Lacetti klub fórum
2024. Május 14. - 19:34:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Le
 
Szerző Téma: Lacetti WTCC 1:43 autómodell beszerzése  (Megtekintve 86092 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #90 Dátum: 2008. November 26. - 20:13:27 »

Tényleg nem kellett volna....
Az 5ajtós csak 70$. Biztos azért mert kisebb a csomagtartója. Vigyorog
Nem!! Azért olcsóbb, mert nem kell bele annyi fényszóróizzó, meg motorháztetőlefogató! Hmmm.... Zavart
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #91 Dátum: 2008. November 26. - 20:14:23 »

Sport verzió. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #92 Dátum: 2008. November 26. - 20:19:27 »

Jani! Ez így volt teljes! Nemcsak az SW-seket, de a Sedanosokat is, no meg a HB-seket is felhergelted. Gratulálok, szép teljesítmény volt! Azért remélem a Te szíved is megdobbant máshogy, amikor megláttad ezeket a képeket! Meg még egyszer, amikor az árakat! Lehet, hogy aranyból vannak, azért ilyen irreálisan magas az áruk, vagy csak nem velünk számoltak, mint potenciális vásárlókkal? Ha lesz ötösöm, ígérem minden aktiv talizós cartársnak megveszem a neki passzoló tipust, mert én kedves vagyok, és szeretlek titeket!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #93 Dátum: 2008. November 26. - 20:22:11 »

Nekem valamiért nem tetszik. Talán a maszk és a feliratok?
Nekem az árcédula nem tetszik. Kacsint
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2008. November 26. - 20:21:39 »

Szegény Ladlacnak már az enyém láttán is könnybe lábadt a szeme. Ha ezeket meglátja, el fog ájulni. Zavart
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #95 Dátum: 2008. November 26. - 20:38:15 »

Szegény Ladlacnak már az enyém láttán is könnybe lábadt a szeme. Ha ezeket meglátja, el fog ájulni. Zavart
Már túl van rajta! Ezért nem ír hozzá! Szerintem ma már ne is számítsatok szegényre.Ha fel is eszmélne, akkor nem volna ura az írásainak, mert gondolom izgatásnak venné a dolgot, és kifejezetten veszélyeztetve ezzel a szívünket, szóval, inkább hagyjuk békén, aludjon rá egyet!
Amúgy jó éjszakát mindenkinek! Megyek meccset nézni. Béla fiam, pattanj kocsidba, és gyere Te hozzánk, itt garantáltan a meccset fogjuk nézni, nem győzikét! Ha zárva a külső kapu, csörgess meg, lemegyek Érted, érted? Örültem, hogy itt voltam. Holnap újra itt, újra veletek, és jó éjt, szép Lacetti modelles álmokat mindenkinek, még Janinak is, mert őt is kell szeretni, ő ilyen, őt így fogadtuk el! Kacsint Vigyorog (Nem 14,9? dollár?)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #96 Dátum: 2008. November 26. - 20:41:01 »

Szegény Ladlacnak már az enyém láttán is könnybe lábadt a szeme. Ha ezeket meglátja, el fog ájulni. Zavart
Már túl van rajta! Ezért nem ír hozzá! Szerintem ma már ne is számítsatok szegényre.Ha fel is eszmélne, akkor nem volna ura az írásainak, mert gondolom izgatásnak venné a dolgot, és kifejezetten veszélyeztetve ezzel a szívünket, szóval, inkább hagyjuk békén, aludjon rá egyet!
Amúgy jó éjszakát mindenkinek! Megyek meccset nézni. Béla fiam, pattanj kocsidba, és gyere Te hozzánk, itt garantáltan a meccset fogjuk nézni, nem győzikét! Ha zárva a külső kapu, csörgess meg, lemegyek Érted, érted? Örültem, hogy itt voltam. Holnap újra itt, újra veletek, és jó éjt, szép Lacetti modelles álmokat mindenkinek, még Janinak is, mert őt is kell szeretni, ő ilyen, őt így fogadtuk el! Kacsint Vigyorog (Nem 14,9? dollár?)
Sajnos nem annyi. http://cgi.ebay.com/1-18-2006-buick-excelle-Daewoo-Chevrolet-Lacetti-wagen_W0QQitemZ330289540305QQcmdZViewItemQQptZDiecast_Vehicles?hash=item330289540305&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #97 Dátum: 2008. November 26. - 20:43:00 »

Itt van 5ajtós és szedán.
http://www.paudimodel.com/shop7/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=239&productname=
http://www.paudimodel.com/shop7/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=238&productname=
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2008. November 27. - 08:31:16 »

Tudom, nem WTCC. Viszont SW és 1/18-as! Vigyorog
Ez kéne LadiGidynek! Honnan van a kép? honnan lehetne szerezni? mibe fájna? Mindent tudni akarok! Légy oly szíves világosíts fel! Köszike.
Karácsonyra meglephetném vele, azt hiszem kiugrana a bőréből örömében. GioMaster ( Gidy apu vérszerinti fia) meglephetne vele!
149$+postaköltség Folytassam?

szip-szip ezt most miért csináljátok! Az az SW.... hüpp-hüppp  Nekem nagggggyon kelllllene.... szippppp. Ez csúúúnya dolog volt, hüppp-hüpppp.
 
/ezek valami bitang dögösek  Vigyorog/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #99 Dátum: 2008. November 27. - 08:56:37 »

Szegény Ladlacnak már az enyém láttán is könnybe lábadt a szeme. Ha ezeket meglátja, el fog ájulni. Zavart
Már túl van rajta! Ezért nem ír hozzá! Szerintem ma már ne is számítsatok szegényre.Ha fel is eszmélne, akkor nem volna ura az írásainak, mert gondolom izgatásnak venné a dolgot, és kifejezetten veszélyeztetve ezzel a szívünket, szóval, inkább hagyjuk békén, aludjon rá egyet!
Amúgy jó éjszakát mindenkinek! Megyek meccset nézni. Béla fiam, pattanj kocsidba, és gyere Te hozzánk, itt garantáltan a meccset fogjuk nézni, nem győzikét! Ha zárva a külső kapu, csörgess meg, lemegyek Érted, érted? Örültem, hogy itt voltam. Holnap újra itt, újra veletek, és jó éjt, szép Lacetti modelles álmokat mindenkinek, még Janinak is, mert őt is kell szeretni, ő ilyen, őt így fogadtuk el! Kacsint Vigyorog (Nem 14,9? dollár?)
Sajnos nem annyi. http://cgi.ebay.com/1-18-2006-buick-excelle-Daewoo-Chevrolet-Lacetti-wagen_W0QQitemZ330289540305QQcmdZViewItemQQptZDiecast_Vehicles?hash=item330289540305&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
Hogyé most a dollár?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #100 Dátum: 2008. November 27. - 16:59:36 »

lac! Mielött rendelnél, elöbb olvasd el a feltételeket! Előre fizetni? Egy kínai cégnek? Akik a kiszállítást is egy kínai szállítóval oldanák meg (akinek mellesleg a legközelebbi európai képviselete / irodája Frankfurtban van)?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #101 Dátum: 2008. November 27. - 22:40:03 »

lac! Mielött rendelnél, elöbb olvasd el a feltételeket! Előre fizetni? Egy kínai cégnek? Akik a kiszállítást is egy kínai szállítóval oldanák meg (akinek mellesleg a legközelebbi európai képviselete / irodája Frankfurtban van)?
Azért ennyire nem lovalltam bele magam.
Ha vennék is, személyes futárom hozná keletről.
De 150 dolcsi még elég magas tarifa, szóval csak álmodozás.
 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #102 Dátum: 2008. November 27. - 22:46:30 »

lac! Mielött rendelnél, elöbb olvasd el a feltételeket! Előre fizetni? Egy kínai cégnek? Akik a kiszállítást is egy kínai szállítóval oldanák meg (akinek mellesleg a legközelebbi európai képviselete / irodája Frankfurtban van)?
Azért ennyire nem lovalltam bele magam.
Ha vennék is, személyes futárom hozná keletről.
De 150 dolcsi még elég magas tarifa, szóval csak álmodozás.
 
Ki is kapnál otthon, ha most szülés előtt beállítanál vele. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #103 Dátum: 2008. December 20. - 18:55:12 »

Felvásároltam a Chevrolet gyári WTCC csapatát. Akciós volt!  Vigyorog
Plusz kaptam egy bónusz ajándékot. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
http://kepfeltoltes.hu/081220/DSCF0732_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 20. - 19:05:48 írta Jani » Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #104 Dátum: 2008. December 21. - 10:59:21 »

Felvásároltam a Chevrolet gyári WTCC csapatát. Akciós volt!  Vigyorog
Plusz kaptam egy bónusz ajándékot. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
http://kepfeltoltes.hu/081220/DSCF0732_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
1:43!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez igen!!!!!!!!!
"Nekünk is...."  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!