Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 04:13:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Vászoly 2010. Május 22.  (Megtekintve 70767 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #90 Dátum: 2010. Május 16. - 19:57:56 »

MNT!

Holnap délután ismét Füreden leszek. Visszáru. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #91 Dátum: 2010. Május 16. - 21:10:47 »

MNT!

Holnap délután ismét Füreden leszek. Visszáru. 
A rendelőben leszek, ha van időd ugorj oda!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #92 Dátum: 2010. Május 17. - 07:21:16 »

Ha ilyen ingyé' van a kaja, akkor mi is.
Gondolom nem muszáj elöre megrendelni, nem lesz akkora igény a mennyiséget tekintve!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #93 Dátum: 2010. Május 17. - 08:44:40 »

Ok fiúk lányok akkor spontán program! Egy biztos nekem este 1/2 7 re mennem kell dolgozni úgyhogy úgy terveztem a nénósautó lesz az utolsó program. Előtte megpróbálom a tűzoltókat, bár mostanában egy kicsit sok s gondjuk és ez a jövő héten sem fog nekik változni. Ebéd Balatonfüreden 650 Ft /fő (leves + főétel) . Tulajdonképpen Vászolyra nem is biztos , hogy megyünk, hacsak nem teszünk egy autós körtúrát itt a Balaton-felvidéken (18 km kb.) A többi programtervezet akkor felejtős, amit intéztem eddig azt holnap visszamondom. A lényeg hogy jól érezzük magunkat!!!! Gyertek minél többen!!!!!
Akkor ha jól értem Füreden lesz a találkozó?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2010. Május 17. - 16:47:55 »

Ok fiúk lányok akkor spontán program! Egy biztos nekem este 1/2 7 re mennem kell dolgozni úgyhogy úgy terveztem a nénósautó lesz az utolsó program. Előtte megpróbálom a tűzoltókat, bár mostanában egy kicsit sok s gondjuk és ez a jövő héten sem fog nekik változni. Ebéd Balatonfüreden 650 Ft /fő (leves + főétel) . Tulajdonképpen Vászolyra nem is biztos , hogy megyünk, hacsak nem teszünk egy autós körtúrát itt a Balaton-felvidéken (18 km kb.) A többi programtervezet akkor felejtős, amit intéztem eddig azt holnap visszamondom. A lényeg hogy jól érezzük magunkat!!!! Gyertek minél többen!!!!!
Egy helyszín és egy időpont kéretik a találkozó kezdetére....a többi majd spontán ott, miközben jól érezzük magunkat! OK! Hajrá!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #95 Dátum: 2010. Május 17. - 19:26:00 »

Szerintem akkor legyen Balatonfüred a találkozóhely mégpedig 10óra (reggel Kacsint ).
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #96 Dátum: 2010. Május 17. - 20:44:57 »

Szerintem akkor legyen Balatonfüred a találkozóhely mégpedig 10óra (reggel Kacsint ).
Ne bomolj drusza!
1. Rád kell csatolnom.
2. Csemete nem lesz ébren olyan korán...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #97 Dátum: 2010. Május 17. - 20:50:16 »

Szerintem akkor legyen Balatonfüred a találkozóhely mégpedig 10óra (reggel Kacsint ).
Ne bomolj drusza!
1. Rád kell csatolnom.
2. Csemete nem lesz ébren olyan korán...
Kaposra mikor indultatok?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2010. Május 17. - 21:19:31 »

Szerintem akkor legyen Balatonfüred a találkozóhely mégpedig 10óra (reggel Kacsint ).
Ne bomolj drusza!
1. Rád kell csatolnom.
2. Csemete nem lesz ébren olyan korán...
Kaposra mikor indultatok?
Fél nyolcra volt tervezve, de akkor imádkotam a családot kifelé a házból. Most csak Armandot hoznám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #99 Dátum: 2010. Május 17. - 22:21:01 »

Szerintem akkor legyen Balatonfüred a találkozóhely mégpedig 10óra (reggel Kacsint ).
Ne bomolj drusza!
1. Rád kell csatolnom.
2. Csemete nem lesz ébren olyan korán...
Kaposra mikor indultatok?
Fél nyolcra volt tervezve, de akkor imádkotam a családot kifelé a házból. Most csak Armandot hoznám.
Hát a lányok? Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #100 Dátum: 2010. Május 18. - 13:43:24 »

Ok Cartársak!
10.00- kor várlak benneteket a TESCO parkolójában! A többi majd alakul. A tesco B. Füred nyugati végénél a körforgalomnál van. A 71.-es főútvonalról nem kell letérni. Aki régebben volt Füreden a MOL kúttal szemben!
A program többi részét majd spontán megszervezzük!!!! Gond egy szál se! Unatkozni biztos nem fogunk!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #101 Dátum: 2010. Május 18. - 15:21:52 »

MNT, srácok!

Mivel a mai napon megloptak, nem hiszem, hogy papírok nélkül megkockáztatom a túrát.
Ha sikerül hét végéig bármilyen papírt intéznem, akkor sem lesz ótó, mert feleségem vasának forgalmiját is ellopták, neki meg dolgozni kell. Sajnálom. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #102 Dátum: 2010. Május 18. - 15:31:15 »

MNT, srácok!

Mivel a mai napon megloptak, nem hiszem, hogy papírok nélkül megkockáztatom a túrát.
Ha sikerül hét végéig bármilyen papírt intéznem, akkor sem lesz ótó, mert feleségem vasának forgalmiját is ellopták, neki meg dolgozni kell. Sajnálom. 
Mi történt? Mi tűnt el? Ha a papírok csak, akkor lehet, hogy bedobják egy postaládába, vagy valahová leteszik, amivel nem érnek el semmit, az van, hogy megkerül. Amivel viszont visszaélhetnek, azt jelents be, illetve tiltsd le! (Bankkártya, telefon, stb.) Ha kell segítség, szólj, ha tudok segítek! Fel vagyok újfent háborodva, hogy mi van itt ma Magyarországon! Papirok nélkül tényleg ne menj, mert még Te leszel a bűnös, és még meg is büntetnek, Téged biztosan elkapnának, amilyen a formád.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #103 Dátum: 2010. Május 18. - 17:42:20 »

Ok Cartársak!
10.00- kor várlak benneteket a TESCO parkolójában! A többi majd alakul. A tesco B. Füred nyugati végénél a körforgalomnál van. A 71.-es főútvonalról nem kell letérni. Aki régebben volt Füreden a MOL kúttal szemben!
A program többi részét majd spontán megszervezzük!!!! Gond egy szál se! Unatkozni biztos nem fogunk!!!
Értettem! Akkor 10 órakor a Tesco parkolóban. Ahogy a leírtakból következtetek, a 71-esen Keszthely felől biztos könnyen megtalálom majd.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #104 Dátum: 2010. Május 18. - 17:44:52 »

MNT, srácok!

Mivel a mai napon megloptak, nem hiszem, hogy papírok nélkül megkockáztatom a túrát.
Ha sikerül hét végéig bármilyen papírt intéznem, akkor sem lesz ótó, mert feleségem vasának forgalmiját is ellopták, neki meg dolgozni kell. Sajnálom. 
Nagyon sajnálom a történteket, de megértem, hogy most emiatt kihagyod a talit. Nem mellesleg száradjon le a keze a genyónak aki tette és minden anyagi hasznát költse orvosra! Mindin olyan embert rühellek és útálok, aki más keservesen megkeresett pénzéből él! Na de ez már nem ide való.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!