Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 13:54:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 76706 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2007. Október 27. - 17:28:19 »



Nagyon tetszik, csak szerintem ezzel meg kellene várni a végleges címet. (meg nekem a végén a GM-es jel nem tetszik, de ez a magán véleményem). A második pedig kapható a nagyobb autósboltokban.
Itten erre volnánk kiváncsiak kéremszépen ! Vigyorog ( mármint a magán véleményre )
Egyébként valóban jól mutatnak a ragacsok , de az emblémát én is kihagynám . Jövőhéten viszem a kocsimat a nyomdába ( ha lesz rá időm ), leveszi a kollégám a hátsó szélvédőről a méreteket és plotterrel megcsinálja a betűkivágott feliratot rá . ( a honlap elérhetőségét ) Ha jól sikerül teszek majd fel képeket , ha meg nem akkor ezt a hsz.-t törölni fogom ! Kacsint
Az SW-nek más a hátsó szélvédője! Akkor "velünk" mi lesz??  Kacsint Csak ügyesen... Várjuk a fejleményeket. /GM felirat nem szükséges szerintem sem/
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 27. - 17:31:46 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2007. Október 27. - 17:47:10 »

Na rakok egy mintát, hogy is képzelem. Az első matrica -ami a honlapunkat reklámozná- kerülne a hátsó fertályra, a második meg lehetne pl. ilyen. Ez nagy alakban menne fel előre a szélvédő tetejére a színezett csíkjára.
Nekem is tetszik mind a kettő. Az első kicsit jobban...  Vigyorog

Na hát az első van fent jelenleg is a kocsimon, csak az még emblémák nélküli változat. Ez csak egy tervezet, változat. Én bohóckodtam össze, ennek egy korábbi változata került még Kripichez egy nyári talin. Úgy tudom, ezt mutatta meg nektek a "Vad A Spark" (Sicc!) talitokon. A másodikat csak most délután másoltam össze két perc alatt, mert csak fejben volt meg, mit is szeretnék előre. Ezen sem a szín, sem a forma nem előre elgondolt, csak azért tettem ide, hogy kb mi lenne az, ami a hátsónak párja lenne. Így lehetne párban készítettni a klubtagok azonosításához.
Természetesen kellene egy végleges honlapcím, én sem szeretek 4-5 havonta másikat csináltatni, mint eddig pl. egy volt car-társunk honlap-kezdeményezése nyomán.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #47 Dátum: 2007. Október 27. - 17:54:48 »





Az SW-nek más a hátsó szélvédője! Akkor "velünk" mi lesz??  Kacsint Csak ügyesen... Várjuk a fejleményeket. /GM felirat nem szükséges szerintem sem/
Mivel az SW hátsó szélvédője ha jól sejtem nem annyira íves mint a HB üvege , ezért talán arra nem is nagyon kell méregetni . Szerintem az egyenesen kivágott is jó lenne hozzá ! Na mindegy , majd meglátjuk hogyan sikerül a cucc Mosolyog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #48 Dátum: 2007. Október 27. - 18:08:14 »

Vágott betü lenne, vagy pedig egyben az egész? Megmondom öszintén, hogy fényezésre nem szivesen raknám, mert már megjártam vele. A hátsó lökösön volt egy matrica. Most szedtem le, mikor csinálták a hátulját!
Amúgy tetszik a bettípus is, és design is. Csak azt a GM-et cseréld le szerintem a Chevis jelre! Szín fehér, és fekete, vagy szörke árnyékkal. Sztem.  Mosolyog
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #49 Dátum: 2007. Október 28. - 10:27:12 »

Cápa  !
Tetszik mindkét matrica, de a GM-et szerintem is kihagynám. Egyébként kösz a munkádat.  Mosolyog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2007. Október 28. - 14:50:56 »

Én is dobok egy támogató szavazatot a design-ra, ugyanazzokkal a módosításokkal, amiket a Cartársak is javasoltak!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2007. Október 28. - 21:12:55 »

Sziasztok,

Nekem alapvetően a megoldás tetszik, bár nem vagyok benne biztos, hogy a szélvédő matricát is fel tenném, viszont szerintem a webcím betűtípusán módosítanék. Bár lehet, hogy egyedül vagyok ezzel...Mosolyog

Gatsy
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #52 Dátum: 2007. Október 29. - 13:36:15 »

A végleges címünk bejegyzés alatt van, min 1 hét, mire élni fog.
Én azért a helyetekben megvárnám, amíg lezárul a regiszrációs folyamat, és a valóságban is működik a dolog.
De ezt már leírtam egy párszor.
Nekem is tetszik a Cápa féle design (hátulra való), GM nélkül.
Előre biztosan nem rakok matricát, hátra is csak kicsi mehet. Mást nem enged meg a cég. Hiába az enyém az autó, biztosítani kell az egységes kinézetet.

Fényvisszaverős kivitelről senkinek nincs infója?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2007. Október 29. - 14:16:17 »

A végleges címünk bejegyzés alatt van, min 1 hét, mire élni fog.
Én azért a helyetekben megvárnám, amíg lezárul a regiszrációs folyamat, és a valóságban is működik a dolog.
De ezt már leírtam egy párszor.
Nekem is tetszik a Cápa féle design (hátulra való), GM nélkül.
Előre biztosan nem rakok matricát, hátra is csak kicsi mehet. Mást nem enged meg a cég. Hiába az enyém az autó, biztosítani kell az egységes kinézetet.

Fényvisszaverős kivitelről senkinek nincs infója?


Ez azt jelenti, hogy www.lacettiklub.hu lesz?
A matricáról meg annyit, hogy mint említettem terv. Valamit csak úgy biggyesztettem oda a chevy jel helyett, mert előtte az volt ott. Nem fizetnek nekem érte.  Vigyorog
Viszont amennyien leírták, hogy az nem kéne oda, annyian ha adtak volna tippet, mit kellene odarakni, vagy milyen legyen a matrica, már kész terveink lennének! Hmmm...
A cég miatt téged meg lehet érteni Stocz, a többieknek sem kötelező, ez benne a lényeg. Úgyis csak olyanok fogják felrakni, akik eddig is szorgalmazták, hogy legyen valami matricánk, közösség-azonosítónk.
A fényvisszaverős változatról nincsenek infóim, de gyanítom, hoyg azt nem s lehet sima nyomtatással előállítani, csak szitázni. Az meg erősen darabszámfüggő!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #54 Dátum: 2007. Október 29. - 17:53:17 »



Fényvisszaverős kivitelről senkinek nincs infója?


A fényvisszaverős változatról nincsenek infóim, de gyanítom, hoyg azt nem s lehet sima nyomtatással előállítani, csak szitázni. Az meg erősen darabszámfüggő!

Azt szerintem meg lehet oldani. Minden új tagra rásózunk egyet a talin! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2007. Október 29. - 19:04:47 »

Cápa!
Egyszerű, a végén is Chevrolet logo legyen, mint az elején!
A betűtípusra egy ellenvetés érkezett, akinek nem tetszik, tegye meg a javaslatát aztán megrágjuk!
Az első szélvédőre lehet, én sem tenném. Személy szerint nekem a webcím a lökhárítón - "klub" felirat a Lacetti mellett párosítás jön be. 
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 29. - 19:06:45 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #56 Dátum: 2007. Október 29. - 19:50:21 »

Ha nem baj én is csináltam 2 feliratot. Az elsőt az ihlette, hogy ha a www.lacetti-klub.hu lenne a domain cím Mosolyog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #57 Dátum: 2007. Október 29. - 19:53:28 »

Az alsó nagyon ott van ! :-) Grat.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #58 Dátum: 2007. Október 29. - 19:58:06 »

Viszont azon gondolkodom, hogy árnyékot matricán hogy lehet megoldani  He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #59 Dátum: 2007. Október 29. - 20:07:47 »

Jut eszembe. Ha szélvédőre kerül a felirat, akkor világos betűkben kell gondolkodni, mert a fekete, vagy kék nem látszódik annyira. Másik gond a HB-knél, hogy ha a hátsó üvegre akarnánk tenni, ott van a féklámba, alul meg a lapát. Mondjuk nekem jobban tetszik egy szolíd felirat a hátsó ablaktörlő alá Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!