Lacetti klub fórum
2024. Május 09. - 23:40:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 192167 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #45 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 09:45:36 »

1. CaptainB - SW
2. WERES
3. LadiGidy SW Zugló
4. athee
5. Ladlac
6. Jopek
7. Stocz
8. BeZe1974
9. ... hááát némi családi ok miatt nem merem magamat beírni, de még összejöhet...

Egyébként ha a helyszínt már fixnek tekinthetjük, akkor épp a helyszín miatt (is) bátran ajánlanám a nem budapesti és vonzáskörzetéből származó cartársaknak is a résztvételt: Így koraősszel igen szép tud lenni arrafelé ...
Legközelebb - részemről megígérhetem - meg majd elmegyünk mondjuk Keszthelyre (jó lesz így, cápaFeri?)

sziasztok:
kripic - SW Kistarcsa
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 10:11:31 »

Legközelebb - részemről megígérhetem - meg majd elmegyünk mondjuk Keszthelyre (jó lesz így, cápaFeri?)
Hali Kripic!
Nem akarom túlmisztifikálni ezt a tali kérdést, mint mondottam belefér nekem Pest is néha, de nem sűrűn. Mondjuk évente 1-2 alkalom (persze ha nem kell sokat bolyongni a kátyús fővárosunkban). Igazából 80-100 km-es körzet amiben gyakran találkozó-résztvevő vagyok, ennyi a gyerekkel, családdal bő fél napba is belefér, ha esetleg lenne más dolgom is aznap. Azért azt ne reklámozd, hogy legközelebb Keszthelyre kellene jönni, mert: 1. nem vagyok jó szervező  2. túl sok program, látnivaló itt nincs 3. nem venném a nyakamba, ha a társaság nem érezné jól magát azok után, hogy mondjuk 100 km-ről elautózott ide  Kacsint
Én megyek ha kell az említett körzetben, sőt azon kívül is néha, csak ez nem mindig fér bele.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #47 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 12:01:24 »

Akkor hétfőn vagy kedden felderítem a helyszínt. Mindenképpen vasárnapot, esetleg kora délutánt javasolnék.

Mindkét paraméterhez csatlakozom. Hajnal kizárva. Majd, ha szüretelni megyünk (emlékszel még kripic? "Né kopogjon áz áz álmá"  Vigyorog).

Ha úgy is meglesed a helyet, jó lenne tájékozódni a következőkről:
1: tudunk-e esetleg parkolóhelyet lefoglaltatni? Csak jobban festene a fotókon, ha egy kupacban álldogálnának a gépek.
2: evés, ivás, esetleg sütögetési lehetőség

Időjárás-felelős van-e közöttünk? Szép őszi napot kellene rendelni.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #48 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 12:08:28 »

Szép őszi nap rendelhető : www.saintpeter.com
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #49 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 21:49:54 »

Intézkedj lszi!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #50 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 07:16:01 »

A 10. helyet  99%-ban vállalom.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 10:15:42 »


[/quote]

Mindkét paraméterhez csatlakozom. Hajnal kizárva. Majd, ha szüretelni megyünk (emlékszel még kripic? "Né kopogjon áz áz álmá"  Vigyorog).

Ha úgy is meglesed a helyet, jó lenne tájékozódni a következőkről:
1: tudunk-e esetleg parkolóhelyet lefoglaltatni? Csak jobban festene a fotókon, ha egy kupacban álldogálnának a gépek.
2: evés, ivás, esetleg sütögetési lehetőség

Időjárás-felelős van-e közöttünk? Szép őszi napot kellene rendelni.
[/quote]

Igenisértettem! (Bokacsatt, feszes vigyázzállás). Ma kora délután a Sportkórházba menet arra vetek egy kanyart.

CÁPAFERI! Beszámoló a badacsonyi taliról?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 10:29:18 »

Máshova írtam, oda csatlakoztam pont egy téma kapcsán, de akkor ide is beteszem:

Ez egy kis tali volt, mivel a másik fórumon is többen felvetették, hogy nem szerencsés mindig Pest környéki talikat szervezni. Volt aki pl. Szombathelyről jött, neki még Badacsony is távol van, nemhogy Pest! Kaposújlak után ez volt a második, amin részt vettem. Kb. 10 autó volt, sajnos néhányan távol maradtak betegség miatt. Fő célja márkán belül egymás megismerése volt, no meg egy kis kirándulás. Badacsony, Szigligeten a várrom, Balatongyörökön a balatoni kilátás, Tapolcán a malomtó, bormúzeum. Sor került még egy-két apróbb hiba szervízelésére is (hibakódtörlés, motor-felsőmosóval tisztítás, cd-rádió-csere) rá, hisz velünk voltak olyan tagok is, akik aktívan dolgoznak daewoo-chewrolet szervízben immáron több, mint 10 éve. Néhány képemet feltettem a netre, de ha nem haragusztok (mivel innen nem volt senki rajtam kívül és ehhez a többiek beleegyezése is kellene), ide nem tenném.
Az alábbi linken megtekinthetitek őket: http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=847   
Lapozzatok lefelé a megnyíló oldalon!!!


Már a második oldalra csúszott a képlista...szalad az idő... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 24. - 10:31:08 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 19:06:37 »

Felderítettem a Vadasparkot. Két parkoló van.
1.: Jó messze a parktól, kb. 200 méterre a kórháztól.  Murvás, körülötte gaz, WC, víz nincs. Ingyenes. Innen kb. 50 méterre van egy rét, néhány paddal, játszóvár fából, tűzrakó hely nincs. Autóval nem lehet a rétre bemenni.
2. A bejárattól kb. 5 perc sétára. A Vadaspark étteremhez tartozik, egy gödörben van. Fás, murvás, 50 autónak van hely. FIZETŐS: 400 huf/ alkalom. Bárki megállhat, nem csak az étterem vendégei. Az étterem és a bejárat közötti  réten vannak padok, asztalok, játszótér és a bejáratnál büfé. Tűzrakóhely is van, de most TŰZRAKÁSI TILALOM VAN. A parkbelépő: 600 a felnött, 300 a gyerek (6 -16 évig). Az étterem nem volt nyitva, senjki nem volt a parkolóban. Holnap megpróbálom felhívni az üzemeltető céget, de szerintem helyfoglalás nem szükséges, ha úgyis fizetni kell.
MINDENHOL KI VAN RAKVA A KULLANCSVESZÉLY TÁBLA. Ez persze elmúlhat, ahogy hül az idő. Midenesetre az úton volt jó pár kocogó és kerékpáros.
Várom véleményeteket. Én szerda délután elmegyek Lengyelországba és várhatóan 3- án este jövök meg. holnap megpróbálom az üzemeltető céget elérni, informálódás céljából.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #54 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 12:49:11 »

Sztem a fizetős OK.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #55 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 13:47:43 »

Haho! Ahogy igértem, megirom, hogy én mikor tudnék csatlakozni az úri közönséghez. Okt. 7.-én délben végzek,14.-én szintúgy,21.-én fél2-kor,22.-én nem lehet tudni előre, mert tartalék vagyok, 23.-án fizetett ünnep, munka nélkül,28.-án szintén szabad vagyok. Tudom, hogy nem tőlem függ az időpont, nem is várnám el, de, ha mindenki irna számára megfelelő időpontot, akkor demokratikus alapon eldönthetnénk a legmegfelelőbb dátumot. egyelőre ami fixnek látszik, hogy valamelyik vasárnap d.u. lenne jó, de ne feledjük, hogy van átcsoportosított munkanap is! /20.,27. szombatok munkanapok./ Helyette munkaszüneti nap lett:22. hétfő,és nov. 2. péntek/ ! Izgatottam várom a végleges időpontot, és helyet az első Nagy Lacetti Klubos Találkozóra, amit már mi szerveztünk meg, remélem ezzel egy sorozatot kezdünk majd! Hajrá Mi! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:30:32 »

Felvettem a konfliktust az üzemeltetővel. Ez a cég üzemelteti a vadaspark étterme is. Egy kedves hölgyel beszéltem, aki azt mondta, hogy jobban járunk, ha nem foglalunk helyet. Így max. 400 forintot kell fizetnünk autónként, mint a Vadaspark bármely más látogatója. Míg helyfoglalás esetére - amire eddig nem volt példa - a főnöke biztosan sokkal többet kérne el. Azért meg senki nem fog szólni, hogy egy baráti társaság tagjaiként együtt érkezünk vagy egymás mellett állunk meg. Egyébként fizetni is csak akkor kell, ha az étterem nyitva van, ami októberben eléggé alkalomszerű. Az fix, hogy hétvégén és 23-án nyitva lesznek. Ha mégis gondoljátok, hogy foglaljunk, akkor azt a jövő héten, a résztvevők és a végleges időpont szerint megtehetjük. Szerintem erre nincs szükség. Vélemény?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #57 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:55:30 »

Hali !
Szerintem sem kéne foglalni , biztos nem 400/ autó lenne a hely . Az időponttal kapcsolatban az véleményem , hogy a talit inkább október első felében kellene megtartani , az időjárás miatt . Persze lehet , hogy nem lesz hidegebb a hónap vége mint az eleje .Nekem jó bármelyik vasárnap , megyek akármikor .
Captainb neked külön köszi az utána járást ! Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 15:16:35 »

Szerintem sem szükséges foglalni, talán nem lesz teltház ha megyünk.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #59 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 18:12:06 »

Na, akkor mostmár csak egy jó időpontot kellene találni. Nekem az Október 20.-21. kilőve a közelgő ünnep miatt, de a többit megtudom oldani.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!