Lacetti klub fórum
2024. Május 22. - 00:36:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48   Le
 
Szerző Téma: Játék  (Megtekintve 111239 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #645 Dátum: 2012. Szeptember 21. - 19:05:31 »

Janinak:

Ez volt az első szolgálati autóm a Geofizikai Intézetnél. Majd jött a "mentős" UAZ, a GAZ 66-os, majd a BKV-nál az Ikarusok szép sorjában: Ik-260, IK-280, IK-435, IK-415 amelyekkel dolgoztam ezidáig. Kedvencem az IK-280-asból a 15 évi együttlét után a BPO-432 rendszámú "arculatos" gépsárkány.
Szépen kéred Ladlac biztos neked adja. Mosolyog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #646 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 17:27:10 »


Volt idő, amikor nem a modell, hanem az eredeti került majdnem ennyibe.... Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #647 Dátum: 2012. Október 29. - 20:33:29 »

Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #648 Dátum: 2012. Október 29. - 20:47:39 »


Jani! Ez nem jön be nekem az Atlas-nál, pedig kéne. Hogyan lehet megrendelni? A Csepel, faros Ikarus, Pannónia bejön, ez csak a Te képeden ugrott be. Kellene!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #649 Dátum: 2012. Október 29. - 20:51:18 »

Ezt csak szórólapon lehet megrendelni. Nekem van felesleges, majd adok.  Kacsint
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #650 Dátum: 2012. Október 29. - 20:52:55 »



Ilyet is lehet rendelni, megpróbálok szerezni ehhez is szórólapot.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #651 Dátum: 2012. Október 29. - 20:57:43 »

Ezt csak szórólapon lehet megrendelni. Nekem van felesleges, majd adok.  Kacsint

Köszi előre is, kérem szépen, mert ezt nem hagyhatom ki. Esetleg rendeld meg nekem is, és persze majd kifizetem, ha esetleg így egyszerűbb lenne. Köszi. Adatokat adok, ha kell hozzá, priviben, ha valamit nem tudnál, kérdd el...
LadLacra is gondolj, szerintem harapni fog rá...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 29. - 21:00:26 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #652 Dátum: 2012. Október 29. - 21:09:18 »

Ezt csak szórólapon lehet megrendelni. Nekem van felesleges, majd adok.  Kacsint

Köszi előre is, kérem szépen, mert ezt nem hagyhatom ki. Esetleg rendeld meg nekem is, és persze majd kifizetem, ha esetleg így egyszerűbb lenne. Köszi. Adatokat adok, ha kell hozzá, priviben, ha valamit nem tudnál, kérdd el...
LadLacra is gondolj, szerintem harapni fog rá...
Ladlac már kapott jó pár darabot. Neki egész flottája lesz. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #653 Dátum: 2012. Október 31. - 18:49:05 »

Ezt csak szórólapon lehet megrendelni. Nekem van felesleges, majd adok.  Kacsint

Köszi előre is, kérem szépen, mert ezt nem hagyhatom ki. Esetleg rendeld meg nekem is, és persze majd kifizetem, ha esetleg így egyszerűbb lenne. Köszi. Adatokat adok, ha kell hozzá, priviben, ha valamit nem tudnál, kérdd el...
LadLacra is gondolj, szerintem harapni fog rá...
Harapott.
Egész Buszvégállomásom lesz...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #654 Dátum: 2012. November 27. - 01:02:07 »

A gyerkőcömnek modellvasutat szeretnék karácsonyra. (Már "vén ló 14 éves", de évek óta nyúz vele Vigyorog) Tudom, hogy van 1-2 "fanatikus" a csapatban.  Kacsint Mit javasoltok, merre induljak? Amit tudok: kezdőszettet vennék, lehetőleg digitálisat (annyit hallottam, hogy ezzel több mozdonyt lehet egy sínen irányítani), aztán majd később ha akarja fejlesztheti. Ami fontos: váltósat!!!!!! :-) Volt neki vasútja, igaz nem méretarányos, fel is fejlesztettük mindenfélével, de váltót nem lehetett hozzá kapni.   Konkrét linkeket, tanácsokat szívesen vennék.  Kacsint Vigyorog Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 27. - 01:20:25 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #655 Dátum: 2012. November 27. - 13:26:14 »

http://vasutmodell.com/

Csak aztán győzd pénzzel! Kacsint
(Nekem ma hoztak be megmutatni egy magyar festésű Nohabot és egy Gigantot H0 méretben. Csorgott a nyálam rendesen.)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #656 Dátum: 2012. November 27. - 18:08:02 »

http://vasutmodell.com/

Csak aztán győzd pénzzel! Kacsint
(Nekem ma hoztak be megmutatni egy magyar festésű Nohabot és egy Gigantot H0 méretben. Csorgott a nyálam rendesen.)
Megnéztem a dolgokat, és rájöttem, hogy nemcsak az autók gyűjteménye, hanem a H0 Piko  dolgaim is óriási értéket képviselnek. Lehet, hogy anno, jó befektetés volt? Azt hiszem kijönne bőven már belőlük egy 1:1 méretű jó autó bőven, mondjuk egy Lacetti. Ha apránként vateráznám meg őket, gazdag lehetnék, de nem hiszem, hogy volna szívem eladni őket, hacsak nem egy szaudi olajmágnásnak, akinek nem számít, hogy forintban, vagy dollárban annyi, az annyi. Ez esetben elgyengülnék. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #657 Dátum: 2012. November 28. - 07:03:39 »

A gyerkőcömnek modellvasutat szeretnék karácsonyra. (Már "vén ló 14 éves", de évek óta nyúz vele Vigyorog) Tudom, hogy van 1-2 "fanatikus" a csapatban.  Kacsint Mit javasoltok, merre induljak? Amit tudok: kezdőszettet vennék, lehetőleg digitálisat (annyit hallottam, hogy ezzel több mozdonyt lehet egy sínen irányítani), aztán majd később ha akarja fejlesztheti. Ami fontos: váltósat!!!!!! :-) Volt neki vasútja, igaz nem méretarányos, fel is fejlesztettük mindenfélével, de váltót nem lehetett hozzá kapni.   Konkrét linkeket, tanácsokat szívesen vennék.  Kacsint Vigyorog Köszi!
Még 2 link:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9119466
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9191459
Kérdezgess.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #658 Dátum: 2012. November 28. - 14:50:51 »

A Pólus Centerben Lego kiállítás van, gondolom kis, és nagy gyerekeknek jó program, pláne a felnőtteknek! Lehet nyálat csöpögtetni...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #659 Dátum: 2012. November 28. - 16:35:09 »

A gyerkőcömnek modellvasutat szeretnék karácsonyra. (Már "vén ló 14 éves", de évek óta nyúz vele Vigyorog) Tudom, hogy van 1-2 "fanatikus" a csapatban.  Kacsint Mit javasoltok, merre induljak? Amit tudok: kezdőszettet vennék, lehetőleg digitálisat (annyit hallottam, hogy ezzel több mozdonyt lehet egy sínen irányítani), aztán majd később ha akarja fejlesztheti. Ami fontos: váltósat!!!!!! :-) Volt neki vasútja, igaz nem méretarányos, fel is fejlesztettük mindenfélével, de váltót nem lehetett hozzá kapni.   Konkrét linkeket, tanácsokat szívesen vennék.  Kacsint Vigyorog Köszi!
A linkeken kívül volna egy pár jó tanácsom. Az egyik és legfontosabb, hogy mi lesz a cél. A fiam is egy alapkészletről indult igaz analóggal és az is maradt. Ezekhez vásároltunk aztán kiegészítőket. Azért említettem a célt mert nagyon át lehet esni a ló túloldalára. Persze a fiam is terepasztalt akart (Ő most 15 éves, de úgy 7 éves korában kezdte) de a megfigyelés alapján az állandó át és új pálya építése izgatta ami ugye egy asztal esetén nem lehetséges. Ha terepasztalt akartok építeni akkor nagyon fontos tényező,hogy mennyi hely van hozzá. A kisebb rendelkezésre álló hely esetén a TT, a nagyobb hely esetén HO méretet ajánlom. A TT méret drágább, (és most már kapható is mert egy időben nem volt az) a HO hoz többféle és olcsóbb kiegészítő választható.
Tehát, ha áldozni való pénzed van és szeretnél terepasztalt akkor digitális TT, ha csak szórakozás, próbálkozás, valamint gazdaságosság akkor analóg HO. Hozzáteszem, a fiam a modellről kezd leszokni mert a játék terén a számítógép jobban érdekli. Azonban a vonat iránti vonzalma  megmaradt, mert vasutas szakmát tanul és továbbra is vágya, hogy mozdonyvezető legyen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!