Lacetti klub fórum
2024. Május 10. - 09:56:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 101779 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Február 19. - 17:34:15 »

Jobb első ablak és lehúzó gumi csere gariban megtörtént, kulcstól kulcsig 40perc.
Üdv

Szép munka.
Patentot nem törtek? Kilincs körül? Hogy szedték szét?
üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Február 19. - 18:22:57 »

Úgy látszik a gari utólsó évében vélhetően megöregszik a lehúzó gumi, jobb oldali első üveg és gumi csere lesz (karcosodás miatt), a bal oldali gumi árát kifizetem és együtt cserélnek majd.
Szép kilátást mindenkinek!
Nem csak az. Nekem is előjött az, amit már valakinél láttam képen, vagyis a tükörtő körüli fekete műanyag szalag elrepedése a sarokpontnál. Vésem is be az őszi garis javításokhoz a listába a kormány és a kilincsek mellé. Hogy végül mi kerül cserére, az addig eldől, a jókedvében fütyörészős kormány az tuti!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Február 19. - 19:06:39 »

Úgy látszik a gari utólsó évében vélhetően megöregszik a lehúzó gumi, jobb oldali első üveg és gumi csere lesz (karcosodás miatt), a bal oldali gumi árát kifizetem és együtt cserélnek majd.
Szép kilátást mindenkinek!
Nem csak az. Nekem is előjött az, amit már valakinél láttam képen, vagyis a tükörtő körüli fekete műanyag szalag elrepedése a sarokpontnál. Vésem is be az őszi garis javításokhoz a listába a kormány és a kilincsek mellé. Hogy végül mi kerül cserére, az addig eldől, a jókedvében fütyörészős kormány az tuti!
Az a tükrös izé nekem is eltört, de én azt hittem, hogy jégeső miatt  He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Február 19. - 19:54:41 »

Jobb első ablak és lehúzó gumi csere gariban megtörtént, kulcstól kulcsig 40perc.
Üdv


Hol csináltattad meg ?Baján?
A nagy "vésőnekisjó" bétát elővették? Vigyorog Vigyorog
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Március 01. - 23:03:26 »

Most észleltem, hogy a hátsó ablakaim lejárnak. Gondolom a rezgéstől, nem maradnak meg a teljesen felhúzott szinten, hanem ca. 0,5-0,7 cm-t lecsúsznak, úgy, hogy még rajt vannak a vízzáró gumin, de nem záródnak teljesen.

Találkozot már valaki ilyennel? Tipp?
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Március 02. - 09:01:28 »

Most észleltem, hogy a hátsó ablakaim lejárnak. Gondolom a rezgéstől, nem maradnak meg a teljesen felhúzott szinten, hanem ca. 0,5-0,7 cm-t lecsúsznak, úgy, hogy még rajt vannak a vízzáró gumin, de nem záródnak teljesen.

Találkozot már valaki ilyennel? Tipp?

Én!
Sedan betegség lesz?
Sokáig azt hittem, a gyerek húzza le, de mikor megnéztem a másik oldalon, ott is lent volt. A gyerekülésből pedig nem ér oda.
Viszont valóban minimális, nálam max. 3 mm, a víz sem ver be, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Március 02. - 09:22:47 »

Most észleltem, hogy a hátsó ablakaim lejárnak. Gondolom a rezgéstől, nem maradnak meg a teljesen felhúzott szinten, hanem ca. 0,5-0,7 cm-t lecsúsznak, úgy, hogy még rajt vannak a vízzáró gumin, de nem záródnak teljesen.

Találkozot már valaki ilyennel? Tipp?
Az ajtóban amelyik gumin csúszkál az üveg, fújd be szilikonnal. Függölegest is mindkét oldalon, vízszintest is fennt /ezt csinálják a márkaszervízekben is /Suzuki/. Utána el fog múlni a hibajelenség. /jobb első ablak tapasztalat.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Március 02. - 10:02:39 »

Most észleltem, hogy a hátsó ablakaim lejárnak. Gondolom a rezgéstől, nem maradnak meg a teljesen felhúzott szinten, hanem ca. 0,5-0,7 cm-t lecsúsznak, úgy, hogy még rajt vannak a vízzáró gumin, de nem záródnak teljesen.

Találkozot már valaki ilyennel? Tipp?
Ez a jelenség nálam is megvan,de szerintem nem lacsi betegség.Az előző autóimnál is megvolt ez a gond márkától függetlenül.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Március 02. - 19:11:00 »

Kösz srácok, megpróbáljuk, utána jelentek! Mosolyog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Március 05. - 10:43:55 »

Néhány napja mosatás után szikrázó napsütésben kicsit elkeseredtem a szélvédőmön. Millió apró karcolás amit a lapát okozott az opdarepülő megtelepülő homokszemektől. Azóta mindig felemelem kifujom indulás előtt a homokot ha van ott. Amugy nem latszik normál körülmények között csak én már láttam és zavar.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Március 05. - 12:26:46 »

Néhány napja mosatás után szikrázó napsütésben kicsit elkeseredtem a szélvédőmön. Millió apró karcolás amit a lapát okozott az opdarepülő megtelepülő homokszemektől. Azóta mindig felemelem kifujom indulás előtt a homokot ha van ott. Amugy nem latszik normál körülmények között csak én már láttam és zavar.
Hasonló hajszál csíkok vannak az elsőn. Főleg napsütésnél lehet megszámolni őket. Sajna én voltam a hibás az első párnál, mert a jeget kaparóval távolítottam el. Tanulva a hibából azóta vezttem egy gumis kaparót+meleg víz. De sajna a meglévőket nem lehet eltávolítani. Alant olvasom, hogy 100.e Ft egy csere, hát lehet, hogy inkább nem izgatom magam..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Március 05. - 13:30:22 »

A nagyon enyhe karcokat fogkrémmel el lehet tüntetni! Nekem még a Nubirámnál leesett az esőben a lapát, megkaristolta a kar ivén, de fogkrémes polirozással eltüntettem. Egy próbát megér nektek is, kezdjétek a nem szem elötti részen, és ha müködik javítsátok ki az egészet. Nekem bejött!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Március 05. - 15:44:27 »

A nagyon enyhe karcokat fogkrémmel el lehet tüntetni! Nekem még a Nubirámnál leesett az esőben a lapát, megkaristolta a kar ivén, de fogkrémes polirozással eltüntettem. Egy próbát megér nektek is, kezdjétek a nem szem elötti részen, és ha müködik javítsátok ki az egészet. Nekem bejött!
Ha nem írtál  Vigyorog-t akkor ezt komolyan veszem! Pontosítás képpen kérdezek pár hülyét:
milyen fogkrém? keverni kell vagy natúr? stb, stb
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Március 05. - 15:55:27 »

Nekem bejött az autónak a polírpasztája is,még a mobilom üvegét is ezzel tettem karcmentessé. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Március 05. - 17:11:31 »

A nagyon enyhe karcokat fogkrémmel el lehet tüntetni! Nekem még a Nubirámnál leesett az esőben a lapát, megkaristolta a kar ivén, de fogkrémes polirozással eltüntettem. Egy próbát megér nektek is, kezdjétek a nem szem elötti részen, és ha müködik javítsátok ki az egészet. Nekem bejött!
Ha nem írtál  Vigyorog-t akkor ezt komolyan veszem! Pontosítás képpen kérdezek pár hülyét:
milyen fogkrém? keverni kell vagy natúr? stb, stb
  Nem hülyéskedtem, tényleg jó volt a fogkrémes megoldás. Fogalmam sincs viszont arról, hogy akkor milyennel csináltam, de biztosan nem valami szuperrel. Az óraüveget is így szoktam csiszolni, ha karcos lett. Nem kell keverni, csak vizes legyen, más nem kell hozzá. Majd érzed, hogy mennyíre legyen nedves, recept nincs az arányra. Hidd el möködni fog! Egyébként tudom döl belőlem sokszor a hülyeség, de, ha valakinek segíteni kell, akkor abból nem viccelek. Sok sikert hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!