Lacetti klub fórum
2024. Május 12. - 04:32:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Le
 
Szerző Téma: KRESZ frissen  (Megtekintve 79041 alkalommal)
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #390 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 19:19:57 »

36/40 De mióta lehet megállni kapukijáró előtt??  He
Talán ha a tied.  Vigyorog
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #391 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 19:48:09 »

36/40 De mióta lehet megállni kapukijáró előtt??  He
Megállni meg lehet, csak várakozni nem szabad.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #392 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 20:03:10 »

36/40 De mióta lehet megállni kapukijáró előtt??  He
Megállni meg lehet, csak várakozni nem szabad.

Mondjuk a kapukijárósat én is eltoltam nemet írtam. Volt még a villamos sínes ami azért nem egyértelmű,
illetve párat elkapkodtam tulképp csípőböl gondolkodás nélkül.
Azért egész jó eredményeket hoz a klubcsapat eddig, Vigyorog kiváncsi vagyok milyen lesz a többi klubtagé Vigyorog?
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #393 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 20:08:33 »

Én is megcsináltam, 31/40 egész jó lett  Vigyorog rosszabbra számítottam
Hasonló eredményt értem el én is.
Voltak elég vicces kérdések.  Vigyorog
Meg dilettánsak is, tudod ki parkolna beláthatatlan kanyarban, meg előzne beláthatatlan bukkanó előtt csak mert nincs szembe forgalom? És ha jön egy bringás vagy a bukkanó után lerobbant jármű? He
Szabályosan törném ripityára magam
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #394 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 21:40:54 »

32...szintén kapukiálló, villamos, meg ilyenek...
Pár éve volt egy olyan szabály-módosítás, hogy a balra kanyarodónak elsőbbséget kell adnia mindenkinek, még az őt balról előzőnek is. Ezt eltörölték? Gondolom sok volt a baleset....
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 07. - 21:42:59 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #395 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 22:04:17 »

32...szintén kapukiálló, villamos, meg ilyenek...
Pár éve volt egy olyan szabály-módosítás, hogy a balra kanyarodónak elsőbbséget kell adnia mindenkinek, még az őt balról előzőnek is. Ezt eltörölték? Gondolom sok volt a baleset....
Nekem ezen volt vitám még a 90 es években rendőrökkel, főútvonalon balra indexelő furgon soförje nem nézett hátra én meg épp előztem, elhittem a rendörnek hogy én vagyok a hibás, azután kiderült a rendör volt a hülye én meg a naív kamaszgyerek akit lehet szivatni, csak már késő volt, fizethettem saját zsebből a fényszórómat.
Na addig tiszteltem a hatóságot Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #396 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 11:35:25 »

Nem nagyon szuper eredmény ám a 30-34! Ezek szerint át kell nézni a KRESZ-t, és főleg a módosításokat is. A válaszokat meg nem csípőből kel lőni, átolvasni, értelmezni, jól dönteni. Mert itt sokszor csak egy, ha, vagy és, meg ilyenek miatt lehet rossz a válasz. Az értelmezésnél meg a szándékot is fel kell ismerni a szabályban. Itt még képes tesztek se voltak, no meg táblák, akkor mi lett volna az eredmény? Újra oldjátok meg, és lesz-e javulás, azt nézzétek meg, mert így tanul az ember.
Zoltán! A balra kanyarodót mikor, és hogyan szabad előzni?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #397 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 11:42:53 »

Nem nagyon szuper eredmény ám a 30-34! Ezek szerint át kell nézni a KRESZ-t, és főleg a módosításokat is. A válaszokat meg nem csípőből kel lőni, átolvasni, értelmezni, jól dönteni. Mert itt sokszor csak egy, ha, vagy és, meg ilyenek miatt lehet rossz a válasz. Az értelmezésnél meg a szándékot is fel kell ismerni a szabályban. Itt még képes tesztek se voltak, no meg táblák, akkor mi lett volna az eredmény? Újra oldjátok meg, és lesz-e javulás, azt nézzétek meg, mert így tanul az ember.
Zoltán! A balra kanyarodót mikor, és hogyan szabad előzni?
Előzni?  He
Jobbról kerülni nem?
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #398 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 12:50:53 »

Nem nagyon szuper eredmény ám a 30-34! Ezek szerint át kell nézni a KRESZ-t, és főleg a módosításokat is. A válaszokat meg nem csípőből kel lőni, átolvasni, értelmezni, jól dönteni. Mert itt sokszor csak egy, ha, vagy és, meg ilyenek miatt lehet rossz a válasz. Az értelmezésnél meg a szándékot is fel kell ismerni a szabályban. Itt még képes tesztek se voltak, no meg táblák, akkor mi lett volna az eredmény? Újra oldjátok meg, és lesz-e javulás, azt nézzétek meg, mert így tanul az ember.
Zoltán! A balra kanyarodót mikor, és hogyan szabad előzni?
Bátran, sőt vakmerően!! 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #399 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 13:10:03 »

Nem nagyon szuper eredmény ám a 30-34! Ezek szerint át kell nézni a KRESZ-t, és főleg a módosításokat is. A válaszokat meg nem csípőből kel lőni, átolvasni, értelmezni, jól dönteni. Mert itt sokszor csak egy, ha, vagy és, meg ilyenek miatt lehet rossz a válasz. Az értelmezésnél meg a szándékot is fel kell ismerni a szabályban. Itt még képes tesztek se voltak, no meg táblák, akkor mi lett volna az eredmény? Újra oldjátok meg, és lesz-e javulás, azt nézzétek meg, mert így tanul az ember.
Zoltán! A balra kanyarodót mikor, és hogyan szabad előzni?
Igazad van, tényleg nem árt frissítgetni a kresztudást!
 A balra kanyarodót jobbról kerülni szabad, de én már benne voltam az előzésben mikor indexelt és jött
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #400 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 13:13:11 »

A balra kanyarodót jobbról kerülni szabad, de én már benne voltam az előzésben mikor indexelt és jött
ez kb olyan, mint velem történt párszor, legutóbb 2 hete. előzöm a városban a tötymörgőt, erre a mellékútról balról velem szembe kikanyarodnak, mert ugye csak balra kell nézni, ha jobbra kanyarodok, ahha. legutóbb befértem még éppen, sztem nem volt vészes, öcsém viszont megijedt, pár éve meg satuzva épphogy meg tudtam állni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #401 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 14:35:28 »

35/40
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #402 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 19:58:37 »

36/40... 
Sebaj, 20-ától elkezdek KRESZ-tanfolyamra járni.... (Na jó, nem az eredmény miatt, hanem mert olthatatlan vágyam ébredt egy "A" kategóriára is....Mosolyog)

36/40 De mióta lehet megállni kapukijáró előtt??  He
Megállni meg lehet, csak várakozni nem szabad.

Ezt (meg még néhány másikat...MosolyogMosolyog) én is elcsesztem, mert a kérdést úgy értelmeztem, hogy a "kapukijáró előtt" az "kapukijáróban". Kérdésfeltevő szerint meg -gondolom...- az előtt, az az úton a felhajtó/behajtó előtt...
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #403 Dátum: 2011. December 14. - 20:50:23 »

Kérdésem lenne. Lehet e felfestett parkolóban parkolni menetiránnyal szembe?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #404 Dátum: 2011. December 14. - 22:32:31 »

Én úgy tudom, hogy nem.
Egyirányú utcában megállhatsz mindkét oldalon (kivéve, ha nincs valamilyen tíltó tábla), ha kétirányú útról beszélünk, akkor nem állhatsz meg, (kivéve ha a felfestés az úttesten kívül van, pl. a járdán). Ha az útteseten, (tehát a közlekedésre alkalmas részén) akkor nem állhatsz meg. Bár ha van felfestés, az nem minősül úttestnek, (csak akkor, ha a felfestés félig a járdán, félig az úttesten van) de az biztos, hogy nem állhatsz meg, mivel hiába parkolsz, a jobbra tartás szabálya érvényesül.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!