Lacetti klub fórum
2024. Május 14. - 12:25:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 201515 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #825 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 10:04:21 »

55 oldalt nem bogarásztam végig, így nem tudom, hogy volt-e már szó róla: javasolnám, hogy a Felhasználó képét lehessen rákattintva kinagyítani - ha máshol nem, a profiljánál. Esetleg ugyanide nem lehetne egy kisebb képgalériát feltölteni?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #826 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 15:20:50 »

55 oldalt nem bogarásztam végig, így nem tudom, hogy volt-e már szó róla: javasolnám, hogy a Felhasználó képét lehessen rákattintva kinagyítani - ha máshol nem, a profiljánál. Esetleg ugyanide nem lehetne egy kisebb képgalériát feltölteni?
Képgaléria a weblapon van. http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47
Ott van mindenkinek lehetősége saját galériát létrehozni, és oda képeket feltölteni. Akár a saját arcképét, nagyobb méretben is.
Az avatar kinagyításának nem látom sok értelmét. Mit tudnál meg belőle? Pl. az "én" taximnál?
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #827 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 08:36:16 »

55 oldalt nem bogarásztam végig, így nem tudom, hogy volt-e már szó róla: javasolnám, hogy a Felhasználó képét lehessen rákattintva kinagyítani - ha máshol nem, a profiljánál. Esetleg ugyanide nem lehetne egy kisebb képgalériát feltölteni?
Képgaléria a weblapon van. http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47
Ott van mindenkinek lehetősége saját galériát létrehozni, és oda képeket feltölteni. Akár a saját arcképét, nagyobb méretben is.
Az avatar kinagyításának nem látom sok értelmét. Mit tudnál meg belőle? Pl. az "én" taximnál?

Igen, tudom, hogy a weblapon lehet galériázni. Kicsit nehézkes annak is a használata, de cooliris-szel már egész jó.
Ott az zavar, hogy sok képről nem derül ki, hogy ki a "gazdája". Gondolom (bár én még nem töltöttem fel képeket) a feltöltő illető abban a tudatban van, hogy saját név alatt jelennek meg az albumok. Ezen esetleg lehet javítani?

A TAXIDAT PEDIG NAGYBAN AKAROM!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #828 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 16:32:03 »

55 oldalt nem bogarásztam végig, így nem tudom, hogy volt-e már szó róla: javasolnám, hogy a Felhasználó képét lehessen rákattintva kinagyítani - ha máshol nem, a profiljánál. Esetleg ugyanide nem lehetne egy kisebb képgalériát feltölteni?
Képgaléria a weblapon van. http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47
Ott van mindenkinek lehetősége saját galériát létrehozni, és oda képeket feltölteni. Akár a saját arcképét, nagyobb méretben is.
Az avatar kinagyításának nem látom sok értelmét. Mit tudnál meg belőle? Pl. az "én" taximnál?

Igen, tudom, hogy a weblapon lehet galériázni. Kicsit nehézkes annak is a használata, de cooliris-szel már egész jó.
Hát ezért csináltam meg rá a Cooliris-t (szenvedtem vele rendesen.  Nem volt egyszerű rávenni, hogy működjön együtt a weblapunkkal. Igaz, ez még az Extrás időkben volt, és az a tárhely sok szempontból nem volt egyszerű hely). Vigyorog
Képeket könnyebb keresni vele, de a leírások (ha vannak) nem láthatók.

Idézet
Ott az zavar, hogy sok képről nem derül ki, hogy ki a "gazdája". Gondolom (bár én még nem töltöttem fel képeket) a feltöltő illető abban a tudatban van, hogy saját név alatt jelennek meg az albumok.
Igen, ez engem is zavar. Pedig ott van az első sorban, hogy hogyan is kellene feltölteni a képeket:
"A galériába regisztrálás után Te is feltöltheted a képeidet. Elsőként hozz létre egy galériát a nick neveddel, majd ez alá töltsd fel a képeidet! "
Úgy látszik, ez nem működik. Pedig nem véletlenül találtam így ki a rendszert.
Ezen kívül még sok dolog nem úgy működik, mint ahogy anno elképzeltem. 
Ezek egyike a galéria. A létrehozásának egyik nagy szándéka az volt, hogy ha valaki szerel/szereltet az autóján valamit, akkor arról készít egy "képriportot", és ezt megfelelő leírással feltölti a galériába (küld egy értesítést nekem, hogy emeljem át a közös, szerelős képek közé, hogy később is egyszerűen meg lehessen találni).
Így az évek alatt egy olyan szerelési segítséget tudtunk (tudnánk!) volna összehozni, amivel sok segítséget adhatnánk egymásnak.

Idézet
Ezen esetleg lehet javítani?
Igen, a terveim közt szerepel ez is. "Némi" programozást igényel, amire mostanában nem igazán jut időm. Sajnos. Tudod, a válság  .
Jelenleg annyi kiskapu van, hogy adott felhasználónak a képeit meg tudod nézni (a weblapos taglistában az adott felhasználó részletes adatai között ott a link a galériájához - már ha van neki olyan).
A galériában azonban még nem látszik, hogy az kinek a képe - kivéve, ha a kérésnek megfelelően járt el. Kacsint

Idézet
A TAXIDAT PEDIG NAGYBAN AKAROM!
Háát....
Még nem eladó. Mosolyog
Persze mindenkinél található egy összeg, aminél meginog. Mosolyog
Próbálkozz bátran!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
(Az ajánlott árnál kérlek vedd figyelembe, hogy az autó ülésein az alábbi személyek már otthagyták a lenyomatukat (a teljesség igénye nélkül  Mosolyog): Ladányi Kata, Bódi Sylvi, Zimány Linda, Debreczeni Zita )
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #829 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 19:32:40 »

55 oldalt nem bogarásztam végig, így nem tudom, hogy volt-e már szó róla: javasolnám, hogy a Felhasználó képét lehessen rákattintva kinagyítani - ha máshol nem, a profiljánál. Esetleg ugyanide nem lehetne egy kisebb képgalériát feltölteni?
Képgaléria a weblapon van. http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47
Ott van mindenkinek lehetősége saját galériát létrehozni, és oda képeket feltölteni. Akár a saját arcképét, nagyobb méretben is.
Az avatar kinagyításának nem látom sok értelmét. Mit tudnál meg belőle? Pl. az "én" taximnál?

Igen, tudom, hogy a weblapon lehet galériázni. Kicsit nehézkes annak is a használata, de cooliris-szel már egész jó.
Hát ezért csináltam meg rá a Cooliris-t (szenvedtem vele rendesen.  Nem volt egyszerű rávenni, hogy működjön együtt a weblapunkkal. Igaz, ez még az Extrás időkben volt, és az a tárhely sok szempontból nem volt egyszerű hely). Vigyorog
Képeket könnyebb keresni vele, de a leírások (ha vannak) nem láthatók.

Idézet
Ott az zavar, hogy sok képről nem derül ki, hogy ki a "gazdája". Gondolom (bár én még nem töltöttem fel képeket) a feltöltő illető abban a tudatban van, hogy saját név alatt jelennek meg az albumok.
Igen, ez engem is zavar. Pedig ott van az első sorban, hogy hogyan is kellene feltölteni a képeket:
"A galériába regisztrálás után Te is feltöltheted a képeidet. Elsőként hozz létre egy galériát a nick neveddel, majd ez alá töltsd fel a képeidet! "
Úgy látszik, ez nem működik. Pedig nem véletlenül találtam így ki a rendszert.
Ezen kívül még sok dolog nem úgy működik, mint ahogy anno elképzeltem. 
Ezek egyike a galéria. A létrehozásának egyik nagy szándéka az volt, hogy ha valaki szerel/szereltet az autóján valamit, akkor arról készít egy "képriportot", és ezt megfelelő leírással feltölti a galériába (küld egy értesítést nekem, hogy emeljem át a közös, szerelős képek közé, hogy később is egyszerűen meg lehessen találni).
Így az évek alatt egy olyan szerelési segítséget tudtunk (tudnánk!) volna összehozni, amivel sok segítséget adhatnánk egymásnak.

Idézet
Ezen esetleg lehet javítani?
Igen, a terveim közt szerepel ez is. "Némi" programozást igényel, amire mostanában nem igazán jut időm. Sajnos. Tudod, a válság  .
Jelenleg annyi kiskapu van, hogy adott felhasználónak a képeit meg tudod nézni (a weblapos taglistában az adott felhasználó részletes adatai között ott a link a galériájához - már ha van neki olyan).
A galériában azonban még nem látszik, hogy az kinek a képe - kivéve, ha a kérésnek megfelelően járt el. Kacsint

Idézet
A TAXIDAT PEDIG NAGYBAN AKAROM!
Háát....
Még nem eladó. Mosolyog
Persze mindenkinél található egy összeg, aminél meginog. Mosolyog
Próbálkozz bátran!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
(Az ajánlott árnál kérlek vedd figyelembe, hogy az autó ülésein az alábbi személyek már otthagyták a lenyomatukat (a teljesség igénye nélkül  Mosolyog): Ladányi Kata, Bódi Sylvi, Zimány Linda, Debreczeni Zita )

Köszönöm a kimerítő választ!
Azt pl nem tudtam (eddig nem figyeltem), hogy a profilnál megnézhetem az illető galériáját! Ez tök jó.

A Taxira most már tényleg kíváncsi vagyok, de ha alkudni szeretnék, azt mondanám, hogy az említett nevek lefelé viszik az árat.   
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #830 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 19:50:09 »

Érdeklödnék csak hogy nem-e lehetne a regisztrációnál legalább a várost kötelezöen beirni?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #831 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 08:16:06 »

Érdeklödnék csak hogy nem-e lehetne a regisztrációnál legalább a várost kötelezöen beirni?
Nincs értelme, azt írsz be amit akarsz.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #832 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 19:31:52 »

Érdeklödnék csak hogy nem-e lehetne a regisztrációnál legalább a várost kötelezöen beirni?
Nincs értelme, azt írsz be amit akarsz.
Ebben igazad van sajna
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #833 Dátum: 2009. Augusztus 22. - 15:43:03 »

Nem tudom, hogyan mehetnék rá a taglistára, hogy jön be? Módosítanám néhány adatomat is, azt sem találom. Segítséget előre is köszönöm. (PC béna)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #834 Dátum: 2009. Augusztus 22. - 17:44:03 »

Nem tudom, hogyan mehetnék rá a taglistára, hogy jön be? Módosítanám néhány adatomat is, azt sem találom. Segítséget előre is köszönöm. (PC béna)
Weblapon bejelentkezni, Felhasználói Menűt megkeresni, Adataim módosítása....
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #835 Dátum: 2009. Augusztus 22. - 19:17:42 »

Nem tudom, hogyan mehetnék rá a taglistára, hogy jön be? Módosítanám néhány adatomat is, azt sem találom. Segítséget előre is köszönöm. (PC béna)
Weblapon bejelentkezni, Felhasználói Menűt megkeresni, Adataim módosítása....
Köszi, megpróbálom.
Megpróbáltam! Sikerült! Köszönöm szépen. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 22. - 19:34:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #836 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 12:55:19 »

Ma vettem észre, hogy a főlapon, a nevem Béla, helyett valami más. Adataim, legfelső sor. Alul a keresztnévnél jól mutatja.
Ezt hogyan tudom változtatni? Vagy az Adminnak kell belenyúlnia a weblapba?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #837 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 12:57:44 »

Ma vettem észre, hogy a főlapon, a nevem Béla, helyett valami más. Adataim, legfelső sor. Alul a keresztnévnél jól mutatja.
Ezt hogyan tudom változtatni? Vagy az Adminnak kell belenyúlnia a weblapba?
Cap! A profilodban, mint Béla vagy, nem más. Kiét nézted?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #838 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 13:05:10 »

Ma vettem észre, hogy a főlapon, a nevem Béla, helyett valami más. Adataim, legfelső sor. Alul a keresztnévnél jól mutatja.
Ezt hogyan tudom változtatni? Vagy az Adminnak kell belenyúlnia a weblapba?
Cap! A profilodban, mint Béla vagy, nem más. Kiét nézted?
Az afórum profil.
Én a klub taglistájának adatairól kérdezek.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #839 Dátum: 2009. Szeptember 03. - 12:22:44 »

Ma vettem észre, hogy a főlapon, a nevem Béla, helyett valami más. Adataim, legfelső sor. Alul a keresztnévnél jól mutatja.
Ezt hogyan tudom változtatni? Vagy az Adminnak kell belenyúlnia a weblapba?
Cap! A profilodban, mint Béla vagy, nem más. Kiét nézted?
Az afórum profil.
Én a klub taglistájának adatairól kérdezek.  Kacsint
Ezzel van gond: "Felhasználónév:     captainb"? He
Mert végül is ez a felhasználó neved. Vagy nem? He
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!