Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 22:47:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Ablaktörlő  (Megtekintve 89261 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2009. Október 13. - 13:46:06 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2009. Október 13. - 13:55:47 »

Én nem törlök sokat, de így is hamar(1év) elkezdenek csíkozni.
Tudod a nagy BP.-en, sok a por, azt meg nem szereti az ablaktörlő gumi.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2009. Október 13. - 19:57:57 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Meg sem mozdulok és pár óra alatt poros a szélvédő!
Hetente kell utántöltenem az ablakmosót.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2009. Október 13. - 20:25:11 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Meg sem mozdulok és pár óra alatt poros a szélvédő!
Hetente kell utántöltenem az ablakmosót.
Nekem is poros az autó, ha egy kis szél is lengedez, ugyanis még föld-por van a félig kész garázsban aljzatnak. Ráadásul belvárosban lakom. Garázsajtó nincs, így befúj a szél és tiszta por a kocsi. Viszont elindulás után az első 100 méteren a menetszél leviszi, nem nyomom az ablakmosót rögtön. Kacsint 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2009. Október 13. - 20:31:51 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Meg sem mozdulok és pár óra alatt poros a szélvédő!
Hetente kell utántöltenem az ablakmosót.
Nekem is poros az autó, ha egy kis szél is lengedez, ugyanis még föld-por van a félig kész garázsban aljzatnak. Ráadásul belvárosban lakom. Garázsajtó nincs, így befúj a szél és tiszta por a kocsi. Viszont elindulás után az első 100 méteren a menetszél leviszi, nem nyomom az ablakmosót rögtön. Kacsint 
Én sem, csak nekem az első 400 méter is földút, ergó poros.  Úgyhogy amikor kiérek a betonra már nem tudja levinni teljesen a szél, muszály mosnom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #35 Dátum: 2009. Október 14. - 07:36:58 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
A gyári 2 évet lehúzott, azóta évente kell. Csillaggarázs(nap/fagy), ónos esős közlekedés, eszi a gumit rendesen.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #36 Dátum: 2009. Október 14. - 11:59:56 »

Amúgy meg a Cápa, ha esik eső, vagy hó, úgysem veszi elő a gépét, ergo kevésbé megy tönkre a lapát is. Elindulás ewlőtt meg portalanítja. De így helyes, meg kell becsülni a jó autókat! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2009. Október 14. - 12:09:20 »

Amúgy meg a Cápa, ha esik eső, vagy hó, úgysem veszi elő a gépét, ergo kevésbé megy tönkre a lapát is. Elindulás ewlőtt meg portalanítja. De így helyes, meg kell becsülni a jó autókat! Kacsint Vigyorog
Jelentem alásan, az eddigi autóim közül ennek van a legmostohább sorsa, ugyanis úgy alakult életünk, hogy "messze" járunk dolgozni mindketten. Így minden nap használatban van, akár esik, akár fúj...Még ónos esőben is, amikor az eddigi autóimat elő sem vettem. Amíg egyedül mentem és volt kismotorom, addíg ha lehetett nem mozogtam kocsival ha nem volt muszáj. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #38 Dátum: 2009. Október 14. - 13:15:25 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Szintén. 63000 km, 4 és fél év. Bár én esőben sem mindig törlök, hisz a menetszél jobban leviszi a vizet.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #39 Dátum: 2009. Október 14. - 13:20:47 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Szintén. 63000 km, 4 és fél év. Bár én esőben sem mindig törlök, hisz a menetszél jobban leviszi a vizet.  Vigyorog
Weres! Akkor ezért mész esőben gyorsabban a megengedettnél? Spórolsz a lapáttal? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2009. Október 14. - 19:04:43 »

Na ha már lett szép új topic az ablaktörlőknek, egyből OFFolok is egyet. Illetve csak félig off, mert az ablaktörlők megóvása érdekében a havazás/ónoseső beköszöntével:

Vegyetek Shell jégoldót! (szürke pumpás flakon)

Nem vagyok Shell buzi, abszolút nem, de nincs mese az a legjobb, mi a bérautókra mindent kipróbáltunk. Gyakran SOS-ben kell rohanni ügyfélhez, haladni kell, a sok xart rányomtuk a teljes flakont 1 szélvédőre, de mivel agyon voltak hígítva (hogy fogyjanak) nem csináltak semmit. A Shelltől recsegve-ropogva ugrik le a jég az üvegről, miközben alig nyomtál rá.

Azt kellene kideríteni ki gyártja (mert nem a Shell) egyszer láttam az eredeti gyártó cimkéjével harmadáron, csak elfelejtettem hol...
Naplózva

Pittike
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #41 Dátum: 2009. Október 14. - 21:15:39 »

Na ha már lett szép új topic az ablaktörlőknek, egyből OFFolok is egyet. Illetve csak félig off, mert az ablaktörlők megóvása érdekében a havazás/ónoseső beköszöntével:

Vegyetek Shell jégoldót! (szürke pumpás flakon)

Nem vagyok Shell buzi, abszolút nem, de nincs mese az a legjobb, mi a bérautókra mindent kipróbáltunk. Gyakran SOS-ben kell rohanni ügyfélhez, haladni kell, a sok xart rányomtuk a teljes flakont 1 szélvédőre, de mivel agyon voltak hígítva (hogy fogyjanak) nem csináltak semmit. A Shelltől recsegve-ropogva ugrik le a jég az üvegről, miközben alig nyomtál rá.

Azt kellene kideríteni ki gyártja (mert nem a Shell) egyszer láttam az eredeti gyártó cimkéjével harmadáron, csak elfelejtettem hol...
Én -30C tömény ablakmosóra és némi langyos levegőre esküszöm.  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #42 Dátum: 2009. Október 14. - 21:16:48 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Szintén. 63000 km, 4 és fél év. Bár én esőben sem mindig törlök, hisz a menetszél jobban leviszi a vizet.  Vigyorog
Ebből kivonjuk a humort, akkor is igaz.  Mosolyog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #43 Dátum: 2009. Október 14. - 21:28:34 »

Na ha már lett szép új topic az ablaktörlőknek, egyből OFFolok is egyet. Illetve csak félig off, mert az ablaktörlők megóvása érdekében a havazás/ónoseső beköszöntével:

Vegyetek Shell jégoldót! (szürke pumpás flakon)

Nem vagyok Shell buzi, abszolút nem, de nincs mese az a legjobb, mi a bérautókra mindent kipróbáltunk. Gyakran SOS-ben kell rohanni ügyfélhez, haladni kell, a sok xart rányomtuk a teljes flakont 1 szélvédőre, de mivel agyon voltak hígítva (hogy fogyjanak) nem csináltak semmit. A Shelltől recsegve-ropogva ugrik le a jég az üvegről, miközben alig nyomtál rá.

Azt kellene kideríteni ki gyártja (mert nem a Shell) egyszer láttam az eredeti gyártó cimkéjével harmadáron, csak elfelejtettem hol...
Én -30C tömény ablakmosóra és némi langyos levegőre esküszöm.  Vigyorog
Én pedig tiszta denát használok télen.Oltári cefre szagu a kocsi tőle jégolvasztáskor.Igaz a kartonpapir teljesen jól levédi és csak a széleinél jegesedik.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 14. - 21:30:13 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2009. Október 14. - 22:19:25 »

Ablaktörlőket vigyek Bagolyra? Van néhány, de csak előre. Kacsint Kinek kéne?
Nekem.
De csak ha autót is asz hozzá.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!