Lacetti klub fórum
2024. Május 06. - 02:57:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 97291 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. Október 17. - 16:41:53 »

Nekem sajnos nem jó a négy napból egyik sem,mert elutazunk(messze mocsokfalvától)

A kolléga úr a számból vette ki az aggodalmát, hogy így nem lehetnénk ott, amit nagyon sajnálnánk, mint fő- fő talizok.
De persze a többség döntését alázattal elfogadjuk, ha nem is örömmel.
Esetleg novemberben? Októbernek már szinte vége, november meg a halottak napjával, és mindszentekkel kezdődik, tehát csak későbbre tehetnénk, hogy legyen esély arra, hogy sokan legyünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. Október 18. - 12:01:48 »

Szombat délutánonként foglalt vagyok (tanfolyam), úgyhogy én bedobom a lapot. Licitáljatok nélkülem.
Bagoly miatt már kihagytam egy alkalmat, többet nem kellene.

Legalább nem piszkálom Gidy-t  Vigyorog.
(Hozzáteszem, hogy soha nem ugratok olyanokat, akiket nem kedvelek.)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. Október 18. - 12:17:21 »

Szombat délutánonként foglalt vagyok (tanfolyam), úgyhogy én bedobom a lapot. Licitáljatok nélkülem.
Bagoly miatt már kihagytam egy alkalmat, többet nem kellene.

Legalább nem piszkálom Gidy-t  Vigyorog.
(Hozzáteszem, hogy soha nem ugratok olyanokat, akiket nem kedvelek.)
 
Köszönöm, ebben bíztam is, mert én is így vagyok az ugratással. Jó érzés, hogy kapok is eleget, nemcsak itt, nemcsak Stocztól, hanem a BKV-nál is, és persze a családtól is bőven. Kacsint Vigyorog Ezek szerint jó nekem! Vigyorog
Lehetne valamelyik vasárnap? Ha már a Kapitányt megvártuk, ne hagyjuk ki Stoczot ebből sem! November első hétvégéke az ünnepek miatt szerintem nem nyerő, de utána valamelyik vasárnap talán jó lenne. Vélemények? Ötletek? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. Október 18. - 12:39:55 »

Szombat délutánonként foglalt vagyok (tanfolyam), úgyhogy én bedobom a lapot. Licitáljatok nélkülem.
Bagoly miatt már kihagytam egy alkalmat, többet nem kellene.

Legalább nem piszkálom Gidy-t  Vigyorog.
(Hozzáteszem, hogy soha nem ugratok olyanokat, akiket nem kedvelek.)
 
Köszönöm, ebben bíztam is, mert én is így vagyok az ugratással. Jó érzés, hogy kapok is eleget, nemcsak itt, nemcsak Stocztól, hanem a BKV-nál is, és persze a családtól is bőven. Kacsint Vigyorog Ezek szerint jó nekem! Vigyorog
Lehetne valamelyik vasárnap? Ha már a Kapitányt megvártuk, ne hagyjuk ki Stoczot ebből sem! November első hétvégéke az ünnepek miatt szerintem nem nyerő, de utána valamelyik vasárnap talán jó lenne. Vélemények? Ötletek? He
Athee-nak meg a vasárnapok nem jók.
Ő meg szegény minden találkozóból kimaradt az idén.
Én meg ott voltam.
Szerinted?
Majd megnézem a képeket.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Október 18. - 16:31:53 »

A vasárnapok nekem sem jók, akkor (is) dolgozom. Viszont mindjárt itt az ősziszünet Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Október 18. - 19:15:41 »

Vasárnap nekem sem jó, mert haza is kell érni és gyerkőccel a másnapi iskola miatt nem megy.
Időjárástól is függ. Szép őszi időben lehet kirándulni, de ha beköszönt a tél...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Október 19. - 12:09:16 »

Jó weblapász holtig tanul! Én meg Stocz és Gidy nélkül nem jövök! Punktum. Cápa! Minden csak a szombat jó? Csinálhatjuk novemberben is, csak az idő jó legyen!
Tavaly szavaztunk a dátumról.Idén miért nem? Gondolom hétközben mindenki foglalt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Október 19. - 13:22:05 »

Jó weblapász holtig tanul! Én meg Stocz és Gidy nélkül nem jövök! Punktum. Cápa! Minden csak a szombat jó? Csinálhatjuk novemberben is, csak az idő jó legyen!
Tavaly szavaztunk a dátumról.Idén miért nem? Gondolom hétközben mindenki foglalt.
Nem..nekem jó lenne jövő héten a péntek is!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Október 19. - 13:32:33 »

Jó weblapász holtig tanul! Én meg Stocz és Gidy nélkül nem jövök! Punktum. Cápa! Minden csak a szombat jó? Csinálhatjuk novemberben is, csak az idő jó legyen!
Tavaly szavaztunk a dátumról.Idén miért nem? Gondolom hétközben mindenki foglalt.
Nem..nekem jó lenne jövő héten a péntek is!  Kacsint Vigyorog
Nekem meg - per pillanat dec. 1. kivételével bármelyik nap január közepéig.....
Na, felteszed a dátumos szavazást?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Október 19. - 14:26:47 »

Stocz!
Jövő hét szombaton is tanfolyam van? Négyes ünnepre esik!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Október 19. - 16:34:55 »

Jövő hétvége nálunk Szankon nagy össznépi családi banzáj lesz. Utána hétfőtől péntekig Hajdúszoboszlón próbálnak embert áztatni, gyúrni belőlem. (Stocz, Jani, Cápa! Itt a "magaslabda"!). Kacsint Vigyorog Ezek az időpontok sajnos nekem nem jók, de nem terrorizálom az úri közönséget, ha akkor lesz, sajnálattal veszem tudomásul, és külön talit ügyeskedek majd ki még ebben az évben. Meg, hát ott lesz még Vác is! Volt már jó idő novemberben is, meg hát ez a tali nem többnapos lesz úgysem, lehet "esőnapot" is betervezni. Nem feltétlenül kell a vadasparkba sem menni, találkozhatunk itt a Városligetben is, és rossz idő esetén megnézzük a Közlekedési múzeumot, a Földalatti múzeumot, és Ilust megkérjük, hogy főzzön rengeteg cappuccinot, Kata, és Klári meg süssön valami sütit (nem sütiszörnyet!). Szerintem ez is egy alternatíva. Na ehhez mit szóltok cartársak? Jó időben meg szuper a liget, de cappuccinot akkor is kaphattok, nem kell esőért sámántáncot járnatok. Kacsint
Ez az én kis ötletem, ha jó, jó, ha nem ez lesz a póttali, ha az igazin nem lehetnék ott. Sajnos olyan meg nem lesz sosem, hogy mindenkinek jó legyen egy időpont, ezért kell a többséghez igazodni.
Cap! Drága vagy, hogy ragaszkodsz hozzánk! komolyan meghatódtam, baromi jól esett! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Október 19. - 17:53:59 »

(Stocz, Jani, Cápa! Itt a "magaslabda"!). Kacsint Vigyorog
Ezt most nem értem? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Október 19. - 17:58:59 »

(Stocz, Jani, Cápa! Itt a "magaslabda"!). Kacsint Vigyorog
Ezt most nem értem? Vigyorog
 
Most már hazudós Jani is leszel? He Ne okozz csalódást! Kacsint Vigyorog Remélem nem kezdtél új életet!?! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Október 19. - 18:00:23 »

3 és 1/2 hétig begipszelve vagyok  , utána mindenben benne vagyok. Remélem nem hagytok ki!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Október 19. - 18:02:37 »

3 és 1/2 hétig begipszelve vagyok  , utána mindenben benne vagyok. Remélem nem hagytok ki!  Vigyorog
 
Ki nem hagyhatunk, egy fő talizót! Legfeljebb betuszkollak az én kocsimba, és elviszlek, de számítunk Rád! Persze, ha én is ott lehetek majd! Ha nem, akkor, mint jeleztem, jön az alternatív tali, de lesz talink minden áron! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!