Lacetti klub fórum
2024. Május 10. - 12:23:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 192200 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 18:31:00 »

Hello! Köszi Captain az utánajárást mindenki nevében- gondolom. Vehetjük a vadasparkot végleges döntésnek? Foglalni szerintem se kell, hacsak nem akar egy kisebb fix összeget biztosan a tulaj, a bizonytalan nagyobb helyet. Próbáljuk úgy csinálni az időpontot, hogy egyik jelentkezőnk se essen ki a buliból! Nekem a 14.-ike nem jó, mert akkor a fiam a család többi tagjával bitorolja a kocsit. Persze, ha kell beszállok valakihez, vagy elmegyek a szolgálati kocsival, de ott a helyem köztetek! /22-es busz?/ Hajrá! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 19:05:18 »

Persze, ha kell beszállok valakihez, vagy elmegyek a szolgálati kocsival, de ott a helyem köztetek!

Ha úgy alakul, nálam van hely! Megoldjuk.  Kacsint
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 19:06:37 »

Ja, és köszi Captain! És jó utat Lengyelbe!
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. Szeptember 26. - 12:37:42 »

Én egyenlőre tudok alkalmazkodni bármely időponthoz.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #64 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 15:57:49 »

Akkor idáig a 7.-ke tűnik jónak . Szerintetek ?
üdv.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:10:25 »

Haho Fiúk! Tegyük /Stocz úr!/ fel az időpontot szavazásra? Előbb-utóbb dönteni kéne! Utána már kialakíthatja mindenki, hogy mit kell otthon variálnia, hogy mindenképpen eljöhessen ő is. Csak azértis megcsináljuk- igaz?! Mondom: ha kell gyalog is! A részletekről majd utána beszéljünk. Visz-lát minélelőbb! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 19:00:49 »

Haho Fiúk! Tegyük /Stocz úr!/ fel az időpontot szavazásra? Előbb-utóbb dönteni kéne! Utána már kialakíthatja mindenki, hogy mit kell otthon variálnia, hogy mindenképpen eljöhessen ő is. Csak azértis megcsináljuk- igaz?! Mondom: ha kell gyalog is! A részletekről majd utána beszéljünk. Visz-lát minélelőbb! Üdv: LadiGidy

Gyalogláb oda ne merj jönni! A szolgálatit meg (ha jól tévedek) 1500 ft-ért parkírozzák. Nézzenek oda! Nem elég, hogy Feri nem jön, még Maga is csak félig! :-)
Egyébként nekem is 7-e lenne a legjobb.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #67 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 07:37:05 »

Dehát 7-e azért nem jó senkinek, mert túraautó vébé van Monzában!!! He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #68 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 10:56:24 »

Erre van a videó.
Nekem is jónak tünik a 7-e. Mondjuk 13 óra?
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #69 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 12:44:30 »

Egyelőre bármilyen dátum jó.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #70 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 13:19:23 »

Captain Úr! Halálra ijesztettél, most mi lesz, ha az lesz a döntés, hogy 14.-én lesz a tali. Vagy megöl a családom, és azért nem mehetek, vagy Te ölsz meg, mert gyalog megyek. Jó kis alternativák mondhatom. de továbbra is várom a végleges döntést időpontban, és persze a helyre se mondtuk ki még a végsőt. Felhívom az úri közönsé becses figyelmét, hogy hip-hop vége a szeptembernek,  most van az utolsó hétvégéje, és a következő lenne már a tali ideje? Sűrgősen kéne végre dönteni! Üdv:  LadiGidy a hullajelölt gyalog-kakukk
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #71 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 12:07:53 »

Időpontra feltettem egy szavazást, bár sztem eddig a többség a 7.-ét pártolta.
A helyszínnel kapcsolatban meg úgy tünik a Vadaspark mellett döntöttünk.
A végleges döntéssel valóban igyekeznünk kellene, úgyhogy mindenki vadul nyomkodja a gombokat!
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #72 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 12:15:25 »

Sajnos nekem a 7.-e nem jó, mert lakatosnál lesz az autó! De majd legközelebb talizunk, akiket még nem ismerek személyesen.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #73 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 15:51:02 »

Szia Athee! Akkor 7.-én mégis én vigyelek el? Mert 14.-én a Te utasod lettem volna. Most mi lesz? Szerintem csatlakozz autó nélkül is! Legfeljebb elmegyek érted- érted? Az én gyermekeim már nagyok, nem valószinű, hogy velem jönnének mind, legfeljebb Csaba, aki szokta használni a kocsit, most is nála van, 14.-én is ő megy el a család többi tagjával, míg én dolgozom ugyis. beszéljük majd meg, ha irsz privátban megadom konkrét elérhetőségem. Más okos gondolatom is van, de ez mindenkihez szól! Akik jönnek a talira, még otthon csináljanak valamilyen kitűzőt, és így tudni fogjuk rögtön, hogy ki kicsoda. Ezt a táblát a kocsi szélvédője mögé is tegyük ki, hogy a névhez a kocsit is tudjuk behatárolni. Így olyan profik leszünk, hogy ihaj! Mit szóltok ötletemhez? Az ismerkedés is könnyebb lesz, ráadásúl egyszerre úgysem könnyű sok nevet megjegyezni talán nemcsak nekem. /Eddig úgy tünik én vagyok a legidősebb köztünk?!/. Hajrá Mi! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #74 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 16:38:19 »

Szia Athee! Akkor 7.-én mégis én vigyelek el? Mert 14.-én a Te utasod lettem volna. Most mi lesz? Szerintem csatlakozz autó nélkül is! Legfeljebb elmegyek érted- érted?

Értem én!  Kacsint Előre is köszi! Így van. 14.-én velem jöttél volna! A többit privátban megbeszéljük.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!