Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 09:51:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12   Le
 
Szerző Téma: Libegő motorháztető  (Megtekintve 72944 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #150 Dátum: 2009. Január 13. - 17:45:23 »

Bevallom szép szerényen, hogy az én találmányom volt, igaz én nem gumicsíkkal oldottam meg, hanem a klímázásból maradt szigetelő csőből, és ezt duplán raktam fel, egymás mögé. ( Képek is vannak róla a galériában). Azóta patyolat a motor, és a libegést se sikerült azóta produkálni, igaz, beljebb csavartam a rugót (Kripic a feltalálója), és még a motorháztető szigetelése alá is tettem anyagot, hogy ne menjen alá a levegő, és merevebb is legyen. De örülök, hogy másnak is tetszik, másnak is jó lett! Ezért vagyunk itt a klubban, egymásért! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A titkos fegyveredet meg elhallgatod mi? Valld be, hogy a motorháztető libegésének meggátolásában meghatározó szerepe van annak a kis piros jégkaparónak is, amit a tető és a kárpitja közé szorítottál!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Így bízzak meg Benned? He Az ilyen árulásért régebben kötél járt, és nem ruhaszárító! Ezentúl hallgatási kötelezményt íratok Veled, persze büntetőjogilag! Tomi fiam joghallgató, majd ez lesz a diploma dolgozata: "Biztonságos adat, és találmányok védelme, jogi formulába öntve". Hu, de megaztmondtam! Kacsint Vigyorog
Így jár az aki "idegeneket"enged a garázsába és hagyja hogy turkáljanak az autója motorterébe. Vigyorog.Ja,és azt is tudjuk,hogy van 2db chevy emblémás pokrócod is.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #151 Dátum: 2009. Január 13. - 18:48:48 »

Bevallom szép szerényen, hogy az én találmányom volt, igaz én nem gumicsíkkal oldottam meg, hanem a klímázásból maradt szigetelő csőből, és ezt duplán raktam fel, egymás mögé. ( Képek is vannak róla a galériában). Azóta patyolat a motor, és a libegést se sikerült azóta produkálni, igaz, beljebb csavartam a rugót (Kripic a feltalálója), és még a motorháztető szigetelése alá is tettem anyagot, hogy ne menjen alá a levegő, és merevebb is legyen. De örülök, hogy másnak is tetszik, másnak is jó lett! Ezért vagyunk itt a klubban, egymásért! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A titkos fegyveredet meg elhallgatod mi? Valld be, hogy a motorháztető libegésének meggátolásában meghatározó szerepe van annak a kis piros jégkaparónak is, amit a tető és a kárpitja közé szorítottál!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Így bízzak meg Benned? He Az ilyen árulásért régebben kötél járt, és nem ruhaszárító! Ezentúl hallgatási kötelezményt íratok Veled, persze büntetőjogilag! Tomi fiam joghallgató, majd ez lesz a diploma dolgozata: "Biztonságos adat, és találmányok védelme, jogi formulába öntve". Hu, de megaztmondtam! Kacsint Vigyorog
Így jár az aki "idegeneket"enged a garázsába és hagyja hogy turkáljanak az autója motorterébe. Vigyorog.Ja,és azt is tudjuk,hogy van 2db chevy emblémás pokrócod is.
Húúúúú.... Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2009. Január 16. - 01:59:12 »

Bevallom szép szerényen, hogy az én találmányom volt, igaz én nem gumicsíkkal oldottam meg, hanem a klímázásból maradt szigetelő csőből, és ezt duplán raktam fel, egymás mögé. ( Képek is vannak róla a galériában). Azóta patyolat a motor, és a libegést se sikerült azóta produkálni, igaz, beljebb csavartam a rugót (Kripic a feltalálója), és még a motorháztető szigetelése alá is tettem anyagot, hogy ne menjen alá a levegő, és merevebb is legyen. De örülök, hogy másnak is tetszik, másnak is jó lett! Ezért vagyunk itt a klubban, egymásért! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A titkos fegyveredet meg elhallgatod mi? Valld be, hogy a motorháztető libegésének meggátolásában meghatározó szerepe van annak a kis piros jégkaparónak is, amit a tető és a kárpitja közé szorítottál!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Így bízzak meg Benned? He Az ilyen árulásért régebben kötél járt, és nem ruhaszárító! Ezentúl hallgatási kötelezményt íratok Veled, persze büntetőjogilag! Tomi fiam joghallgató, majd ez lesz a diploma dolgozata: "Biztonságos adat, és találmányok védelme, jogi formulába öntve". Hu, de megaztmondtam! Kacsint Vigyorog
Így jár az aki "idegeneket"enged a garázsába és hagyja hogy turkáljanak az autója motorterébe. Vigyorog.Ja,és azt is tudjuk,hogy van 2db chevy emblémás pokrócod is.
Volt. Múltidő...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
TTamás
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


Lacetti SW 1.6 Platinum


« Hozzászólás #153 Dátum: 2010. április 14. - 18:01:19 »

Bér nálam a libegő motorháztető effektus még nem jelentkezett, de motorháztetővel kapcsolatos kérdésem lenne.
Lenne mód arra, hogy a motorháztető nyitását és megtartását egy gázteleszkóp végezze, mint a konkurens ilyen kategóriájú márkáknál? Tudom, hogy meg kell vele fúrni a kasznit, de van ez így. Én nagyon hiányolom ezt a kényelmi extrát a Laciból.
Naplózva

Lacetti SW 1.6 Platinum + LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #154 Dátum: 2010. április 14. - 20:18:15 »

Bér nálam a libegő motorháztető effektus még nem jelentkezett, de motorháztetővel kapcsolatos kérdésem lenne.
Lenne mód arra, hogy a motorháztető nyitását és megtartását egy gázteleszkóp végezze, mint a konkurens ilyen kategóriájú márkáknál? Tudom, hogy meg kell vele fúrni a kasznit, de van ez így. Én nagyon hiányolom ezt a kényelmi extrát a Laciból.
Namármost arra a heti 3 percre, amíg olajszint + ablakmosó ellenőrizve, rendes teleszkóp?  Vigyorog Minek?  Vigyorog

A service boss meg dógozzon meg a pízért!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #155 Dátum: 2010. április 18. - 10:41:52 »

Bér nálam a libegő motorháztető effektus még nem jelentkezett, de motorháztetővel kapcsolatos kérdésem lenne.
Lenne mód arra, hogy a motorháztető nyitását és megtartását egy gázteleszkóp végezze, mint a konkurens ilyen kategóriájú márkáknál? Tudom, hogy meg kell vele fúrni a kasznit, de van ez így. Én nagyon hiányolom ezt a kényelmi extrát a Laciból.
Namármost arra a heti 3 percre, amíg olajszint + ablakmosó ellenőrizve, rendes teleszkóp?  Vigyorog Minek?  Vigyorog

A service boss meg dógozzon meg a pízért!  Vigyorog
Az ezek után következő nem ide illő hozzászólásokat átraktam a Törzsasztalba.
Naplózva
szijjani
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Hozzászólás #156 Dátum: 2011. Október 13. - 12:43:53 »

Sziasztok! Érdeklődnék, van e eladó motortér tömitése valakinek? Szijjani.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #157 Dátum: 2011. Október 13. - 13:31:49 »

Sziasztok! Érdeklődnék, van e eladó motortér tömitése valakinek? Szijjani.
Szia! Privit írtam ez ügyben. Ha gyári megoldást akarsz, akkor a szakboltban, vagy a bontóban próbálj vásárolni. Ha kell adhatok címet is, de a partnereket megtalálod a weblapunkon is. Bontó meg a Zrínyi utcában van, az Ecser táblánál. Sok sikert!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
szijjani
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Hozzászólás #158 Dátum: 2011. Október 13. - 13:45:25 »

Kőszi a választ. A Várna utcában van eredeti gumi tőmités 2700ft ért. Szeretném még az esős idő előtt feltenni.
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #159 Dátum: 2011. Október 13. - 14:23:09 »

Kőszi a választ. A Várna utcában van eredeti gumi tőmités 2700ft ért. Szeretném még az esős idő előtt feltenni.
http://www.chevibonto.hu/ Esetleg megnézheted itt is ,én anno itt vettem  1-2 eft körüli áron.
Naplózva
szijjani
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Hozzászólás #160 Dátum: 2011. Október 13. - 16:58:58 »

Kőszi. Holnap hivom őket.
Naplózva
szijjani
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Hozzászólás #161 Dátum: 2011. Október 14. - 12:17:56 »

Köszi a segitségeket, megvettem 2000ft ért a gumit. Nagyon sok használt és új alkatrészűk van. Korrektek, mindenkinek ajánlom a COREA  CAR KFT ét Lörincen. Szijjani.
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #162 Dátum: 2011. Október 14. - 14:38:35 »

Köszi a segitségeket, megvettem 2000ft ért a gumit. Nagyon sok használt és új alkatrészűk van. Korrektek, mindenkinek ajánlom a COREA  CAR KFT ét Lörincen. Szijjani.
Örülök ,hogy sikerrel jártál! Kacsint Valóban korrektek és segítőkészek azért is mertem ajánlani!
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #163 Dátum: 2013. Július 08. - 18:11:39 »

Másnak is instabil szokott lenni a kocsi pl autópályán ha kicsit is fuj a szél? olyan mintha oldalról rángatnák a kocsit. Ez mitől lehet?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #164 Dátum: 2013. Július 08. - 18:15:43 »

Másnak is instabil szokott lenni a kocsi pl autópályán ha kicsit is fuj a szél? olyan mintha oldalról rángatnák a kocsit. Ez mitől lehet?

kis szélfújástól nem mozoghat,ha nem megfelelő állapotú a futóműved esetleg akkor,vagy mi a kicsi neked
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!