Lacetti klub fórum
2024. Május 11. - 08:41:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 71411 alkalommal)
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #210 Dátum: 2009. április 04. - 20:48:44 »

Ahha...
Naplózva

Pittike
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #211 Dátum: 2009. április 06. - 14:03:55 »

Ahha...
Jajjjj.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2009. április 06. - 20:38:29 »

Érdekes dolgot tapasztaltam. Aki volt a visegrádi talin, észrevehette (Gidy fia észre is vette), hogy a hátsó lökhárítóm fel volt púposodva, mert valaki oldalról megnyomta. Vasárnap nézegettem, nézegettem, próbáltam rájönni, mi az ami kinyomhatja a műanyagot, mivel látszólag a helyén volt és elvileg ott nincs semmi, ami nyomhatná kifele. Alányúltam (a lökhárítónak) és hátrafelé meghúztam egy picit (reccsent egyet, de csak enyhén). Láss csodát, eltűnt a pukli és kisimult a lökhárító. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #213 Dátum: 2009. április 06. - 20:44:16 »

Érdekes dolgot tapasztaltam. Aki volt a visegrádi talin, észrevehette (Gidy fia észre is vette), hogy a hátsó lökhárítóm fel volt púposodva, mert valaki oldalról megnyomta. Vasárnap nézegettem, nézegettem, próbáltam rájönni, mi az ami kinyomhatja a műanyagot, mivel látszólag a helyén volt és elvileg ott nincs semmi, ami nyomhatná kifele. Alányúltam (a lökhárítónak) és hátrafelé meghúztam egy picit (reccsent egyet, de csak enyhén). Láss csodát, eltűnt a pukli és kisimult a lökhárító. Vigyorog
Nos, ez jó hír! Egyrészről, mert tudjuk, hogy ki lehet a horpadást ugratni, mert kellően rugalmas, másrészről meg azért, hogy végre nyugodtan tudsz majd aludni, mert nem púpos az autód, nem kell Quazimodónak hívnod. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #214 Dátum: 2009. április 18. - 14:32:29 »

Ma megszépült a Lacettim. Indult egy alapos mosással korán reggel, majd karosszériajavítással folytatódott a dolog. Kijavították a horpadt motorháztetőmet (mint utóbb kiderült nemcsak 1 nagy horpadás volt jajta, hanem mellette 5 kicsi is) illetve a jobb hátsó sárvédőívet is kihúzták. Az utóbbival majd' egy órát szöszmötöltek, de a végeredmény fantasztikus lett, teljesen sikerült visszaállítani az íveket. Sajnos a súrlódás nyoma még megvan, nem merték nagyon polírozni, mivel nem tudták milyen vastag rajta a lakkréteg, így azt majd egy profi fényező fogja eltüntetni. Összesen 12e jó magyar forintot kértek a közel 2 órás munkáért. Szerintem nem vészes az összeg, Érden csak a motorháztetőért kértek volna 10e-t.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #215 Dátum: 2009. április 22. - 12:47:34 »

Ma megszépült a Lacettim. Indult egy alapos mosással korán reggel, majd karosszériajavítással folytatódott a dolog. Kijavították a horpadt motorháztetőmet (mint utóbb kiderült nemcsak 1 nagy horpadás volt jajta, hanem mellette 5 kicsi is) illetve a jobb hátsó sárvédőívet is kihúzták. Az utóbbival majd' egy órát szöszmötöltek, de a végeredmény fantasztikus lett, teljesen sikerült visszaállítani az íveket. Sajnos a súrlódás nyoma még megvan, nem merték nagyon polírozni, mivel nem tudták milyen vastag rajta a lakkréteg, így azt majd egy profi fényező fogja eltüntetni. Összesen 12e jó magyar forintot kértek a közel 2 órás munkáért. Szerintem nem vészes az összeg, Érden csak a motorháztetőért kértek volna 10e-t.
Ez tényleg jól hangzik.
Hol is csinálták?
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #216 Dátum: 2009. április 22. - 14:20:51 »

Ma megszépült a Lacettim. Indult egy alapos mosással korán reggel, majd karosszériajavítással folytatódott a dolog. Kijavították a horpadt motorháztetőmet (mint utóbb kiderült nemcsak 1 nagy horpadás volt jajta, hanem mellette 5 kicsi is) illetve a jobb hátsó sárvédőívet is kihúzták. Az utóbbival majd' egy órát szöszmötöltek, de a végeredmény fantasztikus lett, teljesen sikerült visszaállítani az íveket. Sajnos a súrlódás nyoma még megvan, nem merték nagyon polírozni, mivel nem tudták milyen vastag rajta a lakkréteg, így azt majd egy profi fényező fogja eltüntetni. Összesen 12e jó magyar forintot kértek a közel 2 órás munkáért. Szerintem nem vészes az összeg, Érden csak a motorháztetőért kértek volna 10e-t.
Ez tényleg jól hangzik.
Hol is csinálták?
Csolnokon. Priegel Róbert a vállakozó neve, mindenféle karosszériás munkákat csinál. Többnyire nagy értékű autók szoktak állni nála, de ez nem azt jelenti, hogy drága, hanem hogy jól dolgozik (meg az alkalmazottai is)
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #217 Dátum: 2009. április 22. - 19:36:21 »

Na, ha valakit érdekel 680e Ft lett a javítási számlája a kombinknak... Úgy, hogy nem márkaszervizben csinálták.
Naplózva

Pittike
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #218 Dátum: 2009. április 22. - 19:43:49 »

Na, ha valakit érdekel 680e Ft lett a javítási számlája a kombinknak... Úgy, hogy nem márkaszervizben csinálták.
Ezek szerint alálőttem az 500-zal?.. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #219 Dátum: 2009. április 23. - 20:02:58 »

Hát azért lett csak ennyi, mert nem variáltak, lendületből cseréltek mindent, ami sérült.
Naplózva

Pittike
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #220 Dátum: 2009. Május 11. - 18:45:00 »

Megint szembesülnöm kellett "kedvenc" szervizem aljasságával!
Hétvégén a költözés alkalmából béreltem egy betyáros utánfutót a másik 2 mellé.
Indulás elõtt, meggyõzõdvén a lámpatestek mûködésérõl szembesûltûnk vele, hogy nincs féklámpa.
Számtalanszor használtam, mindig jó volt!
A csatlakozóban megmértûk, semmi áram.
Eszembe jutott sokat emlegetett lámpacserém, hátha akkor vágtak haza valamit.
Találtam is egy elvágott vezetéket. Ha az nem is annak a kábelja volt, akkor kúrták el, mert azóta nem húztam futót.
Ezek az állatok amihez kezûket teszik, annak vége!
Most megint én érezzem magam kellemetlen helyzetben, mert szembesiteni merem õket vele, hogy milyen ostobák!
Szerencse, hogy megúsztam sünös igazoltatás, és baleset nélkül!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #221 Dátum: 2009. Június 16. - 11:40:18 »

Ma sajnos a figyelmetlenségemet, sérülés követte. Beletolattam egy Ford Fiestába. Hál' istennek nem történt sem személyi, sem jelentősebb anyagi kár. A Fordon a rendszámtartó keret tört el, és rendszám behorpadt, nekem a lökhárítón egy apró horpadás keletkezett. Hogy "csak" ennyi, ez köszönhető az ütközés elnyelő lökhárítónak, és az élvédő csíknak. Lényegében ott kapta az ütést. A rosszabb az, hogy a hölgy aki vezette a Fordot, az kb. 65 éves volt, és betétlapot akart kérni a rendszámért. Alig bírtam meggyőzni, hogy a rendszámot nem fizeti a biztosító.

Diabló!

El tudod nekem küldeni annak a Csolnoki srácnak az elérhetőségét, aki Neked is csinálta a horpadást??

Előre is köszi!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #222 Dátum: 2009. Június 16. - 12:26:13 »

Ma sajnos a figyelmetlenségemet, sérülés követte. Beletolattam egy Ford Fiestába. Hál' istennek nem történt sem személyi, sem jelentősebb anyagi kár. A Fordon a rendszámtartó keret tört el, és rendszám behorpadt, nekem a lökhárítón egy apró horpadás keletkezett. Hogy "csak" ennyi, ez köszönhető az ütközés elnyelő lökhárítónak, és az élvédő csíknak. Lényegében ott kapta az ütést. A rosszabb az, hogy a hölgy aki vezette a Fordot, az kb. 65 éves volt, és betétlapot akart kérni a rendszámért. Alig bírtam meggyőzni, hogy a rendszámot nem fizeti a biztosító.

Diabló!

El tudod nekem küldeni annak a Csolnoki srácnak az elérhetőségét, aki Neked is csinálta a horpadást??

Előre is köszi!

Küldtem privit.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #223 Dátum: 2009. Július 06. - 17:47:38 »

Megint van bogaram...
Az új lámpatestben is...
Akkor most mi van???
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #224 Dátum: 2009. Július 06. - 18:19:08 »

Megint van bogaram...
Az új lámpatestben is...
Akkor most mi van???
Bogaras vagy. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!