Lacetti klub fórum
2024. Május 16. - 11:51:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 248088 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2008. Május 23. - 18:55:30 »

Kedves Cápa!
Grat a 2000-hez!  Vigyorog Vigyorog
 Kacsint
Valami új rangot kitalálhatott volna a Főni.

Nnna. Kellett ez nektek??
Erős a gyanúm, hogy ebben is Gidy apu keze van benn! Hmmmmm....... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
novum
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #76 Dátum: 2008. Május 24. - 22:59:06 »

Isten éltessen sokáig!

Cápa:  gratula!

Gidy: ment egy PÜ!

Kösz
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #77 Dátum: 2008. Május 25. - 05:54:47 »

Indítottunk egy szavazás nevű témát kint a társalgóban, ahol az iránt érdeklődünk, hogy ki milyen úton jutott el a weblapig.
Bökjetek rá a megfelelő válaszra lszives.
Kösz.

Kérdem alásan:ha a Főni hajtott át ide egy ostorral a kezében, hogy ne csak (ott) járjon a szám, akkor melyiket pipáljam ki a szavazásban?  Vigyorog

"Kérjetek és kaptok"
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #78 Dátum: 2008. Május 25. - 06:09:22 »

Indítottunk egy szavazás nevű témát kint a társalgóban, ahol az iránt érdeklődünk, hogy ki milyen úton jutott el a weblapig.
Bökjetek rá a megfelelő válaszra lszives.
Kösz.

Kérdem alásan:ha a Főni hajtott át ide egy ostorral a kezében, hogy ne csak (ott) járjon a szám, akkor melyiket pipáljam ki a szavazásban?  Vigyorog

"Kérjetek és kaptok"

"Isteni' vagy... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #79 Dátum: 2008. Május 25. - 06:22:09 »

Indítottunk egy szavazás nevű témát kint a társalgóban, ahol az iránt érdeklődünk, hogy ki milyen úton jutott el a weblapig.
Bökjetek rá a megfelelő válaszra lszives.
Kösz.

Kérdem alásan:ha a Főni hajtott át ide egy ostorral a kezében, hogy ne csak (ott) járjon a szám, akkor melyiket pipáljam ki a szavazásban?  Vigyorog

"Kérjetek és kaptok"

"Isteni' vagy... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Csak egy gyenge utánzat.
(Miért nem alszol még ilyenkor? Vasárnap van, nem kell melóba menni! Én is jöttem onnan.  Vigyorog Úgyhogy megyek is. Aludni.)
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #80 Dátum: 2008. Május 25. - 09:05:09 »

Drága sógorném azért nem vesz Lacsit, mert az 1.4-es lusta neki. A corsa szerinte sokkal jobban megy ugyanezzel a motorral, és drágább is 4 kilóval. Én mondtam neki, hogy bejáratás kérdése a rugalmasság, de Petit látva nem hinném, hogy tényleg olyan kaka lenne 95 lóerős Lacsi. Mert ugye csak az 1.4-re van akció chevyből, vagy 1.2-es aveo, ami szerintem megint nem lusta. Na mindegy, biztos nem akar kuptag lenni. Én megtettem mindent.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #81 Dátum: 2008. Május 25. - 11:56:13 »

Hát látod Kripic! Ilyenek "ezek"! Más f....l verni a csalánt!  Vigyorog Na de sebaj, még mindig jobb, mintha észre sem vennének! Valamilyen reakciót, érzést kiváltottam a többiekből. Vagy negatívat, vagy pozitívat.  Vigyorog A pozitív gondolkodás a fő!!!
Khmm....Fülével, fogával? Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #82 Dátum: 2008. Május 25. - 13:46:36 »

Egyedül vagyok! Félek! Az F1-es futam után ugye visszajöttök? He Remélem! Vigyorog Dolgoztam hétvégén, és ma láttam egy olyat, amit nem fogtok elhinni, de megtörtént. A megfelelő topicban megírom, most csak annyít, hogy BMW-s volt, hogy hihető legyen azért. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #83 Dátum: 2008. Május 25. - 18:09:11 »

Hát látod Kripic! Ilyenek "ezek"! Más f....l verni a csalánt!  Vigyorog Na de sebaj, még mindig jobb, mintha észre sem vennének! Valamilyen reakciót, érzést kiváltottam a többiekből. Vagy negatívat, vagy pozitívat.  Vigyorog A pozitív gondolkodás a fő!!!
Khmm....Fülével, fogával? Kacsint
Természetesen fülével...valaki másra gondolt? Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #84 Dátum: 2008. Május 25. - 19:12:37 »

Mennyivel megy az autó 4000-es fordulat számon 5.ben? Témához szeretnék hozzászólni.
Az óra szerint 140km/h , de a GPS szerint meg csak 128km/h. Kacsint
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #85 Dátum: 2008. Május 25. - 19:20:31 »

Mennyivel megy az autó 4000-es fordulat számon 5.ben? Témához szeretnék hozzászólni.
Az óra szerint 140km/h , de a GPS szerint meg csak 128km/h. Kacsint
A Gps-nek lehet hinni az pontos.Már csak abbol is gondolom,mert a teherautóm kilométerórája 2 évente van hitelesítve és az teljesen egyező értéket mutat a gps-el.Egyszer majd átrakom a lacsiba és kipróbálom.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #86 Dátum: 2008. Május 25. - 21:01:58 »

Mennyivel megy az autó 4000-es fordulat számon 5.ben? Témához szeretnék hozzászólni.
Az óra szerint 140km/h , de a GPS szerint meg csak 128km/h. Kacsint
Még a végén kiderül, hogy a fogyasztásod is ettől irígylésre méltó... Vigyorog ?
Óra szerint mész 600 km-t, valójában csak 550-et...

De tényleg, a km-számláló vajh összefüggésben vagyon a sebességmérőcével, vagy hogyan számlál...?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #87 Dátum: 2008. Május 25. - 21:22:53 »

Mennyivel megy az autó 4000-es fordulat számon 5.ben? Témához szeretnék hozzászólni.
Az óra szerint 140km/h , de a GPS szerint meg csak 128km/h. Kacsint
Még a végén kiderül, hogy a fogyasztásod is ettől irígylésre méltó... Vigyorog ?
Óra szerint mész 600 km-t, valójában csak 550-et...

De tényleg, a km-számláló vajh összefüggésben vagyon a sebességmérőcével, vagy hogyan számlál...?

A távolságot pontosan mutatja az autó, de a sebességet nem! Nem csak a Lacsi az összes többi autó is, Kb.10%-kal többet mutat a valós sebességnél.
Naplózva


LPG
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #88 Dátum: 2008. Május 26. - 08:26:07 »

akkor ha most a szokásos helyen, a szerencs utcánál az ötvenes táblánál 65-tel mentem az saját óra szerint, akkor megúszom a büntetést  He?!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #89 Dátum: 2008. Május 26. - 11:58:19 »

Mennyivel megy az autó 4000-es fordulat számon 5.ben? Témához szeretnék hozzászólni.
Az óra szerint 140km/h , de a GPS szerint meg csak 128km/h. Kacsint
Nos ezért mondtam anno, hogy érdemes beállni erre a sebességre, mert még belefér a traffiba, viszont 4000-től "könnyen" ugrik ha előzni kell. Legalábbis könnyebben, mint 3000-ről.  Vigyorog
Amúgy minden márka órája kb. így van állítva....mielőtt az idegen márkák tulajai ezt olvasva fanyalognának, hogy a lacsi valójában csak 128-cal megy... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!