Lacetti klub fórum
2024. Május 03. - 15:34:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Alkatrészek (gyári/utángyártott)  (Megtekintve 100915 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #285 Dátum: 2012. április 03. - 21:31:41 »

Sziasztok!
Egy 1,4-es benzines lacettim van, és egy olyan kérdésem lenne,hogy ha leszedem a vezérműtengelyekről a hajtókerekeket,akkor meg kéne jelölni őket ahogy álltak,vagy van rajtuk valami bemarás vagy horony,hogy csak a megfelelő pozícióba lehessen visszatenni a helyére őket??

van rajt jelölés
Naplózva

70/4334431
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2012. április 03. - 21:33:49 »

Nem sokára vezérlés csere lesz esedékes. Érdekelne ,hogy kinek milyen márkájú,szíjat görgőket és vízpumpát cseréltek már és milyenek a tapasztalatok? Én eddig a Gates vez.szíjat használtam Skf görgőkkel de sajnos a görgőknek elég borsos az áruk. Ezért jó lenne valami más "olcsóbb" ,de minőségi szettet beszerezni.
Nekem INA görgők és Contitech szíj lett berakva. Vízpumpa márkáját nem tudom, de az alkatrészek összesen -feszítő, vezető, szíj, vízpumpa- kb. 25-30E körül alakult. Ugyanezek szervízből a duplája lett volna.

Contitech szíjat mostanában nem ajánlom nem lehet tudni mikor kapunk németet és mikor románt  az utobbi szakad sajnos
Naplózva

70/4334431
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2012. április 03. - 21:35:41 »

Szép napot Mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Lacetti HB-nek, a külső tükörnek csak a szinezett búráját le lehet e cserélni, vagy lehet e valahol kapni. Az asszonyka reggel nekiment a kertkapunak és keletkezett rajta egy 5-10 cm-es lyuk. Tükörnek, tartónak, motornak semmi baja, csak a búrának. Esetleg ha van bézs színű valakinek, vagy tud akinek van (hogy a festést megspóroljam), akkor szóljatok már. Köszi

tükörhöz csak lapot lehet rendelni minden más a tükör része milyen kellene lehet ,hogy bontottban tudok segíteni
Naplózva

70/4334431
gabbancs
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #288 Dátum: 2012. április 04. - 13:21:35 »

Szép napot Mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Lacetti HB-nek, a külső tükörnek csak a szinezett búráját le lehet e cserélni, vagy lehet e valahol kapni. Az asszonyka reggel nekiment a kertkapunak és keletkezett rajta egy 5-10 cm-es lyuk. Tükörnek, tartónak, motornak semmi baja, csak a búrának. Esetleg ha van bézs színű valakinek, vagy tud akinek van (hogy a festést megspóroljam), akkor szóljatok már. Köszi
Búra nekem is tört anno. Szalonban festéssel együtt, mert persze színrefújt az nincs, szereléssel együtt 65ezer lett volna. Nekem megfogta a törést- hosszanti repedés- a pillanatragasztó. Szerintem próbáld meg a müanyag heggesztést, hátha van olyan szaki a közeledben aki meg tudja javítani.
Köszi, most már így lesz, csak amikor írtam tegnap, akkor még nem találtam meg az összes darabját, így cserére gondoltam. Így legózni fogok vele, 4 darabból csak összehozom valahogy!  Vigyorog
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #289 Dátum: 2012. április 25. - 14:39:39 »

Help me!

Ne kérdezzétek hogyan, de 3 liter használt motorolajat szétterítettem a csomagtartóban...
Most kellene nekem csomagtértálca ill. hátsó ülésváz. Hogyan, honnan tudnám ezeket költséghatékonyan megszerezni?

Köszönettel:georgbob
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #290 Dátum: 2012. április 25. - 18:09:00 »

Help me!

Ne kérdezzétek hogyan, de 3 liter használt motorolajat szétterítettem a csomagtartóban...
Most kellene nekem csomagtértálca ill. hátsó ülésváz. Hogyan, honnan tudnám ezeket költséghatékonyan megszerezni?

Köszönettel:georgbob

hány ajtós az autód?
mert talán lessz nálam ülés biztosan a csomagtérkárpit az necces
Naplózva

70/4334431
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #291 Dátum: 2012. április 25. - 19:10:02 »

Help me!

Ne kérdezzétek hogyan, de 3 liter használt motorolajat szétterítettem a csomagtartóban...
Most kellene nekem csomagtértálca ill. hátsó ülésváz. Hogyan, honnan tudnám ezeket költséghatékonyan megszerezni?

Köszönettel:georgbob
Itt is érdeklődhetsz elég sok cuccuk van!  Kacsint http://www.chevibonto.hu/
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #292 Dátum: 2012. április 25. - 19:16:15 »

HB-s
Naplózva
SCHNITZER
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #293 Dátum: 2012. Május 21. - 15:22:08 »

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy hol kaphatnék hosszbordásszíj feszítő görgőt?Ahol kérdeztem eddig csak kompletten volt!

Előre is köszönöm:Péter
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #294 Dátum: 2012. Május 21. - 18:49:16 »

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy hol kaphatnék hosszbordásszíj feszítő görgőt?Ahol kérdeztem eddig csak kompletten volt!

Előre is köszönöm:Péter
Keresd meg Leonelt vagy Sebikét ők tudnak neked segíteni, de azért adnak komplett vezérlésszettet mert úgy illik cserélni, neked miért csak a feszítő görgő kell ne sporólj nehogy megbosszulja magát késöbb.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
SCHNITZER
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #295 Dátum: 2012. Május 21. - 19:35:21 »

Nem vezérműszíj feszítőt keresek! Hosszbordásszíj (generátorszíj) feszítő görgőt!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #296 Dátum: 2012. Május 21. - 19:42:24 »

Nem vezérműszíj feszítőt keresek! Hosszbordásszíj (generátorszíj) feszítő görgőt!
Azt nem a generátor feszíti? Még sosem figyeltem meg....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2012. Május 21. - 19:42:38 »

Nem vezérműszíj feszítőt keresek! Hosszbordásszíj (generátorszíj) feszítő görgőt!
Igaz benéztem.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
SCHNITZER
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29



« Hozzászólás #298 Dátum: 2012. Május 21. - 19:46:58 »

Van egy automata feszítő görgője!A problémám hogy ennek a feszítőnek kotyog a csapágya!Kompletten találtam elég sok helyen, de lehet kapni külön is görgőt!Eddig egy helyen találtam külön, csak nem nagyon jeleztek még vissza!Egyszerűbb kicserélni csak a görgőt, mert egy 14 es csavar fogja!A feszítő szerkezetem hibátlan!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2012. Május 21. - 19:56:48 »

Van egy automata feszítő görgője!A problémám hogy ennek a feszítőnek kotyog a csapágya!Kompletten találtam elég sok helyen, de lehet kapni külön is görgőt!Eddig egy helyen találtam külön, csak nem nagyon jeleztek még vissza!Egyszerűbb kicserélni csak a görgőt, mert egy 14 es csavar fogja!A feszítő szerkezetem hibátlan!
Leonel  ha jól emlékszem tavaly olyan 8-9000 ft.- körül adott feszítőt, ez most komplett ár gondolom keresd meg priviben ő biztos tud neked segíteni ő itt van Pesten, vagy Kaposváron vannak Sebikéék ők szintén tudnak adni.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 21. - 19:58:50 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!