Lacetti klub fórum
2024. Május 14. - 19:54:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Le
 
Szerző Téma: Gyári rádió működése  (Megtekintve 122383 alkalommal)
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #180 Dátum: 2010. Október 07. - 21:38:54 »

Kezd elegem lenni ebből a "drágából". Szervó szivattyú, légzsák, most meg a rádióm.
Tegnap a gyári 5 lemezes CD váltó megadta magát. Annak örültem, hogy a lemezeket legalább kilehetett venni belől. Igaz eléggé karcosak lettek, úgy hogy már nem használhatóak. A rádió része legalább működik 
Ha jól emlékszem már másnak is akadtak problémái a cd-váltóval. Én ezért nem cseréltettem vissza, hagytam az MP3-as egységet.
De legalább 6 évet kibírt...
Ez igaz.
A CD-ket, ha fontosak, fillérekért fel lehet políroztatni, pl. a DVD Planetben (Árpád híd pesti hídfő, a Volán buszállomásnál). Ha nem láncfűrész ment át rajtuk, menthetőek.
Naplózva

Pittike
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #181 Dátum: 2010. Október 08. - 08:15:32 »

Kezd elegem lenni ebből a "drágából". Szervó szivattyú, légzsák, most meg a rádióm.
Tegnap a gyári 5 lemezes CD váltó megadta magát. Annak örültem, hogy a lemezeket legalább kilehetett venni belől. Igaz eléggé karcosak lettek, úgy hogy már nem használhatóak. A rádió része legalább működik 
Ha jól emlékszem már másnak is akadtak problémái a cd-váltóval. Én ezért nem cseréltettem vissza, hagytam az MP3-as egységet.
De legalább 6 évet kibírt...
Ez igaz.
A CD-ket, ha fontosak, fillérekért fel lehet políroztatni, pl. a DVD Planetben (Árpád híd pesti hídfő, a Volán buszállomásnál). Ha nem láncfűrész ment át rajtuk, menthetőek.
A CD-k nem érdekelnek. Amúgy is drága lenne nekem az a polírozás. Inkább fillérekért kiírom újra, ha kell Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #182 Dátum: 2010. Október 19. - 20:05:25 »

Hétvégén megpróbálom életre kelteni a gyári fejegységet, ha nem sikerül, akkor ez lesz a végső megoldás Mosolyog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #183 Dátum: 2010. Október 21. - 08:52:32 »

azt nem tudja valaki véletlenül hogy ez a vezérlő a kormányom milyen blaupunkt tipust tud még irányitani?most vettem egy blaupunkt londont,ugyanaz a stekker,rá is dugtam de sajnos nem állt szándékában vezérelni!

Nem is fogja csak illesztővel nem azokkal a jelekkel dolgozik!
Illesztőm még van 1db Vigyorog
és egy ilyen illesztő megoldja a problémám?


igen de 1 adott illesztő csak 1márkájú rádióval dolgozik
Tehát akkor minden márkáju fejegységhez más más illesztő szügségeltetik??? He
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #184 Dátum: 2010. Október 21. - 11:58:12 »

azt nem tudja valaki véletlenül hogy ez a vezérlő a kormányom milyen blaupunkt tipust tud még irányitani?most vettem egy blaupunkt londont,ugyanaz a stekker,rá is dugtam de sajnos nem állt szándékában vezérelni!

Nem is fogja csak illesztővel nem azokkal a jelekkel dolgozik!
Illesztőm még van 1db Vigyorog
és egy ilyen illesztő megoldja a problémám?


igen de 1 adott illesztő csak 1márkájú rádióval dolgozik
Tehát akkor minden márkáju fejegységhez más más illesztő szügségeltetik??? He
Így van. Általában 20E Ft körül szoktak mozogni.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #185 Dátum: 2010. November 09. - 14:01:19 »

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a gyári 2DIN-es Blau fejegységnek a csatlakozóját hogy hívják hivatalosan, milyen szabvány?

Erre gondolnék:

http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/DSCF0237.JPG
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #186 Dátum: 2010. December 02. - 21:31:57 »

Üdv mindenkinek!

A következők után érdeklődnék:
1, ha cserélni szeretném a régi cd-s rádiót (1.4 elite), akkor a csatlakozó szabványos és bármely típushoz megfelelő?
2, a kormányvezérlő gondolom nem kezel más típust, de ha be van kötve a csatlakozóba, akkor történik valami gubanc más terméknél?
Köszi a válaszokat, georgbob.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #187 Dátum: 2010. December 02. - 21:37:04 »

Üdv mindenkinek!

A következők után érdeklődnék:
1, ha cserélni szeretném a régi cd-s rádiót (1.4 elite), akkor a csatlakozó szabványos és bármely típushoz megfelelő?
2, a kormányvezérlő gondolom nem kezel más típust, de ha be van kötve a csatlakozóba, akkor történik valami gubanc más terméknél?
Köszi a válaszokat, georgbob.
Elméletileg ISO csatlakozó van hozzá... Legalábbis nekem az volt, gondolom a Tiedben is az lesz. A 2DIN-esnél külön megvolt a csati a kormányvezérlőhöz, gondolom Nálad is hasonló képpen lesz.
Amúgy adapterrel meglehet oldani a vezérlést, ami olyan ~20E-be fáj...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #188 Dátum: 2010. December 02. - 21:39:35 »

Üdv mindenkinek!

A következők után érdeklődnék:
1, ha cserélni szeretném a régi cd-s rádiót (1.4 elite), akkor a csatlakozó szabványos és bármely típushoz megfelelő?
2, a kormányvezérlő gondolom nem kezel más típust, de ha be van kötve a csatlakozóba, akkor történik valami gubanc más terméknél?
Köszi a válaszokat, georgbob.
1.Blaupunkt terméket minden gond nélkül be tudsz tenni. Meg mást is. Giovanni rá a bizonyíték. Vigyorog
2. A távvezérlő nem fog működni. Ha nem dugod be a csatlakozóját, tuti nem lesz gubanc.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 02. - 21:41:55 írta Jani » Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #189 Dátum: 2010. December 02. - 21:40:45 »

Üdv mindenkinek!

A következők után érdeklődnék:
1, ha cserélni szeretném a régi cd-s rádiót (1.4 elite), akkor a csatlakozó szabványos és bármely típushoz megfelelő?
2, a kormányvezérlő gondolom nem kezel más típust, de ha be van kötve a csatlakozóba, akkor történik valami gubanc más terméknél?
Köszi a válaszokat, georgbob.
1.Blaupunkt terméket minden gond nélkül be tudsz tenni. Mást szerintem nem, csak ha veszel átalakítót, de ez nem biztos.
2. A távvezérlő nem fog működni. Ha nem dugod be a csatlakozóját, tuti nem lesz gubanc.
Én JVC-t tettem be, minden gond nélkül. Adják hozzá az átalakítót...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2010. December 02. - 21:42:45 »

Üdv mindenkinek!

A következők után érdeklődnék:
1, ha cserélni szeretném a régi cd-s rádiót (1.4 elite), akkor a csatlakozó szabványos és bármely típushoz megfelelő?
2, a kormányvezérlő gondolom nem kezel más típust, de ha be van kötve a csatlakozóba, akkor történik valami gubanc más terméknél?
Köszi a válaszokat, georgbob.
1.Blaupunkt terméket minden gond nélkül be tudsz tenni. Mást szerintem nem, csak ha veszel átalakítót, de ez nem biztos.
2. A távvezérlő nem fog működni. Ha nem dugod be a csatlakozóját, tuti nem lesz gubanc.
Én JVC-t tettem be, minden gond nélkül. Adják hozzá az átalakítót...
Átírtam. Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #191 Dátum: 2010. December 02. - 21:45:05 »

Üdv mindenkinek!

A következők után érdeklődnék:
1, ha cserélni szeretném a régi cd-s rádiót (1.4 elite), akkor a csatlakozó szabványos és bármely típushoz megfelelő?
2, a kormányvezérlő gondolom nem kezel más típust, de ha be van kötve a csatlakozóba, akkor történik valami gubanc más terméknél?
Köszi a válaszokat, georgbob.
1.Blaupunkt terméket minden gond nélkül be tudsz tenni. Mást szerintem nem, csak ha veszel átalakítót, de ez nem biztos.
2. A távvezérlő nem fog működni. Ha nem dugod be a csatlakozóját, tuti nem lesz gubanc.
Én JVC-t tettem be, minden gond nélkül. Adják hozzá az átalakítót...
Átírtam. Vigyorog Kacsint
Ez jó Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #192 Dátum: 2010. December 02. - 22:08:41 »

Nos, én óccóba gondolkodom. Lidliben lesz mp3-as, bluetooth-os, mobillal vezérelhető egység. (silvercrest). Ami a legfontosabb, 3 év gari. A kormányvezérlő hova van bekötve? Annyit már tudok, hogy az enyém 1 DIN-es. Tehát szimpla méretű egység. A termék adatlapját letöltve azt látom, hogy van 1 ISO A és 1 ISO B csatlakozás rajta....
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2010. December 02. - 22:20:54 »

Nos, én óccóba gondolkodom. Lidliben lesz mp3-as, bluetooth-os, mobillal vezérelhető egység. (silvercrest). Ami a legfontosabb, 3 év gari. A kormányvezérlő hova van bekötve? Annyit már tudok, hogy az enyém 1 DIN-es. Tehát szimpla méretű egység. A termék adatlapját letöltve azt látom, hogy van 1 ISO A és 1 ISO B csatlakozás rajta....
Hol az adatlap, meglesném. Kacsint
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #194 Dátum: 2010. December 02. - 22:21:27 »

Nos, én óccóba gondolkodom. Lidliben lesz mp3-as, bluetooth-os, mobillal vezérelhető egység. (silvercrest). Ami a legfontosabb, 3 év gari. A kormányvezérlő hova van bekötve? Annyit már tudok, hogy az enyém 1 DIN-es. Tehát szimpla méretű egység. A termék adatlapját letöltve azt látom, hogy van 1 ISO A és 1 ISO B csatlakozás rajta....
Így van, mindkettő kell



http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/63/ISO_connectors_for_head_unit_in_car.JPG
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!