Lacetti klub fórum
2024. Május 02. - 02:08:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kik legyenek moderátorok?  (Szavazás lezárva: 2007. Október 23. - 12:04:12)
Captainb - 10 (25%)
CápaFeri - 15 (37.5%)
Jopek - 11 (27.5%)
Athee - 4 (10%)
Összes szavazó: 19

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Le
 
Szerző Téma: Moderátor választás  (Megtekintve 50936 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2007. Október 16. - 18:37:05 »

Hihi! Ez tök jó! Szavaztam (persze úgy etikus, hogy nem magamra) és abban a pillanatban megjelent a pillanatnyi állás...
Ezt nagyon tutin megoldottad Stocz!!! Grat! :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #46 Dátum: 2007. Október 16. - 18:53:56 »

Milyen fiatal a csapat!? Úgy látszik sokan nem tudják mi volt a kékcédulás szavazás, de ne is tudják meg! Sz946Cs, no meg én. mint az öregek még nem szavaztunk, de már éltünk. Kérdezzétek meg a szülőket, vagy nagyszülőket, hogy mi volt, akit érdekel! Röviden csak annyít, hogy nagy csalás volt. Itt nem lesz! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2007. Október 17. - 18:34:53 »

Milyen fiatal a csapat!? Úgy látszik sokan nem tudják mi volt a kékcédulás szavazás, de ne is tudják meg! Sz946Cs, no meg én. mint az öregek még nem szavaztunk, de már éltünk. Kérdezzétek meg a szülőket, vagy nagyszülőket, hogy mi volt, akit érdekel! Röviden csak annyít, hogy nagy csalás volt. Itt nem lesz! Üdv: LadiGidy
de nem ám. Hajrá cápa és Jopek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #48 Dátum: 2007. Október 19. - 14:52:06 »

Stocz Úr! Kékcédulás szavazás kizárva? Automatikus, vagy becsület dolga, hogy ne legyen többszörös szavazás? Ha nem programmal kizárt, akkor kérek mindenkit /Stocz ugye jogos?/, hogy szavazatát csak egyszer adja le! /Remélem magától értetődött eddig is!/. Döntetlen esetén pedig javaslom, hogy akkor legfeljebb legyen több moderátor. Úgysem egyszerre lesznek a fórumon mindig. Vélemény? Amúgy majd kialakul biztos a munkamegosztás is. Cápának pedig biztosítok szállást, ha Pesten uszik, mert nagy húzóerő a klubban, köszönet neki is! Most bologasson a Cápa vigyorogva! Üdv: LadiGidy

Ha megfigyeled a szavazás panelt, akkor látható, hogy nincs lehetőséged módosítani a szavazatodat. Egyszer szavazhatsz, és utána láthatod csak az aktuális állást. Ez mindíg frissül, akérhányszor belépsz az oldalra, de a szavazatodon nem tudsz módosítani.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2007. Október 20. - 09:32:40 »

Fiúk ne csináljátok ezt velem! Tessék szavazni a másik három jelöltre is! Mindenáron engem akartok szidni, ha próbálom jól ellátni feladatom? :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2007. Október 20. - 13:27:58 »

Cápa! Menthetelen vagy, kifogunk! Ne korteskedj mások javára /ellen?/. Befutónak látszol, és az is maradsz, remélem! Ha erre jársz, van egy cápás poharunk, ha addig nem törik el, frankón Neked adom. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2007. Október 20. - 13:39:47 »

Cápa! Menthetelen vagy, kifogunk! Ne korteskedj mások javára /ellen?/. Befutónak látszol, és az is maradsz, remélem! Ha erre jársz, van egy cápás poharunk, ha addig nem törik el, frankón Neked adom. Üdv: LadiGidy
Köszi..:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2007. Október 20. - 14:59:22 »

Cápa! Menthetelen vagy, kifogunk! Ne korteskedj mások javára /ellen?/. Befutónak látszol, és az is maradsz, remélem! Ha erre jársz, van egy cápás poharunk, ha addig nem törik el, frankón Neked adom. Üdv: LadiGidy

Én meg kifogom neked valamelyik rokonodat!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #53 Dátum: 2007. Október 20. - 17:00:50 »

És hozs el a fogait nyakláncnak! Bocs: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #54 Dátum: 2007. Október 22. - 08:19:55 »

Ha jó látom, 2 napja nem történt szavazás. Szerintem eldölt. lehet gratulálni??   Kacsint
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #55 Dátum: 2007. Október 22. - 09:19:33 »

Még nem dölt el , tessék csak szavazni ! Azért 19-nél csak többen vagyunk , nem ?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #56 Dátum: 2007. Október 22. - 11:45:33 »

Ez olyan, mint a lakógyűlés.
Van (pl.) 100 lakás egy házban, abból 15-en mennek el a gyűlésre, és hoznak döntéseket.
A többieket nem érdekli (de ha baj van, akkor bezzeg...).

Nagyjából ez van nálunk is. És itt még el sem kell menni sehova... 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2007. Október 22. - 14:21:22 »

Ez olyan, mint a lakógyűlés.
Van (pl.) 100 lakás egy házban, abból 15-en mennek el a gyűlésre, és hoznak döntéseket.
A többieket nem érdekli (de ha baj van, akkor bezzeg...).

Nagyjából ez van nálunk is. És itt még el sem kell menni sehova... 

Szerintem még várni kellene kicsit a szavazás lezárásával. 19 ember a 154-ből...(vagy mennyien vagyunk) elég kevés az akarat kinyilvánításához nem? Persze tudom, hogy sokan nem is szólnak hozzá, de ennél azért többen vagyunk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #58 Dátum: 2007. Október 22. - 14:26:04 »

Ez olyan, mint a lakógyűlés.
Van (pl.) 100 lakás egy házban, abból 15-en mennek el a gyűlésre, és hoznak döntéseket.
A többieket nem érdekli (de ha baj van, akkor bezzeg...).

Nagyjából ez van nálunk is. És itt még el sem kell menni sehova... 

Szerintem még várni kellene kicsit a szavazás lezárásával. 19 ember a 154-ből...(vagy mennyien vagyunk) elég kevés az akarat kinyilvánításához nem? Persze tudom, hogy sokan nem is szólnak hozzá, de ennél azért többen vagyunk!

Szerintem pedig ne húzzuk tovább. holnap lezárul a szavazás. 6 napja tart. 6 nap alatt 19 ember szavazott. Aki eddig nem tette, az már nem is fogja.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2007. Október 22. - 14:31:12 »

Szerintem is kár húzni tovább. A regisztráltak 60%-a 0 hozzászólással csak csendes nézelödő, vagy még az se. Rájuk kár várni. Akinek meg fontos és "csapattag" az meg úgyis szavazott már.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!