Lacetti klub fórum
2024. Május 15. - 05:58:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Le
 
Szerző Téma: Klubcsemeték (akikre büszkék vagyunk)  (Megtekintve 67165 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #210 Dátum: 2013. Május 12. - 10:05:00 »

Gratula, ügyes a piciLeányod...  Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #211 Dátum: 2013. Május 12. - 16:24:26 »

Gratula Zsófinak  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2013. Május 12. - 17:13:10 »

Gratulálok. Mosolyog
Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #213 Dátum: 2013. Június 16. - 19:12:50 »

Eljött a vakáció, és az évzárók ideje.
Nálunk ez tegnapra esett, és igencsak meghatódtunk.
Kezdődött azzal, hogy a gyerekek sikeresen levizsgáztak 9 Kyu-ra Aikido övvizsgán. Nagyon ügyesek voltak, bár megígértettem velük, hogy Aput tilos dobálni.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Tegnap sorra került az évzáró is, ahol Bence fiam 4,6-os átlaggal ment át felső tagozatba, ami nagyon nem rossz eredmény.  Vigyorog
Zsófi viszont kitűnőként végezte el az első osztályt, így oklevéllel, dicsérettel, és két könyvvel tért haza.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk, ügyesek a kis gézengúzok.

Mindezt megfejelve a mai nyárindító falusi gyermeknapon mindketten a helyi Aikido dojo szervezésében részt vettek a bemutatón, ahol igencsak ügyesen szerepeltek.
 
Ezután  mindketten felléptek a Dimenzió tánccsoporttal, ahol a Y.M.C.A slágerre táncoltak. Bencének ez volt az első fellépése, Zsófin már látszott a rutin.
Büszke szülőkként nagyon meghatódtunk, milyen ügyesen tudják azt ropni, amit pár éve mi nyomtunk, igaz a táncparketten.  Vigyorog
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #214 Dátum: 2013. Június 18. - 08:48:11 »

Nem semmi!!  Vigyorog Gratulálok Nekik!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #215 Dátum: 2013. Június 22. - 09:32:38 »

Ezt itt is meg kell osztanom, mert szétvet a büszkeség!
    Megvannak Fiam érettségi eredményei! Azt gondolom, büszke lehetek rá. Színtiszta JELES! Megspékelve egy szintén jeles angol emelt szintű vizsgával. Hosszú ideje a legszebb és legjobb dolog, ami történt.Az a legszebb az egészben, hogy ezt csak úgy "csuklóból", különösebb erőfeszítés nélkül abszolválta (látszólag). Persze tisztában vagyok azzal, hogy igen sok munka és szorgalom van mögötte.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #216 Dátum: 2013. Június 22. - 12:08:01 »

Ezt itt is meg kell osztanom, mert szétvet a büszkeség!
    Megvannak Fiam érettségi eredményei! Azt gondolom, büszke lehetek rá. Színtiszta JELES! Megspékelve egy szintén jeles angol emelt szintű vizsgával. Hosszú ideje a legszebb és legjobb dolog, ami történt.Az a legszebb az egészben, hogy ezt csak úgy "csuklóból", különösebb erőfeszítés nélkül abszolválta (látszólag). Persze tisztában vagyok azzal, hogy igen sok munka és szorgalom van mögötte.
Itt is gratulálok, mert ez a ti érdemetek is. Remélem Armanddal hasonló sikereim lesznek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #217 Dátum: 2013. Június 22. - 14:34:12 »

Ezt itt is meg kell osztanom, mert szétvet a büszkeség!
    Megvannak Fiam érettségi eredményei! Azt gondolom, büszke lehetek rá. Színtiszta JELES! Megspékelve egy szintén jeles angol emelt szintű vizsgával. Hosszú ideje a legszebb és legjobb dolog, ami történt.Az a legszebb az egészben, hogy ezt csak úgy "csuklóból", különösebb erőfeszítés nélkül abszolválta (látszólag). Persze tisztában vagyok azzal, hogy igen sok munka és szorgalom van mögötte.
Itt is gratulálok, mert ez a ti érdemetek is. Remélem Armanddal hasonló sikereim lesznek.
Úgy legyen!  Ellenben akkor sem szabad kétségbe esni, ha nem teljes a siker. Nem szabad elfelejteni, hogy "kettőn áll a vásár", sőt! Véleményem szerint ekkor nem a hibás keresendő, hanem a megoldás. Lányom révén ebben is van tapasztalat. Ettől függetlenül Őt is ugyanúgy imádom természetesen. Ő viszont igen ügyesen és szépen rajzol. Minden gyerekben ott van a tehetség ilyen-olyan formában. Ha ezt sikerül fellelni, ennek kiteljesedésében segítjük és támogatjuk, az már fél siker.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #218 Dátum: 2013. Június 22. - 19:58:24 »

Én sem szeretném eltitkolni a büszkeségemet. Jogi doktor Tomi fiam letette angolból a szakmai vizsgát, ami nem kis dolog. Most már csak az ügyvédi szakvizsgája van hátra, de már gőzerővel dolgozik, mint ügyvédjelölt, és elég sok ügyben járt már el, sőt komoly sikere is volt már néhány. Ehhez jött még, hogy kedvese, Dóra le államvizsgázott a jogon, ő is dr. lett. Büszkék vagyunk rájuk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #219 Dátum: 2013. Június 26. - 12:56:34 »

Kristóf érettségi: kitünő (két tárgy emelt szinten).
Viki (ált.isk. 4. osztály): 1 db. 4-es (bosszankodott is miatta), a többi 5-ös.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #220 Dátum: 2013. Július 24. - 20:10:49 »

Na, hogy én is írjak ide valamit a fiam sikeres felvételt nyert a Szent István egyetem Ybl Miklós építéstudományi karára, nagy most az öröm nálunk.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #221 Dátum: 2013. Július 24. - 21:06:18 »

Én is döngetem a mellemet (bár nem az én dicsőségem egészen)! Robi fiam felvételt nyert az Óbudai Egyetem mérnök-informatikai karára. Mondjuk pontja volt bőven (384). Éljenek a "Klubcsemeték"!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #222 Dátum: 2013. Július 25. - 09:06:17 »

Kristóf: BME Mechatronika szak.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #223 Dátum: 2013. Július 25. - 11:03:37 »

grat mindenkinek  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #224 Dátum: 2013. Július 25. - 19:24:27 »


Most már akkor én is...  Vigyorog Vigyorog
Dorottya: Semmelweis Egyetem Gyógytornász szak, olyan pontszámmal (468!!!), ami az BME GTK alkalmazott közgazdaságtan képzésére is (nem mintha a kettőt össze lehetne hasonlítani, de ide kell(ett) az idén a legtöbb pontszám...  Kacsint Kacsint) bőven elég lett volna...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!