Lacetti klub fórum
2024. Május 03. - 19:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Le
 
Szerző Téma: Kipufogó  (Megtekintve 101640 alkalommal)
szabi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Hozzászólás #135 Dátum: 2014. Január 10. - 10:24:13 »

sziasztok. nekem szétlötte a katalizátort valamiért. ennek köze lehet-e a megtorpanás, alapjárat ingadozás, nagy fogyasztás,meg nem tudja elégetni a benzint normálisan. katalizátor nélkül lehet járni tovább? és mik a hátrányai ha igy járok. 1,4-es lacetti, 5 ajtós, 2004-es
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #136 Dátum: 2014. Január 11. - 18:41:08 »

Ezzel a gonddal mindenképpen el kell menni egy megbízható szerelőhöz. Legalább egy hibamegállapításra - aztán eldöntöd, hogy hogyan tovább.

De hiába kérdezték a másik topikban, hogy merre fele laksz, nem válaszoltál rá.
Így pedig nehéz ajánlani valakit.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2014. Január 11. - 19:06:17 »

Ezzel a gonddal mindenképpen el kell menni egy megbízható szerelőhöz. Legalább egy hibamegállapításra - aztán eldöntöd, hogy hogyan tovább.

De hiába kérdezték a másik topikban, hogy merre fele laksz, nem válaszoltál rá.
Így pedig nehéz ajánlani valakit.

A profiljában lakhelyként Szigethalom szerepel.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2014. Január 12. - 00:12:55 »

Ezzel a gonddal mindenképpen el kell menni egy megbízható szerelőhöz. Legalább egy hibamegállapításra - aztán eldöntöd, hogy hogyan tovább.

De hiába kérdezték a másik topikban, hogy merre fele laksz, nem válaszoltál rá.
Így pedig nehéz ajánlani valakit.
Szigethalmon lakik. Én írtam neki e-mailt, bár segíteni nem tudtam. Egy másik fórumon ajánlott valaki Chevyhez értő szerelőt dél- Pesten. Ehhez tényleg olyan valaki kell, aki nagyon otthon van Lacettiben, mert félő, teljesen sikerült gallyra vágni a motort. De kit lehet ajánlani? Tomy tú messze van, sebikéék meg még messzebb.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #139 Dátum: 2014. Január 12. - 11:56:51 »

Egy ilyen kategóriás hibához képest már nincs messze Tomy szerintem.
Kaposvárra mondjuk biztosan nem indulnék el azzal a géppel.
Sebikének és Tomynak is megvan az az előnye a legtöbb szerelővel szemben, hogy tulajdonosként is ismerik ezeket a gépeket. Használják, nem keveset. Szerintem sokkal több így a tapasztalatuk is róluk.

Volt nemrég ajánlás XVII. kerületi szerelőről is. Mondjuk az sem Dél-Pest.
Esetleg Gidy ismerőse Soroksáron. Nem tudom, él-e még az a vonal.
És ha jól emlékszem ott sem volt mindenki, mindig elégedett.

Jut eszembe, autós-komputeres szaki van a közelben (Miklóson, ha jól emlékszem). Egyik cimbim nagyon dícsérte.
Ha kell, elkérem az elérhetőségeit.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #140 Dátum: 2014. Január 12. - 22:14:46 »

Egy ilyen kategóriás hibához képest már nincs messze Tomy szerintem.
Kaposvárra mondjuk biztosan nem indulnék el azzal a géppel.
Sebikének és Tomynak is megvan az az előnye a legtöbb szerelővel szemben, hogy tulajdonosként is ismerik ezeket a gépeket. Használják, nem keveset. Szerintem sokkal több így a tapasztalatuk is róluk.

Volt nemrég ajánlás XVII. kerületi szerelőről is. Mondjuk az sem Dél-Pest.
Esetleg Gidy ismerőse Soroksáron. Nem tudom, él-e még az a vonal.
És ha jól emlékszem ott sem volt mindenki, mindig elégedett.

Jut eszembe, autós-komputeres szaki van a közelben (Miklóson, ha jól emlékszem). Egyik cimbim nagyon dícsérte.
Ha kell, elkérem az elérhetőségeit.
Hát, legalább egy tisztességes hibakód olvasás?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #141 Dátum: 2014. Június 05. - 16:04:44 »

Klubtársak figyelem!
Hamarosan 10 éves autómnál haldoklik, vagy tán már meg is halt a katalizátor. Érdeklődnék, hogy hol, mit, mennyiért lehetne beszerezni. Minden megoldás érdekel!
Új? Utángyártott? Bontott (ismert előélettel esetleg!), egyéb megoldás?
Az utóbbi időben többször besárgult, lambdaszondák kimérve, működnek, katalizátor hatásfok gyenge, fogyasztás megnőtt. Várom az ötleteket itt, és akár priviben is, ki mit szeret, úgy tegyen. Köszönöm előre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2014. Június 05. - 16:22:47 »

Klubtársak figyelem!
Hamarosan 10 éves autómnál haldoklik, vagy tán már meg is halt a katalizátor. Érdeklődnék, hogy hol, mit, mennyiért lehetne beszerezni. Minden megoldás érdekel!
Új? Utángyártott? Bontott (ismert előélettel esetleg!), egyéb megoldás?
Az utóbbi időben többször besárgult, lambdaszondák kimérve, működnek, katalizátor hatásfok gyenge, fogyasztás megnőtt. Várom az ötleteket itt, és akár priviben is, ki mit szeret, úgy tegyen. Köszönöm előre is.

gyári új az árát ismerve/300.000FT!!/ kilőve ugy vagy bontott
Naplózva

70/4334431
Guldenburg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Hozzászólás #143 Dátum: 2015. Március 11. - 12:38:34 »

Üdv Urak !

Létezik, hogy az egész országban az egy szál UNIX -nál találok a 2005 Lacetti SW-hez egy, azaz egy db WALKER középdobot ? He

Se a Bárdinál, se a Lángautónál, se egyéb helyeken nincs....tudtok esetleg jó minőségű utángyártott középdob lelőhelyet ?

Persze a másik opció a gyári lenne, de kb. 70000 ft -os dobért kitagadna az asszony..... Mosolyog

Egyébként ez a WALKER milyen minőséget képvisel,kik készítik, tudtok mondani okosságot ? Kicsit tartok tőle hogy gagyi kategória - a Kalos-sal jártam úgy anno, hogy az új (lengyel utángyártott)  - nem is drága nem is olcsó - hátsó dob hangosabb volt mint a lukas....aztán pont kifogtam egy akciót, és bosai lett belőle..... Mosolyog azóta is a garázsban figyel, megkapta az após... Mosolyog
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2015. Március 11. - 14:33:25 »

Üdv Urak !

Létezik, hogy az egész országban az egy szál UNIX -nál találok a 2005 Lacetti SW-hez egy, azaz egy db WALKER középdobot ? He

Se a Bárdinál, se a Lángautónál, se egyéb helyeken nincs....tudtok esetleg jó minőségű utángyártott középdob lelőhelyet ?

Persze a másik opció a gyári lenne, de kb. 70000 ft -os dobért kitagadna az asszony..... Mosolyog

Egyébként ez a WALKER milyen minőséget képvisel,kik készítik, tudtok mondani okosságot ? Kicsit tartok tőle hogy gagyi kategória - a Kalos-sal jártam úgy anno, hogy az új (lengyel utángyártott)  - nem is drága nem is olcsó - hátsó dob hangosabb volt mint a lukas....aztán pont kifogtam egy akciót, és bosai lett belőle..... Mosolyog azóta is a garázsban figyel, megkapta az após... Mosolyog



hello

létezik mivel nem fogyó cikkről beszélünk ezáltal nem tart senki,sajnos nem megy tönkre jobb anyagból van mint a Kalos
Lacetti/Nubira III on nem cseréltem még dobot ellenben Kalosokon elég gyakori hiba kb 10 bontott komplett rendszerem van
Walker a Bosalal egy kategória sajnos egyik sem olyan mint régen
Naplózva

70/4334431
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #145 Dátum: 2015. Március 21. - 20:01:04 »

Sziasztok!
Van vkinek tapasztalata az Ulter-sport kipufogókról? A típusspecifikus hátsó dob 1.4 5 ajtós lacettire 39 ezer.

Üdv
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2015. április 07. - 09:43:22 »

Pár napja fura zajt hallottam, csörömpölőset, de nem tudtam eldönteni, honnan jön pontosan. Nem mindig jelentkezett, leginkább indításkor, meg hideg motornál. Ma voltam szerelőnél, a hang szerencsére nem a motorból jön, felemelve kiderült, hogy a flexibilis cső adta meg magát, tiszta rozsda, a hegesztés is elvált, szóval cserélni kellett. Nem örültem annyira, de legalább nem kellett sokat költeni rá.
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #147 Dátum: 2015. április 07. - 12:22:20 »

Az enyém is csörög, de még bírja, nem fúj ki.  Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2015. április 07. - 16:55:15 »

Nekem sem állandóan csörgött, de szeretem a csendet lehúzott ablaknál is, így inkább kicseréltettem  Kacsint
A hálós rész igen hiányos volt már. Biztos el tudtam volna még húzni a cserét, de jobb a békesség. Szeretem, ha tökéletes az autó, ennyit megérdemel.
Naplózva
roberto075
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Hozzászólás #149 Dátum: 2015. Május 24. - 04:14:16 »

Sziasztok, az autó alá nézve van bőven hely hátul egy dupla dobos rendszernek és mivel szimmetrikus a fara a Gépnek jól is mutatna rajta.

Nem szeretnék túl hangos dobokat inkább diszkrét dörmögésben gondolkodom.

Van tapasztalatotok arról, hogy egy dupla végdob - az egy doboshoz képest - hogyan hat a hangra és a fojtásra?

Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!