Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 08:23:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 380796 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #555 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:18:44 »

OFFOLÁS!!!!!!

Panaszra ott a hibák topik!   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Legalább látogatja majd valaki!

HB legnagyobb hibája, hogy....

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:24:55 »

....hamar befejezték Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #557 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:26:53 »

....hamar befejezték Vigyorog
Ja, nem szeretrem, ha valaki a technikájára panaszkodik.  Vigyorog Van egy sztorim, a törzsasztalon elmondom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #558 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:27:25 »

....hamar befejezték Vigyorog
Téged is felírtalak. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:31:34 »

....hamar befejezték Vigyorog
Téged is felírtalak. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Öööö, nem úgy gondoltam! Kisebb autó, kevesebb hiba. Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #560 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 20:33:24 »

....hamar befejezték Vigyorog
Téged is felírtalak. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Kit még?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #561 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 15:48:10 »

Már kérdeztem korábban, de valahogy nem lehet állítani a távolsági fényen?
A tompított okés a távolsági viszont jóformán az égbe világít felfele.
Ha elviszem rendesen belövetni, akkor megint mehetek ladlachoz, hogy állítsuk vissza. Viszont tegnap este a 7-en nagyon zavart, hogy nem látok.

Sajnos csak együtt lehet állítani a tompítottal a refit.  Zavart

Valószínű, hogy fordítva lett betéve az izzó!
A felfelé világítás erre utal.
Mikor? Mert a refihez még hozzá nem lett nyúlva, tudtommal.
A tompított meg oké, azt Athee- val tettük be.
Nekem fordított a problémán: Alig világít előrébb a tompítottnál... Ráadásul alig van terítése, csak egy rövid, lapos,   és szűk fényalagutat csinál. Tuti hogy nem lehet azon valahogy állítani? Egyre korábban sötétedik... :-(
Neked is csak azt tanácsolhatom, amit Capnak: ellenőrizd le, hogy jól van-e betéve az izzó! Ha nincs bent rendesen a helyén/fordítva lett betéve, akkor teljesen rossz helyre/rosszul irányított fénycsóvával világít! Nincs azon a helyen az izzószál, amit a mérnökök kitaláltak neki=a tükör rosszul szórja a fényt!
Ingyen van, fél óra alatt még gyakorlatlan ember is leellenőrzi mind a két oldalt!
Az sem számít, ha szervizben(gyárban?) tették bele az izzót - sokszor találkozni vele, hogy "szakember" is fordítva helyezi be. (Mondjuk leginkább azt ítélném 25 botütésre, aki a foglalatot kitalálta: nem elég, hogy fordítva is be lehet tenni az izzót, ráadásul úgy könnyebb!! ).

Ha ez le van ellenőrizve, akkor lehet tovább gondolkodni (pl. csere izzó).

Cap!
Ha eljössz valamikor, akkor megnézem neked.

Az remek lesz, de mikor vagy ébren, akkor a beejtett 10- es kulcsot is kiszedjük?
Nem esett ki alul, tehát a motortérben van, de a sötétben már nem láttam. Remélem reggel meglesz!
Valamelyik délután (pl. holnap?) csörgess meg. Ha be van kapcsolva a telefonom, akkor ébren vagyok. Mosolyog
A kulcsot is kiszedhetjük - ha még megvan.
Van hozzá teleszkópos mágnes. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #562 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 19:08:15 »

Már kérdeztem korábban, de valahogy nem lehet állítani a távolsági fényen?
A tompított okés a távolsági viszont jóformán az égbe világít felfele.
Ha elviszem rendesen belövetni, akkor megint mehetek ladlachoz, hogy állítsuk vissza. Viszont tegnap este a 7-en nagyon zavart, hogy nem látok.

Sajnos csak együtt lehet állítani a tompítottal a refit.  Zavart

Valószínű, hogy fordítva lett betéve az izzó!
A felfelé világítás erre utal.
Mikor? Mert a refihez még hozzá nem lett nyúlva, tudtommal.
A tompított meg oké, azt Athee- val tettük be.
Nekem fordított a problémán: Alig világít előrébb a tompítottnál... Ráadásul alig van terítése, csak egy rövid, lapos,   és szűk fényalagutat csinál. Tuti hogy nem lehet azon valahogy állítani? Egyre korábban sötétedik... :-(
Neked is csak azt tanácsolhatom, amit Capnak: ellenőrizd le, hogy jól van-e betéve az izzó! Ha nincs bent rendesen a helyén/fordítva lett betéve, akkor teljesen rossz helyre/rosszul irányított fénycsóvával világít! Nincs azon a helyen az izzószál, amit a mérnökök kitaláltak neki=a tükör rosszul szórja a fényt!
Ingyen van, fél óra alatt még gyakorlatlan ember is leellenőrzi mind a két oldalt!
Az sem számít, ha szervizben(gyárban?) tették bele az izzót - sokszor találkozni vele, hogy "szakember" is fordítva helyezi be. (Mondjuk leginkább azt ítélném 25 botütésre, aki a foglalatot kitalálta: nem elég, hogy fordítva is be lehet tenni az izzót, ráadásul úgy könnyebb!! ).

Ha ez le van ellenőrizve, akkor lehet tovább gondolkodni (pl. csere izzó).

Cap!
Ha eljössz valamikor, akkor megnézem neked.

Az remek lesz, de mikor vagy ébren, akkor a beejtett 10- es kulcsot is kiszedjük?
Nem esett ki alul, tehát a motortérben van, de a sötétben már nem láttam. Remélem reggel meglesz!
Valamelyik délután (pl. holnap?) csörgess meg. Ha be van kapcsolva a telefonom, akkor ébren vagyok. Mosolyog
A kulcsot is kiszedhetjük - ha még megvan.
Van hozzá teleszkópos mágnes. Kacsint
Kulcs reggelre megszületett, csak a sötétben nem láttam az autó alatt.
Ma megnéztem az izzókat, szerintem jól vannak bent, bár nem volt mihez viszonyítanom...
Meg foglak csörgetni, csak nem ma, holnap, vagy a héten, mert a következő dolgokat kell puccba vágnom:
Kert- tereprendezés
Vízcső csere a kertben
Fűtés (félig kész, még a füstcsövet kell visszabarkácsolnom)
Konyha- szét kell vernem, leköveznem, vizet átszerelnem, határidő szept. 10, akkor jön az új konyhabútor.

Szóval kicsit el lettem havazva hirtelen, + suli is startol, meg ovi is.
 Az oviban jövő héten festek, az általános isiben meg holnap. De jó is apukának lenni.  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #563 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 19:36:05 »

Oviba, suliban festeni? Hát ennyi baj van a gyerekekkel, hogy csak így mehetnek oda? Vagy: Cap belépett a mazohista klubba is, és ezért hanyagolja a mi klubunkat. Cap! Így van? Lépj ki onnan, nem tesz jót Neked! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #564 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:50:07 »

Oviba, suliban festeni? Hát ennyi baj van a gyerekekkel, hogy csak így mehetnek oda? Vagy: Cap belépett a mazohista klubba is, és ezért hanyagolja a mi klubunkat. Cap! Így van? Lépj ki onnan, nem tesz jót Neked! Kacsint Vigyorog
Látszik, hogy etemista gyerekeid vannak.
Nagy divat manapság így spórolni a költségvetésen. Év elején szülők összedobják a pénzt és kifestik a gyerek osztálytermét.
Vagy az ovi kerítését, stb.
Nem vagyok mazó, de van amit egy férfinek meg kell tennie.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #565 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:54:44 »

Oviba, suliban festeni? Hát ennyi baj van a gyerekekkel, hogy csak így mehetnek oda? Vagy: Cap belépett a mazohista klubba is, és ezért hanyagolja a mi klubunkat. Cap! Így van? Lépj ki onnan, nem tesz jót Neked! Kacsint Vigyorog
Látszik, hogy etemista gyerekeid vannak.
Nagy divat manapság így spórolni a költségvetésen. Év elején szülők összedobják a pénzt és kifestik a gyerek osztálytermét.
Vagy az ovi kerítését, stb.
Nem vagyok mazó, de van amit egy férfinek meg kell tennie.  Vigyorog
Manapság még van ilyen. Felénk ez akkor volt divat, amikor én jártam oviba, az pedig nem ma volt. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #566 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:55:13 »

Oviba, suliban festeni? Hát ennyi baj van a gyerekekkel, hogy csak így mehetnek oda? Vagy: Cap belépett a mazohista klubba is, és ezért hanyagolja a mi klubunkat. Cap! Így van? Lépj ki onnan, nem tesz jót Neked! Kacsint Vigyorog
Látszik, hogy etemista gyerekeid vannak.
Nagy divat manapság így spórolni a költségvetésen. Év elején szülők összedobják a pénzt és kifestik a gyerek osztálytermét.
Vagy az ovi kerítését, stb.
Nem vagyok mazó, de van amit egy férfinek meg kell tennie.  Vigyorog
Elvetemült iskolákban meg 2 év után új -még felújításra váró- termet adnak az osztálynak.....idén beintek, nem fogom az egész iskolát végigrenoválni!  
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #567 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:55:17 »

Ma egy minitali keretében LadLac kicserélte nekem a pótféklámpát, amit a jó Jani vett nekem. Mindkettőnek külön köszönet! Mint kiderült, nem volt sima ügy, sok mindent szét kellett szedni, de a lényeg, hogy kész lett, és nem kell szégyenkeznem a repedt búra miatt a talikon, ahová a lelkes tagok el szoktak menni! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #568 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:58:37 »

Oviba, suliban festeni? Hát ennyi baj van a gyerekekkel, hogy csak így mehetnek oda? Vagy: Cap belépett a mazohista klubba is, és ezért hanyagolja a mi klubunkat. Cap! Így van? Lépj ki onnan, nem tesz jót Neked! Kacsint Vigyorog
Látszik, hogy etemista gyerekeid vannak.
Nagy divat manapság így spórolni a költségvetésen. Év elején szülők összedobják a pénzt és kifestik a gyerek osztálytermét.
Vagy az ovi kerítését, stb.
Nem vagyok mazó, de van amit egy férfinek meg kell tennie.  Vigyorog
Manapság még van ilyen. Felénk ez akkor volt divat, amikor én jártam oviba, az pedig nem ma volt. Vigyorog
Inkább megint van ilyen.
Meg ez itt faluhely.. Hát hogyan csámcsogjon rajtam fodrász anyu és hentes anyu, ha évekig nem látnak. Hajjaj. Hosszú lesz a holnapi nap. Kacsint
De legalább a fűtés megvan, csak ki kell próbálni! Vigyorog

És mámeg szétoffoltuk a topikot! 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #569 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 18:00:41 »

Oviba, suliban festeni? Hát ennyi baj van a gyerekekkel, hogy csak így mehetnek oda? Vagy: Cap belépett a mazohista klubba is, és ezért hanyagolja a mi klubunkat. Cap! Így van? Lépj ki onnan, nem tesz jót Neked! Kacsint Vigyorog
Látszik, hogy etemista gyerekeid vannak.
Nagy divat manapság így spórolni a költségvetésen. Év elején szülők összedobják a pénzt és kifestik a gyerek osztálytermét.
Vagy az ovi kerítését, stb.
Nem vagyok mazó, de van amit egy férfinek meg kell tennie.  Vigyorog
Manapság még van ilyen. Felénk ez akkor volt divat, amikor én jártam oviba, az pedig nem ma volt. Vigyorog
Inkább megint van ilyen.
Meg ez itt faluhely.. Hát hogyan csámcsogjon rajtam fodrász anyu és hentes anyu, ha évekig nem látnak. Hajjaj. Hosszú lesz a holnapi nap. Kacsint
De legalább a fűtés megvan, csak ki kell próbálni! Vigyorog

És mámeg szétoffoltuk a topikot! 
Jajj de jó, hogy most nem én voltam.... Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!