Lacetti klub fórum
2024. Május 09. - 07:48:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 97395 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2008. Október 19. - 20:00:59 »

Csak, hogy ne okozzak csalódást. Kacsint

Hétfőtől péntekig Hajdúszoboszlón próbálnak embert áztatni, gyúrni belőlem. (Stocz, Jani, Cápa! Itt a "magaslabda"!). Kacsint Vigyorog

Ha eddig nem sikerült, akkor most már minek? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #76 Dátum: 2008. Október 19. - 20:02:36 »

Csak, hogy ne okozzak csalódást. Kacsint

Hétfőtől péntekig Hajdúszoboszlón próbálnak embert áztatni, gyúrni belőlem. (Stocz, Jani, Cápa! Itt a "magaslabda"!). Kacsint Vigyorog

Ha eddig nem sikerült, akkor most már minek? Vigyorog
 
Helyreállt a világ (és Jani!) rendje! Vigyorog Megnyugodtam! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #77 Dátum: 2008. Október 20. - 03:20:51 »

3 és 1/2 hétig begipszelve vagyok  , utána mindenben benne vagyok. Remélem nem hagytok ki!  Vigyorog

Téged?? Soha!  Mosolyog Kacsint

Nekem lényegében mindegy, csak szombatra essen. Nem kötelező most. De úgy kell gondolkodni, december elején itt a váci évzáró tali is.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #78 Dátum: 2008. Október 20. - 07:01:02 »

Csak, hogy ne okozzak csalódást. Kacsint

Hétfőtől péntekig Hajdúszoboszlón próbálnak embert áztatni, gyúrni belőlem. (Stocz, Jani, Cápa! Itt a "magaslabda"!). Kacsint Vigyorog

Ha eddig nem sikerült, akkor most már minek? Vigyorog
Én csak annyit tennék hozzá, hogy mivel nem fogsz vezetni, vigyázz kérlek az alkohol tartalmú italokkal! A Te korodban erre különösen oda kell figyelni! Egy szállodában könnyen átcsábul az ember az üdítők világából. Tudod, Neked -aki nem szokott hozzá- nagyon hamar megárt és ahogy azt már láttuk, nem szép látvány egy spicces Apu az asztal alatt!!   KacsintVigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 20. - 07:36:37 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #79 Dátum: 2008. Október 20. - 12:03:43 »

Megnyugodtam, Jani is a régi, most pedig látom a Cápa is! Kacsint Vigyorog Stocz beteg vagy? He Vagy még el vagy maradva az olvasással? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #80 Dátum: 2008. Október 21. - 10:06:36 »


Cap! Drága vagy, hogy ragaszkodsz hozzánk! komolyan meghatódtam, baromi jól esett! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csatlakozom  Mosolyog.
A mostani hétvége egyébként szabad, 25-én nem lesz tanfolyam.
Ez meg ugye Gidynek nem jó (meg Ladlacnak).
Egyébként az a városligetes ötlet nem olyan rossz (sőt. Sztem sokkal jobb, mint a vadaspark). De mivel a szombatjaim foglaltak ez csak amolyan vélemény nyilvánító megjegyzés.
Abban viszont igaza van az öregnek ( Vigyorog Vigyorog Vigyorog), hogy olyan időpont úgysem lesz, ami mindenkinek jó.
Hiába, az élettapasztalatot semmi sem pótolhatja.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Esetleg cserélhetnénk: én megyek pancsizni, Gidy meg a találkozóra. Persze ez az ajánlat csak akkor áll, ha végigmelózza helyettem a hétvégét (és utána elszámol a bevétellel  )!
Ne aggódj Gidy! Van a kocsiban navigáció!
(Na, kellett ez neked? Nincs neked feleséged, aki maceráljon?  Vigyorog)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 21. - 10:13:06 írta Stocz » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #81 Dátum: 2008. Október 21. - 10:33:37 »

Na szóval, most már teljesen rendben minden! Cápa, Jani, és Stocz nem okoztatok csalódást, és én is szeretlek titeket! Kacsint Vigyorog Stocz célzása különösen jól sikerült a navival, húsomba vágott! Kacsint Vigyorog Ezért is jó ez a csapat, mert van benne élc, humor, és ha kell önzetlen segítség! Vigyorog Örülök annak, hogy tagja vagyok ennek a szuper csapatnak! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ami pedig a talit érint, hát legyen kettő, és akkor senki sem marad ki, legfeljebb nem találkozik mindenki mindenkivel, de azért csak összejön mindkettőre jó néhány cartárs. A Városliget talán most a legjobbnak tűnő megoldás lehet, mert a talik időpontja csúszik, és az időjárás már bizonytalanabb lesz, és itt bármilyen idő is lesz, jó bulit csaphatunk! (A vadasparkban csak álldogáltunk).
Persze mind az időpont, mind a helyszín a többség döntése lesz! Kacsint Remélem azért sikerülni fog, akár hány is lesz belőle, akár hány helyen is! Kacsint
Legfeljebb, ha számomra kedvezőtlen a döntés, akkor egyénileg talizok majd többekkel, ha ők is akarják... He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #82 Dátum: 2008. Október 21. - 13:19:28 »

A városliget - Közlekedési Múzeum - nekem is oké. GIDYNEK FŐLEG, MERT ODA CSAK ÁTTOLJA A VASAT.

És Stocz, az milyen lenne, ha rajtad kívül álló okok miatt kellene kihagynod egy fejtágítót?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #83 Dátum: 2008. Október 21. - 18:57:06 »

Na! Mi ez a bitang csönd?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #84 Dátum: 2008. Október 21. - 19:14:57 »

Na! Mi ez a bitang csönd?
Nekem majdnem mindegy mikor lesz.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #85 Dátum: 2008. Október 21. - 19:24:11 »

Na! Mi ez a bitang csönd?
Nekem majdnem mindegy mikor lesz.
Tudod mit? Írjuk ki az időpontot és aki bújt, bújt. Cápa jön, ha szombat (bár már téli mamuszai vannak és semmi hosszabb utat nem tervez idén) a Főnököt meg elraboljuk. Ladlacnak szerzek sofőrt (bár a fogadásos honlapon nem vállalják nagy tétben, hogy a héten már nem vezet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #86 Dátum: 2008. Október 21. - 19:25:18 »

Na! Mi ez a bitang csönd?
Nekem majdnem mindegy mikor lesz.
 
Mert nem jössz el? He Vagy, mert tuti, hogy ezt már nem hagyod ki? He Ez utóbbinak jobban örülnénk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #87 Dátum: 2008. Október 21. - 19:31:12 »

Na! Mi ez a bitang csönd?
Nekem majdnem mindegy mikor lesz.
Tudod mit? Írjuk ki az időpontot és aki bújt, bújt. Cápa jön, ha szombat (bár már téli mamuszai vannak és semmi hosszabb utat nem tervez idén) a Főnököt meg elraboljuk. Ladlacnak szerzek sofőrt (bár a fogadásos honlapon nem vállalják nagy tétben, hogy a héten már nem vezet.
Egy árva petákot Én sem tennék rá. Bizsereg a talpam és nem a gyógyulás miatt csak. Holnap engedély kérek a toronytól és megkezdem a gurulást. Tali lehet, legfeljebb Camping széken ülve leszek jelen.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #88 Dátum: 2008. Október 21. - 19:33:00 »

A minap fiam kapott az M betűsben a gyerekmenü mellé egy állatkerti belépőt. Egyel több ok, hogy ellátogassak mocsokfalva felé...
Olyan jó lett volna, ha ez a szombat jó mindenkinek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #89 Dátum: 2008. Október 21. - 19:28:31 »

Na! Mi ez a bitang csönd?
Nekem majdnem mindegy mikor lesz.
Tudod mit? Írjuk ki az időpontot és aki bújt, bújt. Cápa jön, ha szombat (bár már téli mamuszai vannak és semmi hosszabb utat nem tervez idén) a Főnököt meg elraboljuk. Ladlacnak szerzek sofőrt (bár a fogadásos honlapon nem vállalják nagy tétben, hogy a héten már nem vezet.
A téli mamusz nem lehet akadálya egy talinak, pláne ha jelen leszel Te is!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!