Lacetti klub fórum
2024. Május 16. - 03:34:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 268275 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #45 Dátum: 2007. December 09. - 11:19:55 »

Tegnap az M0-án találkoztam egy gyökér astra combissal, aki a belső sávban 2-vel ment többel, mint a mellette haladó 70-nel. Pár perc után kívülről sikerült kikerülni, mert ugyebár a jobbra tartsról még nem hallott. Melette dudáltam egyet, elé kerülvén próbáltam megkérdezni, hogy mié nem tud a külsőben haladni. Ekkor rámgyorsult és 2 centire haladt mögött, ekkor már 120-nál (nem értem, hogy most mivel ment jobban az autója, hisz azelőtt még a megengedettet sem érte el), majd melőzött kívülről, közben én bedobtam egy testcselt, majd rámhúzva befékezett előttem és kimenekült a 0-ásról. Nekem elég lett volna, ha csak félre áll és az ablakán keresztül fejbe rugóm, de mindegy, talán így mindketten jobban jártunk. Ja és a nője végig rohogott, míg én alig láttam az idegtől. Örülök, hogy egyes tahóknak ez adja ki a szórakozást, vagy azt a pluszt az életben, hogy így büszkébben néz a tükörbe.

Aztán délután a Soroksárin találkoztam egy lacsitárssal és tök véletlenül minden zöld jelzésre elkezdtünk gyorsulni. Vigyorog Amikor mögöttem indult, simán ráérzett a játékra, mert folyamatosan tapadt, és meglepetésemre ő is ugyanúgy gyorsult, mint én 3 emberrel. Jó élmény volt lacsitárssal uralni a sorit, és mindenképpen szívesebben emlékszem erre, mint a gyökér-tahóra.

Szép napot nektek és jó étvágyat az ebédhez! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #46 Dátum: 2007. December 09. - 13:10:13 »

Tegnap az M0-án találkoztam egy gyökér astra combissal...Melette dudáltam egyet...Ja és a nője végig rohogott, míg én alig láttam az idegtől.
Aztán délután a Soroksárin találkoztam egy lacsitárssal és tök véletlenül minden zöld jelzésre elkezdtünk gyorsulni. Vigyorog Amikor mögöttem indult, simán ráérzett a játékra, mert folyamatosan tapadt, és meglepetésemre ő is ugyanúgy gyorsult, mint én 3 emberrel. Jó élmény volt lacsitárssal uralni a sorit, és mindenképpen szívesebben emlékszem erre, mint a gyökér-tahóra...

Ahogy látom kesztyűt dobtál, így ne csodálkozz, ha rosszindulattal reagálnak. Ha eljő a tavasz és sportdobbal meg rendes sebesség különbséggel húzol el, nem lesz kedve ilyesmire, pontosabban esélye nem lesz. Megteszik majd a nagyobb cicák, mert nehezen viselik a lealázást. Itt jön az intelligencia- mit mikor engedhetsz meg veszélyeztetés nélkül?!
(jogosítvány elvétel, bírság is benne van)
A második esetben meg széria márkatárs nem lehet esélyes "felpiszkált" motorral szemben, azonnal látszik indulásnál a különbség...
Szép kikeletet!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2007. December 09. - 14:11:49 »

Weres! Ezt megcsinálta velem tavaly szeptemberben egy teherautós suhanc, igaz nem autópályán, hanem a Reitter Ferenc útón, és azóta nincs jogosítványa, és büntető eljárás van ellene, tömegközlekedés veszélyeztetése, és közszolgálatot teljesítő személy elleni garázdaság vétsége miatt. Remélem elmeséli a storyját minden baromarcúnak. De én legalább nem voltam veszélyben, csak a szegény utasok a nagy fékezés miatt, de Te a Lacettivel jól ráfázhattál volna. Ismered a közmondást. Okos enged, a tahó szenved. Máskor inkább engedd el, és főleg ne előzz jobbról, mert nagyon ráfázhatsz! Nem kioktatni akartalak, remélem nem haragszol!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #48 Dátum: 2007. December 09. - 14:56:32 »

Vajon ki nem találkozott még ilyen bunkókkal ? Én már régen túl vagyok rajta, hogy ilyenek felhúzzanak. Félreállok, és menjen. Elöbb utóbb úgy is ráfázik. WERES, hidd el egy ilyen hülye nem ér annyit, hogy felhúzd magad miatta.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #49 Dátum: 2007. December 09. - 15:06:41 »

Ugye Csaba a korral, és kiilométerrel együtt jár a lehiggadás. Nekünk mindkettő bőven megvan. de jó is lenne a gyerekeimnek is átadni belőle! Higgyétek el, lassabban megyek, mint zöldfülű koromban, mégis előbb érek bárhová, és az autót is kimélem, pedig azóta a forgalom négyzetesen nőtt! A lassúbb, nem lassút jelent, csak talán ésszerübbet, és egyenletesebbet. Még mindig nagyon szeretek vezetni, pedig milliomos vagyok már km-ben, ebből félmilkó busszal Budapesten! Mindenkinek nagyon sok balesementes vezetést kívánok, ami részben tőlünk függ, no meg sajnos másoktól, és nem kicsit a szerencsétől! vigyázzatok magatokra!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #50 Dátum: 2007. December 09. - 18:02:07 »

Tegnap az M0-án találkoztam egy gyökér astra combissal, aki a belső sávban 2-vel ment többel, mint a mellette haladó 70-nel. Pár perc után kívülről sikerült kikerülni, mert ugyebár a jobbra tartsról még nem hallott. Melette dudáltam egyet, elé kerülvén próbáltam megkérdezni, hogy mié nem tud a külsőben haladni. Ekkor rámgyorsult és 2 centire haladt mögött, ekkor már 120-nál (nem értem, hogy most mivel ment jobban az autója, hisz azelőtt még a megengedettet sem érte el), majd melőzött kívülről, közben én bedobtam egy testcselt, majd rámhúzva befékezett előttem és kimenekült a 0-ásról. Nekem elég lett volna, ha csak félre áll és az ablakán keresztül fejbe rugóm, de mindegy, talán így mindketten jobban jártunk. Ja és a nője végig rohogott, míg én alig láttam az idegtől. Örülök, hogy egyes tahóknak ez adja ki a szórakozást, vagy azt a pluszt az életben, hogy így büszkébben néz a tükörbe.

Aztán délután a Soroksárin találkoztam egy lacsitárssal és tök véletlenül minden zöld jelzésre elkezdtünk gyorsulni. Vigyorog Amikor mögöttem indult, simán ráérzett a játékra, mert folyamatosan tapadt, és meglepetésemre ő is ugyanúgy gyorsult, mint én 3 emberrel. Jó élmény volt lacsitárssal uralni a sorit, és mindenképpen szívesebben emlékszem erre, mint a gyökér-tahóra.

Szép napot nektek és jó étvágyat az ebédhez! Kacsint

Tényleg higgatabban kéne póker arcot vágni az ilyenhez. Már a vérnyomásod miatt is... Egyébként, amikor a fenekedet nyalogatja egy másik autós, miért nem kapcsolod fel a hátsó ködlámpát..?! Hihetetlen mód megnő a távolság  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2007. December 09. - 19:14:27 »

Ugye Csaba a korral, és kiilométerrel együtt jár a lehiggadás. Nekünk mindkettő bőven megvan. de jó is lenne a gyerekeimnek is átadni belőle! Higgyétek el, lassabban megyek, mint zöldfülű koromban, mégis előbb érek bárhová, és az autót is kimélem, pedig azóta a forgalom négyzetesen nőtt! A lassúbb, nem lassút jelent, csak talán ésszerübbet, és egyenletesebbet. Még mindig nagyon szeretek vezetni, pedig milliomos vagyok már km-ben, ebből félmilkó busszal Budapesten! Mindenkinek nagyon sok balesementes vezetést kívánok, ami részben tőlünk függ, no meg sajnos másoktól, és nem kicsit a szerencsétől! vigyázzatok magatokra!
Fékbetétbe én sem szeretem belecsorgatni a benzint... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #52 Dátum: 2007. December 09. - 19:29:59 »

Engem régebben egy Fiatos kóstolgatott a városban. Befékezgetett, meg cikázott...aztán a városból kivezető úton nekiálltunk gyorsulgatni. Az utolsó lámpánál láttam, hogy előrébb az úton a megszokott helyen zöld Skoda ácsorog Kacsint Dinamikus indulás, aztán az 50 betartása...Persze az erőművész nyomta neki, és hogy örült....Majd 500 méterrel később én röhögtem, ahogy írták neki a csekket  Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2007. December 09. - 20:55:19 »

Ma 85-ös Csornáig, majd lefele Szombathelynek a 86-on. Semmi különösen kiemelkedő, de televolt balfékekkel! Városon kívül 50-nel közlekedő, nagyon erős 1980-as roncs passatos, folyamatosan fékezős Astra, kamiont n+1-gyel előző Brava...
Nem tudom mi volt ma, szerintem találkozót adtak egymásnak.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #54 Dátum: 2007. December 09. - 21:10:08 »

Ma 85-ös Csornáig, majd lefele Szombathelynek a 86-on. Semmi különösen kiemelkedő, de televolt balfékekkel! Városon kívül 50-nel közlekedő, nagyon erős 1980-as roncs passatos, folyamatosan fékezős Astra, kamiont n+1-gyel előző Brava...
Nem tudom mi volt ma, szerintem találkozót adtak egymásnak.
Nem újdonság. 86-oson sosem lehet normálisan közlekedni. Sok falu, egymásba érő kamionsorok, idióta "safety car"-ok, és **** út... Zavart
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2007. December 09. - 21:14:08 »

Ma 85-ös Csornáig, majd lefele Szombathelynek a 86-on. Semmi különösen kiemelkedő, de televolt balfékekkel! Városon kívül 50-nel közlekedő, nagyon erős 1980-as roncs passatos, folyamatosan fékezős Astra, kamiont n+1-gyel előző Brava...
Nem tudom mi volt ma, szerintem találkozót adtak egymásnak.
Nem újdonság. 86-oson sosem lehet normálisan közlekedni. Sok falu, egymásba érő kamionsorok, idióta "safety car"-ok, és **** út... Zavart
Alapvetően az út általános viszonyai nekem sem újdonságok, csak ma tényleg olyan volt, mintha összegyűltek volna a hülyék, és körülöttem keringtek volna!:)
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2007. December 09. - 21:32:26 »

Ma 85-ös Csornáig, majd lefele Szombathelynek a 86-on. Semmi különösen kiemelkedő, de televolt balfékekkel! Városon kívül 50-nel közlekedő, nagyon erős 1980-as roncs passatos, folyamatosan fékezős Astra, kamiont n+1-gyel előző Brava...
Nem tudom mi volt ma, szerintem találkozót adtak egymásnak.
A Passatossal ma Én is találkoztam a 70-es táblánál száguldott 40-el és persze záróvonal. Zavart
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #57 Dátum: 2007. December 10. - 14:42:43 »

Tudom, hogy velem van a baj, de érdekes, hogy egyik ilyen sem mer kiszállni a kocsiból pirosnál, inkább áthajt rajta. Pedig én csak megkérdezném, hogy mi van gyökér? Vigyorog
Az oktáviás suhancokkal sem szoktam jóban lenni, tényleg nem értem mi a bajuk velem. Én csak szeretek kicsit többel menni, mint az átlag. Biztos azt hiszik vicces dolog, hogy másra rángatják a kormányt (mint a cigó), csak egyszer ...
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2007. December 10. - 14:50:00 »

ÉRDEKES!
Ha visszaülök a 17 éves  céges pukkant Omegába, mindjárt ismerik elém az indexet, nem tolja be senki az orrát, mindig csak a K-s rendszámú Lacsim elé...
Hogy is van ez??  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2007. December 10. - 17:04:47 »

Ma nekem is volt egy vérnyomásemelő helyzetem. Belátható út, szélén Skoda 120L parkol, szembeforgalom, én kb 70-nel(a megengedett is annyi, kűlváros). Baromarcúnak épp akkor támadt kedve betolatni a kocsibejáróba, kicsapva az elejét a felezővonalig.
Gyorsan kellett döntenem, de szerintem nem tudtam volna megállni. Nagy gáz, kikerülés, visszasurranás a sávomba, anyázás. Utasomnak meg tele a gatyája. 200 méterrel arrébb másik állat lassítás, körülnézés nélkül kihajt elém! Hihetetlen, mekkora bunkók vannak! Nem látnak, vagy nem is néznek? Azt hiszik, ők mindent megúsznak? Egy napra épp elég volt!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!