Lacetti klub fórum
2024. Május 09. - 21:22:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91944 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #120 Dátum: 2009. Október 02. - 11:32:26 »

Elküldtem Orbán Gábornak a szállás foglalót, mert már többen ki akarták venni több napra a minket illető helyet.Az első estebéd a tavaly jól bevált babgulyás lesz. A szombati, és vasárnapi kaját, majd péntek este beszéljük meg Gáborral. Lesznek olyanok is, akik csak látogatóba jönnek, miattuk ki kéne alakítani előre az elmenős programokat. Gondolok itt elsősorban a kalandparkra. Valószínűleg szombaton lenne az ideális választás, mert péntek az érkező, vasárnap pedig a távozó nap lesz. A pénteki babgulyásra előtte néhány nappal kéne már a létszám, hogy bőven jól lakhassunk  belőle, tudjon kalkulálni Gábor a mennyiséggel.
Jó lenne, ha a látogatók jelentkeznének, hogy ők mikorra jönnének, és persze melyik napon, hogy lehetőleg ne maradjanak ki semmi jóból.
Még valami személyes: Mi úgy áll a dolog, hogy hatan mennénk. Ki tudna a szállításba besegíteni? Jani? Meatloaf? Csaba- Klári, vagy Kata- Gábor kettőst kéne hozni, ha lesz hely valakinél. Köszönöm előre is. Jó hír, hogy rég nem látott, hallott barátunk is, MNT jön!
Ja igen, ez még fontos: italokat mindenki hozzon magával, ki mit szeret, és mennyit, és mit szán a közösbe, ezzel ne terheljük Gábort. Uff, én szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #121 Dátum: 2009. Október 02. - 14:51:32 »

Ja igen, ez még fontos: italokat mindenki hozzon magával, ki mit szeret, és mennyit, és mit szán a közösbe, ezzel ne terheljük Gábort. Uff, én szóltam!
Nagyon jó, hogy ezt említed!
Ez kiemelten fontos dolog. Úgyszólván elengedhetetlen... Kacsint Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #122 Dátum: 2009. Október 02. - 16:42:31 »

Elküldtem Orbán Gábornak a szállás foglalót, mert már többen ki akarták venni több napra a minket illető helyet.Az első estebéd a tavaly jól bevált babgulyás lesz. A szombati, és vasárnapi kaját, majd péntek este beszéljük meg Gáborral. Lesznek olyanok is, akik csak látogatóba jönnek, miattuk ki kéne alakítani előre az elmenős programokat. Gondolok itt elsősorban a kalandparkra. Valószínűleg szombaton lenne az ideális választás, mert péntek az érkező, vasárnap pedig a távozó nap lesz. A pénteki babgulyásra előtte néhány nappal kéne már a létszám, hogy bőven jól lakhassunk  belőle, tudjon kalkulálni Gábor a mennyiséggel.
Jó lenne, ha a látogatók jelentkeznének, hogy ők mikorra jönnének, és persze melyik napon, hogy lehetőleg ne maradjanak ki semmi jóból.
Még valami személyes: Mi úgy áll a dolog, hogy hatan mennénk. Ki tudna a szállításba besegíteni? Jani? Meatloaf? Csaba- Klári, vagy Kata- Gábor kettőst kéne hozni, ha lesz hely valakinél. Köszönöm előre is. Jó hír, hogy rég nem látott, hallott barátunk is, MNT jön!
Ja igen, ez még fontos: italokat mindenki hozzon magával, ki mit szeret, és mennyit, és mit szán a közösbe, ezzel ne terheljük Gábort. Uff, én szóltam!
Mi ketten megyünk,hozzánk beférnek.Időpontot majd egyeztetünk,mehetünk együtt is.Péntekre kaja rendel 2 főre.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #123 Dátum: 2009. Október 02. - 17:04:38 »

Elküldtem Orbán Gábornak a szállás foglalót, mert már többen ki akarták venni több napra a minket illető helyet.Az első estebéd a tavaly jól bevált babgulyás lesz. A szombati, és vasárnapi kaját, majd péntek este beszéljük meg Gáborral. Lesznek olyanok is, akik csak látogatóba jönnek, miattuk ki kéne alakítani előre az elmenős programokat. Gondolok itt elsősorban a kalandparkra. Valószínűleg szombaton lenne az ideális választás, mert péntek az érkező, vasárnap pedig a távozó nap lesz. A pénteki babgulyásra előtte néhány nappal kéne már a létszám, hogy bőven jól lakhassunk  belőle, tudjon kalkulálni Gábor a mennyiséggel.
Jó lenne, ha a látogatók jelentkeznének, hogy ők mikorra jönnének, és persze melyik napon, hogy lehetőleg ne maradjanak ki semmi jóból.
Még valami személyes: Mi úgy áll a dolog, hogy hatan mennénk. Ki tudna a szállításba besegíteni? Jani? Meatloaf? Csaba- Klári, vagy Kata- Gábor kettőst kéne hozni, ha lesz hely valakinél. Köszönöm előre is. Jó hír, hogy rég nem látott, hallott barátunk is, MNT jön!
Ja igen, ez még fontos: italokat mindenki hozzon magával, ki mit szeret, és mennyit, és mit szán a közösbe, ezzel ne terheljük Gábort. Uff, én szóltam!
Mi ketten megyünk,hozzánk beférnek.Időpontot majd egyeztetünk,mehetünk együtt is.Péntekre kaja rendel 2 főre.
Köszi Meatloaf! Akkor az egyik ifjú pár veletek megy! Klári, és Csaba az esélyesebb, őket már ismered, ismeritek. Előre is köszönjük. Majd a csatlakozást pontosítjuk, természetesen mehetünk együtt, minél korábban, annál jobb, hogy élvezzük a Mátrát! Meg persze egymást is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #124 Dátum: 2009. Október 03. - 09:17:53 »

Úgy néz ki, hogy nagyjából kialakult a Baglyos létszám. Van ugyan még kérdőjeles, de az már nem nagy szám, megoldható. Szóval mienk az egész péntektől vasárnapig három napra, két éjszakára. A létszám így alakult:
1:Stocz család 2+2 fő
2:Diablo77 egyedül, és csak egy éjszakára szombattól.
3:Kripic család 2+3+eb!
4:Jani család 2+1
5:Meatloaf 2
6:Akidobos család 2+1
7:Jopek család 2+1
8:Captain család 2+3
9:MNT család 2+2 csak egy éjszakára, szombattól.
10:LadiGidy 6
11:Dani 3 csak egy éjszakára szombattól.
Szóval péntektől: 31 fő, gyerekekkel együtt, szombattól: még 8 fő, gyerekekkel együtt. Variálva pont elférünk!
Ez esetben már variálni kellene, de megoldható, mert van még egy vendégszoba, és társalgó kihúzható ágyakkal. Szóval telt házunk lesz! Ez anyagilag is jót tesz a csapatnak!
Látogatóba is ígérkeztek. Gondolom első sorban a kalandparkos napra, ami szombaton kéne, hogy legyen, pont miattuk, és az utazások miatt is.
1: CDX 2 fő
2: LadLac család 2+3
3: Athee család 2+2
4: Kakaos 2?
5: Weres 2?
6: Döme a kalandparkos programhoz.

Szóval nagyon klasszul összejött a mezőny! Büszkék lehetünk a csapatra! Az első meleg estebéd, mint írtam babgulyás lesz. Én az egyszerűség kedvéért úgy veszem, hogy mindenki vacsorázna velünk. Arra kérem azt, vagy azokat, akik nem kérnek ebből, azok jelezzék, mert a nagy többségnek jó volt tavaly is, és az lesz most is. Aki nem kér (vegetáriánus?), az vagy hoz otthonit, vagy elmegy egy közeli vendéglőbe, és eszik a la carte módon.
A szombati, és vasárnapi meleg étel kívánságot pedig péntek este beszéljük meg, többségi döntéssel.
A látogatók jelezzék, hogy vacsoráznak-e velünk, és hány fővel. Mint írtam, italról meg mindenki gondoskodjon magának, azzal ne fárasszuk Gábort.Szóval azt javaslom, hogy vasárnap legyen a kalandparkos buli. Remélem ezt mindenki jónak tartja, és, ha nincs tömeges ellenkezés, akkor ezt fixáljuk le a vendégek érdekében. Ha egyéb kérdés merülne fel, tegyétek fel, ha személyes meg, akkor priviben, vagy telefonon hívjatok! Uff, én szóltam! Kacsint Vigyorog

Nem nagyon jönnek az ötletek, illetve a programok napi beosztására a javaslatok. Pedig nagyon nem ártana! Stocz ötletét is vegyétek figyelembe!



« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 08. - 14:22:10 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #125 Dátum: 2009. Október 03. - 12:07:48 »

Úgy néz ki, hogy nagyjából kialakult a Baglyos létszám. Van ugyan még kérdőjeles, de az már nem nagy szám, megoldható. Szóval mienk az egész péntektől vasárnapig három napra, két éjszakára. A létszám így alakult:
...
3:Kripic család 2+3+eb?
...
Apró pontosítás:
...
3:Kripic család 2+3+eb  (a kérdőjel törölve, az eb jön; Gábor megengedte, hogy kergethesse a kecskéket az elektromos kerítéssel elzárt területen, érdekes két éjszaka lesz szerintem Vigyorog Vigyorog Vigyorog)

Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #126 Dátum: 2009. Október 03. - 12:23:23 »

Ha Szombaton megyünk kalandparkozni, akkor mikor megyünk túrázni?
Vagy a tavalyi nagy túra elég volt egy életre?  Mosolyog

Szerintem jobb volt a tavalyi (rögtönzött) terv. Szombaton nagy túra, Vasárnap már csak egy kis erőfeszítés+hazautazás.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #127 Dátum: 2009. Október 03. - 20:15:49 »

Ha Szombaton megyünk kalandparkozni, akkor mikor megyünk túrázni?
Vagy a tavalyi nagy túra elég volt egy életre?  Mosolyog

Szerintem jobb volt a tavalyi (rögtönzött) terv. Szombaton nagy túra, Vasárnap már csak egy kis erőfeszítés+hazautazás.


Azért gondoltam a szombatra a kalandtúrát, mert a látogatók talán ezt szeretnék jobban. De nem eldöntött semmi sem, beszéljük meg, nekem mindegy.
Talán feldobhatnánk egy szavazást erre?!
Van még esetleg egy autós túra lehetőség is, ha van rá igény, esetleg pénteken, Somoskővára, Salgó vára, sőt, Fülek vára, és Losonc is szóba jöhet, ha nem félünk a Slotától. Senki ne feledje, hogy tőlünk függ minden! Amire van igény, vagy a legnagyobb, azt csináljuk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #128 Dátum: 2009. Október 04. - 08:39:36 »

Program javaslatok:
1: Vártúrák ( Hollókő, Somoskő, Salgó, Fülek, esetleg Losonc. Nem feltétlenül mindegyik. Ez akár pénteki napon is lehetne, vagy szombaton.
2: Kalandpark (beleértve az önsanyargatást, és bobozást). Szombaton, vagy vasárnap jöhetne szóba.
3: Túrázás (kisebb, vagy nagyobb gyalogtúrát tehetnénk, beszélgetéssel, ismerkedéssel, barátkozással). Ez inkább szombati napra lenne jó.
4: Ezek variálása (kisebb túra, kalandparki játszással) Ez talán szombatra lenne jó.
5: Minden este közös vacsora. Vasárnap pedig ebéd, ahogy van rá igény.
Ezek a mi családunk ötletei, ne vegyétek eldöntöttnek. Mások is szóljanak hozzá! Főleg a pénteki első napi programhoz, mert azt esetleg már oda út alatt elkezdhetjük. (Pl.: Hollókő!) Sajnos én lehet, hogy nem tudok mindenben részt venni, de menni megyek veletek, legfeljebb többet autózom, vagy benne megvárlak titeket. Ez még a jövő zenéje, de nagy túra nekem szóba sem jöhet, csak kisebb. De ne hozzám igazodjatok, nem leszek ünneprontó. Szóljatok hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #129 Dátum: 2009. Október 04. - 09:21:22 »

Program javaslatok:
...
 Mások is szóljanak hozzá! Főleg a pénteki első napi programhoz, mert azt esetleg már oda út alatt elkezdhetjük. (Pl.: Hollókő!) Sajnos én lehet, hogy nem tudok mindenben részt venni, de menni megyek veletek, legfeljebb többet autózom, vagy benne megvárlak titeket.
...
Mivel tavaly kihagytam ezt az élményt...: Mikor indulunk, honnan, mikorra akarunk leérni?
Már csak a programok miatt... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #130 Dátum: 2009. Október 04. - 11:44:11 »

Program javaslatok:
...
 Mások is szóljanak hozzá! Főleg a pénteki első napi programhoz, mert azt esetleg már oda út alatt elkezdhetjük. (Pl.: Hollókő!) Sajnos én lehet, hogy nem tudok mindenben részt venni, de menni megyek veletek, legfeljebb többet autózom, vagy benne megvárlak titeket.
...
Mivel tavaly kihagytam ezt az élményt...: Mikor indulunk, honnan, mikorra akarunk leérni?
Már csak a programok miatt... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Minél korábban, hogy élvezzük a természetet, és, hogy több programot valósíthassunk meg. Meatloafékkal innen indulunk, még nem döntöttük el az órát, de korán kéne, jöhetsz ide, vagy találkozhatunk valami fix adott helyen, programtól függően. (Hollókő?). Mert az majdnem útba esik, kisebb kitérővel.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2009. Október 04. - 20:23:14 »

Ja igen, ez még fontos: italokat mindenki hozzon magával, ki mit szeret, és mennyit, és mit szán a közösbe, ezzel ne terheljük Gábort. Uff, én szóltam!
Nagyon jó, hogy ezt említed!
Ez kiemelten fontos dolog. Úgyszólván elengedhetetlen... Kacsint Vigyorog

Hát hiszen Te hozod, a fagyállót!
Vagy nem?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #132 Dátum: 2009. Október 05. - 08:24:48 »

Program javaslatok:
1: Vártúrák ( Hollókő, Somoskő, Salgó, Fülek, esetleg Losonc. Nem feltétlenül mindegyik. Ez akár pénteki napon is lehetne, vagy szombaton.
2: Kalandpark (beleértve az önsanyargatást, és bobozást). Szombaton, vagy vasárnap jöhetne szóba.
3: Túrázás (kisebb, vagy nagyobb gyalogtúrát tehetnénk, beszélgetéssel, ismerkedéssel, barátkozással). Ez inkább szombati napra lenne jó.
4: Ezek variálása (kisebb túra, kalandparki játszással) Ez talán szombatra lenne jó.
5: Minden este közös vacsora. Vasárnap pedig ebéd, ahogy van rá igény.
Ezek a mi családunk ötletei, ne vegyétek eldöntöttnek. Mások is szóljanak hozzá! Főleg a pénteki első napi programhoz, mert azt esetleg már oda út alatt elkezdhetjük. (Pl.: Hollókő!) Sajnos én lehet, hogy nem tudok mindenben részt venni, de menni megyek veletek, legfeljebb többet autózom, vagy benne megvárlak titeket. Ez még a jövő zenéje, de nagy túra nekem szóba sem jöhet, csak kisebb. De ne hozzám igazodjatok, nem leszek ünneprontó. Szóljatok hozzá!

Látogatóként szeretnék csatlakozni, a kalandparkos napra. Akár szombat, akár vasárnap - ezért jó lenne, ha ez már itt a fórumon eldőlne.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #133 Dátum: 2009. Október 05. - 10:02:54 »

Úgy néz ki, hogy nagyjából kialakult a Baglyos létszám. Van ugyan még kérdőjeles, de az már nem nagy szám, megoldható. Szóval mienk az egész péntektől vasárnapig három napra, két éjszakára. A létszám így alakult:
1:Stocz család 2+2 fő
2:Diablo77 egyedül, és csak egy éjszakára?
3:Kripic család 2+3+eb!
4:Jani család 2+1
5:Meatloaf 2
6:Akidobos család 2+1
7:Jopek család 2+1
8:Captain család 2+3
9:MNT család 2+1? csak egy éjszakára?
10:LadiGidy 6

Ez esetben már variálni kellene, de megoldható, mert van még egy vendégszoba, és társalgó kihúzható ágyakkal. Szóval telt házunk lesz! Ez anyagilag is jót tesz a csapatnak!
Látogatóba is ígérkeztek. Gondolom első sorban a kalandparkos napra, ami szombaton kéne, hogy legyen, pont miattuk, és az utazások miatt is.
1: CDX 2 fő
2: LadLac család 2+3
3: Athee család 2+2
4: Kakaos 2?
5: Weres 2?
6: Dani 2 Máshol szállnak meg, de csatlakoznak a programokhoz.
7: Döme a kalandparkos programhoz.
Szóval nagyon klasszul összejött a mezőny! Büszkék lehetünk a csapatra! Az első meleg estebéd, mint írtam babgulyás lesz. Én az egyszerűség kedvéért úgy veszem, hogy mindenki vacsorázna velünk. Arra kérem azt, vagy azokat, akik nem kérnek ebből, azok jelezzék, mert a nagy többségnek jó volt tavaly is, és az lesz most is. Aki nem kér (vegetáriánus?), az vagy hoz otthonit, vagy elmegy egy közeli vendéglőbe, és eszik a la carte módon.
A szombati, és vasárnapi meleg étel kívánságot pedig péntek este beszéljük meg, többségi döntéssel.
A látogatók jelezzék, hogy vacsoráznak-e velünk, és hány fővel. Mint írtam, italról meg mindenki gondoskodjon magának, azzal ne fárasszuk Gábort.Szóval azt javaslom, hogy szombaton legyen a kalandparkos buli. Remélem ezt mindenki jónak tartja, és, ha nincs tömeges ellenkezés, akkor ezt fixáljuk le a vendégek érdekében. Ha egyéb kérdés merülne fel, tegyétek fel, ha személyes meg, akkor priviben, vagy telefonon hívjatok! Uff, én szóltam! Kacsint Vigyorog

Nem nagyon jönnek az ötletek, illetve a programok napi beosztására a javaslatok. Pedig nagyon nem ártana! Stocz ötletét is vegyétek figyelembe!




Hozzáírtam némi módosítást. Nem ártana, ha egy kicsit törnétek magatokat, hozzászólnátok a programokhoz, és a napokhoz, főleg ami a pénteket illeti, illetve a kalandparkos napot, mert sok látogatót ez nagyon érdekli, úgy tűnik főleg.
Akik esetleg egy éjszakára jönnek, jelezzék, hogy az melyik lenne, fontos a szobák beosztása végett!
Még valaki, valakik esetleg?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2009. Október 05. - 13:10:17 »

Én amondó vagyok:A!
Node félretéve a tréfát,szerintem szombaton lenne a legjobb a Kalandpark.Péntekre meg tökjó lenne egy vár-os nézéses dolog.A találka helye részünkről mindegy.Lehet Hollókő,vagy Sirok is,mindegy.Jó lenne azért,ha jutna idő amolyan sufni-szervízes beszlgetésre/bütykölésre is.Függetlenül attól,hogy nekem lennének majd kérdéseim ez ügyben,biztos másnak is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!