Lacetti klub fórum
2024. Május 21. - 05:06:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 92692 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #270 Dátum: 2009. Október 21. - 19:52:15 »

Ja, péntek este 22:00- kor valamelyik csatornán a Puskás filmet adják. Ki szeretné megnézni?

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #271 Dátum: 2009. Október 21. - 19:53:15 »

Sajnálattal közlöm, hogy az előzetesen várt időponthoz képest később lesz a nyelvvizsgám, délutánra tették, így nem tudok sajnos menni. Nagyon készültem pedig már rá, (Druszám is egy tréfával Kacsint, vele már közöltem a rossz hírt). A vizsga elvileg 2-kor kezdődik és durván 3-3ésfél órás, így legjobb esetben is csak 6 óra körül tudnék indulni, ami már elég későn van. Holnap azért még beszélek a nyelviskolával (nem erről az időpontról volt szó és csak ma délután kaptam tőlük sms-t), szóval ha mégis megyek akkor jelentkezem. Természetesen a szállás rám eső költségét vállalom, nem szeretném ha énmiattam a többieknek többet kellene fizetniük.

 
Este lesz a legnagyobb a csapat, és legnagyobb buli, ne hagyd ki! Várunk későn is! Próbáld meg! Ha tudsz végső biztosat, hívj!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #272 Dátum: 2009. Október 21. - 20:00:10 »

Látogatók! Ki melyik nap, mikor érkezne, és kér-e ebédet, vagy vacsorát? Legkésőbb holnap délutánig várom ide a válaszokat! (17 óráig!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #273 Dátum: 2009. Október 21. - 20:19:59 »

Sajnálattal közlöm, hogy az előzetesen várt időponthoz képest később lesz a nyelvvizsgám, délutánra tették, így nem tudok sajnos menni. Nagyon készültem pedig már rá, (Druszám is egy tréfával Kacsint, vele már közöltem a rossz hírt). A vizsga elvileg 2-kor kezdődik és durván 3-3ésfél órás, így legjobb esetben is csak 6 óra körül tudnék indulni, ami már elég későn van. Holnap azért még beszélek a nyelviskolával (nem erről az időpontról volt szó és csak ma délután kaptam tőlük sms-t), szóval ha mégis megyek akkor jelentkezem. Természetesen a szállás rám eső költségét vállalom, nem szeretném ha énmiattam a többieknek többet kellene fizetniük.

 

Ott van még a vasárnap is!
Az lehet, csak sajnos kb. este 10-re érne Bagolyra...

2 óra alatt odaér. És ott van még a vasárnap. Meg kell mutatnom a krómcsíkomat is néki!  Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #274 Dátum: 2009. Október 21. - 20:39:04 »

Sajnálattal közlöm, hogy az előzetesen várt időponthoz képest később lesz a nyelvvizsgám, délutánra tették, így nem tudok sajnos menni. Nagyon készültem pedig már rá, (Druszám is egy tréfával Kacsint, vele már közöltem a rossz hírt). A vizsga elvileg 2-kor kezdődik és durván 3-3ésfél órás, így legjobb esetben is csak 6 óra körül tudnék indulni, ami már elég későn van. Holnap azért még beszélek a nyelviskolával (nem erről az időpontról volt szó és csak ma délután kaptam tőlük sms-t), szóval ha mégis megyek akkor jelentkezem. Természetesen a szállás rám eső költségét vállalom, nem szeretném ha énmiattam a többieknek többet kellene fizetniük.

 

Ott van még a vasárnap is!
Az lehet, csak sajnos kb. este 10-re érne Bagolyra...

2 óra alatt odaér. És ott van még a vasárnap. Meg kell mutatnom a krómcsíkomat is néki!  Mosolyog
Aztat mindenképp  Kacsint. Az út tényleg kb 2-3 óra (inkább 3), de semmiképp sem szeretnék úgy járni, mint anno az R19-es autómmal, hogy elindultam fáradtan, aztán 30km után csatt lett belőle, szóval meglátom mennyit vesz ki belőlem a vizsga. Azért még reménykedem, hátha holnap el lehet intézni a délelőtti időpontot.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #275 Dátum: 2009. Október 22. - 11:37:43 »

Ne feledkezzetek meg arról, hogy szombatról vasárnapra virradóra vissza kell állítani az órákat!
Ezt direkt a vasárnapi bulira érkezőknek intéztük így, hogy időben odaérhessenek  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #276 Dátum: 2009. Október 22. - 12:25:29 »

Ne feledkezzetek meg arról, hogy szombatról vasárnapra virradóra vissza kell állítani az órákat!
Ezt direkt a vasárnapi bulira érkezőknek intéztük így, hogy időben odaérhessenek  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Egy órával többet tudtok inni!  Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #277 Dátum: 2009. Október 22. - 12:43:56 »

Ne feledkezzetek meg arról, hogy szombatról vasárnapra virradóra vissza kell állítani az órákat!
Ezt direkt a vasárnapi bulira érkezőknek intéztük így, hogy időben odaérhessenek  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Egy órával többet tudtok inni!  Vigyorog
Egy órával több időnk van józanodni!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #278 Dátum: 2009. Október 22. - 13:13:11 »

Akkor infók még: meleg kaja: 600 Ft, reggeli: 250 Ft. Gábor kívánságra sztrapacskát is csinál, többen szóba hozták, hogy legyen. A pénteki vacsorát mindenki megkapja, senki nem mondta le. A reggeli, és a további meleg kaja ott dől el, hogy mi legyen, és ki kér. A szállásdíj fele ki van fizetve, még 70 ezret kell adni, plusz az ételekért, így lehet kalkulálni. Természetesen aki adott foglalót, annak legalább a fele be van tudva a szállásba. A 10 éven aluli gyerekeknek olcsóbb a szállás, és az étel természetesen. Minden családdal közösen kiszámoljuk a fennmaradó összeget. Testvériesen, vagy igazságosan?
A létszám: Stocz (4), Kripic (5), Jani (3), Meatloaf (2), Akidobos (3), Jopek (3), Captain (5), LadiGidy (6) fővel péntektől. Szombattól: MNT (4), Dani (3), és Diablo egyedül, és remélhető, hogy tényleg odaér még emberi időben, és sikeres vizsgával.
Meatloafékkal innen, tőlünk együtt megyünk 8-1/2 9 körül. Ha valaki csatlakozna, okvetlenül jelezze!
A többiekkel Hollókőn találkozunk 10 körül a parkolóban, vagy a faluban séta közben. A várba fel, már jó lenne együtt menni.
Mindenféle italról mindenki maga gondoskodjon, teát, kávét ott tudunk főzni. (üdítő, bor, sör, pálinka, tej, ásványvíz, ki mit szeret, azt hozzon!)
Gyerekeknek, felnőtteknek esetleg társasjáték is meggondolandó, ha igény volna rá.
Fényképező gép, videó, jó volna, ha megörökítenénk a talit. Ki miben tudós, azt hozzon, készítsen. Ja, és pénz, pénz, és pénz is kell, jó sok!
A vendégek meg még nem jelezték, hogy mikor jönnének, és kérnek-e vacsorát, esetleg ebédet vasárnapra.
Telefonon szükség szerint tartsuk a kapcsolatot, a többség tudja a többség számát, ha nem kérje el priviben.
Egyéb óhaj, sóhaj? Kérdés? Az idő meg szépen alakul, ilyen is legyen végig!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #279 Dátum: 2009. Október 22. - 13:43:42 »

Akkor infók még: meleg kaja: 600 Ft, reggeli: 250 Ft. Gábor kívánságra sztrapacskát is csinál, többen szóba hozták, hogy legyen. A pénteki vacsorát mindenki megkapja, senki nem mondta le. A reggeli, és a további meleg kaja ott dől el, hogy mi legyen, és ki kér. A szállásdíj fele ki van fizetve, még 70 ezret kell adni, plusz az ételekért, így lehet kalkulálni. Természetesen aki adott foglalót, annak legalább a fele be van tudva a szállásba. A 10 éven aluli gyerekeknek olcsóbb a szállás, és az étel természetesen. Minden családdal közösen kiszámoljuk a fennmaradó összeget. Testvériesen, vagy igazságosan?
A létszám: Stocz (4), Kripic (5), Jani (3), Meatloaf (2), Akidobos (3), Jopek (3), Captain (5), LadiGidy (6) fővel péntektől. Szombattól: MNT (4), Dani (3), és Diablo egyedül, és remélhető, hogy tényleg odaér még emberi időben, és sikeres vizsgával.
Meatloafékkal innen, tőlünk együtt megyünk 8-1/2 9 körül. Ha valaki csatlakozna, okvetlenül jelezze!
A többiekkel Hollókőn találkozunk 10 körül a parkolóban, vagy a faluban séta közben. A várba fel, már jó lenne együtt menni.
Mindenféle italról mindenki maga gondoskodjon, teát, kávét ott tudunk főzni. (üdítő, bor, sör, pálinka, tej, ásványvíz, ki mit szeret, azt hozzon!)
Gyerekeknek, felnőtteknek esetleg társasjáték is meggondolandó, ha igény volna rá.
Fényképező gép, videó, jó volna, ha megörökítenénk a talit. Ki miben tudós, azt hozzon, készítsen. Ja, és pénz, pénz, és pénz is kell, jó sok!
A vendégek meg még nem jelezték, hogy mikor jönnének, és kérnek-e vacsorát, esetleg ebédet vasárnapra.
Telefonon szükség szerint tartsuk a kapcsolatot, a többség tudja a többség számát, ha nem kérje el priviben.
Egyéb óhaj, sóhaj? Kérdés? Az idő meg szépen alakul, ilyen is legyen végig!


Már jeleztem, hogy vasárnap veletek szeretnék ebédelni. Tartom!
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #280 Dátum: 2009. Október 22. - 13:45:53 »

Gidy!
Terveim szerint kb. fél kilenc környékén járunk mi is felétek, majd figyellek benneteket. A pályán mentek?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2009. Október 22. - 13:46:15 »

Gidy, ti autópályán mentek?
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #282 Dátum: 2009. Október 22. - 14:02:17 »

Enni már nem kapunk, mi? Vigyorog
A középső mondatod tetszik, egyet is értek vele, csak nem -10 fokban Vigyorog
Nah ON, mert kikapunk Zavart
Enni???
Na, jó. Ha marad.
Ahogy anyósom szokta mondani: inkább kárba vesszen, mint pocsékba. Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #283 Dátum: 2009. Október 22. - 14:07:22 »

Gidy!
Terveim szerint kb. fél kilenc környékén járunk mi is felétek, majd figyellek benneteket. A pályán mentek?
Ha fél 9 felé, akkor mehetünk hármas konvojban is. Nem tudom, hogy pályán menjünk-e, mert csak hatvanig kell menni, onnan meg Pásztó felé. Megéri? Nem tudom. Ha 3-an megyünk együtt, döntsük el! Te mit szeretnél? Meatloaf? Jani? Ha pályán akartok menni, hát menjünk ott, ha nem, akkor a régin.
A lényeg: menjünk-e együtt tőlünk? Meatloaf kb. 8-ra jön, kávézunk, és megyünk, ha Te is jössz, megvárunk, ha sietsz, kávét is kaphatsz. Nos, mi legyen?
Jani? Te is jönnél velünk?
Meatloaf?
Jopek?
Pálya? Kávé? Együtt? Várom válaszotokat! Menjünk a pályán inkább! Most olcsóbb is, mint nyáron, és gyorsabb, pláne hazafelé remélhetőleg.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 22. - 15:06:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #284 Dátum: 2009. Október 22. - 14:44:28 »

Hát akkor mindenkinek kellemes hétvégét! Érezzétek jól magatokat!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!