Lacetti klub fórum
2024. Május 17. - 16:15:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 92302 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #285 Dátum: 2009. Október 22. - 14:57:44 »

Hát akkor mindenkinek kellemes hétvégét! Érezzétek jól magatokat!
Kedves vagy, és köszönjük! Nagyon sajna, hogy nem jöhetsz velünk. Majd csak összejön valamikor nektek is. Gondolatban velünk leszel úgyis, és viszont. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2009. Október 22. - 15:53:12 »

Én nem megyek pályán, vasárnap nem Pestre jövök vissza. Így csak az oda út miatt, nem veszek matricát.
Remélem 8-kor el tudunk indulni, akkor mehetnénk veletek. Persze csak ha ti is a 3-ason jöttök.
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #287 Dátum: 2009. Október 22. - 16:27:40 »

Gidy!
Terveim szerint kb. fél kilenc környékén járunk mi is felétek, majd figyellek benneteket. A pályán mentek?
Ha fél 9 felé, akkor mehetünk hármas konvojban is. Nem tudom, hogy pályán menjünk-e, mert csak hatvanig kell menni, onnan meg Pásztó felé. Megéri? Nem tudom. Ha 3-an megyünk együtt, döntsük el! Te mit szeretnél? Meatloaf? Jani? Ha pályán akartok menni, hát menjünk ott, ha nem, akkor a régin.
A lényeg: menjünk-e együtt tőlünk? Meatloaf kb. 8-ra jön, kávézunk, és megyünk, ha Te is jössz, megvárunk, ha sietsz, kávét is kaphatsz. Nos, mi legyen?
Jani? Te is jönnél velünk?
Meatloaf?
Jopek?
Pálya? Kávé? Együtt? Várom válaszotokat! Menjünk a pályán inkább! Most olcsóbb is, mint nyáron, és gyorsabb, pláne hazafelé remélhetőleg.
Én mindenképpen pályán megyek, kettőt is használok majd.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #288 Dátum: 2009. Október 22. - 16:30:08 »

A szombat reggeli programot, hogy tervezitek? Mert akkor igyekszünk úgy odaérni!
Azt sem szeretném, hogy ránk várjon az egész csapat, de azt se, hogy lekéssünk a programról.
Vagy ez korai, majd csörögjek holnap délután, hogy mit beszélt meg a társaság?
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #289 Dátum: 2009. Október 22. - 16:58:27 »

A szombat reggeli programot, hogy tervezitek? Mert akkor igyekszünk úgy odaérni!
Azt sem szeretném, hogy ránk várjon az egész csapat, de azt se, hogy lekéssünk a programról.
Vagy ez korai, majd csörögjek holnap délután, hogy mit beszélt meg a társaság?
Elvileg kirándulni megyünk a közelbe. Legalább is ez volt az ötletem, ellenvélemény nem volt.
Kisebb/megosztott túrára megyünk, mert a hosszabbat többen nem szeretnék/bírnák.
Meg ugye az időjárás is beleszólhat.
Gondolom olyan 9-10 felé indulunk. Telefonszámot tudsz? Valakiét a csapatból? És a tiedet tudja valaki?
Ha nem, PÜ-ben küld el nekem vagy Gidynek pl.
Ha lekésnétek az indulást telefonon tudunk egyeztetni. És ugye ott van még a délután, ha akarja/bírja a banda. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #290 Dátum: 2009. Október 22. - 17:42:25 »

Meatloaf! Jopek! Jani! Ha meg tudunk egyezni, hogy együtt megyünk akár pályán, akár a régin, akkor mehetnénk négyesben. A fő különbség, hogy Jani, Te nem akarsz matricázni, Jopek meg úgyis jön az M1-esen, tehát lesz matricája. Meatloaf, és én tudunk igazodni, nem gond. Vagy Jani, Te is veszel matricát, és pályázunk, vagy Jopek, Te matricával is a régin jössz Hatvanig. Jó lenne, ha közös nevezőre jutnátok, mi elfogadjuk, és úgy teszünk, hogy legyen négyes fogatunk. Ez esetben 8-fél 9 között itt taliznánk, meginnánk a cappuccinot, és mehetnénk együtt Hollóhoz, majd később Bagolyhoz, madaras napot tartunk.
Jani! Jopek keressétek egymást, és a döntést ne titkoljátok el előlünk! Meatloafékkal mi mindenképen együtt kell, hogy menjünk, mert kapnak potyautasokat.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #291 Dátum: 2009. Október 22. - 17:59:34 »

A szombat reggeli programot, hogy tervezitek? Mert akkor igyekszünk úgy odaérni!
Azt sem szeretném, hogy ránk várjon az egész csapat, de azt se, hogy lekéssünk a programról.
Vagy ez korai, majd csörögjek holnap délután, hogy mit beszélt meg a társaság?
Elvileg kirándulni megyünk a közelbe. Legalább is ez volt az ötletem, ellenvélemény nem volt.
Kisebb/megosztott túrára megyünk, mert a hosszabbat többen nem szeretnék/bírnák.
Meg ugye az időjárás is beleszólhat.
Gondolom olyan 9-10 felé indulunk. Telefonszámot tudsz? Valakiét a csapatból? És a tiedet tudja valaki?
Ha nem, PÜ-ben küld el nekem vagy Gidynek pl.
Ha lekésnétek az indulást telefonon tudunk egyeztetni. És ugye ott van még a délután, ha akarja/bírja a banda. Mosolyog

Rendben, akkor olyan 10 fele mi is igyekszünk odaérni, így veletek tarthatnánk, jól hangzik a túra.
Gidyvel már számot cseréltünk, de priviben neked is elküldöm. Kacsint
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #292 Dátum: 2009. Október 22. - 18:04:40 »

Meatloaf! Jopek! Jani! Ha meg tudunk egyezni, hogy együtt megyünk akár pályán, akár a régin, akkor mehetnénk négyesben. A fő különbség, hogy Jani, Te nem akarsz matricázni, Jopek meg úgyis jön az M1-esen, tehát lesz matricája. Meatloaf, és én tudunk igazodni, nem gond. Vagy Jani, Te is veszel matricát, és pályázunk, vagy Jopek, Te matricával is a régin jössz Hatvanig. Jó lenne, ha közös nevezőre jutnátok, mi elfogadjuk, és úgy teszünk, hogy legyen négyes fogatunk. Ez esetben 8-fél 9 között itt taliznánk, meginnánk a cappuccinot, és mehetnénk együtt Hollóhoz, majd később Bagolyhoz, madaras napot tartunk.
Jani! Jopek keressétek egymást, és a döntést ne titkoljátok el előlünk! Meatloafékkal mi mindenképen együtt kell, hogy menjünk, mert kapnak potyautasokat.
Én mindenképpen pályán megyek. Neked már mondtam telón, hogy feléd megyek. Ha ott vagytok még megállok, ha nem akkor Hollókő. Kacsint
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #293 Dátum: 2009. Október 22. - 18:15:50 »

Gidy,sztem menjünk a pályán mi is.Sokkal gyorsabb és visszafelé is ki tudjuk használni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #294 Dátum: 2009. Október 22. - 18:23:41 »

A pénteki talisok között, remélhetőleg van olyan akinek van Laptopja mobilinternetes kapcsolattal, az a nap történéseit ossza meg az otthon-
maradottakkal. Ha megvan a szombati program, azt is kéretik közzétenni. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #295 Dátum: 2009. Október 22. - 18:50:35 »

Gidy,sztem menjünk a pályán mi is.Sokkal gyorsabb és visszafelé is ki tudjuk használni.
Oké, pályán megyünk mi biztosan hárman. (Jopek, Meatloaf, és én). Janit meg rá kell beszélni, és akkor már utazhatunk négyesben.
Jani! Ne légy skót, gyere velünk! Mi hárman bevárjuk egymást, és kávézunk, szerintem Neked is jót tenne, és ingyen kapod a kávét, hogy tudj matricát venni.
Jelezd vissza, hogy számítsunk-e Rád itt nálunk, és a pályán, vagy csak a Hollón találkozunk. Gyere velünk! Jani szólt, külön megy a régin.

Már csak egyet kell aludnunk, és itt a tali! Hurrá, újra együtt lesz a nagy csapat! Mindenki nagyon várja már! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 22. - 19:10:55 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #296 Dátum: 2009. Október 22. - 18:52:32 »

A pénteki talisok között, remélhetőleg van olyan akinek van Laptopja mobilinternetes kapcsolattal, az a nap történéseit ossza meg az otthon-
maradottakkal. Ha megvan a szombati program, azt is kéretik közzétenni. Kacsint
Stocz, és Cap laptopos, tőlük függ minden. Stocz biztosan hozza, mert kell az OBD-hez, hogy bemutassa nekünk tudományát.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2009. Október 22. - 19:54:00 »

Hozom. Mobilnetet is. Kérdés, hogy elég józanok leszünk írni? Vigyorog

Én pályán jövök, mert az egyszerűbb / gyorsabb és Armand miatt is biztos később indulok.
Meg még reggel van mit csiszolni az autón (meglepi). Kacsint
Sőt péntek délutánra is marad némi matatnivaló hf rajta. :b
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #298 Dátum: 2009. Október 22. - 19:59:36 »

Mindjárt Top Gear! (Viasat 6-on)
Holnap Jopekékkel, és Meatloafékkel együtt innen indulunk Hollókőre.
A többiekkel ott találkozunk. Mindenki nagyon vigyázzon!
Jó éjszakát minden talizónak, és minden kimaradónak! Már csak egyet, és mindjárt kell aludni. Szép álmokat, jó éjszakát gyerekek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2009. Október 22. - 20:06:37 »

Én is jó pihenést és szórakozást kívánok, a vizsga sajnos akkor lesz, amit írtam, de még van esély, hogy megyek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!