Lacetti klub fórum
2024. Május 07. - 09:16:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 115   Le
 
Szerző Téma: Egyéb (elektromos) hibák  (Megtekintve 412895 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2009. Február 15. - 18:18:52 »

Megint a regi nota.
Ebben a hidegben 2-3 nap utan lemerül a gyari akku. Tudom, ki kellene cserelni, de asszony fel, hogy atverik az uj akku vasarlasanal.
erdes, a sok lebikazas (mert ugy inditja) es a lemerült akku karositja a generatort?
Ha bikázva indítja be, akkor sosincs feltöltve. Tehát nem lemerül 2-3 nap alatt, hanem fel sincs töltve, csak amennyit töltött a generátor aznap, az tart 2-3 napig. Fel kell tölteni rendesen és akkor megnézni. De akkor tuti a min. 2 hét.
Ezért újat venni? Inkább akkutöltöt kellene venni és tölteni...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2009. Február 15. - 18:24:34 »

Megint a regi nota.
Ebben a hidegben 2-3 nap utan lemerül a gyari akku. Tudom, ki kellene cserelni, de asszony fel, hogy atverik az uj akku vasarlasanal.
erdes, a sok lebikazas (mert ugy inditja) es a lemerült akku karositja a generatort?
Ha bikázva indítja be, akkor sosincs feltöltve. Tehát nem lemerül 2-3 nap alatt, hanem fel sincs töltve, csak amennyit töltött a generátor aznap, az tart 2-3 napig. Fel kell tölteni rendesen és akkor megnézni. De akkor tuti a min. 2 hét.
Ezért újat venni? Inkább akkutöltöt kellene venni és tölteni...
Van akkutöltö, csak szakertö ember nincs aposom meg ne nyuljon hozza. Asszony azt csinalja, hogy jarni hagyja 20 percet alapjaraton. Szerintem az keves.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2009. Február 15. - 18:28:15 »

Megint a regi nota.
Ebben a hidegben 2-3 nap utan lemerül a gyari akku. Tudom, ki kellene cserelni, de asszony fel, hogy atverik az uj akku vasarlasanal.
erdes, a sok lebikazas (mert ugy inditja) es a lemerült akku karositja a generatort?
Ha bikázva indítja be, akkor sosincs feltöltve. Tehát nem lemerül 2-3 nap alatt, hanem fel sincs töltve, csak amennyit töltött a generátor aznap, az tart 2-3 napig. Fel kell tölteni rendesen és akkor megnézni. De akkor tuti a min. 2 hét.
Ezért újat venni? Inkább akkutöltöt kellene venni és tölteni...
Van akkutöltö, csak szakertö ember nincs aposom meg ne nyuljon hozza. Asszony azt csinalja, hogy jarni hagyja 20 percet alapjaraton. Szerintem az keves.
Az nem kevés, az semmi. 
Mert ha menne vele 500 km-t, akkor még csak-csak.... De 20 perc az nem töltés. Nincs egy szomszéd, vagy valaki, aki feltenné egyik nap, másnap meg levenné töltésről?  Esetleg Athee-t keresd meg priviben, hátha...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2009. Február 15. - 18:44:19 »

Megint a regi nota.
Ebben a hidegben 2-3 nap utan lemerül a gyari akku. Tudom, ki kellene cserelni, de asszony fel, hogy atverik az uj akku vasarlasanal.
erdes, a sok lebikazas (mert ugy inditja) es a lemerült akku karositja a generatort?
Ha bikázva indítja be, akkor sosincs feltöltve. Tehát nem lemerül 2-3 nap alatt, hanem fel sincs töltve, csak amennyit töltött a generátor aznap, az tart 2-3 napig. Fel kell tölteni rendesen és akkor megnézni. De akkor tuti a min. 2 hét.
Ezért újat venni? Inkább akkutöltöt kellene venni és tölteni...
Van akkutöltö, csak szakertö ember nincs aposom meg ne nyuljon hozza. Asszony azt csinalja, hogy jarni hagyja 20 percet alapjaraton. Szerintem az keves.
Az nem kevés, az semmi. 
Mert ha menne vele 500 km-t, akkor még csak-csak.... De 20 perc az nem töltés. Nincs egy szomszéd, vagy valaki, aki feltenné egyik nap, másnap meg levenné töltésről?  Esetleg Athee-t keresd meg priviben, hátha...  Vigyorog
Nem münködik. Mar probaltam ravenni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2009. Február 15. - 18:58:07 »

Ja es nem münködik a töltöm.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2009. Február 15. - 19:03:14 »

Ja es nem münködik a töltöm.
...akkor nem szóltam. Én sajna nem járok arrafelé.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2009. Február 15. - 19:03:18 »

Ja es nem münködik a töltöm.
...akkor nem szóltam. Én sajna nem járok arrafelé.
En meg, ha elküldenek, akkor jövö heten mar otthon lehetek. Sajnos.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #67 Dátum: 2009. Február 15. - 21:46:40 »

Ja es nem münködik a töltöm.
...akkor nem szóltam. Én sajna nem járok arrafelé.
En meg, ha elküldenek, akkor jövö heten mar otthon lehetek. Sajnos.

Segítsek tölteni? Venni? Csütörtök estétől újra Pesten leszek...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #68 Dátum: 2009. Február 16. - 12:49:22 »

Ja es nem münködik a töltöm.
...akkor nem szóltam. Én sajna nem járok arrafelé.
En meg, ha elküldenek, akkor jövö heten mar otthon lehetek. Sajnos.

Segítsek tölteni? Venni? Csütörtök estétől újra Pesten leszek...
Meg lehet próbálni egy rendes feltöltést (meg is kell), de túl sok reményt ne táplálj. Normális esetben nem merül le, még ha csak rövid távokon jársz, akkor sem. Nagyon jó (túlságosan is?: gyorsan kiégő izzók) a Lacsi töltése. Már alapjáraton is tartja a 14,xx voltot (segíti a komputer).
A töltés akkor segíthet, ha vmilyen bekapcsolva felejtett fogyasztó miatt merült le az akksi (ezt is jól kivédi a gép, úgyhogy nem valószínű), és ezt utána egy teljes feltöltéssel gyorsan orvosolod.
Amikor már egy ideje nagyon alacsony töltéssel használod (nem indít, azaz túlmerült), akkor bizony az akksi károsodik: nem menthető.

Ne a töltőre költs, hanem egy új akksira.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #69 Dátum: 2009. Február 23. - 20:26:51 »

Lett új elem. Kicsit kellett kiabálnom érte, de lett. BOSCH, 56 Ah-s. A másik technikában ez a márka funkcionál, már 5. éve.
Após be is szerelte. Jaj! Na ezért nagyon fogok kiabálni! Megmondtam, hogy a vasra ránéznie is csak 10 méterről szabad!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mork
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #70 Dátum: 2009. Február 26. - 20:31:22 »

Sziasztok,

engem is utolért a típushibák egyike, légzsák probléma. Indításkor nem villog az ellenőrző lámpa, hanem folyamatosa villágít, majd kialszik. Valakinek van arra tapasztalata, hogy házilag, hogy lehet javítani? Gariban már javították.
Másik hiba a kormányservo visszajelző menetközben kigyullad, majd újra indítás után elalszik, vagy már indítás után is folyamatosan villágit és újra indítás után elalszik. Esetleg valaki találkozott ilyen hibával és megoldásával kérem jelentkezzen.

Köszi,
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 26. - 20:35:38 írta mork » Naplózva

___

Mork

1,8 Lacetti Wagon
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2009. Február 26. - 20:42:16 »

Lett új elem. Kicsit kellett kiabálnom érte, de lett. BOSCH, 56 Ah-s. A másik technikában ez a márka funkcionál, már 5. éve.
Após be is szerelte. Jaj! Na ezért nagyon fogok kiabálni! Megmondtam, hogy a vasra ránéznie is csak 10 méterről szabad!
Letörték nekem a kábelsaruk műanyag burkolatát. Brühühühühü.
Merthogy nem lehetett a nagy hideg miatt kipattintani, meg rideg volt.... Meg a jó édes........................mákosrétes.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #72 Dátum: 2009. Február 27. - 07:16:25 »

Sziasztok,

engem is utolért a típushibák egyike, légzsák probléma. Indításkor nem villog az ellenőrző lámpa, hanem folyamatosa villágít, majd kialszik. Valakinek van arra tapasztalata, hogy házilag, hogy lehet javítani? Gariban már javították.
Másik hiba a kormányservo visszajelző menetközben kigyullad, majd újra indítás után elalszik, vagy már indítás után is folyamatosan villágit és újra indítás után elalszik. Esetleg valaki találkozott ilyen hibával és megoldásával kérem jelentkezzen.

Köszi,
A kormányszervo viszsajelző akkor is világíthat, ha kevés benne az olaj! Ellenőrizd! Akksi mellett egy sárga tartály, fekete műanyag kupakkal, rajta egy kormány jel.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2009. Február 27. - 07:19:38 »

Lett új elem. Kicsit kellett kiabálnom érte, de lett. BOSCH, 56 Ah-s. A másik technikában ez a márka funkcionál, már 5. éve.
Após be is szerelte. Jaj! Na ezért nagyon fogok kiabálni! Megmondtam, hogy a vasra ránéznie is csak 10 méterről szabad!
Letörték nekem a kábelsaruk műanyag burkolatát. Brühühühühü.
Merthogy nem lehetett a nagy hideg miatt kipattintani, meg rideg volt.... Meg a jó édes........................mákosrétes.
Gidy ajánlotta, hogy segít megoldani az akksi problémád, de nem éltél vele....nesze!  Kacsint
Szegény Te! Meg vagy áldva!
Amúgy meg ezért (is) lennénk itt egymásnak nem? Hogy kontárok ne barmolhassák szét ezeket a jó kis kocsikat!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 27. - 08:27:03 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #74 Dátum: 2009. Február 27. - 07:59:33 »

Sziasztok,

engem is utolért a típushibák egyike, légzsák probléma. Indításkor nem villog az ellenőrző lámpa, hanem folyamatosa villágít, majd kialszik. Valakinek van arra tapasztalata, hogy házilag, hogy lehet javítani? Gariban már javították.
Másik hiba a kormányservo visszajelző menetközben kigyullad, majd újra indítás után elalszik, vagy már indítás után is folyamatosan villágit és újra indítás után elalszik. Esetleg valaki találkozott ilyen hibával és megoldásával kérem jelentkezzen.

Köszi,
A kormányszervo viszsajelző akkor is világíthat, ha kevés benne az olaj! Ellenőrizd! Akksi mellett egy sárga tartály, fekete műanyag kupakkal, rajta egy kormány jel.
A vezetőülés alatt van a légzsák-érzékelő doboza, lehet, hogy valami flakon birizgálja. Nézd meg.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 115   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!