Lacetti klub fórum
2024. Május 03. - 15:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456561 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1725 Dátum: 2010. Május 05. - 14:32:52 »

Meatloaf, és bárki más! Szombaton egy kis telkes semmit tevés, pihenés a jó levegőn reggeltől délután 5-ig? Kit érdekelne a dolog? Mi megyünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1726 Dátum: 2010. Május 05. - 14:37:08 »

Meatloaf, és bárki más! Szombaton egy kis telkes semmit tevés, pihenés a jó levegőn reggeltől délután 5-ig? Kit érdekelne a dolog? Mi megyünk!
Nekem ez a hétvége,meg a pünkösdi nem jó.De a holdvirág árkot megmászhatnánk már.Persze egy száraz hétvégén.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1727 Dátum: 2010. Május 05. - 14:44:42 »

Meatloaf, és bárki más! Szombaton egy kis telkes semmit tevés, pihenés a jó levegőn reggeltől délután 5-ig? Kit érdekelne a dolog? Mi megyünk!
Nekem ez a hétvége,meg a pünkösdi nem jó.De a holdvirág árkot megmászhatnánk már.Persze egy száraz hétvégén.
Valóban, csak az a bibi, hogy most hétvégén nem jó, a következőn meg mindkét nap melózom, utána pünkösd, az meg Neked nem jó, esetleg 30.-ika, vagy júniusban, de arra még messze nincs meg a beosztásom. Esetleg hétköznap van szabad napod? Nekem van több is: 7.-ike, 12.-ike, 17.-től 23.-ig végig szabad, 27.-ike, és 31.-ike. Nos?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1728 Dátum: 2010. Május 05. - 19:17:09 »

Meatloaf, és bárki más! Szombaton egy kis telkes semmit tevés, pihenés a jó levegőn reggeltől délután 5-ig? Kit érdekelne a dolog? Mi megyünk!
Nekem ez a hétvége,meg a pünkösdi nem jó.De a holdvirág árkot megmászhatnánk már.Persze egy száraz hétvégén.
Valóban, csak az a bibi, hogy most hétvégén nem jó, a következőn meg mindkét nap melózom, utána pünkösd, az meg Neked nem jó, esetleg 30.-ika, vagy júniusban, de arra még messze nincs meg a beosztásom. Esetleg hétköznap van szabad napod? Nekem van több is: 7.-ike, 12.-ike, 17.-től 23.-ig végig szabad, 27.-ike, és 31.-ike. Nos?
Csak hétvége jöhet szóba.Majd ha én is nyugdíjas leszek akkor mehetünk hétköznap is.Csak az lesz a bibi,hogy te már 85 éves leszel.De majd tollak a rokikocsival. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1729 Dátum: 2010. Május 06. - 06:01:45 »

Egy GPS kordinátát esetleg? Néztem a térképet a másik fórumon, de meg lehetne esetleg jelölni az épületet, mert én nem ismerem fel pláne a parkolóját. (Nem is tudtam, hogy van Praktiker Kaposváron.) Nagybajom felől érkezve a város azon felére esik?

Cápa!

Gondolom, Marcali felé indulsz!
A Szombathely-Zeg-Kanizsa konvoj 3/4 9-kor indul Kanizsáról a Szőlőskert fogadótól.
Mi lenne, ha Böhönyén bevárnál bennünket?
Az kb. fél óra Kanizsától.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1730 Dátum: 2010. Május 06. - 06:34:56 »

Egy GPS kordinátát esetleg? Néztem a térképet a másik fórumon, de meg lehetne esetleg jelölni az épületet, mert én nem ismerem fel pláne a parkolóját. (Nem is tudtam, hogy van Praktiker Kaposváron.) Nagybajom felől érkezve a város azon felére esik?
Feri Nagybajom felől így a legegyszerűbb a gyülekező helyre jutni.
Az elkerülőn Kaposfő után a körforgalomban Dombóvár felé tartasz majd elmész a 61-s 67-s kereszteződés körforgalmáig ott be Kaposvár irányába és következő körfogalom után közvetlenül ott van a Praktiker parkoló bejárata. Messziről látható egy 15négyzetméteres totem oszlop az üzlet reklámjával.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1731 Dátum: 2010. Május 06. - 17:01:17 »

Egy GPS kordinátát esetleg? Néztem a térképet a másik fórumon, de meg lehetne esetleg jelölni az épületet, mert én nem ismerem fel pláne a parkolóját. (Nem is tudtam, hogy van Praktiker Kaposváron.) Nagybajom felől érkezve a város azon felére esik?

Cápa!

Gondolom, Marcali felé indulsz!
A Szombathely-Zeg-Kanizsa konvoj 3/4 9-kor indul Kanizsáról a Szőlőskert fogadótól.
Mi lenne, ha Böhönyén bevárnál bennünket?
Az kb. fél óra Kanizsától.
Eredetileg úgy volt, hogy csak dél után tudok indulni, de most már 50%, hogy reggel. ( Ez határozott mi? :-)) )Ha reggel lesz belőle, akkor szívesen csatlakoznék, felhívlak majd és bevárlak vagy utolérlek Benneteket!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1732 Dátum: 2010. Május 06. - 17:06:16 »

Egy GPS kordinátát esetleg? Néztem a térképet a másik fórumon, de meg lehetne esetleg jelölni az épületet, mert én nem ismerem fel pláne a parkolóját. (Nem is tudtam, hogy van Praktiker Kaposváron.) Nagybajom felől érkezve a város azon felére esik?
Feri Nagybajom felől így a legegyszerűbb a gyülekező helyre jutni.
Az elkerülőn Kaposfő után a körforgalomban Dombóvár felé tartasz majd elmész a 61-s 67-s kereszteződés körforgalmáig ott be Kaposvár irányába és következő körfogalom után közvetlenül ott van a Praktiker parkoló bejárata. Messziről látható egy 15négyzetméteres totem oszlop az üzlet reklámjával.
Köszi, majd valahogy megtalálom...lehet, már bent lesztek a téren, mire leérek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1733 Dátum: 2010. Május 06. - 17:59:19 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1734 Dátum: 2010. Május 06. - 18:51:41 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
az az öreg túl buzgó volt. sajnos túlságosan komolyan veszi a munkáját, persze a felelősség az övé.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1735 Dátum: 2010. Május 06. - 19:20:28 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
az az öreg túl buzgó volt. sajnos túlságosan komolyan veszi a munkáját, persze a felelősség az övé.
Az biztos de megvan és ez számít csak Mosolyog Kaposon remélem találkozunk.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1736 Dátum: 2010. Május 07. - 06:36:03 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
És hát a szomszédomhoz sem.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1737 Dátum: 2010. Május 07. - 09:45:55 »

Ma taliztam Weres cartással,jót dumcsiztunk volt süti,ücsi,kapucsínó Mosolyog.
Sajnos viszont nem értem oda Apuhoz majd legközelebb(8.30tól 15.40ig voltam Rudiéknál.)
És hát a szomszédomhoz sem.  Kacsint
És tegnap hozzám sem jöttél el, pedig itt voltál a közelben.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1738 Dátum: 2010. Május 07. - 16:10:46 »

Jó időt, és sikeres oda- vissza utat kívánok mindenkinek a nagy találkozóra! Beszámolókat, és fényképeket kérünk majd, jó sokat! Minden ismerőst üdvözlök! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1739 Dátum: 2010. Május 07. - 22:23:09 »

Jó időt, és sikeres oda- vissza utat kívánok mindenkinek a nagy találkozóra! Beszámolókat, és fényképeket kérünk majd, jó sokat! Minden ismerőst üdvözlök! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Du már lesznek ha lessz idő a gépet bekapcsolni.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!