Lacetti klub fórum
2024. Május 18. - 11:00:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 458068 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #750 Dátum: 2009. Július 14. - 16:26:59 »

Péntek? Szombat? Vasárnap? Valaki? Tali? Ötlet? Lehetőség? Amúgy hogy bírjátok tali nélkül? Vagy térjünk vissza rá ősszel? He Kacsint
Látod, Én próbáltam a Lurdy talit is, de senki...
Biztos mindenki nyaral a wellness-ben...   Vigyorog Vigyorog Vigyorog
De Veled azért szoktunk minitalizni rendszeresen. Holnap jön az amerikai elnök druszája, ne feledd! (Barack!) Vigyorog Pénteken meg tényleg bringázhatnánk végre, szabadulj el egy kicsit! Telekre is kijönnél valamikor? Ott jó a levegő, és hűvösebb is van, mint itt a beton- dzsungelben. Gondolkozz az ajánlatomon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #751 Dátum: 2009. Július 14. - 16:32:11 »

Péntek? Szombat? Vasárnap? Valaki? Tali? Ötlet? Lehetőség? Amúgy hogy bírjátok tali nélkül? Vagy térjünk vissza rá ősszel? He Kacsint
Szombaton ráérek, csinálhatunk egy talit valahol.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 14. - 16:44:38 írta Jani » Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #752 Dátum: 2009. Július 14. - 16:32:59 »

Péntek? Szombat? Vasárnap? Valaki? Tali? Ötlet? Lehetőség? Amúgy hogy bírjátok tali nélkül? Vagy térjünk vissza rá ősszel? He Kacsint
Látod, Én próbáltam a Lurdy talit is, de senki...
Biztos mindenki nyaral a wellness-ben...   Vigyorog Vigyorog Vigyorog
De Veled azért szoktunk minitalizni rendszeresen. Holnap jön az amerikai elnök druszája, ne feledd! (Barack!) Vigyorog Pénteken meg tényleg bringázhatnánk végre, szabadulj el egy kicsit! Telekre is kijönnél valamikor? Ott jó a levegő, és hűvösebb is van, mint itt a beton- dzsungelben. Gondolkozz az ajánlatomon!
Holnapi obama project ok. Időpontot lehet tudni?
A többi sajna várat magára, nagymamázás van a 7n Jázminnal szinte mindig...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #753 Dátum: 2009. Július 14. - 16:47:53 »

Szombaton ráérek, csinálhatunk egy talit valahol.
Kimehetünk a telekre, Remeteszőlősre, ami 16 km csak. Erdő, séta, mindezt a kis hölggyel is lehet. Meatloaf is volt már ott. Vagy, ha van más ötleted, vezesd elő! Esetleg belefér egy Cruze próba is, ha gondolod... Más esetleg? Esetleg még valaki?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #754 Dátum: 2009. Július 14. - 18:27:31 »

Szombaton ráérek, csinálhatunk egy talit valahol.
Kimehetünk a telekre, Remeteszőlősre, ami 16 km csak. Erdő, séta, mindezt a kis hölggyel is lehet. Meatloaf is volt már ott. Vagy, ha van más ötleted, vezesd elő! Esetleg belefér egy Cruze próba is, ha gondolod... Más esetleg? Esetleg még valaki?
Gyertek hozzánk! Van itt is kert, lehet kertészkedni, sétálni, meg füvet nyírni.  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #755 Dátum: 2009. Július 14. - 18:30:47 »

Na Jani már írja is a "beszólást"... Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #756 Dátum: 2009. Július 14. - 18:33:09 »

Szombaton ráérek, csinálhatunk egy talit valahol.
Kimehetünk a telekre, Remeteszőlősre, ami 16 km csak. Erdő, séta, mindezt a kis hölggyel is lehet. Meatloaf is volt már ott. Vagy, ha van más ötleted, vezesd elő! Esetleg belefér egy Cruze próba is, ha gondolod... Más esetleg? Esetleg még valaki?
A kis hölgy vasárnapig nyaral a nagymamánál. Cruze próba nem hangzik rosszul.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #757 Dátum: 2009. Július 14. - 18:33:59 »

Na Jani már írja is a "beszólást"... Kacsint Vigyorog
Ez most nem jött be! Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #758 Dátum: 2009. Július 14. - 18:35:27 »

Na Jani már írja is a "beszólást"... Kacsint Vigyorog
Ez most nem jött be! Vigyorog
Kellemesen csalódtam... Vigyorog Na de térjünk vissza a találkozószervezéshez: akkor ki hova?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #759 Dátum: 2009. Július 14. - 21:39:35 »

Szombaton ráérek, csinálhatunk egy talit valahol.
Kimehetünk a telekre, Remeteszőlősre, ami 16 km csak. Erdő, séta, mindezt a kis hölggyel is lehet. Meatloaf is volt már ott. Vagy, ha van más ötleted, vezesd elő! Esetleg belefér egy Cruze próba is, ha gondolod... Más esetleg? Esetleg még valaki?
Elvileg szombat nekem is okés.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #760 Dátum: 2009. Július 14. - 21:45:51 »

Szombaton ráérek, csinálhatunk egy talit valahol.
Kimehetünk a telekre, Remeteszőlősre, ami 16 km csak. Erdő, séta, mindezt a kis hölggyel is lehet. Meatloaf is volt már ott. Vagy, ha van más ötleted, vezesd elő! Esetleg belefér egy Cruze próba is, ha gondolod... Más esetleg? Esetleg még valaki?
Elvileg szombat nekem is okés.
Szombaton én is ráérek.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #761 Dátum: 2009. Július 15. - 20:27:53 »

Akkor szombaton szívesen látlak titeket a remeteszőlősi tanyánkon. Jó a levegő, sok a fa, és az erdő mellett lakni ugyan rossz, de most nem fogunk fát hasogatni, így jó lesz. Mit szóltok hozzá? Jöttök? A részleteket még megbeszéljük, ha oké a dolog.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #762 Dátum: 2009. Július 17. - 09:32:56 »

Jani! Weres! Diablo! Akkor holnap legyen-e tali, vagy nem? Én továbbra is ajánlom, hogy menjünk ki a telekre a jó levegőre, a viszonylagos hűsre. Ha meg még ki is akarnánk próbálni a Cruzét, akkor be kéne jelentkezni valamelyik legközelebbi Chevyshez. Ki nem próbálta még ki? Szóval jelentkezzetek, hogy mi legyen, én nyitott vagyok. Túl korán nem jó, mert a nejem reggel át kell vinnem Budára befőzni a barackot. Szóval várom válaszotokat! Esetleg másét is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #763 Dátum: 2009. Július 17. - 10:03:09 »

Nekem még sem jó a szombat.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #764 Dátum: 2009. Július 17. - 12:14:12 »

Nekem még sem jó a szombat.
Én meg nem merek menni, mert mindig kikapok APUtól, hogy nem tartom be a szabályokat.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!