Lacetti klub fórum
2024. Május 12. - 23:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 317718 alkalommal)
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1830 Dátum: 2008. Február 23. - 19:59:36 »

ladies&gentlemen! biztos 40x szerepelt már az előzőekben, a sárga stp-t a városi tötyögésnél is bele lehet önteni, vagy ki kell vele menni a pályára is egy pár kilométerre?! mert ha igen, akkor nem tiltakozom nagyon vehemensen a holnapi anyóslátogatás ellen...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1831 Dátum: 2008. Február 23. - 20:06:48 »

 10 éve mikor a határszélen voltunk nászúton gondoltunk 1 nagyot és át ugrottunk Szlovákiába Kassára. Még az elővárosban voltunk mikor a piros lámpánál állva 1 bőrfejű állat kevés magyarsággal, de érthetően "kurva magyar " felkiáltással 1 basebol ütővel rontott neki az autómnak. Egyetlen szerencsém az volt, hogy a lámpa zöldre váltott és az utolsó 1 métert 1 padlógázzal megúsztam. Akkor megfogadtam, hogy legközelebb akkor megyek Szlovákiába ha tankban ülök és visszafoglalni megyünk a Felvidéket!!!!!
Ne haragudjatok, de ez most kijött. Ha gondoljátok T. moderátorok töröljétek, de ez az emlék még most is az elevenembe vág.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1832 Dátum: 2008. Február 23. - 20:08:20 »

ladies&gentlemen! biztos 40x szerepelt már az előzőekben, a sárga stp-t a városi tötyögésnél is bele lehet önteni, vagy ki kell vele menni a pályára is egy pár kilométerre?! mert ha igen, akkor nem tiltakozom nagyon vehemensen a holnapi anyóslátogatás ellen...
szerintem ha minél többet öblögetsz át a torkán belőle egy huzamra és minél nagyobb hőmérsékleten teszed, annál jobb...legalábbis józan paraszti ésszel több korom ég le így
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1833 Dátum: 2008. Február 23. - 20:10:34 »

10 éve mikor a határszélen voltunk nászúton gondoltunk 1 nagyot és át ugrottunk Szlovákiába Kassára. Még az elővárosban voltunk mikor a piros lámpánál állva 1 bőrfejű állat kevés magyarsággal, de érthetően "kurva magyar " felkiáltással 1 basebol ütővel rontott neki az autómnak. Egyetlen szerencsém az volt, hogy a lámpa zöldre váltott és az utolsó 1 métert 1 padlógázzal megúsztam. Akkor megfogadtam, hogy legközelebb akkor megyek Szlovákiába ha tankban ülök és visszafoglalni megyünk a Felvidéket!!!!!
Ne haragudjatok, de ez most kijött. Ha gondoljátok T. moderátorok töröljétek, de ez az emlék még most is az elevenembe vág.
Én megértelek és nem is törölném.
Mielőtt szó érné a ház elejét:a linke amit feltettem nem politikai indíttatású volt, nem is akarok indulatokat kelteni, csupán érdekességnek szántam, mit is gondolnak rólunk odaát.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1834 Dátum: 2008. Február 23. - 20:12:49 »

Na lett itt minden...gyertya, ami a műszakiba illene, vásárlás, aminek megintcsak lenne helye,....na mindegy, végülis törzsasztal, talán elfér.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1835 Dátum: 2008. Február 23. - 20:29:23 »

Mikor a lacsit vettem a legjobb beszámítási ár mellett 2006,01 a kereskedő azt mondta max 2,85M az elit változat + aprób meglepetések ( gumisz.+metálf. + Tokaji Aszú ) " Ha Így sem kell akkor nem kell az üzlet!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1836 Dátum: 2008. Február 23. - 20:32:41 »

Akkor megfogadtam, hogy legközelebb akkor megyek Szlovákiába ha tankban ülök és visszafoglalni megyünk a Felvidéket!!!!!

Megyek veled! Ketten már vagyunk!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1837 Dátum: 2008. Február 23. - 20:37:33 »

Gyerekek, azt hiszem már ez lassan nagy-talis téma lesz! Mikor indulunk?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1838 Dátum: 2008. Február 23. - 20:43:12 »

Gyerekek, azt hiszem már ez lassan nagy-talis téma lesz! Mikor indulunk?

Már hárman..
Útközben még sokan csatlakoznak!
Csuklóssal megyünk!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1839 Dátum: 2008. Február 23. - 21:36:22 »

azért megnézném az ágyútornyot a piros hetes tetején....meg a farok-géppuskát...egyébként jövök irányzónak... hogy van az szlovákul, hogy a te anyád?!
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1840 Dátum: 2008. Február 23. - 21:38:24 »

ladies&gentlemen! biztos 40x szerepelt már az előzőekben, a sárga stp-t a városi tötyögésnél is bele lehet önteni, vagy ki kell vele menni a pályára is egy pár kilométerre?! mert ha igen, akkor nem tiltakozom nagyon vehemensen a holnapi anyóslátogatás ellen...
szerintem ha minél többet öblögetsz át a torkán belőle egy huzamra és minél nagyobb hőmérsékleten teszed, annál jobb...legalábbis józan paraszti ésszel több korom ég le így
[kösz, akkor megpróbálom holnap.../quote]
Naplózva
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #1841 Dátum: 2008. Február 23. - 22:15:29 »

 Sziasztok. Fél lábbal az új munkahelyemen (nemzetközi árufuvarozás) volt alkalmam 1 hetet szerbiában illetve boszniában eltölteni. Vasárnap este indultam, hétfő este visszaérve szegedről kellett visszafordulnom, irány bosznia másik autóval. Szerda reggel hazaérkezés, éjjel irány Belgrád, péntek délután haza. Na mind1, ezt vállaltam. Ha valaki azt mondja hogy rosszak a magyar utak, azt kiröhögöm. Belgrádir Röszkétől az autópálya 1 sáv oda-vissza+ 1 méter leállósáv. Úgy előznek hogy számítanak rá hogy le fogsz húzódni. Belgrád rémálom, 2 sávon 4 autó egymás mellett, körforgalomban 4 sávban keresztül-kasul  + 2 villamos is keresztezi azt. Chevroletet nem láttam, az autók átlagéletkora kb 623 év. Mondjuk Chevi hirdetést azt láttam. Röviden ennyi.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1842 Dátum: 2008. Február 24. - 15:20:46 »

Luzso programot csinált nekünk..., mostantól imádkozhatunk érte, hogy tudjon jönni a következő Lacsis talikra is! De meglesz! Veled leszünk, aggódunk, és bízunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1843 Dátum: 2008. Február 24. - 21:15:32 »

Csak érdekesség kedvéért mondom el: ma ünnepeltük édesanyám 82 éves lett, ami önmagában is szép dolog. De az érdekesség az, hogy ezt a Műjégpályán közös korcsolyázással ünnepeltük meg! Korizott édesanyám, öt gyereke a nyolcból (én is!!!), sok unokája, és pár dédunokája is! Kívánom mindenkinek, hogy ilyenben legyen része, vagy hasonlóban! Amúgy csak hencegésből: jóanyám háromszoros magyar bajnok, és főiskolai világbajnok műkorcsolyázó volt. Tudom ez magánügy, de büszkeségem leiratta, remélem nem haragszotok érte!? Én kb 25-30 éve nem koriztam, mégis esés nélkül újra belejöttem, nem lehet elfelejteni ezt sem, mint a bringázást sem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1844 Dátum: 2008. Február 24. - 21:24:33 »

Csak érdekesség kedvéért mondom el: ma ünnepeltük édesanyám 82 éves lett, ami önmagában is szép dolog. De az érdekesség az, hogy ezt a Műjégpályán közös korcsolyázással ünnepeltük meg! Korizott édesanyám, öt gyereke a nyolcból (én is!!!), sok unokája, és pár dédunokája is! Kívánom mindenkinek, hogy ilyenben legyen része, vagy hasonlóban! Amúgy csak hencegésből: jóanyám háromszoros magyar bajnok, és főiskolai világbajnok műkorcsolyázó volt. Tudom ez magánügy, de büszkeségem leiratta, remélem nem haragszotok érte!? Én kb 25-30 éve nem koriztam, mégis esés nélkül újra belejöttem, nem lehet elfelejteni ezt sem, mint a bringázást sem.
Gratulálok az édesanyádnak és az egész családnak.Bizonyára felemelő érzés lehetett így ünnepelni egy nagy családnak.(egy kicsit irigyellek)További jó egészséget kívánok az édesanyádnak.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!