Lacetti klub fórum
2024. Május 12. - 09:10:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 76667 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Október 26. - 07:52:41 »

Én is rámozdulok a betükre, ha eljutok végre a homasitába. Ha sikerül és kell esetleg másnak is, jelezze, megveszem neki is és elküldöm bélelt boritékba. 300 körül viszi a posta belföldön.

ladlac!
Ha már biztos, hogy nem lesz egységes légyszi jelezz ha mész beszerezni,
leadnám a rendelésem.
Utánvét,-átutalás, hogy jobb Neked? Elôre is köszi!

Ha megyek, majd egyeztetünk...

Kösz szépen!!!


Srácok!
Nem akarnék senkit megbántani, de nem szaladtatok egy picit előre...?
Pont arról szólna ez a kinézetszavazás-dolog, hogy felmérve a T. Tagság (mármint az aktív tagság...) véleményét, igényeit, hajlandóságát, stb.  stb. megpróbálnánk némi egységes külcsíny "megalkotni", legalább annak a 20 embernek, akit ez igazán érdekel.
És ahogy az eddigiekből látom, a betű mellett igencsak van igény a matricára is. És ha már matrica, akkor az nyilván egységes (mert macerás egyenként, mindenkinek külön...), és ha már egységes matrica, akkor esetleg tán egységes betű, és már vissza is értünk az elejére... Kacsint

Szerintem egy kicsit még tartsátok vissza magatokat...

És akkor itt és most: gondolom, aki szavazni akart, az megtette, szavazás lezárva, végeredmény megszületett... : MATRICA

Hogy demokratikus legyen a dolog: Az előkelő második helyen végzett BETŰ + MATRICA kombináció miatt (a betű alatt NEM a KLUB feliratot érteném...), azért csak érdekelne a dolog, hogy mégis
- mi legyen a felirat a betű-kirakósból?
- mi legyen a matricán...

Javaslatok ? (és utána esetleg egy újabb szavazás...)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 26. - 07:59:12 írta kripic » Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Október 26. - 08:29:39 »

kripic!
Én is az egységeset támogatom maximálisan, de sokan leszólták!
A MAG, akit kellőképp érdekel, utána nem fűzött hozzá véleményt, javaslatot.
Ezért is kérdeztem mi lesz, mert egy pillanatra eluralkodott az érdektelenség. De hajrá, feléledt a téma!
Javaslat: Ha a matrica győzött legyen mindenkinek, betű meg csak annak, aki szeretné. Így már van némi egység, csökkentve az ellentéteket. Aztán jöhet az újabb szavazás, ha szükséges.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Október 26. - 08:48:01 »

Én is az egységeset támogatom maximálisan, de sokan leszólták!
A MAG, akit kellőképp érdekel, utána nem fűzött hozzá véleményt, javaslatot.
Ezért is kérdeztem mi lesz, mert egy pillanatra eluralkodott az érdektelenség. De hajrá, feléledt a téma!
Javaslat: Ha a matrica győzött legyen mindenkinek, betű meg csak annak, aki szeretné. Így már van némi egység, csökkentve az ellentéteket. Aztán jöhet az újabb szavazás, ha szükséges.
Csatlakozom az elöttem szólóhoz
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Október 26. - 13:16:54 »

Szép dolog az egységes kinézet, de azokra a felvetésekre, amit az első lap közepe táján mondottam nem válaszolt senki.
Márpedig van ott megemlítve egy pár buktató.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Október 26. - 13:58:35 »

Én is rámozdulok a betükre, ha eljutok végre a homasitába. Ha sikerül és kell esetleg másnak is, jelezze, megveszem neki is és elküldöm bélelt boritékba. 300 körül viszi a posta belföldön.

ladlac!
Ha már biztos, hogy nem lesz egységes légyszi jelezz ha mész beszerezni,
leadnám a rendelésem.
Utánvét,-átutalás, hogy jobb Neked? Elôre is köszi!

Ha megyek, majd egyeztetünk...

Kösz szépen!!!


Srácok!
Nem akarnék senkit megbántani, de nem szaladtatok egy picit előre...?
Pont arról szólna ez a kinézetszavazás-dolog, hogy felmérve a T. Tagság (mármint az aktív tagság...) véleményét, igényeit, hajlandóságát, stb.  stb. megpróbálnánk némi egységes külcsíny "megalkotni", legalább annak a 20 embernek, akit ez igazán érdekel.
És ahogy az eddigiekből látom, a betű mellett igencsak van igény a matricára is. És ha már matrica, akkor az nyilván egységes (mert macerás egyenként, mindenkinek külön...), és ha már egységes matrica, akkor esetleg tán egységes betű, és már vissza is értünk az elejére... Kacsint

Szerintem egy kicsit még tartsátok vissza magatokat...

És akkor itt és most: gondolom, aki szavazni akart, az megtette, szavazás lezárva, végeredmény megszületett... : MATRICA

Hogy demokratikus legyen a dolog: Az előkelő második helyen végzett BETŰ + MATRICA kombináció miatt (a betű alatt NEM a KLUB feliratot érteném...), azért csak érdekelne a dolog, hogy mégis
- mi legyen a felirat a betű-kirakósból?
- mi legyen a matricán...

Javaslatok ? (és utána esetleg egy újabb szavazás...)

Isten őrizz, hogy zülesszem a társadalmat. A matricával semmi gondom, sőt: támogatom. Betűből az SW-t ragaszgatnám a paripa hátsójára. Illetva peti74 cartársnak megveszem a betűit, ha megirja mit is szeretne. A KLUB felirat sem rossz, de akkor ha mindenki, akkor Én is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Október 26. - 14:15:03 »

Szép dolog az egységes kinézet, de azokra a felvetésekre, amit az első lap közepe táján mondottam nem válaszolt senki.
Márpedig van ott megemlítve egy pár buktató.

Hát igen...itt főleg az egységes kinézettel lesznek gondok szerintem! Mivel eltérő színű autók vannak, lehet olyan matricázást készíteni, ami sötét és világos autóra is jó. Két fajtát. Ugyanolyan tartalommal egy fekete ill. egy fehér/törtfehér feliratot. Viszont a méret, a ragasztás helye...
Én az elejétől fogva hangoztatom, hogy ha kialakul valami egységes kép, megvan a darabszám, megvan a matrica fajtája (külső/belső, transzparens, többszínű, stb) akkor kérek árajánlatot. Árat már mondtam, mennyiért csinálják kb.
A többi megfelelő komolyság és elszántság kérdése, hogy juttatjuk el mindenkihez. Pl. egy tali alkalmával, aki meg éppen nem tud eljönni, annak valaki elviszi.(ez csak egy ötlet)
Szal én mutatok hajlandóságot rá, de még nagyon nem vagyunk abban a stádiumban, hogy pontosítani lehessen!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Október 26. - 15:25:54 »

Amint látom, nem nagyon haladunk előre az ügyben!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. Október 26. - 16:49:24 »

Szép dolog az egységes kinézet, de azokra a felvetésekre, amit az első lap közepe táján mondottam nem válaszolt senki.
Márpedig van ott megemlítve egy pár buktató.

Hát igen...itt főleg az egységes kinézettel lesznek gondok szerintem! Mivel eltérő színű autók vannak, lehet olyan matricázást készíteni, ami sötét és világos autóra is jó. Két fajtát. Ugyanolyan tartalommal egy fekete ill. egy fehér/törtfehér feliratot. Viszont a méret, a ragasztás helye...
Én az elejétől fogva hangoztatom, hogy ha kialakul valami egységes kép, megvan a darabszám, megvan a matrica fajtája (külső/belső, transzparens, többszínű, stb) akkor kérek árajánlatot. Árat már mondtam, mennyiért csinálják kb.
A többi megfelelő komolyság és elszántság kérdése, hogy juttatjuk el mindenkihez. Pl. egy tali alkalmával, aki meg éppen nem tud eljönni, annak valaki elviszi.(ez csak egy ötlet)
Szal én mutatok hajlandóságot rá, de még nagyon nem vagyunk abban a stádiumban, hogy pontosítani lehessen!
Bizony , és még akkor itt vagyok én is kekecnek ! Mert ugye nekem például konkrét elképzelésem van a matricáról . Hátsó szélvédőre szeretném kívülre ( mert fóliáztatni is szeretnék majd egyszer ) , fehér betűkkel ( mert a fehér látszódik a legjobban , pláne üvegen) . De a digittel nem lehet fehéret nyomtatni , ( ahogy ezt cápaFeri is leírta ) ezért maradna a szitanyomott matrica . Igen ám de ez kis darabszámnál meg baromi költséges ( pláne egy darabnál ) ! Ezért is nehéz ez a "pálya" szerintem a fentieken kívül !
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. Október 26. - 17:02:23 »

Bizony , és még akkor itt vagyok én is kekecnek ! Mert ugye nekem például konkrét elképzelésem van a matricáról . Hátsó szélvédőre szeretném kívülre ( mert fóliáztatni is szeretnék majd egyszer ) , fehér betűkkel ( mert a fehér látszódik a legjobban , pláne üvegen) . De a digittel nem lehet fehéret nyomtatni , ( ahogy ezt cápaFeri is leírta ) ezért maradna a szitanyomott matrica . Igen ám de ez kis darabszámnál meg baromi költséges ( pláne egy darabnál ) ! Ezért is nehéz ez a "pálya" szerintem a fentieken kívül !

Bizony..., megjegyzem, én magam ezért merészeltem az első helyre tenni a szavazáskor a szolid KLUB feliratot..., mint egyszerű megoldást. (Nem jött be, a kollégák átláttak a szitán. Vigyorog)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. Október 26. - 17:08:47 »

Szép dolog az egységes kinézet, de azokra a felvetésekre, amit az első lap közepe táján mondottam nem válaszolt senki.
Márpedig van ott megemlítve egy pár buktató.

Hát igen...itt főleg az egységes kinézettel lesznek gondok szerintem! Mivel eltérő színű autók vannak, lehet olyan matricázást készíteni, ami sötét és világos autóra is jó. Két fajtát. Ugyanolyan tartalommal egy fekete ill. egy fehér/törtfehér feliratot. Viszont a méret, a ragasztás helye...
Én az elejétől fogva hangoztatom, hogy ha kialakul valami egységes kép, megvan a darabszám, megvan a matrica fajtája (külső/belső, transzparens, többszínű, stb) akkor kérek árajánlatot. Árat már mondtam, mennyiért csinálják kb.
A többi megfelelő komolyság és elszántság kérdése, hogy juttatjuk el mindenkihez. Pl. egy tali alkalmával, aki meg éppen nem tud eljönni, annak valaki elviszi.(ez csak egy ötlet)
Szal én mutatok hajlandóságot rá, de még nagyon nem vagyunk abban a stádiumban, hogy pontosítani lehessen!
Bizony , és még akkor itt vagyok én is kekecnek ! Mert ugye nekem például konkrét elképzelésem van a matricáról . Hátsó szélvédőre szeretném kívülre ( mert fóliáztatni is szeretnék majd egyszer ) , fehér betűkkel ( mert a fehér látszódik a legjobban , pláne üvegen) . De a digittel nem lehet fehéret nyomtatni , ( ahogy ezt cápaFeri is leírta ) ezért maradna a szitanyomott matrica . Igen ám de ez kis darabszámnál meg baromi költséges ( pláne egy darabnál ) ! Ezért is nehéz ez a "pálya" szerintem a fentieken kívül !

Teljesen egyetértek, nekem is ezeket mondták a nyomdában.
Egy dolgot viszont nem értek. Miért idegenkedik mindenki egy kis méretű, ámde kasztnira ragasztott transzparens matricától? Olyanra gondoltam, mint ami pl. nekem van a rendszám alatt. Nem hagy nyomot, (ha valamit mégis hagyna sok év után, LB-nel egy törlés és lent van) nem jön le, jól látható helyen van, fekete betűkkel a világos fényezésű autókra, világos színű betűkkel a sötét fényezésre. Nem hinném, hogy a rendszámtartó alatti részen kívánja valaki a fényezés tükrösségét vizslatni, nem egybefüggő, nagy felület, hogy az a kocsi legszebb része. Én sem ragasztgatnám össze az autót oldalt tetején, stb, nem olyan az ízlésem, de a farán van pár ilyen pont, ami alkalmas erre.
Ezen kívül még egy helyre gondoltam matricát, a fényvédőcsíkra az első szélvédőn. Egy megtervezett matricából lehetne párban egy hátsót és egy elsőt (nagyobbat) csináltatni, természetesen a színeket figyelembe véve! (Sötét autóra mindkét feliratban világos betűk, világos autóra első világos, hátsó sötét betűk.)
De ez megint csak egy ötlet....nem kötelező érvényű, ne vegye senki úgy, hogy ilyen lehet és kész. A ragasztás sem kötelező, kompromisszumos megoldás kellene arra, hogy mindenkinek jó legyen mégis megjelölhesse autóját úgy, hogy más is lássa:hozzánk, ehhez a közösséghez tartozik!
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 26. - 22:06:16 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. Október 27. - 09:52:16 »

Szerintem a hátsó lökhárítóra jól illene egy kis szolid web-cím. Az én javaslatom, ha lehet legyen fehér vagy világos és egy kicsit fényvisszaverős. (és minden autónak úgy kéne kinézni, mint a FastAndFurious-ban Vigyorog )
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. Október 27. - 16:04:44 »

Na rakok egy mintát, hogy is képzelem. Az első matrica -ami a honlapunkat reklámozná- kerülne a hátsó fertályra, a második meg lehetne pl. ilyen. Ez nagy alakban menne fel előre a szélvédő tetejére a színezett csíkjára.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. Október 27. - 16:56:02 »

Na rakok egy mintát, hogy is képzelem. Az első matrica -ami a honlapunkat reklámozná- kerülne a hátsó fertályra, a második meg lehetne pl. ilyen. Ez nagy alakban menne fel előre a szélvédő tetejére a színezett csíkjára.

Nagyon tetszik, csak szerintem ezzel meg kellene várni a végleges címet. (meg nekem a végén a GM-es jel nem tetszik, de ez a magán véleményem). A második pedig kapható a nagyobb autósboltokban.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. Október 27. - 17:01:29 »

Na rakok egy mintát, hogy is képzelem. Az első matrica -ami a honlapunkat reklámozná- kerülne a hátsó fertályra, a második meg lehetne pl. ilyen. Ez nagy alakban menne fel előre a szélvédő tetejére a színezett csíkjára.
Nekem is tetszik mind a kettő. Az első kicsit jobban...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. Október 27. - 17:21:14 »



Nagyon tetszik, csak szerintem ezzel meg kellene várni a végleges címet. (meg nekem a végén a GM-es jel nem tetszik, de ez a magán véleményem). A második pedig kapható a nagyobb autósboltokban.
Itten erre volnánk kiváncsiak kéremszépen ! Vigyorog ( mármint a magán véleményre )
Egyébként valóban jól mutatnak a ragacsok , de az emblémát én is kihagynám . Jövőhéten viszem a kocsimat a nyomdába ( ha lesz rá időm ), leveszi a kollégám a hátsó szélvédőről a méreteket és plotterrel megcsinálja a betűkivágott feliratot rá . ( a honlap elérhetőségét ) Ha jól sikerül teszek majd fel képeket , ha meg nem akkor ezt a hsz.-t törölni fogom ! Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!