Lacetti klub fórum
2024. Május 21. - 10:23:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Megjöttek az új KGFB díjjak! Váltasz biztosítót?  (Szavazás lezárva: 2013. November 30. - 17:52:09)
Igen, váltok. - 5 (29.4%)
Igen, újrakötöm a régit. - 3 (17.6%)
Nem, elégedett vagyok a jelenlegivel. - 5 (29.4%)
Még nem tudom. - 4 (23.5%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 54   Le
 
Szerző Téma: Kötelező Biztosítás, Cascó  (Megtekintve 128684 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. November 20. - 20:34:27 »

Peti! Ha csoportos megbízatást adtál, az nem mindig gyors, sőt lassú. A csekk befizetve, Te tiszta vagy, ők a trehányak. Nekem még sokkal rosszabb emlékem van róluk, ha érdekel nézd vissza egy régebbi irásomat, további kérdésed lenne priviben megoldjuk. Én csak egy levelet irtam az igazgatójuknak... Üdv: LadiGidy

De szerintem a megbízás csak január 1-től él! vagy akkor miért adtak csekket?
Mindegy, le vannak sz..va! Legfeljebb váltok 1,5 hónap után, találtam
7000 Ft-al olcsóbbat /év.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. November 20. - 21:15:39 »

Peti! Ha a csekket amit befizettél mostanra adták, mert most/!/ vetted a kocsit, akkor az az idei évre szól, de, ha nem, akkor már a jövő évi, és akkor nehezebb váltani, ha már megkötötted a 2008-ast velük. Tudni kell, hogy csak évfordúlón lehet felmondani, és ez legkésőbb nov. végéig irásban kell felmondani az idei biztosítónak! Utána nincs mód váltásra csak jövőre. Az első befizetés mindig az ügynöknél, vagy csekken történik, mert a csoportos beszedés csak később indul be, és akkor nincs biztosítva a kocsi még! Vigyázni kell erre. Ha pedig nemfizetés miatt szünik meg, akkor visszasorolják a bonust, és jelentik a rendőrségnek elvileg, tehát nézd meg mit, mikor, hogy kötöttél! Abban az esetben, ha a jövő évit hibásan kötötted, nem tudom, hogy lehet visszacsinálni, és egy jobb céggel kötni helyette. Na ennyít az okoskodásomból. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. November 20. - 22:09:08 »

Egy kis reklám az OTP Garancia Biztosítónak:
Október 3-n hoztam ki a verdát a Márkakereskedésből minden papírral, még a kötelezőt is ők bonyolították le előzetes egyeztetésünk alapján.
Kezembe kaptam a biztosító szeretetcsomagját a csekkel együtt, melyen szerepelt a tárgyidőszakra aktuális összeg. Az első utam a postára vezetett befizetni. Ma kaptam tőlük egy 10. hó 22-én keltezett levelet, melyben díjfizetés elmaradásáról regélnek panaszolva, hogy nem tudták levonni a számlámról az összeget! 2X! Az tetszene nekik! Feladóvevény-scan, e-mail, néhány (kultúrált) keresetlen szó kíséretében. Levél kézbesítve, a választ azóta is epekedve várom!

Ezt más biztosító is eljátssza és nemcsak kfb-kkel! Én is nemrég kutyagoltam külön csekkel a postára másik biztosítás miatt, pedig hibátlanul lett kitöltve a fizetési meghagyás a folyószámlámhoz az utaláshoz. Szerintem ezzel tesztelik a biztosítók, hogy valóban létezünk-e, avagy csak a fantom-biztosítottak után akarják felvenni az ügynökök a jutalékot.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. November 20. - 23:30:43 »

Peti! Ha a csekket amit befizettél mostanra adták, mert most/!/ vetted a kocsit, akkor az az idei évre szól, de, ha nem, akkor már a jövő évi, és akkor nehezebb váltani, ha már megkötötted a 2008-ast velük. Tudni kell, hogy csak évfordúlón lehet felmondani, és ez legkésőbb nov. végéig irásban kell felmondani az idei biztosítónak! Utána nincs mód váltásra csak jövőre. Az első befizetés mindig az ügynöknél, vagy csekken történik, mert a csoportos beszedés csak később indul be, és akkor nincs biztosítva a kocsi még! Vigyázni kell erre. Ha pedig nemfizetés miatt szünik meg, akkor visszasorolják a bonust, és jelentik a rendőrségnek elvileg, tehát nézd meg mit, mikor, hogy kötöttél! Abban az esetben, ha a jövő évit hibásan kötötted, nem tudom, hogy lehet visszacsinálni, és egy jobb céggel kötni helyette. Na ennyít az okoskodásomból. Üdv: LadiGidy

A csekk erre az évre szól december 31-ig, lásd a képet. 10. 03.-án be lett fizetve! Ez esetben miért akarták a számlámról is levonni szintén erre az időszakra az összeget?
De nem is várok választ, tudom, biztosítók!!!
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 20. - 23:36:54 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2007. November 21. - 09:14:17 »

Peti! Ha a csekket amit befizettél mostanra adták, mert most/!/ vetted a kocsit, akkor az az idei évre szól, de, ha nem, akkor már a jövő évi, és akkor nehezebb váltani, ha már megkötötted a 2008-ast velük. Tudni kell, hogy csak évfordúlón lehet felmondani, és ez legkésőbb nov. végéig irásban kell felmondani az idei biztosítónak! Utána nincs mód váltásra csak jövőre. Az első befizetés mindig az ügynöknél, vagy csekken történik, mert a csoportos beszedés csak később indul be, és akkor nincs biztosítva a kocsi még! Vigyázni kell erre. Ha pedig nemfizetés miatt szünik meg, akkor visszasorolják a bonust, és jelentik a rendőrségnek elvileg, tehát nézd meg mit, mikor, hogy kötöttél! Abban az esetben, ha a jövő évit hibásan kötötted, nem tudom, hogy lehet visszacsinálni, és egy jobb céggel kötni helyette. Na ennyít az okoskodásomból. Üdv: LadiGidy

A csekk erre az évre szól december 31-ig, lásd a képet. 10. 03.-án be lett fizetve! Ez esetben miért akarták a számlámról is levonni szintén erre az időszakra az összeget?
De nem is várok választ, tudom, biztosítók!!!

Na igen! Biztosítók.....és ez semmire nem garancia...ha már a megnevezésnél tartunk... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2007. November 21. - 14:04:11 »

Peti! Akkor viszont gondolkozz el, egy kevésbé rossz biztosítón...De ne legyen, ha engem kérdezel, egyesületi banda. Rá lehet nagyon fázni! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #66 Dátum: 2007. November 21. - 14:16:01 »

Peti! Ha a csekket amit befizettél mostanra adták, mert most/!/ vetted a kocsit, akkor az az idei évre szól, de, ha nem, akkor már a jövő évi, és akkor nehezebb váltani, ha már megkötötted a 2008-ast velük. Tudni kell, hogy csak évfordúlón lehet felmondani, és ez legkésőbb nov. végéig irásban kell felmondani az idei biztosítónak! Utána nincs mód váltásra csak jövőre. Az első befizetés mindig az ügynöknél, vagy csekken történik, mert a csoportos beszedés csak később indul be, és akkor nincs biztosítva a kocsi még! Vigyázni kell erre. Ha pedig nemfizetés miatt szünik meg, akkor visszasorolják a bonust, és jelentik a rendőrségnek elvileg, tehát nézd meg mit, mikor, hogy kötöttél! Abban az esetben, ha a jövő évit hibásan kötötted, nem tudom, hogy lehet visszacsinálni, és egy jobb céggel kötni helyette. Na ennyít az okoskodásomból. Üdv: LadiGidy

A csekk erre az évre szól december 31-ig, lásd a képet. 10. 03.-án be lett fizetve! Ez esetben miért akarták a számlámról is levonni szintén erre az időszakra az összeget?
De nem is várok választ, tudom, biztosítók!!!

OTP... No comment
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2007. November 21. - 16:26:37 »

Köszi! Végzek még egy kalkulációt, és lépek!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #68 Dátum: 2007. November 21. - 16:30:02 »

Köszi! Végzek még egy kalkulációt, és lépek!
Esetleg számoltass egy Alkusszal is, hátha mást okosságot is tud.
Pl.: kedvezmény lehet a t-com vezetékes telefon elöfizetés is... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #69 Dátum: 2007. November 21. - 18:40:16 »

Nekem még nem jött meg a jövő évi fizetnivaló!?


Aggódjak?   Vagy sem
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #70 Dátum: 2007. November 21. - 18:50:09 »

Aggódj, mert jó trükk, hogy késve küldik ki, amikor már nem tudsz váltani! Lásd történetem az OTP- Garanciával régebben irtam erről, nézz utána! Számold ki Magad pl. www.netrisk.hu on-line, és változtass, ha jobbat találsz, ne csússz ki, mert nov. végéig lehet felmondani, megkötni pedig dec. végéig ráérsz! Most hol vagy? Hol laksz? Sok mindentől függ, jól töltsd ki az adatlapot, és válassz jobbat! Üdv: LadiGidy, aki nem hagyta magát átverni anno...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2007. November 21. - 18:52:35 »

Nekem még nem jött meg a jövő évi fizetnivaló!?


Aggódjak?   Vagy sem
mond le ebben a hónapban, legfeljebb ujrakötöd ugyanoda. Ha szerencséd van, még olcsóbb is lesz.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #72 Dátum: 2007. November 21. - 19:04:13 »

Nekem még nem jött meg a jövő évi fizetnivaló!?


Aggódjak?   Vagy sem
mond le ebben a hónapban, legfeljebb ujrakötöd ugyanoda. Ha szerencséd van, még olcsóbb is lesz.
Így van...sokat így spórolnak, hogy felmondják, majd ugyanott újrakötnek, mivel az új belépő olcsóbban kap.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #73 Dátum: 2007. November 21. - 19:29:04 »

köszi skacok!
Várok jövő hét közepéig aztán lépek az ügyben.........
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #74 Dátum: 2007. November 21. - 19:33:22 »

köszi skacok!
Várok jövő hét közepéig aztán lépek az ügyben.........

Péntekig lemondhatod...
De szerintem csüt v. pén. csak személyesen.
Nehogy letagadják...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 54   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!