Lacetti klub fórum
2024. Május 09. - 21:56:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 101765 alkalommal)
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Március 05. - 17:23:36 »

Jobb első ablak és lehúzó gumi csere gariban megtörtént, kulcstól kulcsig 40perc.
Üdv


Hol csináltattad meg ?Baján?
A nagy "vésőnekisjó" bétát elővették? Vigyorog Vigyorog
Baján. Előtte Zsolt rájuk szólt, így alig volt idő beszélgetni... Hiba nélkül dolgoztak.
Egyszercsak szól -ajtó Chevi szalonban csukva, ülönk benn- kész az autód.(?) Honnét tudod- kérdezem.- Halllom, hogy hozták. Hiába, én már csak belülről érzékelem a sportdobomat.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Március 05. - 17:33:48 »

Pontosítás képpen kérdezek pár hülyét:

Név szerint kiket?  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Március 05. - 17:37:41 »

Peti! Te javíthatatlan vagy! Te is szólj hozzá, necsak én legyek hülye, amúgy meg pukkadj meg, de jópofa volt, de most ki kell engesztelned a hülyéket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Március 05. - 17:42:19 »

Peti! Te javíthatatlan vagy! Te is szólj hozzá, necsak én legyek hülye, amúgy meg pukkadj meg, de jópofa volt, de most ki kell engesztelned a hülyéket!

Köszi!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

milyen fogkrém? keverni kell vagy natúr? stb, stb

Colgate, és rázva, nem keverve!
Na! most már én is hülye vagyok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Március 05. - 17:48:10 »

És a hülyék válaszoltak.Ennek én is bedőltem Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Március 05. - 17:48:33 »

Peti! Te javíthatatlan vagy! Te is szólj hozzá, necsak én legyek hülye, amúgy meg pukkadj meg, de jópofa volt, de most ki kell engesztelned a hülyéket!

Köszi!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

milyen fogkrém? keverni kell vagy natúr? stb, stb

Colgate, és rázva, nem keverve!
Na! most már én is hülye vagyok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Ne szomorkodj! Eddig is! (bocsika, de ezt nem tudtam magamban tartani, csak úgy kijött!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Március 05. - 18:00:47 »

Ne szomorkodj! Eddig is! (bocsika, de ezt nem tudtam magamban tartani, csak úgy kijött!)

Brühühűűű 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Március 06. - 12:54:25 »

A nagyon enyhe karcokat fogkrémmel el lehet tüntetni! Nekem még a Nubirámnál leesett az esőben a lapát, megkaristolta a kar ivén, de fogkrémes polirozással eltüntettem. Egy próbát megér nektek is, kezdjétek a nem szem elötti részen, és ha müködik javítsátok ki az egészet. Nekem bejött!
Ha nem írtál  Vigyorog-t akkor ezt komolyan veszem! Pontosítás képpen kérdezek pár hülyét:
milyen fogkrém? keverni kell vagy natúr? stb, stb
  Nem hülyéskedtem, tényleg jó volt a fogkrémes megoldás. Fogalmam sincs viszont arról, hogy akkor milyennel csináltam, de biztosan nem valami szuperrel. Az óraüveget is így szoktam csiszolni, ha karcos lett. Nem kell keverni, csak vizes legyen, más nem kell hozzá. Majd érzed, hogy mennyíre legyen nedves, recept nincs az arányra. Hidd el möködni fog! Egyébként tudom döl belőlem sokszor a hülyeség, de, ha valakinek segíteni kell, akkor abból nem viccelek. Sok sikert hozzá!

Nem lényeg a márka.
A fogkrémben lévő csiszolóanyag számít.
Vatta+fogrém - így használatos a modellezésben is polírozásra.
Én már fényezett felületre is használtam - az előző (elötti) autómnál. Ködöléssel lett javítva egy fényezési gond, de a köd pereménél (az egyenetlen felület miatt) mindíg megállt a por - kosz, és ez így nagyon feltűnő volt. Azért ezt csak óvatosan! Nehogy előtűnjön az alapozó!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Március 06. - 12:55:02 »

Néhány napja mosatás után szikrázó napsütésben kicsit elkeseredtem a szélvédőmön. Millió apró karcolás amit a lapát okozott az opdarepülő megtelepülő homokszemektől. Azóta mindig felemelem kifujom indulás előtt a homokot ha van ott. Amugy nem latszik normál körülmények között csak én már láttam és zavar.

Viaszoskefe.  Kacsint
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Március 11. - 10:05:08 »

Pontosítás képpen kérdezek pár hülyét:

Név szerint kiket?  Vigyorog
Kizárólag önkéntes alapon! és azért őket, mert velük vagyok egy szinte. Így esélyem van, hogy megértesem a választ  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. Március 11. - 10:08:00 »

A nagyon enyhe karcokat fogkrémmel el lehet tüntetni! Nekem még a Nubirámnál leesett az esőben a lapát, megkaristolta a kar ivén, de fogkrémes polirozással eltüntettem. Egy próbát megér nektek is, kezdjétek a nem szem elötti részen, és ha müködik javítsátok ki az egészet. Nekem bejött!
Ha nem írtál  Vigyorog-t akkor ezt komolyan veszem! Pontosítás képpen kérdezek pár hülyét:
milyen fogkrém? keverni kell vagy natúr? stb, stb
  Nem hülyéskedtem, tényleg jó volt a fogkrémes megoldás. Fogalmam sincs viszont arról, hogy akkor milyennel csináltam, de biztosan nem valami szuperrel. Az óraüveget is így szoktam csiszolni, ha karcos lett. Nem kell keverni, csak vizes legyen, más nem kell hozzá. Majd érzed, hogy mennyíre legyen nedves, recept nincs az arányra. Hidd el möködni fog! Egyébként tudom döl belőlem sokszor a hülyeség, de, ha valakinek segíteni kell, akkor abból nem viccelek. Sok sikert hozzá!
Na majd nekiesem. Beleköt a ráncba (úgy mint Peti belénk Kacsint) vagy időnként újra kell csinálni?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. Március 11. - 11:38:05 »

Beleköt a ráncba (úgy mint Peti belénk Kacsint) vagy időnként újra kell csinálni?

Éééééén??? Neviccejjjémá! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. Március 11. - 11:39:40 »

Beleköt a ráncba (úgy mint Peti belénk Kacsint) vagy időnként újra kell csinálni?

Éééééén??? Neviccejjjémá! Vigyorog
Kinek szúvas a foga?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. Március 13. - 18:35:54 »

Na, kedves Lacetti társak! Ezennel kinevezem magamat örökös lacetti szélvédő pech-ernek Vigyorog  Ma reggel megkaptam a 3 és fél éves autóm még nem 1 éves szélvédőjére a 3-ik követ Mosolyog
Ezen már csak röhögni tudok Mosolyog  Elvittem az üvegeshez, akinél kb 1 hónapja jártam szintén javíttatni. Nézte, hogy hol a régi munkájának a nyoma, de nem találta (pici pont maradt utánna)
Mondtam, neki...amilyen szerencsém van, pont arra kaptam követ... NEM TÉVEDTEM Vigyorog  Mellette 1 mm-re van a nyoma Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. Március 13. - 18:40:37 »

Na, kedves Lacetti társak! Ezennel kinevezem magamat örökös lacetti szélvédő pech-ernek Vigyorog  Ma reggel megkaptam a 3 és fél éves autóm még nem 1 éves szélvédőjére a 3-ik követ Mosolyog
Ezen már csak röhögni tudok Mosolyog  Elvittem az üvegeshez, akinél kb 1 hónapja jártam szintén javíttatni. Nézte, hogy hol a régi munkájának a nyoma, de nem találta (pici pont maradt utánna)
Mondtam, neki...amilyen szerencsém van, pont arra kaptam követ... NEM TÉVEDTEM Vigyorog  Mellette 1 mm-re van a nyoma Vigyorog
Hát nem irigyellek...
Még mázli, hogy nem repedt végig és cseréltethetnéd ki megint az egészet.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!