarja be a fizetésem?
Ők nem nyelnek ám be sem inflációt, se semmit! Mindent mi, akik alig bírják összekuporgatni!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #1739 Dátum: 2008. Február 14. - 16:32:46 »


100. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!