Lacetti klub fórum
2024. Május 20. - 23:35:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Megjöttek az új KGFB díjjak! Váltasz biztosítót?  (Szavazás lezárva: 2013. November 30. - 17:52:09)
Igen, váltok. - 5 (29.4%)
Igen, újrakötöm a régit. - 3 (17.6%)
Nem, elégedett vagyok a jelenlegivel. - 5 (29.4%)
Még nem tudom. - 4 (23.5%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 54   Le
 
Szerző Téma: Kötelező Biztosítás, Cascó  (Megtekintve 128665 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2007. November 17. - 17:11:21 »

De valamelyiket csak kell választani! Elég ha ide azt irod be... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #46 Dátum: 2007. November 17. - 17:19:47 »

De valamelyiket csak kell választani! Elég ha ide azt irod be... Vigyorog
Mindegyikkel elégedett vagyok, amíg nincs ügyintézni való kár és píííz is van bőven Kacsint

Amúgy meg: Colonia biztosító - felzabálta az Axa-Colonia - felzabálta az Uniqa. Kármentes életem mellett sikeresen drágult a biztosításom minden címke váltásnál (biztos a sok marketing cucc miatt drágult, amiben tájékoztattak, hogy milyen jól járatm Vigyorog). Végül dobtam, mert az új belépő kapott tűzoltó készüléket én meg nem (10év tagság után sem járt )
A Lacsival már az Allianznál landoltam és bár drága a díj, de 'sikeresen' megtapasztaltam a kárügyintézésüket - amit bevallok megsüvegeltem!! Vigyorog
Maradni akarok, de a díjat faragni akarom!

Üdv
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2007. November 17. - 20:22:23 »

Másfél hónapos biztosításom van a Garanciánál 8200/n.év, az AEGON-nál 6900 lenne, de most nem váltok ennyiért.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #48 Dátum: 2007. November 17. - 20:25:06 »

Aegonnál 19200 Forint lesz jövőre. A Generalinál vagyok most, és már most a dupláját fizetem. én mindenképp váltok.
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #49 Dátum: 2007. November 18. - 09:18:28 »

Aegonnál 19200 Forint lesz jövőre. A Generalinál vagyok most, és már most a dupláját fizetem. én mindenképp váltok.
AEGON 33 ezret kínált jövőre (80 kW/jelenlegi bizt./még mindig nincs FLOTTA!)- ALLIANZ 19,4 ezret. 2 hete már megkötöttem.
Üdv
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2007. November 18. - 13:36:16 »

Aegonnál 19200 Forint lesz jövőre. A Generalinál vagyok most, és már most a dupláját fizetem. én mindenképp váltok.

Év közben is emelhetnek a biztosítók? Tudatlan vagyok e témában (ebben is, sok más mellett)! Na jó, nem olyan sokmindenben!!! He
"Olyan bizonytalan vagyok mostanában! Vagy mégsem?"
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #51 Dátum: 2007. November 18. - 15:09:37 »

Aegonnál 19200 Forint lesz jövőre. A Generalinál vagyok most, és már most a dupláját fizetem. én mindenképp váltok.

Év közben is emelhetnek a biztosítók? Tudatlan vagyok e témában (ebben is, sok más mellett)! Na jó, nem olyan sokmindenben!!! He
"Olyan bizonytalan vagyok mostanában! Vagy mégsem?"

Ha jól tudom, kötelezőt nem emelhetnek! Csak Január 1-től.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2007. November 18. - 15:27:36 »

Aegonnál 19200 Forint lesz jövőre. A Generalinál vagyok most, és már most a dupláját fizetem. én mindenképp váltok.

Év közben is emelhetnek a biztosítók? Tudatlan vagyok e témában (ebben is, sok más mellett)! Na jó, nem olyan sokmindenben!!! He
"Olyan bizonytalan vagyok mostanában! Vagy mégsem?"

Ha jól tudom, kötelezőt nem emelhetnek! Csak Január 1-től.

Az épp elég, mikor novemberben köt újat az ember! Egy hónap olcsón, utána megfingatjuk a népet?
Jó üzletpolitika!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #53 Dátum: 2007. November 18. - 18:08:23 »

Az épp elég, mikor novemberben köt újat az ember! Egy hónap olcsón, utána megfingatjuk a népet?
Jó üzletpolitika!!!
Amit novemberben kötsz az a következő évre érvényes díj . Mosolyog
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #54 Dátum: 2007. November 19. - 06:43:22 »



Az épp elég, mikor novemberben köt újat az ember! Egy hónap olcsón, utána megfingatjuk a népet?
Jó üzletpolitika!!!
[/quote]
Felmondani kötelező (ha váltani akarsz) novemberben, kötni ráérsz decemberben is.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2007. November 19. - 08:17:04 »

Ha váltasz kötelezőt, ebben az évben még a régi maradsz, hisz ki is vagy fizetve dec. 31-ig.
Az új szerzödésed csak jan 01-töl él, azt kötöd decemberben, ha felmondtad a régit novemberben. Amit kötsz, azt meg már a 2008-as dijakra kötöd, ott nincs emelés.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #56 Dátum: 2007. November 19. - 12:35:41 »

De valamelyiket csak kell választani! Elég ha ide azt irod be... Vigyorog
Mindegyikkel elégedett vagyok, amíg nincs ügyintézni való kár és píííz is van bőven Kacsint

Amúgy meg: Colonia biztosító - felzabálta az Axa-Colonia - felzabálta az Uniqa. Kármentes életem mellett sikeresen drágult a biztosításom minden címke váltásnál (biztos a sok marketing cucc miatt drágult, amiben tájékoztattak, hogy milyen jól járatm Vigyorog). Végül dobtam, mert az új belépő kapott tűzoltó készüléket én meg nem (10év tagság után sem járt )
A Lacsival már az Allianznál landoltam és bár drága a díj, de 'sikeresen' megtapasztaltam a kárügyintézésüket - amit bevallok megsüvegeltem!! Vigyorog
Maradni akarok, de a díjat faragni akarom!

Üdv

Eredmény?!
Intenetes kalkuláción furcsán éztem amikor 2 Allianzos ajánlatot olvastam. Hiszem minden társaság 1db ajánlata vana fenn. He
A 2 Allianzos ajánlata között kb6000Ft különbség volt. Az üzletkötőmmel is megnézettem és az alábbi infót adta:
1. ajánlat amit a szerződés számom szerint kalkuláltak a Allianz-Hungária ajánlata Mosolyog
2. egy másik cégé ami jogosult az Allianz (Direct) név használatára, de az nem azonos velük!!!!  He

Persze az ajánlaton ez elsőre nem látszik...
Ha ez mind igaz, akkor rohadt mázlim van, hogy nem kattintottam első indulatból...

Nézzétek meg, nehogy első olvasatra ugorjatok bele!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #57 Dátum: 2007. November 19. - 14:53:44 »

Több internettes portálon is lehet körülnézni, több kalkulátor is működik.  De mindenüt mást számoltak ki, és más biztosító lett a legolcsóbb? 
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2007. November 20. - 18:44:47 »

Egy kis reklám az OTP Garancia Biztosítónak:
Október 3-n hoztam ki a verdát a Márkakereskedésből minden papírral, még a kötelezőt is ők bonyolították le előzetes egyeztetésünk alapján.
Kezembe kaptam a biztosító szeretetcsomagját a csekkel együtt, melyen szerepelt a tárgyidőszakra aktuális összeg. Az első utam a postára vezetett befizetni. Ma kaptam tőlük egy 10. hó 22-én keltezett levelet, melyben díjfizetés elmaradásáról regélnek panaszolva, hogy nem tudták levonni a számlámról az összeget! 2X! Az tetszene nekik! Feladóvevény-scan, e-mail, néhány (kultúrált) keresetlen szó kíséretében. Levél kézbesítve, a választ azóta is epekedve várom!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #59 Dátum: 2007. November 20. - 19:43:23 »

Peti! Ha csoportos megbízatást adtál, az nem mindig gyors, sőt lassú. A csekk befizetve, Te tiszta vagy, ők a trehányak. Nekem még sokkal rosszabb emlékem van róluk, ha érdekel nézd vissza egy régebbi irásomat, további kérdésed lenne priviben megoldjuk. Én csak egy levelet irtam az igazgatójuknak... Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 54   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!