Lacetti klub fórum
2024. Május 11. - 06:48:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 55997 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. április 12. - 21:59:13 »

Hát nem eztet mondom?
Csak nekem nem áll jól a világos,a vas ablakában meg nem látszik...

Abban a lesötétített ablakban a sötét sem látszana, max egy vakító fehér sapi, az is pislákolva ha rásüt a nap!  Vigyorog Vigyorog
Ergó aplikálnom kell valamit a technika tetejére.
Fényhíd egy ahhoz való sapkával... Vigyorog Vigyorog Na de ez már más topicba tartozik...
Nem, merthogy klubreklám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. április 12. - 22:18:33 »

Szerintem meg az a legjobb klubreklám, hogy önzetlenül segítünk egymásnak, és jó baráti kapcsolatok alakultak, alakulnak ki! Vigyorog Persze a sapka, és a poló nem ront rajta, és ne feledkezzünk meg a matricáról sem, mert az is jól sikerült! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. április 13. - 01:40:14 »

Nem kötekedek Kacsint csak érdeklődnék, hogy 250Ft-ért milyen sapkát adnak?
Egyébként benne vagyok, ha másra nem is, de dísznek jó lesz. Mosolyog

Lehetne ilyen sapkánk is. Vigyorog
http://1bm.hu/1bm/shop.php?op=list&gr=all&kat=070517100430070517100521

Valami nagyker, gondolom hozzák kinából.
Gondolom nem egy világszinvonal, bár láttam fehérben, nem volt rosszabb egy sima reklám sapkánál, amikkel eddig találkoztam.
A régi cégemnél vettek 3 db-ot valami 186 Ft+ áfa-s áron. Ebben fut Schirilla Gyuri Rómába. Majd látjátok rajta, Desense&Go feliratú.
De ha tud valai jó sapkát olcsón, hát legyen. Klubnapon kötelező viselet, egyébként meg úgyis csak dísz lesz.
Vagy egy-két taxiban, 7-esen, mentőautóban feltűnik majd?? He  Vigyorog Vigyorog
Nem tartom valószínűnek ugyanis nem rajongok a sapkáért.Ez leginkább a 18 év katonai szolgálatnak köszönhető!De disznek én is benevezek egyre.
Kalaptartón elfér nem?? Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. április 13. - 09:46:40 »

Ladlac!
Emblémának a bal oldalra? Mint egy céges?
A Magyar Hajózásért Egyesületnél is így lett megoldva. Sapkán polón ua. méret.

Nos, akkor még utanájárok majd ennek a témának, ha kicsit csendesülnek az események körülöttem.  Kacsint
/még fel kell térképezni a sapka beszerzési helyét.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. április 13. - 19:09:14 »

A sapka, a poló jó ötlet, benne vagyok a megrendelésben ha még nem késő. Végül is a lacettiklub felirat se lehet rossz ötlet, amit ha ki teszünk az ablakba, akkor talán még hamarább felismerik a tagok egymást.
 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. április 13. - 20:05:36 »

A sapka, a poló jó ötlet, benne vagyok a megrendelésben ha még nem késő. Végül is a lacettiklub felirat se lehet rossz ötlet, amit ha ki teszünk az ablakba, akkor talán még hamarább felismerik a tagok egymást.
 
  Erre lett kitalálva, és megvalósítva a matrica a kocsikon többünknek jó Cápa bácsi jóvoltából! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. április 13. - 20:31:18 »

A sapka, a poló jó ötlet, benne vagyok a megrendelésben ha még nem késő. Végül is a lacettiklub felirat se lehet rossz ötlet, amit ha ki teszünk az ablakba, akkor talán még hamarább felismerik a tagok egymást.
 
  Erre lett kitalálva, és megvalósítva a matrica a kocsikon többünknek jó Cápa bácsi jóvoltából! Vigyorog
Lesz talink a nyáron, ott majd akiknek még nincs, azok láthatják felragasztva a matricákat. Ha megtetszik nekik és lesz elég megrendelő, akkor nyomatok majd pár tucattal és némi térítés fejében eljuttatom az igénylőknek. Vigyorog Bővebben a megfelelő topicban ha részletesebben érdekel valakit!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. április 13. - 20:46:03 »

Fiamnak van egy írószeres reklámsapija. Felteszek róla három képet, hogy néz ki. Ötletnek nem lenne rossz, ha az elejére raknánk az emblémát, oldalára mondjuk azt, hogy lacetti. Ha a hátsó állítója meg tépőzáras lenne, mint ennek, akkor az állítójára lehetne a honlapcím, mint ennél.
Mit szóltok hozzá?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. április 13. - 20:46:36 »

sapka oldalról
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. április 13. - 20:47:10 »

hátsó nézet
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. április 13. - 21:43:34 »

Szerintem megdobná az árát. Tépőzár okés, de olyat nem 250-t kapsz, attól tartok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. április 15. - 05:45:08 »

Szeritem jó! Persze denim kékben, sárga feirattal.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. április 15. - 08:00:47 »

Szerintem megdobná az árát. Tépőzár okés, de olyat nem 250-t kapsz, attól tartok.
Csak ötlet volt, hogy ilyen is van! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. április 15. - 08:02:11 »

Nem kötekedek Kacsint csak érdeklődnék, hogy 250Ft-ért milyen sapkát adnak?
Egyébként benne vagyok, ha másra nem is, de dísznek jó lesz. Mosolyog

Lehetne ilyen sapkánk is. Vigyorog
http://1bm.hu/1bm/shop.php?op=list&gr=all&kat=070517100430070517100521

Valami nagyker, gondolom hozzák kinából.
Gondolom nem egy világszinvonal, bár láttam fehérben, nem volt rosszabb egy sima reklám sapkánál, amikkel eddig találkoztam.
A régi cégemnél vettek 3 db-ot valami 186 Ft+ áfa-s áron. Ebben fut Schirilla Gyuri Rómába. Majd látjátok rajta, Desense&Go feliratú.
De ha tud valai jó sapkát olcsón, hát legyen. Klubnapon kötelező viselet, egyébként meg úgyis csak dísz lesz.
Vagy egy-két taxiban, 7-esen, mentőautóban feltűnik majd?? He  Vigyorog Vigyorog
Nem tartom valószínűnek ugyanis nem rajongok a sapkáért.Ez leginkább a 18 év katonai szolgálatnak köszönhető!De disznek én is benevezek egyre.
Kalaptartón elfér nem?? Vigyorog
Hát nem nagyon ugyanis nincs kalaptartóm!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. április 15. - 08:05:20 »

Nem kötekedek Kacsint csak érdeklődnék, hogy 250Ft-ért milyen sapkát adnak?
Egyébként benne vagyok, ha másra nem is, de dísznek jó lesz. Mosolyog

Lehetne ilyen sapkánk is. Vigyorog
http://1bm.hu/1bm/shop.php?op=list&gr=all&kat=070517100430070517100521

Valami nagyker, gondolom hozzák kinából.
Gondolom nem egy világszinvonal, bár láttam fehérben, nem volt rosszabb egy sima reklám sapkánál, amikkel eddig találkoztam.
A régi cégemnél vettek 3 db-ot valami 186 Ft+ áfa-s áron. Ebben fut Schirilla Gyuri Rómába. Majd látjátok rajta, Desense&Go feliratú.
De ha tud valai jó sapkát olcsón, hát legyen. Klubnapon kötelező viselet, egyébként meg úgyis csak dísz lesz.
Vagy egy-két taxiban, 7-esen, mentőautóban feltűnik majd?? He  Vigyorog Vigyorog
Nem tartom valószínűnek ugyanis nem rajongok a sapkáért.Ez leginkább a 18 év katonai szolgálatnak köszönhető!De disznek én is benevezek egyre.
Kalaptartón elfér nem?? Vigyorog
Hát nem nagyon ugyanis nincs kalaptartóm!
Ennyi pénzért olyat sem adtak bele?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!