Lacetti klub fórum
2024. Május 15. - 05:25:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 129   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 2  (Megtekintve 197084 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1860 Dátum: 2008. Május 09. - 07:43:58 »

Azt hittem valami szöveges feladat, mert úgy indult! Vigyorog
 (20 óra alatt 3000 db 20 láb hosszú konténer , amit 13 db 50 méter magas daru szede ki.)
  Jani! Ki is vert a verejték mi? He Vigyorog egyből kijózanodtál ijedtedben mi? He Kacsint Őszintén: ki meri azt állítani most magáról, hogy le tudna érettségizni? He Kacsint Vigyorog hazudósok kiméljenek! Kacsint
Én győzöm megfejteni néha a harmadikas matematika példákat, ....
....De olyan, hogy "Bennfoglalás" meg ilyesmi. Nekünk ilyenek nem voltak!
Igen, így lehet a parasztosan osztásnak nevezett matematikai műveletet érthetetlenné tenni a szülők számára...
Több napba telt, amíg felfogtam, hogy miről beszél a gyerek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1861 Dátum: 2008. Május 09. - 07:47:55 »

Azt hittem valami szöveges feladat, mert úgy indult! Vigyorog
 (20 óra alatt 3000 db 20 láb hosszú konténer , amit 13 db 50 méter magas daru szede ki.)
  Jani! Ki is vert a verejték mi? He Vigyorog egyből kijózanodtál ijedtedben mi? He Kacsint Őszintén: ki meri azt állítani most magáról, hogy le tudna érettségizni? He Kacsint Vigyorog hazudósok kiméljenek! Kacsint
Én győzöm megfejteni néha a harmadikas matematika példákat, ....
....De olyan, hogy "Bennfoglalás" meg ilyesmi. Nekünk ilyenek nem voltak!
Igen, így lehet a parasztosan osztásnak nevezett matematikai műveletet érthetetlenné tenni a szülők számára...
Több napba telt, amíg felfogtam, hogy miről beszél a gyerek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Kazinczy meg forog a sirjában! Vajon kinek nem felelt meg a jól bevált osztás fogalma? He Ez olyan, mint a BKV-nál nem 7-es vonal van, esetleg járat, hanem 7-es viszonylat! Ez sem semmi! Vagy inkább: Vigyorog Vigyorog Vigyorog röhej!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1862 Dátum: 2008. Május 09. - 08:02:16 »

Cápa! Az avonóhorog olyan izé; fallikus. Kacsint
Leszerelhető?

Öööö....mármint az én vonóhorgom?
Igen, leszerelhető, de direkt nem veszem le. No nem azért, mert gyakran használnám az utánfutót, azzal csak ritkán szaladgálok.
Sajnos majd minden reggel amikor viszem a gyereket a suliba, van olyan kedves autós, aki 15 centire áll meg mögöttem. Ez addig nem is kínos, amíg azt nem tapasztalom kiérve az iskolából, hogy elém is betolat vagy 50 centire valaki. Nos ekkor jól jön a horog, mert drága a lökösfényezés! Amúgy azt is hallottam, hogy ezeket a kresz szerint le kellene venni, ha nem használom? Rákerestem, de nem találtam róla semmit.
Viszont azon gondolkodom, hogy veszek hozzá egy kerékpár szállítót és akkor a tetőcsomi megmaradhat csak a boxnak, nem mellesleg nem kell a tetőre felemelgetni a bringákat!
Ha már kedves autóstársaimról esett szó: amúgy is mérges vagyok, mert hiába próbálok pl. parkolóban megállni úgy, hogy kilométerre senki ne legyen közelemben, tuti mire visszamegyek a kocsihoz, valamelyik oldalról mellém áll 50 cm-re egy ólajtós (értsd:háromajtós, szép hosszú ajtóval) kocsi. Na és persze minimum egy 100 kg-os tehén akar kiszállni belőle azon a kis résen, amit tud nyitni az én autómig. A jobb oldalon a díszcsík már vagy öt helyen le van nyomva! Sajnos vannak emberek, akik nemhogy a magukét, másét sem becsülik!!! Be tudnám verni a képüket! Upssszzzz........asszem elvetettem a sulykot.....elnézést!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1863 Dátum: 2008. Május 09. - 08:07:09 »

Cápa! Itt most megértésre találtál! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1864 Dátum: 2008. Május 09. - 11:50:35 »

Stocz!
Kapsz tőlem 2 Taxit. Veszel fel rá 2 sofőrt, aztán szabad leszel a tali hétvégéjén! Vigyorog


 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1865 Dátum: 2008. Május 09. - 12:07:33 »

Azt hittem valami szöveges feladat, mert úgy indult! Vigyorog
 (20 óra alatt 3000 db 20 láb hosszú konténer , amit 13 db 50 méter magas daru szede ki.)
  Jani! Ki is vert a verejték mi? He Vigyorog egyből kijózanodtál ijedtedben mi? He Kacsint Őszintén: ki meri azt állítani most magáról, hogy le tudna érettségizni? He Kacsint Vigyorog hazudósok kiméljenek! Kacsint
Én győzöm megfejteni néha a harmadikas matematika példákat, ....
....De olyan, hogy "Bennfoglalás" meg ilyesmi. Nekünk ilyenek nem voltak!
Igen, így lehet a parasztosan osztásnak nevezett matematikai műveletet érthetetlenné tenni a szülők számára...
Több napba telt, amíg felfogtam, hogy miről beszél a gyerek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Persze, sose voltál jó matekból  Vigyorog Vigyorog, azért nem érted!
(hmm, akkor hogy előztél meg a versenyen??  Vigyorog)
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1866 Dátum: 2008. Május 09. - 12:57:48 »

Azt hittem valami szöveges feladat, mert úgy indult! Vigyorog
 (20 óra alatt 3000 db 20 láb hosszú konténer , amit 13 db 50 méter magas daru szede ki.)
  Jani! Ki is vert a verejték mi? He Vigyorog egyből kijózanodtál ijedtedben mi? He Kacsint Őszintén: ki meri azt állítani most magáról, hogy le tudna érettségizni? He Kacsint Vigyorog hazudósok kiméljenek! Kacsint
Én győzöm megfejteni néha a harmadikas matematika példákat, ....
....De olyan, hogy "Bennfoglalás" meg ilyesmi. Nekünk ilyenek nem voltak!
Igen, így lehet a parasztosan osztásnak nevezett matematikai műveletet érthetetlenné tenni a szülők számára...
Több napba telt, amíg felfogtam, hogy miről beszél a gyerek... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Persze, sose voltál jó matekból  Vigyorog Vigyorog, azért nem érted!
(hmm, akkor hogy előztél meg a versenyen??  Vigyorog)
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1867 Dátum: 2008. Május 09. - 19:37:30 »

Cápa! Az avonóhorog olyan izé; fallikus. Kacsint
Leszerelhető?

Öööö....mármint az én vonóhorgom?
Igen, leszerelhető, de direkt nem veszem le. No nem azért, mert gyakran használnám az utánfutót, azzal csak ritkán szaladgálok.
Sajnos majd minden reggel amikor viszem a gyereket a suliba, van olyan kedves autós, aki 15 centire áll meg mögöttem. Ez addig nem is kínos, amíg azt nem tapasztalom kiérve az iskolából, hogy elém is betolat vagy 50 centire valaki. Nos ekkor jól jön a horog, mert drága a lökösfényezés! Amúgy azt is hallottam, hogy ezeket a kresz szerint le kellene venni, ha nem használom? Rákerestem, de nem találtam róla semmit.
Viszont azon gondolkodom, hogy veszek hozzá egy kerékpár szállítót és akkor a tetőcsomi megmaradhat csak a boxnak, nem mellesleg nem kell a tetőre felemelgetni a bringákat!
Ha már kedves autóstársaimról esett szó: amúgy is mérges vagyok, mert hiába próbálok pl. parkolóban megállni úgy, hogy kilométerre senki ne legyen közelemben, tuti mire visszamegyek a kocsihoz, valamelyik oldalról mellém áll 50 cm-re egy ólajtós (értsd:háromajtós, szép hosszú ajtóval) kocsi. Na és persze minimum egy 100 kg-os tehén akar kiszállni belőle azon a kis résen, amit tud nyitni az én autómig. A jobb oldalon a díszcsík már vagy öt helyen le van nyomva! Sajnos vannak emberek, akik nemhogy a magukét, másét sem becsülik!!! Be tudnám verni a képüket! Upssszzzz........asszem elvetettem a sulykot.....elnézést!
Tökéletesen egyetértek veled, tehát Én is elvetem azt a bizonyos sulykot... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1868 Dátum: 2008. Május 09. - 19:59:51 »

. Tökéletesen egyetértek veled, tehát Én is elvetem azt a bizonyos sulykot... 
[/quote]
lehet hogy ki fog nőni csak sokat kell locsolni!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1869 Dátum: 2008. Május 09. - 21:39:00 »

Cápa! Az ívére gondoltam, azon az oldalról készített fotón. Valamikor, valhol egy múzeumban láttam egy kis szobrot, a figurának volt hasonló ívű és méretű izéje. Valami maja termékenységi szobor volt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1870 Dátum: 2008. Május 09. - 23:06:06 »

Egyik szebb mint a másik, de hová teszitek a csomagokat?  He Vigyorog
Milyen csomagokat? Ilyen árak mellett ennek a csomitartója egy havi bevásárlást is befogad. Nyaralni meg úgy, hogy Kripic áldozatkész közreműködésével megvásárolt, galabszürke, kutyakoporsóhoz hasonlító tetőboxba pakolunk.  Vigyorog Évente egyszer ki lehet bírni..
Mi 3 fővel simán bepakoltunk 3 hétre saját ellátással Mosolyog Tetőbox nélkül Mosolyog És 3000km oda-vissza Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1871 Dátum: 2008. Május 10. - 08:32:44 »

Egyik szebb mint a másik, de hová teszitek a csomagokat?  He Vigyorog
Milyen csomagokat? Ilyen árak mellett ennek a csomitartója egy havi bevásárlást is befogad. Nyaralni meg úgy, hogy Kripic áldozatkész közreműködésével megvásárolt, galabszürke, kutyakoporsóhoz hasonlító tetőboxba pakolunk.  Vigyorog Évente egyszer ki lehet bírni..
Mi 3 fővel simán bepakoltunk 3 hétre saját ellátással Mosolyog Tetőbox nélkül Mosolyog És 3000km oda-vissza Mosolyog
Elvileg mi is befértünk volna, mert hárman mentünk és az utastérben egy árva szatyor sem volt. Csak a csomitartóból sokat vettek el a nélkülözhetetlen és a fontos dolgok. (nélkülözhetetlen= tálca sör, egyéb szeszes italok; hasznos= ivóvíz; ugyanis olyan helyre mentünk, ahol nem volt vezetékes víz, ezért inkább itthonról vittünk, mint ott eresszünk valami kétes eredetű kútból, venni meg drága volt:14 Kn/flakon) Így a haszontalan dolgok a tetőboxba kerültek (haszontalan= ruhák, cipők; zömében női, valamint egy rakás gyermekjáték, búvárfelszerelés Vigyorog)
Amúgy először voltunk nyaralni a tengernél, nem volt gyakorlatunk benne, mit is kell vinnünk. Idén már más lesz az összeállítás! (még több ital, kevesebb ruha! Vigyorog) Ja és máshova megyünk, úgyhogy nem kell ivóvizet cipelni. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1872 Dátum: 2008. Május 10. - 12:01:04 »

Egyik szebb mint a másik, de hová teszitek a csomagokat?  He Vigyorog
Milyen csomagokat? Ilyen árak mellett ennek a csomitartója egy havi bevásárlást is befogad. Nyaralni meg úgy, hogy Kripic áldozatkész közreműködésével megvásárolt, galabszürke, kutyakoporsóhoz hasonlító tetőboxba pakolunk.  Vigyorog Évente egyszer ki lehet bírni..
Mi 3 fővel simán bepakoltunk 3 hétre saját ellátással Mosolyog Tetőbox nélkül Mosolyog És 3000km oda-vissza Mosolyog
Elvileg mi is befértünk volna, mert hárman mentünk és az utastérben egy árva szatyor sem volt. Csak a csomitartóból sokat vettek el a nélkülözhetetlen és a fontos dolgok. (nélkülözhetetlen= tálca sör, egyéb szeszes italok; hasznos= ivóvíz; ugyanis olyan helyre mentünk, ahol nem volt vezetékes víz, ezért inkább itthonról vittünk, mint ott eresszünk valami kétes eredetű kútból, venni meg drága volt:14 Kn/flakon) Így a haszontalan dolgok a tetőboxba kerültek (haszontalan= ruhák, cipők; zömében női, valamint egy rakás gyermekjáték, búvárfelszerelés Vigyorog)
Amúgy először voltunk nyaralni a tengernél, nem volt gyakorlatunk benne, mit is kell vinnünk. Idén már más lesz az összeállítás! (még több ital, kevesebb ruha! Vigyorog) Ja és máshova megyünk, úgyhogy nem kell ivóvizet cipelni. Kacsint
Én ezt csak poénnak szántam! Nehogy még a végén nekem esetek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1873 Dátum: 2008. Május 10. - 17:53:36 »

Jani! Ha valaki az igazságon megsértődik, tegye!!! Mosolyog
Mert nem is értem miért, de három gyerek + oldalborda mellett sem fordult meg a fejemben a tetőbox megvétele. Pedig két hétre mentünt, babakocsi, kiságy a legkisebbnek, stb. És elfértünk.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1874 Dátum: 2008. Május 10. - 18:08:24 »

Milyen csend van. Biztos mindenki parkolóhelyet keres. Vagy nem tudnak kiállni a Lurdy parkolójából.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 129   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!