Lacetti klub fórum
2024. Május 04. - 17:52:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 115   Le
 
Szerző Téma: Egyéb (elektromos) hibák  (Megtekintve 412648 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #480 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 19:44:30 »

Sziasztok!
Villog az órám kijelzője. Gondolom kontakt hiba. Melyik csatlakozót nézzem meg? Hol keressem???
Nyertél, kontakthiba. Ütögesd meg, hátha megrémül, és nem kacsingat. Az enyém is szokta időnként ezt a bosszantást, kocogtatás után abbahagyja. Ha legközelebb megyek Rudihoz, Nándit, vagy Pistit megkérem, hogy javítsa meg, ha lehet. Ha nem, akkor továbbra is pislogni fog, cseréltetni nem fogom, van karórám. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #481 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 20:04:56 »

Sziasztok!
Villog az órám kijelzője. Gondolom kontakt hiba. Melyik csatlakozót nézzem meg? Hol keressem???
Nyertél, kontakthiba. Ütögesd meg, hátha megrémül, és nem kacsingat. Az enyém is szokta időnként ezt a bosszantást, kocogtatás után abbahagyja. Ha legközelebb megyek Rudihoz, Nándit, vagy Pistit megkérem, hogy javítsa meg, ha lehet. Ha nem, akkor továbbra is pislogni fog, cseréltetni nem fogom, van karórám. Kacsint Vigyorog

Ütögetni? Már nekifutásból rugdosom, de nem használ Mosolyog Ha tudnám hogy kell kiszedni. Gondolom alatta van a csatlakozó.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #482 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 21:14:15 »

Sziasztok!
Villog az órám kijelzője. Gondolom kontakt hiba. Melyik csatlakozót nézzem meg? Hol keressem???
Ha jól emlékszem csak óracserével javítható, de lehet, hogy csal a memóriám.
Jól emlékszel! Nekem is próbálták gari idő alatt kontaktolni, de az nem segitett. Csak a csere volt a megoldás.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #483 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 08:54:25 »

Sziasztok!
Villog az órám kijelzője. Gondolom kontakt hiba. Melyik csatlakozót nézzem meg? Hol keressem???
Nyertél, kontakthiba. Ütögesd meg, hátha megrémül, és nem kacsingat. Az enyém is szokta időnként ezt a bosszantást, kocogtatás után abbahagyja. Ha legközelebb megyek Rudihoz, Nándit, vagy Pistit megkérem, hogy javítsa meg, ha lehet. Ha nem, akkor továbbra is pislogni fog, cseréltetni nem fogom, van karórám. Kacsint Vigyorog

Ütögetni? Már nekifutásból rugdosom, de nem használ Mosolyog Ha tudnám hogy kell kiszedni. Gondolom alatta van a csatlakozó.
Brutál módon. Vigyorog
A nagy műanyag keret van patentokkal rögzítve (ugyan olyannal. mint a középkonzol).
Ezt a műa. keretet kell lepattintani. Lehetőleg sérülés mentesen.
Erre mondta annak idején a szerelő: "na ezt most ne nézd!".  Vigyorog
Naplózva
Zsombi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Hozzászólás #484 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 21:09:22 »

Hi!

Tegnap elmúlt a rádióm.  (A Platinumhoz adott 5CDtáras magnós rádió)
Egyszer csak se kép se hang, semmi nem világít rajta, a biztosítéktáblán a biztosítékai rendben vannak. (17 és 23)
Kénytelen leszek kibányászni, remélem hogy a hátlapján lévő bizti égett el...

Lehet, hogy csak kicsúszott az érintkező, és semmi baja nincs. Vagy, ha kivehető az előlapja, az nincs a helyén, vagy bepiszkolódott az érintkező, amit ki kell tisztítani, és újra megy. Ne kapkodd el a kidobását!

Valószínűleg valami elektromos gondja van, mert akkor némult meg, amikor a telefonkihangosító csatlakozóját a telefontartóhoz próbáltuk csatlakoztatni...

Mechanikai gondja volt. A telefontartó mozgatása miatt a keret füle letört emiatt eltávolodott az előlap az érintkezőktől. A telefontartót sikerült annyira elhajlítani, hogy hiába nyomkodtam az előlapot...
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #485 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 20:09:00 »

Help!

A középkonzolon lévő klíma, belsőlevegő és tükörfűtés gombok nagyon sokszor nem működnek. A ventillátorfokozat gombot kell tekergetnem, ütögetnem hogy bekapcsoljanak. Mi lehet a gond? Valaki találkozott hasonlóval? Üdv:georgbob
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #486 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 20:10:43 »

Help!

A középkonzolon lévő klíma, belsőlevegő és tükörfűtés gombok nagyon sokszor nem működnek. A ventillátorfokozat gombot kell tekergetnem, ütögetnem hogy bekapcsoljanak. Mi lehet a gond? Valaki találkozott hasonlóval? Üdv:georgbob
Kontakthiba. Többször volt már róla szó, főképp az utóbbi időben. Típushiba, ha jól melékszem a panel újraforrasztásával megszűnik a gond.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #487 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 20:20:19 »

Help!

A középkonzolon lévő klíma, belsőlevegő és tükörfűtés gombok nagyon sokszor nem működnek. A ventillátorfokozat gombot kell tekergetnem, ütögetnem hogy bekapcsoljanak. Mi lehet a gond? Valaki találkozott hasonlóval? Üdv:georgbob
Hoppá
! Csekkold! Mert nekem és Atheenak sem égnek a visszajelzők, de minden münködik! Halgasd meg, hogy indít- e az AC, ne csak a kis zöld gombot figyeld!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #488 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 07:04:58 »

Help!

A középkonzolon lévő klíma, belsőlevegő és tükörfűtés gombok nagyon sokszor nem működnek. A ventillátorfokozat gombot kell tekergetnem, ütögetnem hogy bekapcsoljanak. Mi lehet a gond? Valaki találkozott hasonlóval? Üdv:georgbob
Hoppá
! Csekkold! Mert nekem és Atheenak sem égnek a visszajelzők, de minden münködik! Halgasd meg, hogy indít- e az AC, ne csak a kis zöld gombot figyeld!
A jelenség nálam is meg van. Nem merem szétszedni a bovdenek miatt - nem kéne összekócolni őket - viszont egyre dühösebb vagyok rá...
 
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #489 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 19:12:31 »

Ha nem világítanak, nem is működnek...amúgy nem zavarna...
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #490 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 19:14:01 »

Ha nem világítanak, nem is működnek...amúgy nem zavarna...
A légkondi nálam tuti működik. A másik kettőt nem tudom...  He 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #491 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 16:37:22 »

Ha nem világítanak, nem is működnek...amúgy nem zavarna...
Pedig de. A múltkori esős időben ki tudtam próbálni. A fűtés is münködik, csak nincs visszajelzés. A belső keringetés is lezár hallhatóan.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #492 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 18:36:22 »

Én az enyémre értettem. Ha nincs visszajelzés, nem is működik...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #493 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 19:26:43 »

Én az enyémre értettem. Ha nincs visszajelzés, nem is működik...
Ez érdekes. Manuálisról beszélünk?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #494 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 20:16:33 »

Igen. Szerintem attól függ, a panel mely része lehet rossz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 115   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!